Перейти до змісту

29.12.2014 - презентація нової банкноти 100 грн.


ursa

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь
До презентации дизайн новых 100 гривен держат в секрете

Ссылка на изображения (проект дизайна) - июльская.

Уверен, что рисуночки будут другими.

Ведь кроме объявленного "секретного дизайна" нужно учесть, что данный вариант - не что иное, как конкурсная работа начала двухтысячных от "Геральдической палаты". Соответственно, безнадёжно устаревший.

Но снова паника на ровном месте :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто проінформую.

Із ДНР, ЛНР, Криму до нас масово йде викрадена 200 гривнева купюра, яка мала бути знищена нацбанком. Купюри з країв мають зафарбування. Так їх було помічено (пачки з торців пофарбовані були). Банки таку банкноту вилучають. Якщо комусь будуть намагатись втюхати таку - відмовляйтесь як можете, бо можете потім і строк отримати (про строк то я перегнув, але неприємності отримаєте 100%)

Так само зафарбовуються гроші, які викрадені з банкоматів. Там взрив-пакети з фарбою стоять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та взагалі будо зрозуміло що будуть мінятись: війна в країні, інфляція, купа фальшифок на руках, купа грошей під подушками - треба ж економіку піднімати =) Надіюсь умови обміну старих грошей на нові будуть не дуже болючі для населення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та взагалі будо зрозуміло що будуть мінятись: війна в країні, інфляція, купа фальшифок на руках, купа грошей під подушками - треба ж економіку піднімати =) Надіюсь умови обміну старих грошей на нові будуть не дуже болючі для населення

:0159: що значить: - умови обміну не будуть болячі???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

katjka_9, як дизайн грошей впливає на їх залежаність під подушкою?

які умови обміну, тобі що на 100 нових треба 200 "старих" буде віддати?

не пиши фігні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

katjka_9, як дизайн грошей впливає на їх залежаність під подушкою?

які умови обміну, тобі що на 100 нових треба 200 "старих" буде віддати?

не пиши фігні

я не казала що дизайн на це вплине, читайте уважніше. Просто по розповідям мами з 80-х і 90-х коли була заміна валюти - кожен раз були якісь умови. Це може бути обмежена кількість обміну, термін і т.д. - думайте самі. І тим більше - я всього навсього припускаю - а не стверджую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

katjka_9, ти не рівняй совок який валився, девальвацію, купони, становлення гривні і банальну зміну дизайну банкнот, це якби дерево та майонез порівнювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замена денежной единицы (рубля на купоно-карбованец, купоно-карбованца на гривну) и замена банкнот какого-либо номинала на аналогичные - абсолютно разные действия.

Гривна уже трижды обновялась безо всяких условий при обмене. С какой стати в этот раз должно быть иначе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто по розповідям мами з 80-х і 90-х коли була заміна валюти - кожен раз були якісь умови. Це може бути обмежена кількість обміну, термін і т.д.

А з чого ти взяла що умови були болючими? Банки ще довго і нудно приймали клапони, те ж саме і з радянським рубльом.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

katjka_9, як дизайн грошей впливає на їх залежаність під подушкою?

які умови обміну, тобі що на 100 нових треба 200 "старих" буде віддати?

не пиши фігні

я не казала що дизайн на це вплине, читайте уважніше. Просто по розповідям мами з 80-х і 90-х коли була заміна валюти - кожен раз були якісь умови. Це може бути обмежена кількість обміну, термін і т.д. - думайте самі. І тим більше - я всього навсього припускаю - а не стверджую)

Думаю, я не набагато молодший Вашої мами, і в 80х-90х був цілком дорослим ( це я на той випадок, як що прийде думка про те, що я "бігав" підгузках :_02: ) Змінювалась грошова одиниця, а не зовнішній вигляд банкнот. А це, як вже зазначили вище Deemon і ursa, абсолютно різні речі. Шок від "Павлівської" реформи( фамілія міністра фінансів,не плутати з павлівським пивом :_02:), коли забирали з обігу купюри номіналом 50-100 рублів. У сусідки "пропало" 20 тисяч "налом".( зберігала в "банці" ), не змогла обміняти. В даному випадку , міняють "інтерфейс" купюри, і все. :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За грушу і шеву взагалі скоро мало що купиш.

Ото вже в нас проблем в країні, тільки й роботи якби то новий дизайн вигадати для купюри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

1425568279.jpg

Национальный банк введет с 9 марта банкноту номиналом 100 гривен нового образца.

Об этом говорится в письме Нацбанка № 50-01011/14196 от 4 марта.

НБУ обращает внимание банков на то, что банкноты номиналом 100 гривен образца 2014 года относятся к банкнотам нового поколения – образца 2014 и последующих годов выпуска, поэтому сортировка и упаковка их при обработке должна осуществляться отдельно от банкнот номиналом 100 гривен старого образца.

Новая банкнота будет в обращении вместе с банкнотами старого образца.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то вже б тисячу просто зробили, чого мєлочітся, всерівно походу робити прийдется, а так, лише черговий раз бабло на виготовлення того, що вже є, в пустоту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а ту тысячу менять на что будешь? Сотки - они всё-равно нужны. Так пусть будут новые :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а ту тысячу менять на что будешь? Сотки - они всё-равно нужны. Так пусть будут новые :)

тобто ти хочеш заявити, що купюр якогось номіналу наразі не достатньо в обігу ? Плюс сказано, що нові купюри будуть не замість старих, а разом з старими, тобто на данному етапі, це такий собі легальний спосіб надрукувати декілька лишніх ярдів гривень, получаєтся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це такий собі легальний спосіб надрукувати декілька лишніх ярдів гривень

А як все гарно починалось....

И отмечу, речь не пойдет об эмиссии гривни в число виде: действительно в оборот будут введены новые банкноты, но они будут не дополнять, а обновлять денежный оборот. То есть новыми купюрами будет заменены старые (изношенные и ветхие) тех же номиналов», — уточнили в Нацбанке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сказано, что они в обращении будут вместе, а не сразу "новые" вместо "старых", которые тут же запретят.

"Старых" печатать больше не будут - только и всего. А печатают банкноты для обновления постоянно, даже если ты этого не замечаешь ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче понятно! В хранилищах заменят старые на новые, а старые повезут на утилизацию в крематорий. И и и и блин снова не довезут........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tHTMLEditorPicture_file_path_1187.jpg

Що у Тараса з очима на купюрі? Я один це бачу?

42736197.jpg

Та і другий нуль у цифрі 100 на зворотній стороні якийсь стрьомний, я від руки краще намалюю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...