Перейти до змісту

Допоможіть знайти кидалу


Artem!

Рекомендовані повідомлення

Ситуація така, купив у продавця http://board.lutsk.u...26928-tarasbai/ відеокарту GTX650, дзвонив до нього на протязі дня декілька разів, домовлялись як забрати, забрав в п'ятницю ввечері, зустрілись на вулиці. приніс на роботу вставив в комп - дохла, в другий те саме. На дзвінки не відповідає, повідомлення в ПП прочитав і не відповів. Чому так повівся? бо продавав йому мобільний телефон, здавався порядною людиною. Коли купляв відяху, він хвалився, що телефон працює супер, і доречі сказав що манібек на відяху 3 дні без проблем.

Короче треба його знайти, я знаю тільки його нік і номер мобільного, може в кого ще якась інфа за нього є?

телефон його: 0931105390 працює ніби десь біля Зосі в кінці Лесі Українки

купляв в цій темі:

http://board.lutsk.u...geforce-gtx650/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого так дешево???

спеціально для таких як ти буде дорого!

ТС я теж на черзі, готовий хоч вже купити, бо якраз потрібна така відеокарта

я ж попереджав )

Дешевий сир тільки в мишоловці

Співчуваю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може в кого ще якась інфа за нього є?

Як він виглядає? Вік? прикмети?

Є підозра, що то кидала, який тут давно "промишляє".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вік десь 25-30 ріст 180 приблизно, худощавий, із прикмет нічого особливого не побачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я просто перепитав.

Бо був тут схожий персонаж, тему не можу знайти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого так дешево??? я б теж взяв )

спеціально для таких як ти буде дорого!

ТС я теж на черзі, готовий хоч вже купити, бо якраз потрібна така відеокарта

хороший пост получився, якраз в тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче треба його знайти, я знаю тільки його нік і номер мобільного, може в кого ще якась інфа за нього є?

телефон його: 0931105390 працює ніби десь біля Зосі в кінці Лесі Українки

*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче треба його знайти, я знаю тільки його нік і номер мобільного, може в кого ще якась інфа за нього є?

телефон його: 0931105390 працює ніби десь біля Зосі в кінці Лесі Українки

Якщо вписати людину з ім'ям Тарас і прізвищем Бай по базі номер.орг, то видає одну людину з Вол області, по віку підходить під ваш опис. ось дані -

БАЙ ТАРАС НИКОЛАЕВИЧ 22645 1985-03-29 НОВОВОЛИНСЬК ГАГАРІНА 4 0 4

дякую за інформацію, може й він, а вчиться/працює в луцьку, буду мати ці дані на увазі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю Тараса Верніше Антона). Гадаю буде просте пояснення його дій .

Як вийду з ним на звязок - скажу що тут кіпіш)

Ситуація в тому - що 2 людини сидить на 1 профілі .

Антона знаю порядний хлопець ... Вообщем зізвонюсь скажу шо ситуація - хай розбираються)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вписати людину з ім'ям Тарас і прізвищем Бай по базі номер.орг, то видає одну людину з Вол області, по віку підходить під ваш опис. ось дані -

то 100% не той. Витріть дані з теми, а то срібні ложечки потім знайдуться, а осадок як то кажуть залишиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Artem! Дам пораду з власного досвіду: не можеш дозвонитись і повернути річ - не піднімай шуму, а знайти контакт з кидалою через іншого бордівця. Зазвичай людина не забуває свій нік після першої ж афери, а намагається ще щось пропихнути аналогічним способом. На зустрічі товариша і кидали з'явись неждано-негадано і разом вирішіть проблему. Не раджу також звертатись у міліцію (в моєму випадку потратив кучу часу, а кидалу відпустили, бо той прикинувся дурником, що не знав в якому стані деталі, які він продає). Головне товариша взяти такого, щоб кидала не втік .... Я свого кидалу вирахував під іншим ніком ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче треба його знайти, я знаю тільки його нік і номер мобільного, може в кого ще якась інфа за нього є?

телефон його: 0931105390 працює ніби десь біля Зосі в кінці Лесі Українки

Якщо вписати людину з ім'ям Тарас і прізвищем Бай по базі номер.орг, то видає одну людину з Вол області, по віку підходить під ваш опис. ось дані -

БАЙ ТАРАС НИКОЛАЕВИЧ 22645 1985-03-29 НОВОВОЛИНСЬК ГАГАРІНА 4 0 4

ні то не той, мені вже написали за нього, кажуть порядний підприємець

ще таке видає на тарасбай http://my.mail.ru/mail/tarasbai/

Там є фото

ні не він

Artem! Дам пораду з власного досвіду: не можеш дозвонитись і повернути річ - не піднімай шуму, а знайти контакт з кидалою через іншого бордівця. Зазвичай людина не забуває свій нік після першої ж афери, а намагається ще щось пропихнути аналогічним способом. На зустрічі товариша і кидали з'явись неждано-негадано і разом вирішіть проблему. Не раджу також звертатись у міліцію (в моєму випадку потратив кучу часу, а кидалу відпустили, бо той прикинувся дурником, що не знав в якому стані деталі, які він продає). Головне товариша взяти такого, щоб кидала не втік .... Я свого кидалу вирахував під іншим ніком ....

дякую дуже за пораду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу, там таки Антон. Він уже фігурував тут не раз.

Якщо ТС підтвердить інфу, що я йому скинув, то події розвиваються у звичному руслі....

Прикро, що Борда, стала раєм для кидал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то 100% не той. Витріть дані з теми, а то срібні ложечки потім знайдуться, а осадок як то кажуть залишиться.

Прошу модерів витерти дані під спойлером, бо змінити повідомлення вже не можу. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Антон це той що з тату на кисті руки\рук?

Походу він. Зараз осінь, і татух не видно за кофтою / курткою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикро, що Борда, стала раєм для кидал.

де багато людей - там і багато кидал :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де багато людей - там і багато кидал :(

Жорстока правда життя.

Просто у такий складний для всіх час, комусь вистачає совісті такою х*уйньою займатися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де багато людей - там і багато кидал :(

Жорстока правда життя.

Просто у такий складний для всіх час, комусь вистачає совісті такою х*уйньою займатися...

Женя, кидали і совість, поняття несумісні :_02: Трохи не в тему - ще про совість. З місяць тому, приїздили 2 козли до нас на роботу( б/у автозапчастини), просили запчастини для машини на АТО. Насторожив вигляд, от я і спитав - хлопці, а ви яку організацію представляєте? Відповідь - Самооборона. Кажу - в мене там є знайомі, подзвоню спитаю, може ще що треба, як вже ви приїхали. Реакція моментальна - ой, нам пора, ми пізніше приїдемо. Номери заляпані гразюкою, та й вечір був не роздивитись толком було. Марка авто - Ауді 80 темного кольору. На святому на біді спекулюють, а що вже казати за мирне життя.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що вже казати за мирне життя.

ну, коли все розмірено, у всіх все добре, тоді і киданути когось, не особливо бідного, так би мовити - не особо й гріх.

просто той Антон, чи хто він там на цей раз - дограється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

працює ніби десь біля Зосі в кінці Лесі Українки

Ну так вперед - вичисляй!!! Знаєш де, тим більше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...