Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня шановні форумчани, в час массової безробітниці, де що чую - викладую сюди.

Знайомі мають вакансію менеджера по роботі з клієнтами - сфера будівельні матеріали. а саме все що стосується даху (металочерепиця, керамічна черепиця, мембранні плівки для перекриття, паро та гідробарєри і т.п.).

Компанія називається "Дах Плюс" - покрівельні матеріали у Луцьку та Волинській області.

Офіційний сайт - http://dahplus.net - тут можна ознайомитись з ассортиментом продукції з яким будите працювати.

Тепер більше по самій вакансії.

Менеджер - молодий хлопець або старший чоловік, знання сфери було б великим плюсом як в рішенні про прийняття на роботу, як і на зарплаті.

Офіс - склад - база знаходиться на Рованцях, до офісу можна добратися 3 чи 5 маршрутками також інші робочі мають власні авто так що домовитись з колегою щоб забирав, думаю, буде не проблема.

Офіс опалюється, чяй та кава в наявності.

Зарплата початкова звичайно залежить від рівня обізнанності в данній сфері, якщо не шарите в покрівлі але маєте бажання навчатись і відповідально відноситись до роботи, тоді вас з радістю усьому навчать, але від 2000 +% будите мати з нормальною перспективою подальшого росту з/п.

Власників дуже добре знаю, якщо людина працює і не шариться по офісу з чашкою кави і сігарєткою, то заробляє більш чим добре. Відношення до працівників гарне і просто так (бо не має настрою) виписувати звіздюлєй вам ніхто не буде.

Прошу всіх адекватних та цілеспрямованих людей телефонувати до Ірини - (О99)327-96-27 - вона відповість на всі ваші питання стосовно роботи, обовязків і т.п.

Успіхів у працевлаштуванні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонили власники, просили внести поправки.

Вік до 25 років, бажанно щоб були права водія але не принципово (це більш на перспективу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буквально на днях купував в даній організації мінвату та мансардне вікно - можу сказати що лишився задоволеним, ціни дуже приємні, сервіс на рівні, доставка безкоштовна. Буду рекомендувати. Думаю в плані працевлаштування все також має бути на рівні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роботодавець не відповідає на дзвінки. Є ще якийсь спосіб з нею зв’язатись?

Телефонуйте на протязі робочого дня по декілька раз, може просто працювати з клієнтом, виписувати накладну і т.п. Ще можите писати на електронну надресу, що розміщенна на сайті компанії в розділі контакти - dahplus.net

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роботодавець не відповідає на дзвінки. Є ще якийсь спосіб з нею зв’язатись?

Телефонуйте на протязі робочого дня по декілька раз

Просто "суперське" ставлення до майбутнього працівника..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роботодавець не відповідає на дзвінки. Є ще якийсь спосіб з нею зв’язатись?

Телефонуйте на протязі робочого дня по декілька раз

Просто "суперське" ставлення до майбутнього працівника..

А Ви що чекали? Що Вас таких розпрекрасних будуть сидіти і чекати поки ви зателефонуєте? Начальство платить за роботу а не просиджування..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Ви що чекали? Що Вас таких розпрекрасних будуть сидіти і чекати поки ви зателефонуєте?

Жесть :0148: А зарплату також прийдеться "вибивати"? :0163:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Ви що чекали? Що Вас таких розпрекрасних будуть сидіти і чекати поки ви зателефонуєте?

Жесть :0148: А зарплату також прийдеться "вибивати"? :0163:

не хочу флудити, і відповідати на дурні запитання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дурні запитання? Їм потрібен працівник чи тряпка? Якщо домовитись про елементарну зустріч щодо роботи/співбесіди проблематично, то що вже говорити про отримання зп. З таким відношенням будуть їм такі самі робітники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чергова тема працевлаштування зводиться до ниття кандидатів у прем'єрське крісло за 2 к грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чергова тема працевлаштування зводиться до ниття кандидатів у прем'єрське крісло за 2 к грн.

1) Іпать калатіть, зарплата людині яку ще треба вчити з нуля від 2000 +% - це мало чі шо?

2) Якщо людині треба робота і їй важко набрати два чи три рази, щоб поспілкуватися з майбутнім роботодавцем, то не так і треба їй робота.

3) Якщо людина не може відповісти на дзвінок то це говорить про її зайнятість, а відповідно про рівень фірми. На мою думку, краще коли твій роботодавець постійно зайнятий - отже є клієнти, а відповідно і гроші на фірмі, а значіть і твоя стабільність забезпечена. Ну може зефіркці і сео краще коли керівник в носі ковиряється і нічьо не робить - може це показник справді нормального керівника, в якого вони хочуть працювати + мати затримку в зарплаті по 5 місяців і т.д.

4) Хто розумніший - той їде і напряму говорить з керівником, карта доїзду на сайті є.

Хлопці, нормальна робота та гарні керівники, кому треба дзвоніть, йдіть на співбесіду, влаштовуйтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 'Nautilus1'

Собсно, шановний, я Вас підтримав, да да ....

Не так зрозумів. Прошу "панять і атпустіть")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чергова тема працевлаштування зводиться до ниття кандидатів у прем'єрське крісло за 2 к грн.

1) Іпать калатіть, зарплата людині яку ще треба вчити з нуля від 2000 +% - це мало чі шо?

2) Якщо людині треба робота і їй важко набрати два чи три рази, щоб поспілкуватися з майбутнім роботодавцем, то не так і треба їй робота.

3) Якщо людина не може відповісти на дзвінок то це говорить про її зайнятість, а відповідно про рівень фірми. На мою думку, краще коли твій роботодавець постійно зайнятий - отже є клієнти, а відповідно і гроші на фірмі, а значіть і твоя стабільність забезпечена. Ну може зефіркці і сео краще коли керівник в носі ковиряється і нічьо не робить - може це показник справді нормального керівника, в якого вони хочуть працювати + мати затримку в зарплаті по 5 місяців і т.д.

4) Хто розумніший - той їде і напряму говорить з керівником, карта доїзду на сайті є.

Хлопці, нормальна робота та гарні керівники, кому треба дзвоніть, йдіть на співбесіду, влаштовуйтесь.

Людина набирала 4 рази, не підряд, на протязі дня. Висновки були зроблені, як у дописувачів зверху. Сподіваюсь, що не правильні і комусь пощастить з роботою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чергова тема працевлаштування зводиться до ниття кандидатів у прем'єрське крісло за 2 к грн.

1) Іпать калатіть, зарплата людині яку ще треба вчити з нуля від 2000 +% - це мало чі шо?

2) Якщо людині треба робота і їй важко набрати два чи три рази, щоб поспілкуватися з майбутнім роботодавцем, то не так і треба їй робота.

3) Якщо людина не може відповісти на дзвінок то це говорить про її зайнятість, а відповідно про рівень фірми. На мою думку, краще коли твій роботодавець постійно зайнятий - отже є клієнти, а відповідно і гроші на фірмі, а значіть і твоя стабільність забезпечена. Ну може зефіркці і сео краще коли керівник в носі ковиряється і нічьо не робить - може це показник справді нормального керівника, в якого вони хочуть працювати + мати затримку в зарплаті по 5 місяців і т.д.

4) Хто розумніший - той їде і напряму говорить з керівником, карта доїзду на сайті є.

Хлопці, нормальна робота та гарні керівники, кому треба дзвоніть, йдіть на співбесіду, влаштовуйтесь.

Людина набирала 4 рази, не підряд, на протязі дня. Висновки були зроблені, як у дописувачів зверху. Сподіваюсь, що не правильні і комусь пощастить з роботою.

Напишіть номер в приват, я вам обіцяю, що завтра до неї передзвонить власниця сама, навіть якщо вона не візьме трубку з першого разу, то вона передзвонить ще раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nautilus1

Ви вважаєте за норму, якщо роботодавець запрошує до себе працівника на роботу, останній дзвонить по 4 рази на день в пусту, то роботодавець рахує, що хай дзвонить ще, якщо це йому так потрібно? То яке ж буде відношення на самій роботі? Таке ж саме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nautilus1

Ви вважаєте за норму, якщо роботодавець запрошує до себе працівника на роботу, останній дзвонить по 4 рази на день в пусту, то роботодавець рахує, що хай дзвонить ще, якщо це йому так потрібно? То яке ж буде відношення на самій роботі? Таке ж саме?

Да ви страні чи як? Я дзвонив до Іри, питаю є 4 пропущених? Вона каже такого не було, я запропонував вислати номер і вона сама передзвонить, номер мені так і не скінули. Якщо я працюю з клієнтом, то я на телефон не відповім. До всього мова не йде за те що з кимось домовились і потім трубку не беруть, там пишуть що не можуть дозвонится. Ось ще номер Миколи - O502006859.

А простіше всього підїзджайте на офіс та поспілкуєтесь в живу. Нє то ніхто ж не заставляє... я знаю, що в людей є вакансія, виклав тим кому цікаво.... За руку чи машиною везти не буду... Треба робота - ідіть спілкуйтесь, працевлаштовуйтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nautilus1

Ви вважаєте за норму, якщо роботодавець запрошує до себе працівника на роботу, останній дзвонить по 4 рази на день в пусту, то роботодавець рахує, що хай дзвонить ще, якщо це йому так потрібно? То яке ж буде відношення на самій роботі? Таке ж саме?

Да ви страні чи як? Я дзвонив до Іри, питаю є 4 пропущених? Вона каже такого не було, я запропонував вислати номер і вона сама передзвонить, номер мені так і не скінули. Якщо я працюю з клієнтом, то я на телефон не відповім. До всього мова не йде за те що з кимось домовились і потім трубку не беруть, там пишуть що не можуть дозвонится. Ось ще номер Миколи - O502006859.

А простіше всього підїзджайте на офіс та поспілкуєтесь в живу. Нє то ніхто ж не заставляє... я знаю, що в людей є вакансія, виклав тим кому цікаво.... За руку чи машиною везти не буду... Треба робота - ідіть спілкуйтесь, працевлаштовуйтесь.

Не переймайтесь Ви так, Вас тролять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nautilus1

Ви вважаєте за норму, якщо роботодавець запрошує до себе працівника на роботу, останній дзвонить по 4 рази на день в пусту, то роботодавець рахує, що хай дзвонить ще, якщо це йому так потрібно? То яке ж буде відношення на самій роботі? Таке ж саме?

Да ви страні чи як? Я дзвонив до Іри, питаю є 4 пропущених? Вона каже такого не було, я запропонував вислати номер і вона сама передзвонить, номер мені так і не скінули. Якщо я працюю з клієнтом, то я на телефон не відповім. До всього мова не йде за те що з кимось домовились і потім трубку не беруть, там пишуть що не можуть дозвонится. Ось ще номер Миколи - O502006859.

А простіше всього підїзджайте на офіс та поспілкуєтесь в живу. Нє то ніхто ж не заставляє... я знаю, що в людей є вакансія, виклав тим кому цікаво.... За руку чи машиною везти не буду... Треба робота - ідіть спілкуйтесь, працевлаштовуйтесь.

Ясно.. Це виходить, я обманюю? При мені набирали. І номер висилати не хочеться. Вибачте, що потурбували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно.. Це виходить, я обманюю? При мені набирали. І номер висилати не хочеться. Вибачте, що потурбували.

Заздалегідь вибачаюсь за офтоп, однак прошу вбити інтригу і виложити скрін набраних дзвінків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заздалегідь вибачаюсь за офтоп, однак прошу вбити інтригу і виложити скрін набраних дзвінків.

Щойно взяв телефон в руки, переставив декілька раз дату і години і набрав номер роботодавця, не чекаючи гудків скинув. Телефон ввічливо розмістив "набраний" номер посеред справжніх дзвінків. Скріншоти викладати? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заздалегідь вибачаюсь за офтоп, однак прошу вбити інтригу і виложити скрін набраних дзвінків.

Щойно взяв телефон в руки, переставив декілька раз дату і години і набрав номер роботодавця, не чекаючи гудків скинув. Телефон ввічливо розмістив "набраний" номер посеред справжніх дзвінків. Скріншоти викладати? :)

хі ба що телефоном похвастатись :)

а якщо серйозно я коли влаштовувася на автозавод то отрииував 2300, і то маслати тре було огого,

там я охолодження збирав то скажу шо радіатори не легкі

так що за 2куска за компом можна сидіти, робота не бий лінтвого

алеж в нас безработіца, ми незнаєм де взять роботу, той стрьомний той далеко від хати тай сижу дома

отакій народ пішов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так що за 2куска за компом можна сидіти, робота не бий лінтвого

алеж в нас безработіца, ми незнаєм де взять роботу, той стрьомний той далеко від хати тай сижу дома

отакій народ пішов

Тут питання в іншому. У відношенні роботодоавця до майбутнього працівника. Він його реально заставляє наярювати на мобільний тільки для того, щоб записатись на співбесіду чи щось таке. А той говорить, що дзвоніть ще. Ну це нормально? Мені вже важко подумати, що робити, якщо таким самим чином по десять раз потрібно буде "вибивати" зарплату. Це ще при тому, що, враховуючи таке відношення до працівника, не ясно як буде йти сам процес роботи. Для себе я зробив висновки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно.. Це виходить, я обманюю? При мені набирали. І номер висилати не хочеться. Вибачте, що потурбували.

Заздалегідь вибачаюсь за офтоп, однак прошу вбити інтригу і виложити скрін набраних дзвінків.

Телефонували з старого самсунга, скрін зробити там не можливо, та й, повторюся, - вже не бачу сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...