Перейти до змісту

Гейнери, спортивне харчування


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Питання цікаве, не сильно досліджене. Що собою являють так звані гейнери, спортивне харчування. Дивна штука, якийсь хімічний набір певних амінокислот, креатин роблять в організмі колосальні зміни, повністю змінюючи його побудову.

Наприклад, приходить в спортзал худенький хлопчина, невпевнено починає вчитись піднімати гантелі, штангу. Ну видно, що в ньому немає жодного задатку до силових тренінгів. Але за місяць з ним стають відбуватись специфічні метаморфози, ледь-ледь з'являтись натяки на м'язи, піднімання тягарів вже йдуть впевнено - людина акліматизувалась в новому середовищі. Дальше від місяця до місяця постійно йде прогрес і десь за півроку перед вами атлетичний пацанчик з натяками на спину, досить міцними руками, грудною кліткою. За півроку він змінив свою статуру і на місці де й натяку не було на м'язи, вони з'явились, більше того, зросла сила, відсотків на 20%.

Це не дія "класичних" стероїдів, це "нешкідливі" спортивні добавки, гейнери.

Ну ніби все нормально. Все ж пацан, виробник тестостерону.

Найцікавіше, і власне для чого я цю тему відкрив, відбувається з жінками. Жінка - виробник естрогену, він відповідає за жіночність: груди, округлість бедер і сідниці, відсутніть бороди, волосся на грудях. Це антипод тестостерону.

Така вже природа жінки, що навіть будучи анорексичною, вона все ж залишається округлою, я вже не говорю про більш звичні приклади.

Але з жінкою починаються відбуватись під час прийому гейнерів зміни схожі з отим худим пацанчиком. В неї починає збільшуватись м'язева маса, зменшуватись жирова. Це не катастрофічні перетворення, але таких результатів вона ніколи б в житті не досягнула впринципі, не використовуючи спортивні добавки.

Це, що відбувається з жінками рівносильне прийому невеликих доз чоловічих гормональних препаратів, це зміна гормонального фону. В іншому випадку м'язи не будуть рости. Тестостерону стає більше, ріст йде.

От і питання, чи в тих спортивних порошочках тільки амінокислоти, чи ще й гормончики?

А гормончики, то така штука, що різниця між дрищом і кабаном, це соті-тисячні долі міліграма.

Є ще певний енергетичний аспект по гейнерах, вони прискорюють відновлення, дають енергію. Це може бути як додатковим елементом, так і наслідком викладених вище процесів.

Мене цікавить, чому в жінки починають рости м'язи.

Ну і є ще один момент, коли ви перестаєте приймати добавки, ви повертаєтесь свій природній стан, тільки з збільшеною на пару кілограм вагою.

Це все тільки мої спостереження на протязі 20 років по різних спортзалах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

Є ще така річ як генетика,в одного швидко може тіло розвиватись і приріст мязів,інший навпаки ж витривалий але мязів немає.Піти в зал купити гейнерів з білками і відразу виріс,егеж то чого ж всі тільки говорять,хай підуть попробують як воно,коли сил немає але зжав зуби підіймаєш,я займаюсь вже 4 роки,і час від часу приймав гейнер креатин і протеїн,і ось що скажу,це все абсолютно можна замінити продуктами!І ефект був навіть кращий коли я правильно харчувавсь і їв горіхи,рибу,курку,фрукти,овочі,молочні продукти,але за два тижні часу в мене вийшло 2300 гривень,і я скажу точно що їжа натуральна куда краще добавки,сил набагато більше і витривалість егегей,але ціна ціна і ще раз ціна.Добавки не такі вже і шкідливі,і те що там щось падає чи тіло дрябле повна брехня,в мене і друзі і знайоміі займались і робили паузу навіть більше року і нічого незмінилось.Головне до всього підходити розумно,а не думати о куплю собі гейнера білка і буду здоровим за місяць другий,таких тюльпанів я навесні побачив неодного і нічого в них незмінілось ні в кращу ні в гіршу сторону походили,нічого незмінилось,закинули.

Знизу фото півтора роки тренувань.

post-27111-0-86741400-1419754764_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ось що скажу,це все абсолютно можна замінити продуктами!І ефект був навіть кращий коли я правильно харчувавсь і їв горіхи,рибу,курку,фрукти,овочі,молочні продукти,але за два тижні часу в мене вийшло 2300 гривень,і я скажу точно що їжа натуральна куда краще добавки,сил набагато більше і витривалість егегей,але ціна ціна і ще раз ціна.Добавки не такі вже і шкідливі...

от читаю і дивуюсь...

шкода витрачати грошей на здорове харчування, але не шкода грошей на добавки, тренажерний зал тощо

але правду кажуть: людина починає цінувати лише тоді, коли втрачає

та й пріоритети в кожного в житті різні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ось що скажу,це все абсолютно можна замінити продуктами!І ефект був навіть кращий коли я правильно харчувавсь і їв горіхи,рибу,курку,фрукти,овочі,молочні продукти,але за два тижні часу в мене вийшло 2300 гривень,і я скажу точно що їжа натуральна куда краще добавки,сил набагато більше і витривалість егегей,але ціна ціна і ще раз ціна.Добавки не такі вже і шкідливі...

от читаю і дивуюсь...

шкода витрачати грошей на здорове харчування, але не шкода грошей на добавки, тренажерний зал тощо

але правду кажуть: людина починає цінувати лише тоді, коли втрачає

та й пріоритети в кожного в житті різні

Не шкода,ні,але я в житті добавюсь практино все сам і мені ті гроші нетак просто дістаються!Я тільки за здорове харчування,але некожен може собі це дозволити,добавки наразі неп*ю і добре себе почуваю тьху-тьху.

Хай краще люди займаються спортом і пють добавки(необов*язково) а не пиво і цигарки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, в людини з мало розвиненими мязами навіть без сильної генетики в перші місяці нормальних тренувань і харчування йде величезний приріст. Мав би знати за 20 років.

Худенький хлопчина худенький по 3 можливих причинах

1 не їсть

2 не працює фізично

3 хворий

а то і всі відразу.

а жінки не відрізняються сильно в цьому. дай тренування їжу і відпочинок- так само ростуть. природа така. пристосовуватись до нових умов.

добавки просто дають організму те що йому потрібно для росту. те без чого навіть з повноцінним харчування йде більше часу на ріст мязів.

про яку зміну будови ти говориш я не знаю) без тренувань і відпочинку ніякі добавки ні в чому не допоможуть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йде величезний приріст
я можу відрізнити звичайний приріст від хімічного:)

Причиною не купляти гейнери стало спостереження за формою тих хто приймає. Так вони швидко розкачуються, в них гарна будова м'язів, але їх настрій в спортзалі і очевидно в житті, піки форми прямо залежать від прийому гейнерів. Бачив як людина на гейнерах легко вижимала 110 кг, а в період пауз не могла справитись з 100кг. Вирішив, що не варто, бо не зрозуміло чи то ти піднімаєш, чи виробник порошків. Мені подобається коли маєш змогу прийти і пожати, попередньо щось перекусивши і не паритись циклами.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може не чистякові гейнери? Креатин набере води, орнітин-аргінін також наганяє воду і кров.

ще багато новачків може сказати я пью класний гейнер а в реалі гейнер+фарма.

Нажаль не довелось ще бачити в жінок такого прогресу і регресу за півроку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З жінками все не так просто. Жінка може все життя важко фізично працювати, але під верхом буде тільки жирова маса. Для розкачки потрібно міняти гормональний стан. Хоча це моя думка:)

ще багато новачків може сказати я пью класний гейнер а в реалі гейнер+фарма.
тобто амінокислотами не все розрулюється:)?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо ту всю єрунду в себе пхати ?

я на м'ясі і гречці за 7 місяців з 30 кг станової до 200 дійшов. при вазі своїй 85 кг. жим 110 при 80 кг.

каші, м'ясо, бобові і куча бананів + здоровий сон і бажання )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все не стероїдне просто дає потрібний будівний матеріал, тому не може збільшувати природньо максимальну швидкість росту для організму.

висновок? значить тих хто так швидко, на твою думку, жруть крім добавок ще і стероїди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо ту всю єрунду в себе пхати ?

я на м'ясі і гречці за 7 місяців з 30 кг станової до 200 дійшов. при вазі своїй 85 кг. жим 110 при 80 кг.

каші, м'ясо, бобові і куча бананів + здоровий сон і бажання )

а творог?) чи тобі молочка не йде?

то ще та)) харчова добавка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З поставленого romaxa11 запитання відразу видно, що людина спостерігаючи 20 років так нівчому і не розібралась. Ні в процесах що відбуваються під дією фізичних навантажень, ні в складі продуктів про які намагається поговорити. На ютутбі ці всі теми перерозказані вздовж і впоперек...аби було бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я от свого часу(до операції) активно займався на турніках, була сила було бажання про те як кажуть не було форм всі казали дрищ :) проте на руку всіх клав парадокс,

тепер трохи(десь три роки) не займався взагалі не сказав би що прес пропав чи сили немає, навантаження витримую так само

так що хімія потрібна лише для форм, сугубо моя думка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я без цього всього розуміння дійшов до жиму 145кг, але то купа років, та й важу не мало. По перше, я нікого не ображаю. Хіміків, любителів і професіоналів я перебачив багато, бачив як роздуваються і здуваються і тему почав, щоб розібратись в питаннях, що таке гейнери і чи під видом спортивного харчування не впарюється фігня, яка в подальшому зробить з здорової людини хвору. Якщо ви все самі, то що вам не подобається в моєму пості? Я також все сам. Якщо вживаєте і звинувачуєте, то пробуйте не вживати і побачимо чи звинуватите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то темка не так про качалку, як про продукти для качання. Кожен виробник зацікавлений в збуті свого препарату. На збільшення збуту впливає реклама і поради. Якщо препарат ефективний і тебе пре, значить його з більшою імовірністю куплять. От і тут настпє момент, коли в крейду можуть підсипати якоїсь фігні, щоб поперло. Наскільки це можливо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не вірю. зараз є купа тестів і ютуб. одне відео- і ппц препаратові. тому відомі виробники будуть робити якісний товар що відповідає назві.ц е і є реклама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок дівчат.

Ось дуже худа дівчина спортсменка, але на ній немає м'язів:

134313469185329141.jpg

6f2928167c1c04a90a81f99797d5e967.jpg

А ось також дівчина спортсменка, але вже з м'язами:

%D1%84%D0%B8%D1%82%D0%BD%D0%B5%D1%812.jpg

В другому випадку дівчинка вживає спортивне харчування.

Чи можна настільки змінити тіло без гормональних змін?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не на тмоу акцент.

друга дає своєму організму достатньо будівельног оматеріалу. а перші ні. вони худнуть в залі і підтримують форму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що таке гейнери і чи під видом спортивного харчування не впарюється фігня, яка в подальшому зробить з здорової людини хвору.

зараз наш ринок переживає бум (до скачка бакса пік тривав - точно), є недобросовісні "бізнесмени", котрі бодяжать щозавгодно, в будь-яку амеро-англійсько-польську тару.

Шанси купити не лєвак, найвищі у оптових постачальнків, ексклюзивних постачальників.

Про вплив на організм - то вже питання до гастроентерологів, дієтологів, терапевтів.

Реклама огого, обіцяє нереально круті результати, але ніхто й слова не пікає про побічну дію.

Чим довше народ таким закидається, тим якісь тугіші стають :), навіть на рівні розмови це спостерігається :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчинкам мона наприсідати :)

але їм тра пахати як кобилам, враховуючи хоча б гормональну домінанту естрогенів, а так себе змотивувати не кожна зможе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друга дає своєму організму достатньо будівельног оматеріалу. а перші ні. вони худнуть в залі і підтримують форму.

Ти не можеш закидуватись будматеріалами, як прораб на стройці. Організм - збалансований механізм і надлишки будуть виводитись. Для того, щоб воно засвоювалось потрібно створювати додаткові умови, змінюючи організм і не тільки навантаженнями..

Дівчинкам мона наприсідати :)

але їм тра пахати як кобилам, враховуючи хоча б гормональну домінанту естрогенів, а так себе змотивувати не кожна зможе...

я про це і говорю, потрібно фактично змінювати гормональний фон, закидати тестостерон. але вони їдять тільки спотивне харчування. Отже в спортивному харчуванні ...:)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...