Перейти до змісту

Енергоаудит будинків, квартир, тепловізійне обстеження


Рекомендовані повідомлення

Надаємо послуги з енергетичного обстеження (енергоаудиту) будинків, квартир, споруд цивільного та промислового призначення з метою оцінки ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів та реалізації енергозберігаючих заходів. Роботи проводяться висококваліфікованими спеціалістами із застосуванням сучасної тепловізійної апаратури виробництва фірми Flir (США).

http://energoaydut.jimdo.com/

post-27632-0-24066000-1418974613_thumb.j

post-27632-0-85947300-1418974615_thumb.j

  • +1 4
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відгуки є якісь? Або чи зможете провести або сказати адресу будинків чи квартир, де робили аудит? А то безкоштовний хостинг якось не викликає довіри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Вам важко перейти по посиланню наданому вище.То ось тут клікніть http://energoaydut.jimdo.com/головна/вартість-послуг/

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За те, щоб виїхати поводити приборчиком - від 500 грн? (а за норм. 2п. особняк - взагалі 1000)? :_09: Це ж місячний бюджет опалення!

Ціни - неадекват.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За те, щоб виїхати поводити приборчиком - від 500 грн? (а за норм. 2п. особняк - взагалі 1000)? :_09: Це ж місячний бюджет опалення!

Ціни - неадекват.

В Києві середня такса на такі послуги - від 1 до 2.5 грн за кв. м. Не важко порахувати, що ТС бере забагато мінімум в рази два, а то й три. Це при тому, що це Київ, а не Луцьк..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім! Радий що моя тема зацікавила стількох людей, лише один день на форумі а вже більше 500 переглядів, масса дзвінків! Дякую, звертайтесь, допоможемо!!! Дякую дописувачам в тему за активність, дякую конкурентам, які вже мінусів встигли наставити, але нічого страшного, мені навіть приємно! :) Треба напевно повідповідати трохи:

Harddriver Тепловізійне обстеження - це не просто поводити приборчиком, як ви сказали, а комплексний аналіз всіх дефектів конструкції, внаслідок яких втрачається значна частина енергоресурсів!! Тепловізор - це не приборчик, а серйозний прилад, що дозволяє діагностувати массу проблем будівлі і його ціна на ринку складає від 40000 грн!!! А нормальний 2 поверховий особняк спалює мінімум 1000-1500 м3 газу щомісяця, при ціні на газ 365-400$ вартість місячного опалення складатиме 7000-10000 грн, за сезон до 40000-50000 грн.!!! Тому витратити 500 грн і знати всі проблеми свого житла, які потрібно ліквідувати, а відповідно економити до 50-60% коштів на опалення це не є багато!!! Сподіваюсь Вас переконав! Дякую!

seolutsk Ви напевно представник конкурента я вгадав?... :) про які ціни в Києві Ви говорите, ну тут же всі в інтернеті сидять і можуть глянути, що в столиці дешевше 2000-2500 грн. навіть говорити з Вами ніхто не буде!!! Я спеціально промоніторив для Вас ціни у Луцьку - мені сказали, що обстеження приватного будинку коштуватиме 1500-2000, можете перевірити!!! Дякую за мінуси...

DrWeird - можна самотужки поміряти, але спочатку треба придбати прилад, а це як я казав від 40000 - думайте :)

Люблю Луцьк - дякую Вам за дзвінок і за пост, вибачайте за тих інших... Одним словом всім Дякую, дзвоніть, заходьте на наш сайт http://energoaydut.jimdo.com/

  • +1 3
  • -1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Скажіть а звідки цифри 1,5 к кубів газу в місяць з опаленням. Ви напевне про людей у яких житловоі площі 300-400 квадратів або котли яким більше ніж незалежній украіні. Якщо це перша категорія то вони не переймаються теплоізоляцією. Якщо друга то ваші ціни іх відлякають незважаючи на переваги в майбутньому. Я як співласник будинку 2-х поверхового з сучасним двухконтурним котлом ваілент в рік спалюю 3к кубів газу так в будинку в мене не жарко. Мені звичайно цікаво куди дівається тепло і замислився про теплоаудит. Але заплатити 1к грн за цю послугу жаба давить я б ще поміркував про 300-500 грн. Моя думка ви могли б узяти кількістю обстежень а не ціною. Просто відбити прилад за 40 обстежень це тек по щироукраінськи. Будуть пропозиціі телефонуйте 06 три 5994217

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть а звідки цифри 1,5 к кубів газу в місяць з опаленням. Ви напевне про людей у яких житловоі площі 300-400 квадратів або котли яким більше ніж незалежній украіні. Якщо це перша категорія то вони не переймаються теплоізоляцією. Якщо друга то ваші ціни іх відлякають незважаючи на переваги в майбутньому. Я як співласник будинку 2-х поверхового з сучасним двухконтурним котлом ваілент в рік спалюю 3к кубів газу так в будинку в мене не жарко. Мені звичайно цікаво куди дівається тепло і замислився про теплоаудит. Але заплатити 1к грн за цю послугу жаба давить я б ще поміркував про 300-500 грн. Моя думка ви могли б узяти кількістю обстежень а не ціною. Просто відбити прилад за 40 обстежень це тек по щироукраінськи. Будуть пропозиціі телефонуйте 06 три 5994217

Ви напевно не уважно читали, які послуги ми пропонуємо і що туди входить! Середня ціна по луцьку за подібні послуги 1500-2000! можете перевірити! Я таких цін не виставляю бо з однієї сторони хочеться допомогти максимальній кількості людей, з іншої напрацювати максимально велику клієнтську базу! Якщо за Ваш будинок Ви хочете вкластись в 500 грн, то я готовий Вам запропонувати за ці гроші тепловізійне обстеження із скиданням термограм на Ваш комп"ютер, без детального звіту, розрахунків і описів термограм! Звертайтесь!:)

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні клієнти! Дзвоніть і пишіть і ми домовимось про ціни! Якщо Вам потрібна лише тепловізійна зйомка, Ви можете отримати знижку відносно повної ціни послуги енергоаудиту!!!

  • +1 3
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приймаємо замовлення на тепловізійне обстеження в січні-лютому. Деталі за тел. 050 90 120 70 www.energoaydut.jimdo.com

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скажіть яка модель прилада у Вас яким ви проводите аналіз?

Тепловізійне обстеження здійснюється тепловізором Flir E4

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приймаємо замовлення на тепловізійне обстеження в січні-лютому. Деталі за тел. 050 90 120 70 www.energoaydut.jimdo.com

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скажіть яка модель прилада у Вас яким ви проводите аналіз?

Тепловізійне обстеження здійснюється тепловізором Flir E4

Тепловізор - це не приборчик, а серйозний прилад, що дозволяє діагностувати массу проблем будівлі і його ціна на ринку складає від 40000 грн!!!

:_08:

BpdS0cf.png
Змінено користувачем Dima4s
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://geoagronavt.com.ua/p25585928-teplovizor-flir.html

І це лише стандартна комплектація без ліцензійного програмного забезпечення

post-27632-0-73455200-1421758408_thumb.j

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приймаємо замовлення на тепловізійне обстеження в січні-лютому. Деталі за тел. 050 90 120 70 www.energoaydut.jimdo.com

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепловізійне обстеження - це не просто поводити приборчиком, як ви сказали, а комплексний аналіз всіх дефектів конструкції, внаслідок яких втрачається значна частина енергоресурсів!!

Є якісь документи, з яких можна взнати що Ви не - "просто водите приборчиком", тобто, про Вашу кваліфікацію... ? Крім пари фейкових відгуків, я ще нічого не побачив...

Змінено користувачем BkSeo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепловізійне обстеження - це не просто поводити приборчиком, як ви сказали, а комплексний аналіз всіх дефектів конструкції, внаслідок яких втрачається значна частина енергоресурсів!!

Є якісь документи, з яких можна взнати що Ви не - "просто водите приборчиком", тобто, про Вашу кваліфікацію... ? Крім пари фейкових відгуків, я ще нічого не побачив...

Доброго дня! Якщо Ви будете нашим клієнтом і скористаєтесь нашими послугами, за потребою Вам будуть надані копії кваліфікаційного сертифікату і посвідчення інженера технічного нагляду за будівництвом і об"єктами архітектури спеціаліста, що проводить тепловізійне обстеження! Звертайтесь!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажіть будь-ласка температуру стіни будинка з газоблоків і будинка з цегли, в мінусову погоду, у якого будинка менші витрати тепла? Який самий енергоефективний будинок був у вашому досвіді , мову веду тільки про матеріас стін і їх утеплення . Вікна не обговорюються. Цоколь треба утеплювати чи там немає втрати тепла? Будинок тільки має будуватись тож не хочу допустити непоправних помилок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажіть будь-ласка температуру стіни будинка з газоблоків і будинка з цегли, в мінусову погоду, у якого будинка менші витрати тепла? Який самий енергоефективний будинок був у вашому досвіді , мову веду тільки про матеріас стін і їх утеплення . Вікна не обговорюються. Цоколь треба утеплювати чи там немає втрати тепла? Будинок тільки має будуватись тож не хочу допустити непоправних помилок.

Доброго дня! Розумію Вас як ніхто інший, адже і сам знаходжусь в процесі будівництва. Звичайно якщо брати стіновий матеріал, що має найменшу теплопровідність із нині існуючих, то це газобетон. Якщо Ви не хочете морочитись із шарами різних матеріалів в стіні, максимально спростити і пришвидшити процес будівництва, при цьому отримати теплі стіни, то газобетон для Вас! Для наших широт товщини в 40 см цілком достатньо, звичайно якщо є гроші, то і 50 см можна зробити, але це вже якщо є лишні гроші:) Для себе будую 40 см. Цоколь бажано утеплити до рівня чорнової стяжки, далі чорнова стяжка встик з фундаментом, шар утеплювача (пінополістирол 5-10 см) тут знову ж таки питання в фінансах, ну а далі чистова стяжка з теплою підлогою по периметру утеплена від фундаменту шаром пінополістиролу 2-3 см, що одночасно виконає роль компенсаційного демпфера.

Якщо говорити про тепловізію, то чесно Вам скажу, що з будь-якого матеріалу грамотно виконана стіна буде теплою, питання тільки в тому потрібно застосовувати додаткове утеплення чи ні (як для газоблоку). Взагалі якщо будуть питання по будівництву, звертайтесь, з радістю допоможу, адже за освітою інженер-будівельник і практичний досвід вже маю непоганий! Від проекту до фундаменту, стін, даху, перекриття, опалення... зі всім стикались, досвід маємо:) Удачі в будівництві!

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...