Перейти до змісту

"Люстрація" лікарів.


Martene

Рекомендовані повідомлення

Хто з вас не бував у некомпетентного лікаря, або хоча б не чув про скалічиних чи загиблих людей з вини лікарів? Звичайно, різні випадки бувають, навіть дуже досвідчені лікарі іноді помиляються. Але ж є й такі, які фахівцями являються лише на дипломі, які тільки те й вміють, що прописувати рекламовані ліки, які в більшості випадків не лікують, а лише знімають симптоми. Таким лікарям не місце в лікарні.

Не ми назначаємо лікарів на посади, не нам їх звільняти. Але ми маємо право вибирати, до якого лікаря звернутися за допомогою. Для того потрібно знати лікарів та чути про них відгуки.

Тільки сьгодні шукаючи в інтернеті інформацію про лікаря вертебролога в м. Луцьк, натрапила на сайт "1-й народний рейтинг лікарів України". Дуже корисний ресурс, але там мало інформації по м. Луцьк. Прошу, не залишайтесь байдужими, добавляйте лікарів, залишайте відгуки про них, виставляйте оцінки. Не дамо шарлатанам калічити наше здоровя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дамо шарлатанам калічити наше здоровя!

надто пафосно звучить!

Що значить "не дамо". Не подобається лікар - йди до іншого. Все просто!

От щодо люстрації - то тут я частково згоден. Є лікарі, які лікують справді. І їм варто "дати винагороду", "подякувати". Оскільки їхні ЗП - відверто залишають бажати кращого! Хоча їхня робота - вартує явно більше, ніє робота того ж судді. ЗП яких - явно більша!!

А є і дійсно, які "за сало" вчилися і тепер лише деруть гроші, але лікарі з них - відверто кажучи... заслуговують якраз на ЗП. Або й взагалі - судно виносити.

Але яка тоді повинна бути методологія такої "люстрації" ??

100 чоловік скаже - гівняний лікар, 105 - хороший. І що робити?

Похибка у 5%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то першим кроком потрібно зробити "люстрацію системи" - зробити систему з талончиками. Тобто прийшов, в реєстратурі записався до лікаря, сів на лавочку в фоє і чекаєш своєї черги, щоб закінчився цей піндєц з чергами і рєшающими питання. Важкі хворі, зрозуміло без черги.

В Харкові ще 5 років тому був такій поліклініці, нікого не запускають в середну, дали талончика і заходь по черзі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дамо шарлатанам калічити наше здоровя!

надто пафосно звучить!

Що значить "не дамо". Не подобається лікар - йди до іншого. Все просто!

От щодо люстрації - то тут я частково згоден. Є лікарі, які лікують справді. І їм варто "дати винагороду", "подякувати". Оскільки їхні ЗП - відверто залишають бажати кращого! Хоча їхня робота - вартує явно більше, ніє робота того ж судді. ЗП яких - явно більша!!

А є і дійсно, які "за сало" вчилися і тепер лише деруть гроші, але лікарі з них - відверто кажучи... заслуговують якраз на ЗП. Або й взагалі - судно виносити.

Але яка тоді повинна бути методологія такої "люстрації" ??

100 чоловік скаже - гівняний лікар, 105 - хороший. І що робити?

Похибка у 5%.

Звичайний пафосний лозунг. По моєму всі лозунги пафосні.

Якщо 100 за і 100 прото то рейтинг в нього буде 5 з 10-ти. Це краще ніж лікар з рейтингом 1 і гірше ніж з рейтингом 10. Так, система не досконала, відгуки необєктивні, але все ж інформація, краще ніж нічого.

Там знайшла знайшла знайомого лікаря уролога з Києва, прочитала досить правдиві відгуки. Як і більшість сприймала його швидше як бізнесмена, а не як лікаря. Рейтинг буде зі значною похибкою, коли присутні 1-5 відгуків, але якщо відгуків за 20-ть, то вже прослідковується загальний висновок. Звичайно, в Києві люди більш активні і продвинутіші інтернет користувачі ніж в Луцьку, але може й нам вдасться назбирати трохи відгуків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враховуючи, що інтернет це спочатку помийна яма і лише потім джерело інформації а один незадоволений розводить смороду в десять раз більше, ніж задоволені- то проста людина ніколи не розбереться, де хороший, а де поганий лікар.

Тільки якщо вона лоханеться вибираючи телефон то одне діло, а от рискуючи здоровям......?

Хоча природній відбір ніхто не відміняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився сайт. Він такий не зручний для пошуку, але інформація вже є хоч якась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен тепер робить сайта на фсяку ф*гню.

А не простіше поробити групи в соціальних мережах по тематиці і там збирати всю інформацію, наприклад про лікарні у м. Луцьк, де кожен може написати відгук про того чи іншого лікаря.

Аналогічно і про пошук викрадених велосипедів, наприклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є лікарі, які лікують справді. І їм варто "дати винагороду", "подякувати". Оскільки їхні ЗП - відверто залишають бажати кращого!

країна декларує боротьбу з корупцією,а Вам все варто...

доки дають - доти і будуть псевдо лікарі

і давити на низьку зп не варто. лікар - то покликання.

маю надію,що переживши цей важкий період, держава гідно оцінить їхній труд. але "подяка" - то релікт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зробити систему з талончиками

а хіба в нас не так?

ні в нас черга під кожним кабінетом змішана і талони і ні. Має бути зал з загальною чергою, не зважаючи, який лікар приймає, щоб не було доступу на поверхи, якщо немає сигналу, що вас готові прийняти. (Типу як в візовому центрі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,а Вам все варто...

У вас знайомі лікарі є??

доки дають - доти і будуть псевдо лікарі

да ну??

лікар - то покликання.

Ми не в СРСР живемо!

Час такий настав, капіталізм. І професія, це в першу чергу - спосіб прогодувати сім'ю. А потім уже покликання. Тому кожен лікар думає про капіталовкладення.

Скільки грошей він витратив на своє навчання, і коли вони окупляться?

Я аж ніразу не підтримую хабарництво. Просто коли лікар із вищою (і не одною) освітою, лікар за покликанням отримує мало не так само, як будь-яка секретутка , суть роботи якої зводиться до приготування чаю/ кави і принесення папки "Для підпису" і т.д. Ну ще по телефону сказати "Він зайнятий, передзвоніть піздніше".

Чудово розумію, що лікар, як і всі ми, отримує за свою роботу ЗП. І я, і мені за неї додатково не дякує ніхто.

Просто варто підняти лікарям ЗП, і частіше відправляти на кваліфікаційні комісії. Здавати екзамени.

Тоді і відсіється значний відсоток отих "псевдо" і "недо" лікарів.

Багато лікарів вийде з "тіні" - перестануть приймати на дому, після роботи, щоб дозаробити.

Потрібна реформа, а не люстрація в такому вигляді, в якому її пропонують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зробити систему з талончиками

а хіба в нас не так?

ні в нас черга під кожним кабінетом змішана і талони і ні. Має бути зал з загальною чергою, не зважаючи, який лікар приймає, щоб не було доступу на поверхи, якщо немає сигналу, що вас готові прийняти. (Типу як в візовому центрі).

Видимо Вы ко 2-й поликлинике относитесь. Я раньше была во 2-й, сейчас в 1-й - разница ОгрОмадная. Записываюсь по телефону к любому специалисту, прихожу на 5-10 минут и иду на своё время. Пару раз стояла в очереди до 30 минут: у кардиолога (кому-то плохо было) и у окулиста 2 раза (приходили срочные - мужчине стружка в глаз попала и.т.п.)

P/S/ Ну и...семейные врачи... зачем они (только бюджет проедают)? Сейчас совсем их игнорирую, так как было купа ненужных назначений и неправильных диагнозов. Семейный врач - это, типа, как врач по всему и ни о чём... Моё мнение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P/S/ Ну и...семейные врачи... зачем они (только бюджет проедают)? Сейчас совсем их игнорирую, так как было купа ненужных назначений и неправильных диагнозов. Семейный врач - это, типа, как врач по всему и ни о чём... Моё мнение.

1000%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, пожежники, міліціонери,мед лаборанти живуть краще? чи пропонуєте всім допомагати?

куди раціональніше сприяти реформам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все не так однозначно!

Приклад стандартна хвороба, грип, прийшли до лікаря №1.

№1 виписує таблетки, і ви "о чудо" за два дні вже на ногах;

Знову у вас через деякий час грип, попадаєте до іншого лікаря №2.

№2 виписує вам купу таблеток, але вилікувались ви в два рази довше чим колись в лікаря №1.

Так питання, який лікар кращий?

№1 просто виписав вам конскі дози якоїсь барбітури, вона вам посадила печінку, але вилукувала грип.

№2 вам дав комплекс таблеток такий щоб мінімізувати шкоду для вашого організму, вилікувались і не посадили печінку.

Так хто тут правий, а хто ні? Результат той же.

Люструвати треба головних лікарів, які "мутять" капусту, а відділення жахливе, є ті, хто "мутить" але видно кули ті гроші йдуть, і в палатах ремонт, і персонал адекватний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пожежники, міліціонери,мед лаборанти живуть краще? чи пропонуєте всім допомагати?

Як тобі сказати...

Потрібна реформа. А потім уже сприяння тій реформі.

У нас мало хто краще живе. За останні 7-8 років в країні помінялося ох як багато всього! Окрім добробуту населення. Він як був вж опі так і лишився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люстратори, ви там троха попустіться.

Половина тут таких люстраторів навіть і освіти не має.

Як ви маєте люструвати лікарів? Ві тут хто лікарі, чи так пописати.

Так давай люструй вчителів, бо сину 2 бала ставить, далі кого ну водіїв, - бо не так поїхав, потім кого,.... сантехніків,....

Ви тут як укурились, чи так пописати ?

Бачу з топіка сбор якихось ну не сильно далеких людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і давити на низьку зп не варто. лікар - то покликання.

маю надію,що переживши цей важкий період, держава гідно оцінить їхній труд. але "подяка" - то релікт.

млять, ну шо ти мелеш, "давити на низьку зп не варто".

подяка-не подяка. у нас безкоштовна медицина. не хочеш дякувати і сидіти в чергах, ідеш в приватну клініку. там і чаю наллють і обслужать на той час на який назначено і по вищому розряду. Так ні, це ж треба заплатити кровних 200-250 гривень за один прийом, а прийомів ще й може бути кілька! а ще плюс лікування і процедури!

тобто сантехніку заплатити 300 грн за пару ржавих труб під заміну ми можемо, автомайстру заплатити пару тисяч гривень теж можемо, а от лікар-це покликання і не гребе, паши за гроши і так шоб ми всі задоволені були.

я вважаю, що краще піти на платний прийом до лора і не сидіти поруч з туберкульозниками, бронхітниками і чим тільки хочеш в черзі. швидко приймуть, швидко назначать ліки і підеш додому. тимбільше, що в Луцьку прийоми далеко не по 250 грн (це київські ціни), а в районі 100-120 грн. що хорошого ви за 100 грн зробите чи купите?

цей сайт-це вибачте мене, сранина на пісному маслі. я полистав-жодного відомого іменитого лікаря (типу тих, що пишуть статті в медичні журнали) не знайшов. в основному різні врачихи з луганська і З-ПІД Києва, яких фейкове бидло нахвалює. одразу кажу-луганськ, донецьк, і решта східних лікарів-це в 90% випадків люта совдепія, яка лікувати ніколи не вміла, а тепер (через 20 років роботи) і забула. само собою, що методи у них застарілі років на 20-30 і вони й сучасних антибіотиків-то не знають, не те, що методів лікування і схем.

розумієте, не можна оцінювати рівень лікування по відгуках. в нас є купа пацієнтів, котрі лікуватись не хочуть. от приходить до грамотного лікаря пацієнт, а той йому каже-у вас початкова стадія того-то і того-то, треба лікувати. а воно, "та як, та в мене? та бути такого не може". пішла до іншого лікаря, безтолкового, а та їй поусміхалась, на вуха присіла, каже "все у вас добре, ідіть". в результаті, грамотного лікаря обісрала де лише можна, а безтолкового розхвалила перед усіма. а потім ходить, ходить, бац-і не стало людини, бо треба було вчасно діагностувати і лікувати.

а люстрацію варто б почати з зав відділення профілактичних оглядів, це люди, котрі видають довідки на роботу, довідки на права, лікарняні листи і на все решту. от там крутяться гроші, сидить зав відділення і штопає печаткою за 50-100 грн. це шо, лікар? це менеджер, збирач бабла. так ні, давайте ми будемо "люструвати" лорів, хірургів, урологів, окулістів, гінекологів, медсестер і санітарок. давайте краще пролюструємо нач медів, там взагалі дрімучий ліс. і бабла стільки знайдеться, що лікарям більше не доведеться з своїх зарплат ремонтувати кабінети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна реформа. А потім уже сприяння тій реформі.

я так постом вище трохи агресивно написав, тому розпишу адекватно тут систему реформування.

винахід не мій-це вже давно винайдено в топових київських приватних клініках. розумію, що приватна клініка не кожному по кишені, але деякі корективи можна внести і в державні клініки.

1. повний перехід на електронну систему обліку. ви мене вибачте, скільки разів мені заводили нові картки в державних лікарнях? певно, добрий десяток. а якраз коли прийшла пора в воєнкомат з моїми болячками йти, вони умудрились просрати мою картку на добру сотню сторінок. чудово, правда? і знову облучатись рентгенами, здача всіх аналізів, виготовлення виписок і все решта.

2. електронну систему легко моніторити і контролювати. в приватних клініках щомісяця вибірково по кожному лікарю, старший лікар бере і перевіряє 5 довільних карток з системи. Якшо більшість з 5 довільних карток з зальотами-неправильний забір аналізів, написана дурня замість діагноза (неправильний діагноз), неправильно назначено лікування-лікаря одразу "на ковьор". Якшо виникає сумнів в упередженості старшого лікаря, то дають картки певного лікаря іншому старшому лікарю. Якшо реально лікар влетів, збирається нарада-начмед, головний лікар і старший лікар, а також винуватець. Обговорюють, пояснюють, штрафують або навіть звільняють.

3. відмінити дурнувату систему сімейних лікарів. якшо в людини поганий зір чи хронічна хвороба, то для чого їй терапевт? одразу до профільного лікаря!

4. заодно ввести талони через інтернет. це ж елементарно! заодно не треба буде з мурчащими бабехами з реєстратури гризтись!

5. спростити видачу певних дозволів і довідок, обмежити контакт пацієнта з лікарями з печатками.

6. зобов'язати публічно викладати звіти про використання головним лікарем цільових коштів та зазначати на що їх використано. спробуй опублікуй на сайті, що два мільйона на ватні тампони пішло, як на це люди глянуть? На практиці, на даний момент лікарі навіть близько не знають якими грошима ворочає їх керівництво.

7. тендерні закупки зробити відкритими, зобов'язати приймати найдешевшу пропозицію аналогічної якості по мед препаратам. це стосується вакцин, ліків і матеріалів.

ну і ще багато чого можна ввести, аби толкові люди взялись за це.

а то ви налюструєте, я так бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава тема. Хочу від себе написати.

Чому все так в Україні автоматизується і ставиться на електронний облік, а медицина чомусть цього не хоче робити? Чому й справді у нас немає електронної бази у лікарнях? Чому я не можу замовити талончик до лікаря через інтернет? І потім тільки прийти у визначений час? Я вважаю, що в Україні медицини немає. А те, що є, це убога, вибіркова програма, кому жити, а кому ні. Адже від нашого гаманця залежить, як нас будуть лікувати і які діагнози ставити: менш чи більш правдоподібні.Чому заможні пенсіонери живуть, а молодь хворіє і вмирає? Чому одні можуть собі дозволити якісну медицину, а інших будуть просто ігнорувати в лікарнях? Реформа треба, страхова медицина треба. Але коли це все настане, от це і є цікаве питання. Треба просувати в Раду ідею страхової медицини. І якомога швидше знайти підводні камені, якими любить користуватися усяка нечисть. Адже які б закони не приймалися, які б реформи не проводилися, людство поділяється на два типи: ті, хто будь-якою ціною буде добиватися собі гарного життя вже сьогодні, і ті, хто всім у всьому поступається, а потім розуміє, що обманутий і стоїть на краю прірви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bit - Ідей хороших є дуже багато...

Приклад нам є з кого брати (країни Європи)... Але те, що на всю дитячу поліклініку на спортивній є пару старих компів - то блін про які картки в електронному вигляді сьогодні можна говорити... і те що практично ВСІ оперуючі лікарі купують собі нормальний інструмент за СВОЇ гроші , повні комплекти якого коштує десятки тисяч гривень.. як не крути, а з г*вна конфєтки не зробиш...

Я їх в жодному разі не захищаю, але риба гниє з ГОЛОВИ... реформа в нашій медицині потрібна - ще вчора... і на сьогодні нічого кращого як страхова медицине ще не придумали... Тоді вони і за свої діагнози будуть відповідати, і за назначене лікування (чи неправильне, чи роздуте в кілька раз, бо йому, вибачте, - путівку на відпочинок дали від фармфірми)

P.S. Скажу лише по своїй сім'ї - при потребі звернутися до лікаря ми в поліклініку не ходимо... Ходимо на прийом лише до ГРАМОТНИХ лікарів на відділеннях (тільки в обласну або дорослу, або дитячу)... Луцьк не такий і великий щоб взнати до кого з лікарів варто йти, а до кого НІ... На відділенні попросити прийняти і оглянути - ще жодного разу не відмовляли ... І дати ГРАМОТНОМУ лікарю 100 чи 150 чи навіть і 200 грн я вважаю варто - бо іншого виходу СЬОГОДНІ просто в нас НЕМАЄ... Бо знаю величезну кількість випадків (по Луцьку) що на відділеннях відбувається і як там лікують (як і операції п'яними роблять !!!, як не ті руки/ноги чи органи можуть відрізати !!! і т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого варті одні тільки призначення ліків наобум - спробуйте, а потім скажете яка реакція (про призначення аналізів навіть і не думають)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буквально вчора в знайомої людини стався інсульт, паралізувало частину тіла, але людина була при пам'яті. Діагностували вчасно, привезли в лікарню, поклали. Ми запропонували близьким дістати певний препарат, кажись якийсь тромболітик, що розсмоктує тромби в перші години інсульту. Люди сказали про це лікарю, він відмовився. Зараз ця людина в реанімації, стало гірше.

Цей тромболітик допоміг врятувати хлопаку, років тридцяти з чимось, в якого також стався інсульт, зараз все впорядку. Ввводять на протязі 5-6 годин. От і думаю, наскільки адекватний лікар, наскільки тверезо оцінена проблема і як він з нею збирався і збирається боротись. Хто буде відповідати за такі дії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому я не можу замовити талончик до лікаря через інтернет? І потім тільки прийти у визначений час?

Будь ласка - в першій поліклініці запис по телефону. Навіть час можна вибрати. На прийом хворого виділяється 12 хвилин. Біля кабінетів я чекав 10 хв максимум. Грамотно розділений потік тих, хто робить профмедогляд і хворих. Система працює більш-менш чотко. Навіть на аналізи записують на конкретний час і не треба з банками стояти в черзі. Не був в своїй поліклініці років з 10, вирішив пройти "техогляд" і був приємно вражений змінами. По грошам - спитали чи можу заплатити добровільний внесок 76 грн. Заплатив. Здав аналізи, пройшов купу лікарів, зробив узі всіх внутрішніх органів. Доречі на узі лікар не просто зробив виписку того що він там побачив, а і розказав мені і показав на моніторі що-як-чому і дав рекомендації що з цим робити. Можу порівняти з прийомом в обласній лікарні - там жах. Навіть по блату. Все оплачуєш окремо, дикі черги і тд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...