Перейти до змісту

Енергоаудит будинків, квартир, тепловізійне обстеження


Рекомендовані повідомлення

energoaydut, 40 см газобетону якій товщині пінопласту відповідають по теплопровідності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

energoaydut, 40 см газобетону якій товщині пінопласту відповідають по теплопровідності?

Пінопласт буває різних марок... Коефіцієнт теплопровідності пінопласту для марки 15 становить 0,042 Вт / К * м, в той час, як для марки 50 теплопровідність зростає до 0,037 Вт / К * м Якщо взяти середнє значення, 40 см газобетону відповідає 20 см пінопласту.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

energoaydut, а на скільки циклів гарантія у якісних газобетонних блоків? Ну і з нашими зимами скільки років це буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виробник заявляє не менше 25! Якщо стіна не заливатиметься водою, а вона не заливатиметься, бо зверху дах, який повинен звисати за стіну на 50-60 см, плюс блок буде захищений штукатуркою, плюс силіконовий баранек (зараз в основному ним роблять), який забезпечить стікання води по стіні і не вбирання її всередину (принаймні так обіцяє виробник:)) то газобетонні стіни простоять не менше цегляних. З власного досвіду можу розказата про невеликий експеримент, один з газоблоків я просто кинув на землю ще в 2012 році, вже третю зиму він мочиться на вулиці під дощем, вбирає вологу із землі і нічого йому не робиться, тільки трохи зверху стерся може на 2 міліметри... Газоблок швидко вбирає вологу, але і швидко її віддає, тому якщо стіна буде зведена правильно, вона буде сухою і простоїть довго, ще внукам вистачить!:)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще інформація на тему будівництво з газоблоку: ні в якому разі не можна утеплювати газоблок пінопластом! На днях проводив обстеження будинку (стіна - газоблок 20см, пінопласт 10см, облицювальна цегла). За словами власника будинок перші 5 років проживання в ньому був дуже теплий, все чудово, одне задоволення, але потім з року в рік він чомусь почав ставати холоднішим і холоднішим, власники абсолютно нічого не могли зрозуміти... Якщо хтось ще не зрозумів, пояснюю: 5 років газоблок набирав вологу з будинку і з часом його теплопровідні властивості погіршились в рази, шар пінопласту не дає йому виводити вологу і він лише її накопичуватиме втрачаючи свої властивості! Шановні будівельники, не економте, робіть правильно!

Треба консультації, звертайтесь!:)

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую дійсно цікава порада варта уваги я навіть подякую вам за данний пост ви б могли викладати поради які у вас накопичились за весь період роботи у данній галузі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь-ласка! Обов"язково буду описувати варті уваги речі в своєму пості! Заходьте, можливо знайдете щось корисне!:)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проведені нові тепловізійні обстеження будинків. Читайте оновлення на нашому сайті http://energoaydut.j...ut.jimdo.com/ в розділі "Корисні статті" - "Нещодавно обстежені"

energoaydut.jimdo.com/корисні-статті/нещодавно-обстежені/

Змінено користувачем energoaydut
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проведені нові тепловізійні обстеження будинків. Читайте оновлення на нашому сайті http://energoaydut.j...ut.jimdo.com/ в розділі "Корисні статті" - "Нещодавно обстежені"

energoaydut.jimdo.com/корисні-статті/нещодавно-обстежені/

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проводимо обстеження багатоквартирних житлових будинків зі складанням енергетичного паспорта і присвоєнням класу енергоефективності (від A до F). Надаємо рекомендації щодо реконструкції та ремонту будинків для приведення їх до бажаного класу енергоефективності!

Деталі за тел. 050 90 120 70

наш сайт: www.energoaydut.jimdo.com

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуйтесь до людей, які вже знають де і як будуть утепляти свій будинок в будівельний сезон. Замовляйте тепловізійне обстеження в лютому та отримайте 10% знижку!!!

Змінено користувачем energoaydut
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу подякувати топікстартеру за проведене обстеження. Давно хотів провести дану процедуру. В результаті маю інформацію куди направити сили для утеплення свого будинку. Раджу всім хто має будинок провести дану процедуру зимою, коли є суттєва різниця між температурою всередині і ззовні приміщення. Літом результати будуть не інформативними. Вартість процедури звичайно кусається, але сама процедура займає досить багато часу, багато налаштувань і "рухів", тому я думаю що впринципі для приватного будинку це нормальна ціна. Для квартири має бути менша ціна. Сам Андрій справив враження спеціаліста, який розбирається в даному питанні і має досвід у роботі по енергоаудиту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу подякувати топікстартеру за проведене обстеження. Давно хотів провести дану процедуру. В результаті маю інформацію куди направити сили для утеплення свого будинку. Раджу всім хто має будинок провести дану процедуру зимою, коли є суттєва різниця між температурою всередині і ззовні приміщення. Літом результати будуть не інформативними. Вартість процедури звичайно кусається, але сама процедура займає досить багато часу, багато налаштувань і "рухів", тому я думаю що впринципі для приватного будинку це нормальна ціна. Для квартири має бути менша ціна. Сам Андрій справив враження спеціаліста, який розбирається в даному питанні і має досвід у роботі по енергоаудиту.

Дякую за відгук!:) Якщо виникнуть якісь питання по звіту, чи можливо потрібна консультація по ремонту, звертайся!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Встановились сприятливі погодні умови для проведення тепловізійних обстежень! Звертайтесь за тел. 050 90 120 70

Заходьте на сайт www.energoaydut.jimdo.com

Нехай Ваш будинок завжди буде теплим!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Встановились сприятливі погодні умови для проведення тепловізійних обстежень! Звертайтесь за тел. 050 90 120 70

Заходьте на сайт www.energoaydut.jimdo.com

Нехай Ваш будинок завжди буде теплим!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще інформація на тему будівництво з газоблоку: ні в якому разі не можна утеплювати газоблок пінопластом! На днях проводив обстеження будинку (стіна - газоблок 20см, пінопласт 10см, облицювальна цегла). За словами власника будинок перші 5 років проживання в ньому був дуже теплий, все чудово, одне задоволення, але потім з року в рік він чомусь почав ставати холоднішим і холоднішим, власники абсолютно нічого не могли зрозуміти... Якщо хтось ще не зрозумів, пояснюю: 5 років газоблок набирав вологу з будинку і з часом його теплопровідні властивості погіршились в рази, шар пінопласту не дає йому виводити вологу і він лише її накопичуватиме втрачаючи свої властивості! Шановні будівельники, не економте, робіть правильно!

Треба консультації, звертайтесь! :)

Вот так, а я уже утеплился пенопластом в 10 см :( почему же влага не может отдаваться обратно через комнаты?

Змінено користувачем dimmon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не хочу Вас розчаровувати, але нажаль газоблок ні вякому разі не можна утепляти пінопластом, звичайно частково в зимовий період, коли в будинку вологість не висока зазвичай, волога з блоку може частково віддаватись в будинок, але її частка буде мізерною, порівняно з тим скільки вологи блок набере за весняно літній період, коли на вулиці тепло, стіни продуваються вітром підсихають, а в будинку висока, або нормальна вологість, що забезпечує інтенсивне проникнення водяної пари в блок!

тим більше якщо ви спочатку утеплили будинок із зовні, а тепер будете робити внутрішню штукатурку, стяжки та інші мокрі роботи, блок набере багато вологи, яку йому буде нікуди віддати...

єдине що може частково покращити ситуацію на мою думку це покриття стін гідрофобізуючими грунтовками (глибокопроникна напр. Ceresit CT-17 або іншого виробника, церезіт дорожезний) і цементно-піщана штукатурка, але знову ж таки буде волога, яка не вийде з середини приміщення на вулицю:( Ось такі справи...

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

День добрий , у мене знову глухий кут навколо утеплення фундаменту. Наша переписка:

- Цоколь бажано утеплити до рівня чорнової стяжки, далі чорнова стяжка встик з фундаментом, шар утеплювача (пінополістирол 5-10 см) тут знову ж таки питання в фінансах, ну а далі чистова стяжка з теплою підлогою по периметру утеплена від фундаменту шаром пінополістиролу 2-3 см, що одночасно виконає роль компенсаційного демпфера.

мої проблеми - цокль не можу утеплити до рівня чорнової стяжки бо цоколь викладатиметься з бутового каменя.

утеплити сам фундамент чим можна крім (пінополістирол 5-10 см) керамзит? пінопласт?

і ще питання на цоколь зверху простий рубероїд стелити чи вибрати щось сучасне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня! Ви мене не правильно зрозуміли! Я казав про утеплення фундаменту зсередини до рівня чорнової стяжки, так буде краще, але це не є обов"язково, якщо добре утеплите підлогу (8-10 см пінопласт). На цоколь зверху стеліть два шари єврорубероїду і все буде добре!:) Звертайтесь!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюс по периметру замість демпферної стрічки (для теплої підлоги) дайте 1-2 см пінопласту! І буде у Вас тепло!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуйтесь до людей, які вже знають де і як будуть утепляти свій будинок в будівельний сезон. Замовляйте тепловізійне обстеження в лютому та отримайте 10% знижку!!!

Деталі за тел. 050 90 120 70

наш сайт: www.energoaydut.jimdo.com

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібні консультації з будівельної справи, звертайтесь! Будуємо, допоможемо!:)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуйтесь до людей, які вже знають де і як будуть утепляти свій будинок в будівельний сезон. Замовляйте тепловізійне обстеження в лютому та отримайте 10% знижку!!!

Деталі за тел. 050 90 120 70

наш сайт: www.energoaydut.jimdo.com

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проведено нові тепловізійні обстеження! Шукайте оновлення на сайті www.energoaydut.jimdo.com/

тел. 050 90 120 70

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обстежено будинок: конструктив стіни в одну цеглу + 15 см мінераловатні плити зверху поштукатурені, проводжу розрахунки, можливо в когось щось подібне, діліться враженнями (тепло в будинку чи холодно, багато на опалення йде чи ні). Про результати обстеження відпишусь після проведення розрахунків.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...