Перейти до змісту

Гріється двигун (bmw e39)


adebt

Рекомендовані повідомлення

Машинка поїхала на сервіс №4.

Добре було б щоб на цьму "сервісі" вам накінець полагодили авто.

А взагалі, як показує практика, якщо не хочеться мати проблем з "майстрами" і "сервісами" варто самому стати майстром для свого залізного коня :_02:

Луцьким СТО і майстрам сміливо можна довірити хіба-що грубу роботу на кшталт перебрати підвіску чи замінити в ній якісь деталі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре було б щоб на цьму "сервісі" вам накінець полагодили авто.

Дякую

А взагалі, як показує практика, якщо не хочеться мати проблем з "майстрами" і "сервісами" варто самому стати майстром для свого залізного коня :_02:

Луцьким СТО і майстрам сміливо можна довірити хіба-що грубу роботу на кшталт перебрати підвіску чи замінити в ній якісь деталі.

Ну, як показує моя практика, то в мене до цього діла руки точно не заточені ) Та і не можна все на світі вміти робити якісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, як показує моя практика, то в мене до цього діла руки точно не заточені ) Та і не можна все на світі вміти робити якісно.

Життя заставить. Я колись також думав так як ви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Промивка радіатора на сервісі №4 позитивних результатів не дала (

Завтра поїду сваритися на сервіс №1 де міняли прокладку ГБЦ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що позивних результатів це також не дасть. Але хай щастить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що позивних результатів це також не дасть. Але хай щастить.

Ну буду сваритися до останнього, бо їхній ремонт виліз мені боком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і в кожному з "сервісів" ви оплачували роботу і матеріали при тому, що несправність автівки так і не усунули?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кум Слава Україні!!!

Позвони Гансу в нього на 725 дизелі така сама сра.... була!!!!!! замінили якогось патрубка і бабка яйком викачала ,столо все добре !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і в кожному з "сервісів" ви оплачували роботу і матеріали при тому, що несправність автівки так і не усунули?

Та кругом було по-суті гадання на пальцях типу "от ця штука несправна, може бути причиною…". Так і мінялися по кругу запчастини, хоча мушу додати, що все що міняли було або неробоче або в поганому стані. Така собі комплексна перевірка вилізла.

Кум Слава Україні!!!

Позвони Гансу в нього на 725 дизелі така сама сра.... була!!!!!! замінили якогось патрубка і бабка яйком викачала ,столо все добре !!!!

Та я її в понеділок вже посуну на самий перший сервіс, будуть махатися з нею вже до останнього. Бо сьогодні їздив туди скандалив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

adebt
вибачаюсь за тупе запитання, але Ви діагностику робили авто за допомогою комп"ютера?

тобто, зчитували за допопогою діагостичного роз"єму помилки? можливо шось Вам підскаже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачаюсь за тупе запитання, але Ви діагностику робили авто за допомогою комп"ютера?

тобто, зчитували за допопогою діагостичного роз"єму помилки? можливо шось Вам підскаже...

Так, звичайно. Робилася першим ділом після того, як почали з’являтися проблеми з охолодженням. Помилок не було. От така "загадка". Полазивши по купі БМВ-форумів я для себе зробив висновок, що це одна з характерних "болячок" цієї моделі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Полазивши по купі БМВ-форумів я для себе зробив висновок, що це одна з характерних "болячок" цієї моделі.

А яка модель двигуна у вашої БМВ якщо не секрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка модель двигуна у вашої БМВ якщо не секрет?

Та чому це мав би бути секрет? :) Ось такий двигун в мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вдалось вирішити проблему?

На даний момент ситуація така: замінили віскомуфту на нову, останні 4 дні мотор не гріється, тосол з під кришки бачка не жене. Тепер задача: повернути на шрот куплену у них віскомуфту )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Апну темку

В результаті всіх маніпуляцій встановлено: 2 мікротріщини в блокові, попадання на 8К гривень, які вилетіли в трубу. В даний момент зайнятий пошуком двигуна для заміни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апну темку

В результаті всіх маніпуляцій встановлено: 2 мікротріщини в блокові, попадання на 8К гривень, які вилетіли в трубу. В даний момент зайнятий пошуком двигуна для заміни.

Так глибоко не копали, як діагностували тріщини, ризикнули знову зняти ГБЦ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так глибоко не копали, як діагностували тріщини, ризикнули знову зняти ГБЦ?

Так, змусив працівників СТО зняти ще раз ГБЦ і везти її на перевірку та шліфовку. Ну і тоді вже побачили тріщини.

Ходять слухи що БМВ не ламається

ну на те вони і слухи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...