Перейти до змісту

Гейнери, спортивне харчування


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Багато хто чув\бачив відео чи фотки Дениса Мініна, відомого воркаутера, який завше акцентував увагу на відмові від усілякої синтезованої куйні.

Чоловік розробив дуже оптимальний раціон і пахав, пахав, пахав...

А так, є банка гейнера, набодяжив, закинувся, подригався, ай нунах пацани пішли в коробас на пиво)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

Питання цікаве, не сильно досліджене. Що собою являють так звані гейнери, спортивне харчування. Дивна штука, якийсь хімічний набір певних амінокислот, креатин роблять в організмі колосальні зміни, повністю змінюючи його побудову.

Наприклад, приходить в спортзал худенький хлопчина, невпевнено починає вчитись піднімати гантелі, штангу. Ну видно, що в ньому немає жодного задатку до силових тренінгів. Але за місяць з ним стають відбуватись специфічні метаморфози, ледь-ледь з'являтись натяки на м'язи, піднімання тягарів вже йдуть впевнено - людина акліматизувалась в новому середовищі. Дальше від місяця до місяця постійно йде прогрес і десь за півроку перед вами атлетичний пацанчик з натяками на спину, досить міцними руками, грудною кліткою. За півроку він змінив свою статуру і на місці де й натяку не було на м'язи, вони з'явились, більше того, зросла сила, відсотків на 20%.

Це не дія "класичних" стероїдів, це "нешкідливі" спортивні добавки, гейнери.

Ну ніби все нормально. Все ж пацан, виробник тестостерону.

Найцікавіше, і власне для чого я цю тему відкрив, відбувається з жінками. Жінка - виробник естрогену, він відповідає за жіночність: груди, округлість бедер і сідниці, відсутніть бороди, волосся на грудях. Це антипод тестостерону.

Така вже природа жінки, що навіть будучи анорексичною, вона все ж залишається округлою, я вже не говорю про більш звичні приклади.

Але з жінкою починаються відбуватись під час прийому гейнерів зміни схожі з отим худим пацанчиком. В неї починає збільшуватись м'язева маса, зменшуватись жирова. Це не катастрофічні перетворення, але таких результатів вона ніколи б в житті не досягнула впринципі, не використовуючи спортивні добавки.

Це, що відбувається з жінками рівносильне прийому невеликих доз чоловічих гормональних препаратів, це зміна гормонального фону. В іншому випадку м'язи не будуть рости. Тестостерону стає більше, ріст йде.

От і питання, чи в тих спортивних порошочках тільки амінокислоти, чи ще й гормончики?

А гормончики, то така штука, що різниця між дрищом і кабаном, це соті-тисячні долі міліграма.

Є ще певний енергетичний аспект по гейнерах, вони прискорюють відновлення, дають енергію. Це може бути як додатковим елементом, так і наслідком викладених вище процесів.

Мене цікавить, чому в жінки починають рости м'язи.

Ну і є ще один момент, коли ви перестаєте приймати добавки, ви повертаєтесь свій природній стан, тільки з збільшеною на пару кілограм вагою.

Це все тільки мої спостереження на протязі 20 років по різних спортзалах.

Дядьку, не ображайтеся, але Ви ніфіга не розбираєтесь в спортивному харчуванні, шкоді/корисності, впливу на організм, класифікації та функціях кожного з них. На основі спостережень польотів у космос космонавтом не станеш. Є спеціально навчені люди котрі можуть надати кваліфіковану консультацію, призначити програму і т.д., котрі розбираються саме у цій галузі і мають як освіту в плані фіз.підготовки, так і у плані харчових добавок (я зараз не про тих торгових котрі то тюхають).

З того що знаю сам, так гормони є у продажу, це гормон росту (назви та виробники бувають різні, гугл поможе), але його недолік, що росте все, не тільки м'язи, а й пухлини, якщо вони є, або ж до них в організму є схильність і т.д. дозоване застосування лише після тлумачення кваліфікованим тренером доцільності та причини його прийому.

Якщо хочете, можу направити Вас до людини (людей) з багаторічним досвідом у цій сфері, людей котрі дійсно знають толк у цій справі, мають відповідну освіту тощо.

Пи.Си. Без титанічних зусиль, правильного харчування та неймовірного бажання з "дрища" качка зробити нереально. Щодо сили, на 20% то може бути й більше, а от щодо рель'єфу, об'єму м'язів, то "...перед вами атлетичний пацанчик..." то вже важче віриться, оскільки правильний підхід до вживання спорт.харчування передбачає підготовку організму до фіз.навантажень, тобіш місяць "фізкультури", далі освоєння тренажерів, вправ, програм, а лише потім початок прийому добавок.

Пи.Пи.Си. Вітаміни ж можна і треба приймати з першого дня заняття спортом і не тільки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я про це і говорю, потрібно фактично змінювати гормональний фон, закидати тестостерон. але вони їдять тільки спотивне харчування

нууу тут не все так просто, чоловічий організм більш якби динамічно сталий, в жінок, ~ 13 циклів в рік, тому усілякі гормональні качелі, що надходять ззовні - це дуже непроста штука, і вплив можна отримами самий різний, від волосся на руках\грудях і до порушень репродуктивної функції.

а ще недайбіг захопиться надто, і виросте з хорошої кубіти якийсь біоробот :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де лежить межа між потрібною кількістю і надлишками?

може просто хтось не їсть достатньо?

ромаха візьми порахуй свій раціон, чи є там 2 грама білка на кілограм ваги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, перші дівчата займались фітнесом( скакали, бігали, розтягувались), тобто працювали або з вагою свого тіла, або з мінімальними навантаженями, коли третя займалась бодібілдінгом, і працювала з великіми вагами. Від того і різний результат. Є аєробні тренування, а є анаєробні і наслідки такіх тренувань різні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок дівчат.

Ось дуже худа дівчина спортсменка, але на ній немає м'язів:

134313469185329141.jpg

А ось також дівчина спортсменка, але вже з м'язами:

%D1%84%D0%B8%D1%82%D0%BD%D0%B5%D1%812.jpg

В другому випадку дівчинка вживає спортивне харчування.

Чи можна настільки змінити тіло без гормональних змін?

я схожа на дівчину на першому фото і якби я навіть щодня проводила декілька годин в тренажерці, то такою, як на другому фото я не стала б

а от якщо почати вживати добавки - це цілком реально

ПіСі: То не лише моя думка, а й думка спеціаліста в цій галузі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гейнери і протеїни належать до так званих безпечних харчових добавок. І досягти колосальних результатів і рельєфних м`язів лише з ними майже неможливо, якщо не вживати регулярно. Можна досягти приросту ваги, але не м`язової а жирової наприклад.

Тому після прийому добавок і навантажень роблять так звану Сушку, щоб виділити м`язи під жировою тканиною.

Швидко досягти результатів як з картинки можна курсом стероїдів

lilechka вірно, на цих фото видно що в дівчат різні цілі від занять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На свому прикладі скажу, коли мав час на качалку то 3-4 разни в неділю її відвідував, харчувався регулярно о 8,00, 11,00, 14,00, 18,00, 20,00 та 21,00, а то і частіше (нармальний собі такий раціон з кашами, яйцями м'ясом і т.д), + прийом вітамінів та мінералів + здоровий сон. Якщо вищеперечислене більш менш дотримувався - все добре, менше харчуєшся - вага не набирається, не спиш - організм не відновлюється, там на стільки багато всяких заморочок, що щоб увійти в ритм мені до пів року часу треба було потратити і то, лажи були. Головне, на мою думку, кваліфікований спеціаліст котрий тобою займається, а не фізрук недокач з незакінченою вищою освітою і інтернетними знаннями про спортпіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха, Ви не самі популярні продукти вибрали, але підтримаю тему такими прикладами:

Раніше був дозволений такий енергетик як Напалм (чорна банка), пізніше його заборонили на ринку. Вони змінили формулу і банку і тепер з тою самою, але інший продукт.

Прикол цього продукту, що ти втрачаєш почуття втоми, відчуваєш ментальне фокусування, прилив сил, пампінг. Якщо закинути подвійну дозу - починалась вже ейфорія і зрачочки вже були дуже широкі. Корочше, можна сказати спортивний амфітамін.

Всі інші енергетики Джекі, Ноексплоди, Хотблоди курять в стороні.

Так от, випустили продукт, а потім прикрили його, змінили формулу. Не думаю, що інгредієнти там були гормональні, але з наркотичними пов язані.

А на рахунок гейнерів, яб не став так сміятись, бо наявність в них "штучкі" цілком можлива, і народ зразу скаже - робочий гейнер, беру вдруге.

Чи думаєте стероіди зразу заборонили? Ними лікували звичайні хвороби в 60х...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://do4a.com/threads/В-craze-был-найден-аналог-метамфетамина.14695/

А це ще один приклад в хавчику найшли аналог амфіка...жалко Не вспів взяти :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок фото дівчат, ключове слово "різні цілі",

одне діло просто відвідувати зал, виконувати норму, а друге діло вижимати з себе останні соки (щоб мязи нормально порвати)

, ще може бути діло в генетиці, але теж можна досягти гарних результатів, якщо працювати

і нафіг вам той срач на початку святків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо ту всю єрунду в себе пхати ?

я на м'ясі і гречці за 7 місяців з 30 кг станової до 200 дійшов. при вазі своїй 85 кг. жим 110 при 80 кг.

каші, м'ясо, бобові і куча бананів + здоровий сон і бажання )

Коли в тебе метаболізм такий, що все згорає як в топці - то виходу нема. В мене Слава Богу, вже сповільнився - роки вже не децкі. Можна не жрати цілий день щоб просто бути не голодним - що несказанно радує.

П.С Арні ближче до ектоморфа, не чистий мезоморф точно, ще в дитинстві дивувався співвідношенню його біцепса до запястя - ні в кого такого не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж саме, їм скілкьи можу- вагу не набираю) як без спорт харчування? ну або треба переходити на жарене/жирне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для швидкого набору маси треба харчуватись 6-8 разів в день, істи на ніч. Також не потрібно часто тренуватись і істи після тренування зразу багато. відчуття голоду = втрата маси для худих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Самое главное это калории, если их нету ничего не будет если они есть то будешь набирать вместе с жиром и кучу мышц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитал и не понял причем химия к гейнеру? Вот википедия:

Гейнер – (от англ. gain — добавка) — харчові добавки, це продукт спортивного харчування, що складається із суміші білків (від 20% до 40% в суміші) і вуглеводів (від 60% до 80% в суміші).

Гейнер это углеводы + белок, протеин это белок, а химия как по мне уже анаболические всякие гадости. Для роста мышц надо физ. нагрузки, отдых (сон) и питание. Всего должно хватать, чтобы хватало питания и не жрать как конь гречку и мясо т.к. физически не влазит, спортсмены используют гейнер или протеин, это пищевая добавка. Нельзя сказать что спортсмен употребляющий гейнер сильнее растет, если спортсмен сможет питаться 6 раз в день обычной едой с тем же количеством калорий, эффект будет тот же. Но чем больше масса тем больше надо белка и углеводов, если например уже спортсмен набрал 150 кг, то ему просто надо съедать огромное количество еды, это уже проф. спортсмены, там наверно такой объем что я бы и за 3 дня бы не впихнул в себя столько жрачки. Вот и используют гейнеры и протеины чтобы меньше было в желудке, а эффект больше и переваривается быстрее. Плюс очень важна генетика, да в нете просто куча ресурсов что и как.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так почитайте склад гейнера. Там вже давно додають всілякі бонуси

ну можуть додати там креатин якісь ще, вітаміни, елементи типу цинка, кальцію... щоб смачніший був то кинуть якусь харчову добавку з певним смаком... Чи ви про якісь інші бонуси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що креатин в гейнері це гуд?

Я не експерт в спортпіті, але нічього поганого в ньому не бачу, виж як м'ясо їсте то він вас не смущає) Та і креатин я для прикладу просто навів, не знаю просто які "бонуси" в гейнерах вам не подобаються)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Креатин продукт слабко досліджений в довгих термінах (наслідки через хай 15-20 років)... Від мяса водою не заливає і силові не збільшуються. Креатин підвищує тиск та робить дратівливим (агресивним).ще років 3 назад він на мене діяв, а зараз тільки тиск піднімає.

Ну а якщо логічно подумати про швидку зміну об ємів тіла, то його дію порівнють з стероідами: ісиш-набрав водички-перестав-злився, ну чуть щось може і залишилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...