Перейти до змісту

Енергоаудит будинків, квартир, тепловізійне обстеження


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Порада: утеплюйте фундамент, останні обстеження показують значні тепловтрати через фундамент

FLIR2859.jpg

FLIR2858.jpg

FLIR2839.jpg

FLIR2838.jpg

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

До завершення сезону тепловізійних обстежень, встигніть дослідити Ваш будинок і знайти місця і суму понаднормових енерговитрат щоб весною-літом підготувати його до наступного опалювального періоду!!! 

деталі за тел. 0509012070

 

або тут: energoaydut.jimdo.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні переглядачі теми Енергоаудит, холодний березень дозволяє провести обстеження Ваших будинків і визначити місця понаднормових тепловтрат, встигніть до закінчення сезону тепловізійних обстежень! 

 

деталі за тел. 0509012070

 

або тут: energoaydut.jimdo.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка вартість енергоаудиту квартири 90 кв.м.?

І чи даєте акти з печатками (чи маєте ліцензію)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вартість енергоаудиту для такої квартири складе 1000 грн. Сюди входить тепловізійне обстеження і повний теплотехнічний розрахунок конструкцій будівлі із визначенням фактичних і нормативних енерговитрат для даного об"єкту.

При складанні договору, Ви отримаєте безпосередньо звіт  і акт виконаних робіт завірений печаткою.

Енергоаудит – вид діяльності, який не ліцензується.

Наказом №120 від 29.05.2015 Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України було відмінено видачу свідоцтв на право проведення енергоаудиту (наказ «Про затвердження Положення про порядок організації енергетичних обстежень»)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

допоможіть будь-ласка порадою поки не пізно, будинок, 2поверх, там в кутку буде душова мурована кабіна, як її правильно утеплити, стіни  тільки блок 30 см, потолок ще немає. Тобто як правильно все там зробити чим підшити потолок? стіни треба зсередини чимось утепляти?

IMG_20160311_152054.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня! Для мансардної частини стелі правильно буде зробити такий конструктив: гідроізоляці( використовувати лише супердифузійну мембрану), продуха між гідроізолом і мінватою 5 см, мінвата 3 шари по 10 см (буде товщиною 24-25 см як стиснеться, отже товщина шару мінвати 25 см), обов"язково останній шар вати поперек крокв, щоб їх перекрити, далі пароізоляція (я брав strotex al 90), далі гіпсокартон, пофарбуєте латексною фарбою... Стіни можна утеплити з середини, але лише пінопластом бажано із пропіненням швів (пінопласт буде як утеплювач і як пароізоляція, що не дасть волозі із ванни йти в стіну, перед монтажем ппс газоблок декілька раз загрунтуйте, затріть шви!!! Особлива увага на примикання всіх конструкцій!!!!! І все у Вас буде Гуд!:) Звертайтесь.  

 

Якщо потрібно можу виготовити для Вас повну 3D модель-проект Вашого будинку, де можна буде запроектувати усі конструкції будинку, опалення електрика і т.д. в реальному масштабі, можна буде визначити кількість усіх необхідних матеріалів, одним словом до найменших деталей Ваш будинок в 3D

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за пораду, але позловживаю Вашою обізнаністю, підкажіть будь-ласка - знизу гараж , зверху кімната панелі перекриття ПКЖ і ПК, як знизу підбити і чим утеплити щоб підлога на 2 поверсі  зимою не була холодна?

 

IMG_20160312_140937.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію гараж неопалюваний. Якщо є можливість влаштування утеплювача під підлогою другого поверху,то краще так і зробіть. 5 см еппс або ппс марки 35 буде нормально, хоча якщо дозволяє висота стелі і фінанси, то влаштуйте 8 см пінопласту.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
  • 1 місяць потому...

Провівши енергоаудит і визначивши тепловтрати будинку, можна визначитись яким саме способом можна добитись економії, а саме вдосконалити утеплення будинку, чи замінити систему опалення! Звертайтесь! [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1000 грн. Із повним розрахунком тепловтрат по кожній із конструкцій, або 500 грн. За тепловізійну зйомку

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Розпочато сезон тепловізійних обстежеень, є перші новини:

Проблемною зоною будинків із газоблоку є залізобетонний пояс, який при недостатньому утепленні стає серйозним містком холоду в будинку, тому увага забудовників на цей конструктивний елемент!!! Це перше!

FLIR4593.jpg

FLIR4600.jpg

FLIR4601.jpg

FLIR4636.jpg

FLIR4637.jpg

FLIR4592.jpg

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друга проблема з якою цього року дуже часто стикаюсь - це пориви  металопластикових труб, чи фітінгів, які їх з"єднують! Не хочу нікого рекламувати, чи навпаки створювати антирекламу, але забудовникам, які планують влаштування труб в стяжці підлоги, чи в стінах рекомендую задуматись, чи варто "закопувати" в бетон не зрозуміло що...? Тобто чи є смисл в тому, щоб економити на системі труб, беручи металопласт, нехай і відомих виробників, чи поліпропілен, який має мільйон з"єднань, які важко проконтролювати (якість з"єднання), а потім ламати дорожезну плитку, ремонт і переробляти!!!??? Моя думка: "Якщо вже "закопувати" трубу, то тільки найкращу і найнадійнішу, яка є на ринку!!!" Свій вибір я зробив, кому буде цікаво, запитає, щоб не було звинувачень в рекламі! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Доброго вечора відвідувачам теми! Сьогодні черговий виклик на порив труби! І ці всі проблеми в новобудові!!!! Куди люди заіхали 3 роки назад! Новий гарний ремонт, дорога плитка і т.д., а забудовник вирішив зекономити, змонтували все на поліпропілені, тепер по квартирах проблеми, пориви труби, фітінгів і з"єднань!:( А внаслідок цього цвіль, відпадання штукатурки, шпалер, заливання сусідів!!! 

Чергове нагадування: "Не економте на трубі, яку заливаєте в бетон, до якої немає доступу!!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, energoaydut сказано:

Сьогодні черговий виклик на порив труби! І ці всі проблеми в новобудові!!!!

Яка адреса новобудови і хто забудовник? Цікаво знати своїх "героїв".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відразу попереджую, що рекламою не займаюсь і нікого не спонукаю щось купувати, бо трубами не торгую, але для себе зробив однозначний вибір! "Закопувати" в бетон і робити повністю систему опалення і водопостачання я буду трубою Rehau Stabil а на теплу підлогу Rautherm S. З"єднання цих труб мінімізує людський фактор, адже є простим в монтажі і дуже надійним. що підтверджують численні випробування! Нічого ідеального не існує, і ця система не ідеальна, адже є доволі не дешевою нажаль:(, але особисто я вирішив що краще витрачу більше грошей на трубу, ніж потім зі сльозами на очах буду збивати плитку з підлоги, здирати шпалери під якими розрослись колонії цвілі і т.д. 

 

Це просто моя думка, хто хоче прислухайтесь, хто не хоче - "економте"!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, energoaydut сказано:

вулиця Олеся Гончара, 3

Це ЖК "Моноліт", про нього стаття?

http://www.volynnews.com/news/realty/zhakhy-novobudovy-iaku-lutska-miskrada-pryyniala-v-ekspluatatsiiu/

Повна жесть. Хоча на вигляд будинок гарний і сучасний. Співчуваю тим, хто придбав там квартиру.

До речі, забудовник -  ТОВ "Волиньтеплосервіс", майте на увазі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так це він! Недавно від цього будинку відвалився шматок цегли і впав на дах авто мого знайомого, розбив лобове скло!!! Добре що не на голову!!! Ось такі справи!:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте будь-ласка пораду , в кімнаті одна стіна має підбитись фальш-брусом це все має прибиватись до деревяних поперечних рейок, але я не знаю що запхати в середину в якості утеплення і чи потрібна там якась ізоляція? напишіть будь-ласка схему того сенвіча як має бути зроблено. Стіна піноблок 30, ззовні буде мінвата, в середині зараз чорнова щукатурка. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Вас піноблок чи газоблок? Це суттєво! Якщо мінвати ззовні буде 10 см, а менше я б Вам не радив, то всередині немає ніякого економічного смислу давати якийсь утеплювач! Всередині утеплюватись це не зовсім правильно, такі варіанти утеплення вибирають. якщо іншого виходу немає, і то в основному в старих квартирах!  Тому якщо Ви вважаєте, що все ж утеплювач там дуже потрібен, то напишите, я розповім як правильно це зробити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...