Перейти до змісту

22-й округ, мажоритарна голосувалка


difoto

  

156 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

добавте пункт "ПТН-ПНХ" чи "Слава Україні"

а то вибирати нема з чого - все протерміноване і зіпсоване

P.S.: "проти всіх" - то троха не те

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мучусь між Лапіним і Данильчуком. Все надіюсь що вони мене цих мук позбавлять і якось об'єднаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все надіюсь що вони мене цих мук позбавлять і якось об'єднаються.

сильно сумніваюсь, але добре, що не між Пустовітом і Констанкевич :))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма, за Лапіна, хоч і він мені стрьомний. З вимогою, що якщо буде лажати, луцька Самооборона участвуватиме у видачі йомулюлєй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt, на той момент він буде недоторканим і йому на всіх буде десь...

.

а повідайте мені чого Данильчук пішов конкурувати ? ви ж там спілкуєтесь плотно

ну якби варіанта 2 імхо:

- гавно, взяв гроші фондупалиці

- знає що конкурент - гавно, а інші то приховують бо якби відступати уже пізно

.

бо ж ніпанятна хто саме гавно і відповідно яка організація продажна

ну я то розумію що обі...

але все ж, цікаво взнати мотиви і хід думок - голосувати то всеодно доведеться млін як не крути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- знає що конкурент - гавно, а інші то приховують бо якби відступати уже пізно

Була така думка. Чому ж тоді мовчить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt, на той момент він буде недоторканим і йому на всіх буде десь...

Щяз деякі недоторкані їздять в коробках зі сміттям, а коє хто і поєбалуна і одноокий. Прекрасна иютенденція

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З вимогою, що якщо буде лажати, луцька Самооборона участвуватиме у видачі йомулюлєй.

Не буду скривать, є в мене думка, шо наша Самооборона буде видавать йому люлєй по всіх важливих для НАС(Самооборони) питаннях. Ето політіка і наші шкурні інтєрєси іногда. Комусь главне гаряча вода, а Самообороні, наприклад - заправка машин Групи швидкого реагування. Да-да, тих, шо хуліганів-алканавтів-дебоширів ганяють і ларьки з горілкою щімлять, замість наводити порядок у місті.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt, той "одноокий" не надякується як йому рейтинга підняли

так що радіти нема чому

та і більшість з них готові хоч кожен день в смітнику сидіти - аби не заважали красти мільйонами

... а красти не заважають

P.S.: флешмоб вдався наславу - населення ведеться і радіє з чогось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynnews.com/messages/chomu-igor-lapin-zamist-ridnogo-kovelya-obrav-lutsk-opituvannya/

Почитайте коментарі про лапіна. мабуть не буду за нього голосувати хоч і думав! Мабуть і іншим не варто цього робити))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лапін родився в Іваничах, в Ковелі був в 7-10 класах, далі Луцьк. Поки є час, махніть в Іваничівський роддом, може й там чогось накопаєте, як він пісявся і какався під себе в молоді роки, неконтролював емоції, закатував істерики і не міг і слова сказати. Ото буде матеріал. І за рожами, аналогічними як у ролику в Іваничах також проблеми не буде, пару-трійко найдеться що про Лапіна сказати за магорич. Не тратьте час. Глядачі чекають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynnews...sk-opituvannya/

Почитайте коментарі про лапіна. мабуть не буду за нього голосувати хоч і думав! Мабуть і іншим не варто цього робити))

Там коментарі на таких як ти і розраховані. Ресурс належить Палиці, як на ньому не обпоносити основного конкурента? А такі як ти прочитають пару коментарів про батька суддю і ставлять діагноз сину. Вам коли лікар дивиться горло, каже що у вас енурез?

Крім того, тільки лох не здогадується як клєпаються такі відео під замовлення - опитали наприклад, 50 чоловік, вибрали 10 самих правильноговорячих, і вуаля - Лапін зло!

До речі про коментарі на ВН. Ти напевно їх не читав в лютому-березні, вони наскрізь були просякнуті ненавистю до майдану, риторика типу "майдануті", на волинському регіональному ресурсі, це саме безобідне що там можна було прочитати. По ходу коментатори там проплачені 2-3 людей, щоб створити антураж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проти всіх (9 голосов [10.00%])- я так розумію ті, що заб'ють уй на голосування?

4 голосов Ірина Констанкевич

Ataka-Facepalm.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...