Перейти до змісту

"Люстрація" лікарів.


Martene

Рекомендовані повідомлення

Буквально вчора в знайомої людини стався інсульт, паралізувало частину тіла, але людина була при пам'яті. Діагностували вчасно, привезли в лікарню, поклали. Ми запропонували близьким дістати певний препарат, кажись якийсь тромболітик, що розсмоктує тромби в перші години інсульту. Люди сказали про це лікарю, він відмовився. Зараз ця людина в реанімації, стало гірше.

Цей тромболітик допоміг врятувати хлопаку, років тридцяти з чимось, в якого також стався інсульт, зараз все впорядку. Ввводять на протязі 5-6 годин. От і думаю, наскільки адекватний лікар, наскільки тверезо оцінена проблема і як він з нею збирався і збирається боротись. Хто буде відповідати за такі дії.

Ну далеко не всегда что подходит одному, подошло бы другому.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і давити на низьку зп не варто. лікар - то покликання.

маю надію,що переживши цей важкий період, держава гідно оцінить їхній труд. але "подяка" - то релікт.

млять, ну шо ти мелеш, "давити на низьку зп не варто".

подяка-не подяка. у нас безкоштовна медицина. не хочеш дякувати і сидіти в чергах, ідеш в приватну клініку. там і чаю наллють і обслужать на той час на який назначено і по вищому розряду. Так ні, це ж треба заплатити кровних 200-250 гривень за один прийом, а прийомів ще й може бути кілька! а ще плюс лікування і процедури!

тобто сантехніку заплатити 300 грн за пару ржавих труб під заміну ми можемо, автомайстру заплатити пару тисяч гривень теж можемо, а от лікар-це покликання і не гребе, паши за гроши і так шоб ми всі задоволені були.

ясновельможний пане, ви родилися в союзі, там ваше мислення й спочине.

я не просив порад куди ходити і що давати. я принципово не давав і давати не буду, як лікарю так і будь якому чиновнику. до чого і закликаю свідоме суспільство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люструвати треба головних лікарів

Головний лікар це у першу чергу менеджер і має брати у лікарню кваліфікованих лікарів, створювати умови, дбати за матеріально-технічне забезпечення в установі! Ну а те що багато закладів працюють по церкулярам и наказам з "центру" - це всім відомо і перевірки не дають можливості для маневру. Так що починати треба з Києва і єфективно впроваджувати реформи і взагалі відмежуватись від статті у Конституції про безкоштовну медицину, а переходити на ефективну страхову, як у більшості країн світу! От тоді відразу і видно буде чого вартий той чи інший медзаклад і лікарі в ньому!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясне діло, що роль держави у страховій медицині є ведучою.Але і населення повинне дбати про своє здоровя.

Викоренити шкідливі звички, уважно відноситись до техніки безпеки і дома і на роботі,збалансовано харчуватись, займатись фізичними вправами.Ніяка держава і ніколи це за нас самих не зробить.

Регулярно проходити медогляд.Ну і все таки вкладати хоч якісь кошти на страхівку.Це реально діє.Знаю багато випадків, коли при травмах виплачувались страхові суми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, якщо введуть страхові медицину, то чи буде вона доступною для пересічного громадянина, яка могла б бути щомісячна плата?

ПиСи. Я не проти страхування, просто навіть приблизно не уявляю про яку суму йде мова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б увів податок на страхову медицину у розмірі 1% від задекларованого місячного доходу. А що придумає держава - це інше питання.

Скажімо, у мене зарплата 2500 грн, я в місяць платитиму 25 грн страхового податку, за рік набігатиме сума в 300 грн.

Людина, у якої є бізнес, скажімо дохід у неї 30000 грн в місяць, заплатить також 1%, тобто 300 грн в місяць, а в рік 3600 грн. І так буде формуватися медичний бюджет країни. Нічого поганого в цьому алгоритмі я не бачу, далі справа за малим, правильно розподіляти ці гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б увів податок на страхову медицину у розмірі 1% від задекларованого місячного доходу. А що придумає держава - це інше питання. Скажімо, у мене зарплата 2500 грн, я в місяць платитиму 25 грн страхового податку, за рік набігатиме сума в 300 грн. Людина, у якої є бізнес, скажімо дохід у неї 30000 грн в місяць, заплатить також 1%, тобто 300 грн в місяць, а в рік 3600 грн. І так буде формуватися медичний бюджет країни. Нічого поганого в цьому алгоритмі я не бачу, далі справа за малим, правильно розподіляти ці гроші.
Податки, податки, податки... ще 100500 якихось податків, цікаво, а за що тоді ми вже віддаємо 400грн з кожної 1000грн заробітної плати?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так можна із цих грошей на страхову медицину і вираховувати. Мова йде про правильне використання коштів вцілому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, якщо введуть страхові медицину, то чи буде вона доступною для пересічного громадянина, яка могла б бути щомісячна плата?

ПиСи. Я не проти страхування, просто навіть приблизно не уявляю про яку суму йде мова.

За підсумками 2013 року фінансування міської галузі охорони здоров'я було на рівні 60% від розрахованої потреби. Розрахунок робиться на кількість зареєстрованого населення. На одну особу це склало близько 650 грн. на рік. 90% цих коштів було витрачено на зарплату персоналу та оплату енергоносіїв. Медикаменти забепечені в основному для надання невідкладної допомоги. На оновлення обладнання, його обслуговування, ремонти закладів та інше бюджетних грошей не передбачалося вже більше 10 років. Розрахована потреба на адекватне фінансування медичних закладів міста в 2013 році складала близько 1100 грн.

З урахуванням росту курсу валют та подорожченням медикаментів (+30%), введенням ПДВ на вироби медичного призначення (+7%) на 2015 рік теоретично потреба склала б ~ 1507 грн. Це орієнтир для розрахунку річного страхового внеску.

Для порівняння - у Польщі страховий внесок до Народного фонду охорони здоров'я складає 7% від зарплати. І там не "комунізм" - за медикаменти для амбулаторного лікування у аптеках фондом компенсується 30% їх вартості, черги на амбулаторний прийом спеціаліста, планове обстеження або планову операцію складає 3-6 місяців, 40% візитів до сімейного лікаря банально для виписки чергового рецепта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б увів податок на страхову медицину у розмірі 1% від задекларованого місячного доходу. А що придумає держава - це інше питання.

Скажімо, у мене зарплата 2500 грн, я в місяць платитиму 25 грн страхового податку, за рік набігатиме сума в 300 грн.

Людина, у якої є бізнес, скажімо дохід у неї 30000 грн в місяць, заплатить також 1%, тобто 300 грн в місяць, а в рік 3600 грн. І так буде формуватися медичний бюджет країни. Нічого поганого в цьому алгоритмі я не бачу, далі справа за малим, правильно розподіляти ці гроші.

Ввели податок на утилізацію автомобілів (слава Богу відмінили вже), то де ці гроші, хто знає?

Так само буде і з податком на медицину.

Я за страхування приватними страховими під контролем держави. Але це повинно бути видно, що така схема працює краще, ніж та що існує зараз. Тоді люди, побачивши вигоду, платитимуть самі. Але швидко це не буде, на це піде десятиліття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто буде люструвати? Якщо так - кандидат від мене номер один: заввідділення онкогінекології РОжанський Юрій ФЕдорович.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

99% наших "совьєцких" лікарів, митників, податківців - йшли (вчились правдами і не правдами) на свою роботу "косити бабло", чим успішно і займаються :(

і швидко цю ситуацію не змінити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б увів податок на страхову медицину у розмірі 1% від задекларованого місячного доходу. А що придумає держава - це інше питання. Скажімо, у мене зарплата 2500 грн, я в місяць платитиму 25 грн страхового податку, за рік набігатиме сума в 300 грн. Людина, у якої є бізнес, скажімо дохід у неї 30000 грн в місяць, заплатить також 1%, тобто 300 грн в місяць, а в рік 3600 грн. І так буде формуватися медичний бюджет країни. Нічого поганого в цьому алгоритмі я не бачу, далі справа за малим, правильно розподіляти ці гроші.
Податки, податки, податки... ще 100500 якихось податків, цікаво, а за що тоді ми вже віддаємо 400грн з кожної 1000грн заробітної плати?

Чому 400 ? Ні...

Тільки нараухвання сьогодні на з/п - 36,6 %, а ще відрахувань - відсотків з 20-ть...

Тобто майже 60 %

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...