Перейти до змісту

energoaydut

Учасники
 • Кількість зміста

  271
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

energoaydut last won the day on Листопад 2 2016

energoaydut had the most liked content!

Репутація громади

170 Продвинутий

1 Підписник

Про energoaydut

 • Ранг
  Прописанный

Контакты

 • Сайт
  http://energoaydut.jimdo.com/

Останні відвідувачі профілю

1 395 перелядів профілю
 1. Не зовсім в тему, але мушу поділитись! Не купуйте український одеса-кабель!!! це просто жах! Купив новий кабель, підключив автоматику системи опалення і спалив її:( на заземлюючому проводі звідкись взялась фаза (очевидно пробитий кабель), дякувати Богу автоматику відремонтували. Купую новий кабель вже в іншому магазині, знову Одеса бодай би її... І що Ви думаєте... ТА САМА ФІГНЯ - КАБЕЛЬ ПРОБИТИЙ!!!! Добре що цього разу я всі провода протестував! Відніс кабелі по магазинах, забрав свої гроші, сказали, що вдячні за виявлені мною дефекти... От Вам і made in Ukraine...! Два з двох!!!! Будьте уважні!
 2. 19.08.2017р. (з примусовою циркуляцією) Температура повітря на вулиці: +31ºС Температура повітря на виході з теплообмінника: +19,6ºС Дослідження проводилося протягом 2 годин з продуктивністю 400 м3/год Охолоджує повітря більше ніж на 11ºС!
 3. 02.08.2017р. (з примусовою циркуляцією) Температура повітря на вулиці: +33ºС Температура повітря на виході з теплообмінника: +18,8ºС Дослідження проводилося протягом 3 годин з продуктивністю 400 м3/год Охолоджує повітря більше ніж на 14ºС!
 4. А тепер тестуємо як система працює на охолодження! 01.04.2017р. (з примусовою циркуляцією) Температура повітря на вулиці: +21,5ºС Температура повітря на виході з теплообмінника: +9,1ºС Дослідження проводилося протягом 1 години з продуктивністю 400 м3/год Охолоджує повітря більше ніж на 12ºС! Супер!!! Далі буде.
 5. Ось такі бувають чудеса монтажу систем опалення... Замуровані в стяжку і в стіну різьбові фітинги, а які шикарні підводки до радіаторів, ну і звичайно ці чудеса потікли, прийшлось шукати де.. .
 6. В теорії ГПТ повинен дати додаткові кіловати для такого типу теплового насоса, але як на практиці це реалізувати??? Щоб ГПТ підігрівав теплообмінник теплового насоса, це потрібно влаштувати обдув цього теплообмінника повітрям з ГПТ, теплообмінник т. насоса ставлять на вулиці на відкритому повітрі, як в таких умовах повітря з ГПТ підігріватиме його??? Хіба влаштовувати якусь конвекційну камеру навколо теплообмінника т. насоса куди буде подаватись повітря з ГПТ, але це вже якийсь "дибілізм" вибачте...
 7. 15.02.2017р. (з примусовою циркуляцією) Температура повітря на вулиці: +0ºС Температура повітря на виході з теплообмінника: +1,9ºС
 8. Тобто більше ніж 2 місяці назад температура на дні цієї шахти була +6ºС, а зараз +3,2ºС. Це при тому, що теплообмінник порацює майже без перерви і на вулиці цієї зими досить холодно! Тому глибше закопувати немає сенсу! Цікаво було б ще поміряти грунт на глибині 2м в шахті №1, але поки немає чим, бо там потрібен датчик з довжиною дрота більше 2,5м... (така довжина трубки, в яку слід опускати термодатчик/термометр)
 9. 13.02.2017р. Вечір Температура повітря на вулиці: -7ºС Температура повітря на виході з теплообмінника: +1,3ºС Температура грунту на глибині 1,5 метра (0,5 метра над поверхнею труби теплообмінника, контрольна шахта №2 по-середині труби): +3,2ºС
 10. Цього року СК не будуть встановлюватись із-за обмеження в бюджеті, тому точних розрахунків не проводив... Для початку потрібно зробити щоб хоча б дровами та газом все нагрівалось, а потім і про сонечко подумаємо!:)
 11. 12.02.2017р Проведено чергові випробування грунтового повітряного теплообмінника: Температура повітря на вулиці: -7ºС Температура повітря на виході з теплообмінника: +1,3ºС Після того як було запущено вентилятор на повну потужність, тобто 405 м3/год. температура в теплообміннику через 15 хв роботи опустилась до +0,9ºС і так трималась протягом години роботи. Далі я поїхав у своїх справах, залишивши увімкненим вентилятор на повну потужність. Повернувшись через 2 години, теплообмінник на виході видавав +0,3 ºС. Вимкнувши вентилятор, через 3 хв при доволі потужному гравітаційному потоці (без вентилятора) з теплообмінника на виході встановилась температура +0,9 ºС. Висновок: за 3 години роботи через теплообмінник пройшло приблизно 1200 м3 повітря нагрівшись при цьому на 7,5ºС! Але найголовніше, що при такій серйозній швидкості протоку повітря за 3 години роботи він всерівно видавав плюсову температуру, тобто навіть при таких об"ємах повітря мій рекуператор не замерз би (якби був встановлений:):):)) За розрахунками отримано близько 3 кВт/год теплової енергії за 3 години роботи, тобто 1 кВт/год за одну годину роботи...
×