Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Ясно.. Це виходить, я обманюю? При мені набирали. І номер висилати не хочеться. Вибачте, що потурбували.

Заздалегідь вибачаюсь за офтоп, однак прошу вбити інтригу і виложити скрін набраних дзвінків.

Телефонували з старого самсунга, скрін зробити там не можливо, та й, повторюся, - вже не бачу сенсу.

А сенс є - бо цікаво знати хто насправді винен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заздалегідь вибачаюсь за офтоп, однак прошу вбити інтригу і виложити скрін набраних дзвінків.

Щойно взяв телефон в руки, переставив декілька раз дату і години і набрав номер роботодавця, не чекаючи гудків скинув. Телефон ввічливо розмістив "набраний" номер посеред справжніх дзвінків. Скріншоти викладати? :)

хі ба що телефоном похвастатись :)

а якщо серйозно я коли влаштовувася на автозавод то отрииував 2300, і то маслати тре було огого,

там я охолодження збирав то скажу шо радіатори не легкі

так що за 2куска за компом можна сидіти, робота не бий лінтвого

алеж в нас безработіца, ми незнаєм де взять роботу, той стрьомний той далеко від хати тай сижу дома

отакій народ пішов

Шукали не роботу "не бий лежачого", а таку, щоб добре заробляти, працюючи сумлінно і давати гарний результат.

Взагалі, коли 3-ій раз не взяли трубку, були думки, що люди не відповідають на дзвінки з незнайомих номерів, бо думають, що кредитори дзвонять)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заздалегідь вибачаюсь за офтоп, однак прошу вбити інтригу і виложити скрін набраних дзвінків.

Щойно взяв телефон в руки, переставив декілька раз дату і години і набрав номер роботодавця, не чекаючи гудків скинув. Телефон ввічливо розмістив "набраний" номер посеред справжніх дзвінків. Скріншоти викладати? :)

хі ба що телефоном похвастатись :)

а якщо серйозно я коли влаштовувася на автозавод то отрииував 2300, і то маслати тре було огого,

там я охолодження збирав то скажу шо радіатори не легкі

так що за 2куска за компом можна сидіти, робота не бий лінтвого

алеж в нас безработіца, ми незнаєм де взять роботу, той стрьомний той далеко від хати тай сижу дома

отакій народ пішов

Шо тиговориш? Те що добре тобі то недобре іншим, якшо голови немав то й маслав хто тобі винуватий що ти тут свої приклади наводиш, бачу в тебе є трохи пережиток совєтського настрою "робити майже за ідею" Цеж тих 2300 заробити, хоча б коли був доллар по 10 можна було за півтора, два тижні, а не пахати місяць як кінь, щось продай, заробиш, якщо руки з правильного місця ростуть і щось вмієш лагодити, або хоч трохи по ремонтах шариш то заробиш сам на себе не напрягаючись. А те що тут пропонують роботу в рованцях за 2000, то навіть студенту тяжко прожити, якшо на машині нароботу їздити як вони там хочуть то взагалі копійки отримуєш, а якщо сам на квартирі живеш, то навіть себе невдасться прокормити..... Так що не говоріть єрунди, бо видно що ви ще не сильно дорослий і самостійний якщо вам 2000 то нормальні гроші за які можна працювати кожен день навіть якщой то офісна робота.

Ну якщо ви такий мудрий, то чому ж тут сидите? Заробляйте свої тисячі і далі. Доречі в Луцьку є декілька фірм, з їх слів там можна отримати кілька тисяч за пару днів роботи. Можливо саме для вас таке підійде.

А взагалі якщо уважно читати ТС то можна побачити, що зп ВІД 2000, і якщо вам щось не подобається, то ви не дерево можете в будь який час піти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...