Перейти до змісту

Енергоаудит будинків, квартир, тепловізійне обстеження


Рекомендовані повідомлення

Звичайно що утеплитись це завжди доцільно, але що буде краще у Вашому випадку складно сказати, не бачивши самого об"єкту! Якщо є можливість доступу до всієї конструкції перекриття з горища (без демонтажу гіпсокартону), то вперед до праці, тільки чи вдасться правильно змонтувати паробар"єр із проклеюванням стиків, а не просто постеливши плівку, знову ж таки чи буде доступ кругом закласти утеплювач??? Чи можна буде правильно виконати примикання теплоізоляцйного матеріалу до конструкцій стін, перекриття і т.д. Для гарантування якості кінцевого результату від утеплення я б радив Вам спочатку провести тепловізійне обстеження, яке покаже де саме у Вас найбільші проблеми, повірте моєму досвіду, вони можуть виявитись там, де б Ви і подумати не могли!!! Якщо таки надумали робити, то беріть мінвату в рулонах і ріжте під потрібний розмір, вона дешевша, але вибирайте відомого виробника ок!:)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні переглядачі моєї теми! Зважаючи на подорожчання енергоносіїв, я вирішив написати невелику статтю-довідку для кожного з Вас, яка можливо допоможе Вам відповісти на питання - А ЧИМ ВСЕ Ж ТАКИ ОПАЛЮВАТИ СВІЙ БУДИНОК???

Читайте тут http://energoaydut.jimdo.com/

Якщо раптом комусь ця інформація виявиться корисною, ставте + , буду знати що не даремно просидів над нею :) Дякую за увагу.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні переглядачі моєї теми! Будь-ласка задавайте свої питання з тем будівництва і енергоаудиту тут, щоб відповіді на них були доступними для усіх відвідувачів! Дякую.

Більше інформації на сайті: ergoaydut.jimdo.com

За тел. 0509012070

nicolay добрий день, потрібна ваша порада по правильному утепленню. В будинку між гаражом і кухнею стіна в кірпіч 10см. як утеплити, що приклеіти на неі і з якоі сторони. В планах з сторони кухні має стіна бути пощукатурена і приклеіти гіпсокартон. І ще одне питання, перекриття панелі ПКЖ як утеплити потолок в гаражі щоб на другому поверсі не було холодно від гаража. І ще одне панелі лягли криво треба зтягувати підлогу на другому поверсі десь на 5см. стяжки, що краще керамзитом заспати 5см. чи пінопласт покласти?

Дякую за пораду!

Доброго дня! Утепляти стіну бажано зі сторони гаража, 10 см пінопласту, або 16 см мінвати (але якщо братимете мінвату в рулонах, то вкладайте 2 шари по 10см, 3-4 см вати стиснеться, коли Ви прижмете її до стіни рейкою чи металопрофілем). Утепляти перекриття теж краще зі сторони гаража, але раз така ситуація з перепадами, то можна і з середини, товщину пінопласту вибирайте самі в залежності на скільки можна підняти рівень підлоги, маєте можливість і бажання покласти 10см, будь-ласка!!! Тільки не забувайте, що пінопласт має бути щільністю не менше 35!!!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://energoaydut.j...jimdo.com/ Все працює, щойно перевірив! :)

http://energoaydut.jimdo.com/

Змінено користувачем energoaydut
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1000 грн. Сюди входить тепловізійне обстеження + звіт з енергоаудиту де будуть визначені коефіцієнти опору теплопровідності огороджуючих конструкцій (стіни, вікна, двері, перекриття). Всі значення будуть приведені у відсотках до нормативних. Маючи ці дані,і можна буде визначити товщину і тип утеплювача, якщо він буде необхідним!

Ці дані дадуть Вам відповідь на скільки Ваш будинок відповідає нормам по утепленню і які заходи потрібно вжити для цього! Звертайтесь!:)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Металопрофіль чи металочерепиця???

Розумію складність Вашого вибору, адже сам перед ним стояв! Особисто для себе я вибрав металопрофіль, оскільки відходів майше не залишається, контробрешітку можна монтувати з більшим кроком, а це економія суттєва (про контробрешітку можна не читати :)), всі фасонні елементи: вітрові планки, кутники та інші елементи, що йдуть паралельно хвилі профілю набагато краще зістикуються із рівненькою поверхнею профілю, туди не буде задуватись вода!, але що я вважаю найважливішим при металопрофілі - це чіткий і правильний схід води і бруду з даху! Так так, я не просто це написав, адже на металочерепиці на закінченнях гребнів із часом накопичується бруд/пилюка, в яких довго може знаходитись волога на північній стороні, і якщо ви ніколи не звертали уваги, то покрівлі з металочерепиці, які вже простояли 10 і більше років на північній стороні брудні, або навіть вкриті мохом! Не думаю, що Вам це сподобається. Хтось пише, що металопрофіль це для промислових будівель... Не вірте! Свій дах я зробив цеглястого кольору, зараз не згадаю який RAL, підшиву софіту зробив з металопрофілю під дерево (а не як дехто чорна черепиця і підшито чорним профілем... оце вже для гаражу я вважаю). Тому вибір за Вами! Захочете, можу показати дах на своєму будинку, він навіть дещо схожий трішки на Ваш. Удачі в будівництві! :)

(перепост моєї відповіді, адже вважаю актуальним це питання, можливо Вам буде корисним)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі хто зацікавився темою тепловізійного обстеження, прошу задавати свої запитання тут на форумі, або за тел. 0509012070, або на електронну energoaydut@gmail.com

Дякую.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розпочато сезон тепловізійних обстежень! На вихідні будуть проведені перші дослідження  будинків та квартир!!! Звертайтесь і ми зекономимо Ваші гроші і Ваше тепло!:) 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розпочато сезон тепловізійних обстежень!  Звертайтесь і ми зекономимо Ваші гроші і Ваше тепло! :)

 

http://energoaydut.jimdo.com/

 

0509012070

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розпочато сезон тепловізійних обстежень!  Звертайтесь і ми зекономимо Ваші гроші і Ваше тепло!  :)


 


http://energoaydut.jimdo.com/


 


0509012070


 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Доброго дня всім! Прийшли морози і саме час зробити тепловізійне обстеження Вашого будинку!  Звертайтесь і ми зекономимо Ваші гроші і Ваше тепло!   :)

 

http://energoaydut.jimdo.com/

 

0509012070

 
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після встановлення лічильника тепла в під"їзді багатоповерхівки почали рахувати економію, при добових витратах: 270грн/добу при >+5, і 330грн/добу при -1...0 ми не погано рухалися,  але не так сталося як гадалося. :( 9й поверх почав піднімати кіпіш, що холодно 18град.С, хоча у всіх решта квартирах темперетура була більш менш комфортною 20-23град.С.

 

Ввімнкули опалення на 100% але температура нажаль в тих квартирах піднялася на 1град.С і так і тримається у всіх решта +2...+3. При цьому ми в топку випалюємо бизько 800грн/добу!?!?!?!?

 

За допомогою простенького пірометра зробив ененргоаудит:

post-5408-0-43313800-1448996267_thumb.jp

 

виявив що стіни 9го поверху є найбільшими "пожирачами тепла" 10-12град, хоча розумію, що нагріте повітря піднімається під стелею яка має 14град.і там охолоджується після чого знову упускається, і так безперервно. 

У що варто вкладати гроші 9му поверху по наших показниках. Дах складається з покрівлі і технічного поверху, підлога якого є стелею квартир 9го. поверху. В приміщенні техповерху гуляє повітря з вентиляційних вікон і як заявляє сусідка з 9го якщо їх затулити то в них починає рости грибок (факт не перевірений!).

 

Не знаю що тепер робити в першу чергу: скидуватись під"їздом і утеплити підлогу техповерху за допомогою скловати і параізоляції, чи зовнішню стіну пінопластом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора. Швидше за все у Вас нижня роздача теплоносія,тому зверху найхолодніші батареї,плюс втрати через перекриття холодного горища і хто зна ще де... Для того щоб визначити всі ці речі потрібно зробити тепловізійне обстеження,порахувати коефіцієнти теплопровідності стін перекриття і т.д. Тоді можна буде зробити якісь висновки і надати Вам рекомендації. Якщо зацікавить, звертайтесь, допоможемо!

0509012070. energoaydut.jimdo.com

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні найцікавіше що верхня, на верхному поверсі температура батарей найвища 52-54град. на першому темп.батарей 44град, в будинок заходить 55,4; в тепломережу з котельні виходить 57.

 

Скільки буде коштувати, на підїзд? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді це точно проблеми з перевищенням тепловтрат від нормативу. Де знаходиться Ваш будинок? Вам потрібно тепловізійне обстеження і виконати розрахунки по тепловтратам правильно?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраще буде,якщо Ви зателефонуєте мені щавтра, ці дні я в Києві, проводимо енергоаудит житлового комплексу. Тоді зможемо обговорити всі деталі.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

м.Луцьк ДПЗ  

 

Ні, мені потрібно щось зробити з 9м поверхом, щоб вирівняти температуту, щоб була можливість і далі економити, як це відпувалося від початку сезону. В них від початку сезону була така ж ситуація просто, в них термометра не було, а в середині жовтня покупували термометри і почали апелювати :(

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробимо обстеження, порахуємо все, тоді буде більш зрозуміло що і до чого. Чекаю завтра Вашого дзвінка, телефон Ви знаєте.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

м.Луцьк ДПЗ  

Ні, мені потрібно щось зробити з 9м поверхом, щоб вирівняти температуту, щоб була можливість і далі економити, як це відпувалося від початку сезону. В них від початку сезону була така ж ситуація просто, в них термометра не було, а в середині жовтня покупували термометри і почали апелювати :(

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Відрядження в Київ завершене! Продовжуємо сезон тепловізійних обстежень в Луцьку та області!  Звертайтесь і ми зекономимо Ваші гроші і Ваше тепло!   :)


 


http://energoaydut.jimdo.com/


 


0509012070


 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Прийшли морози!   Продовжуємо сезон тепловізійних обстежень в Луцьку та області!  Звертайтесь і ми зекономимо Ваші гроші і Ваше тепло!    :)

 

http://energoaydut.jimdo.com/

 

0509012070

 
 
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшли морози!   Продовжуємо сезон тепловізійних обстежень в Луцьку та області!  Звертайтесь і ми зекономимо Ваші гроші і Ваше тепло!     :)


 


http://energoaydut.jimdo.com/


 


0509012070


 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як економніше опалити свій будинок? Цікавить? Прочитайте статтю з розрахунками на сайті http://energoaydut.jimdo.com/

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Для найбільш ефективної економії тепла в будинку, пропонуємо нові рекуператорні установки із двома пластинчатими теплообмінниками. Виробництво Україна. Ціна 7000 грн

 

Деталі за тел. 0509012070

 

post-27632-0-57216200-1452775926_thumb.j

post-27632-0-06195000-1452775930_thumb.j

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшли морози!   Продовжуємо сезон тепловізійних обстежень в Луцьку та області!  Звертайтесь і ми зекономимо Ваші гроші і Ваше тепло!     :)

 

 

 

http://energoaydut.jimdo.com/

 

 

 

0509012070

 
 
 
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...