Перейти до змісту

Альтернативна енергетика


Рекомендовані повідомлення

Volyniaka, я колись дуже цікавився цією темою. Був у дніпропетровській конторі, що це продвигали - красиво співали. Поїхав в інститут гідробіології - показали мені установку яку дніпропетровці фактично вкрали, розповіли що до чого і як. Висновок - не вигідно це. На цій площі, де водорості вирощують поставити сонячні батареї - отримаємо в рази більше енергії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 750
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Volyniaka, я колись дуже цікавився цією темою. Був у дніпропетровській конторі, що це продвигали - красиво співали. Поїхав в інститут гідробіології - показали мені установку яку дніпропетровці фактично вкрали, розповіли що до чого і як. Висновок - не вигідно це. На цій площі, де водорості вирощують поставити сонячні батареї - отримаємо в рази більше енергії.

В тому то й фішка що це нова технологія, яка обіцяє бути недорогою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З деревини солярку також можна робити - все в ціну впирається. А установка із монокультурою водоростей це потенційно купа проблем. Поживем подивимось. Як на мене майбутнє за електромобілями та розподіленою генерацією електроенергії. Вже будинок збудували, що забезпечує себе та два електромобіля енергією, не видумуючи нічого нового - всі технології стандартні. Залишається питання масовості - для здешевлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

02-gory.jpg

Самая крупная «солнечная ферма» во Франции «Colle des Mees» состоит из 112780 солнечных модулей, которые охватывают 200 гектаров земли в Альпах Верхнего Прованса. Она производит 100 мВт электроэнергии из возобновляемых источников..

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Розроблено вітрогенератор абсолютно нового типу, який має високу продуктивність

Festo порівняла ефективність своєї системи з двома звичайними вітровими турбінами такого ж розміру. Команда розробників заявила, що система забезпечує «кращі показники у порівнянні з маленькими вітровими станціями – дає 45% ефективності перетворення при швидкості вітру 4-8 м/с. В середньому, система показує більш високі показники вироблення енергії в умовах слабого вітру – тут використано «розумну технологію контролю»

Фото, відео: http://ecotown.com.ua/news/Rozrobleno-vitrohenerator-absolyutno-novoho-typu-yakyy-maye-vysoku-produktyvnist/

оригінал відео: http://www.festo.com/net/ru_corp/SupportPortal/press.aspx?tab=12&s=t

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rrid, забагато рухомих елементів. До промислових зразків не дійде. Так, з когось грошей потягнуть і на тому все закінчиться. Були вже схожі проекти.

Тут багато є різного:

http://peswiki.com/index.php/Directory:Wind

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ось такі штуки сьогодні мною були знайдені за містом:

Подивитись на них в живу можна ось тут.

Ось парочка фото:

CjiTVCFc0nc.jpg

5b3o-KRc5z0.jpg

DBITRhW8GDw.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, я би для зимового періоду вітрячка добавив би.

Очевидно у людей з ПП "СвітлоДар Плюс" більше не вистачило грошей на таку рекламну компанію.

Я тут підрахував на пальцях, така система вартує десь близько 200 баксів штука...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь близько 200 баксів штука

6 000 грн. без вартості встановлення та складання. це

а як бути зимою? громовідвід?

11203173_826168530792212_2160948100419442395_n.jpg

ось у Зимне стоїть таких 26шт. теж ставив "Світлодар" http://www.volynnews.com/news/society/na-volyni-vstanovyny-innovatsiyne-osvitlennia/

Змінено користувачем Oli
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і головне, тут ніби можна порахувати ціну, цитую... http://ecotown.com.ua/news/Vse-bilshe-ukrayinskykh-sil-perekhodyat-na-vulychne-osvitlennya-vid-sontsyachnykh-batarey/

Міжнародний грант, за словами сільського голови Тростянця Валерія Ткачука, покрив 92% витрат

на встановлення сонячних батарей: решту коштів - 25 тисяч гривень(на освітлення всього села потрібно було 320 тис. гривень – прим. Авт.) – жителі зібали самотужки.

Як результат, на Волині з’явилось перше енергонезалежне село з 29 вуличними ліхтарями,

25+320/29=11,89 тис.грн за 1 ліхтар у Тростянці.

і ще... http://ecotown.com.ua/news/Vse-bilshe-ukrayinskykh-sil-perekhodyat-na-vulychne-osvitlennya-vid-sontsyachnykh-batarey/

В той же час вулична електромережа Межиріч вийшла з ладу цього річ і постало питання її заміни. За словами сільського голови Віктора Литвиненка, за шість звичайних електричних ліхтарів потрібно було заплатити 92 тис. гривень. Натомість встановлення 15 «сонячних» опор освітлення сільраді обійшлося у 60 тисяч гривень(25%), решта – 155 тисяч гривень (75%) – ПРООНівські кошти.

60+155/15=14.33тис. тут трохи більше

така система вартує десь близько 200 баксів штука

теж помалу купляю та паяю для дачі/села, хотілося би вірити і вкластитися в 200 долярів.

і ще, ті що на фото сонячні панелі 145Вт сам світильник 30Вт.

людина яка цим займається є у ФБ, якщо дозволить я пізніше все детально з цінами опишу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людина яка цим займається є у ФБ, якщо дозволить я пізніше все детально з цінами опишу.

Можна контакти у ПП?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж цікавить така інфа!людина яка цим займається є у ФБ, якщо дозволить я пізніше все детально з цінами опишу.

Нове світлодіодне освітлення встановили по пр.Молоді,цікава думка тих,хто вже оцінив таке освітлення міста?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене то все єрунда, тому що:

1. Дорого

2. Ціну обслуговування чомусь не кажуть - це протирати (птахи позасирають), міняти запчастини і так далі

3. Робоча сила кваліфікаованіше повинна бути, це вже не просто лампочку вкрутити, це системи моніторингу (якщо є) і так далі...

На мою думку це замилювання очей, і відмив реальних грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку це замилювання очей, і відмив реальних грошей. ©Це теж має місце бути!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку це замилювання очей, і відмив реальних грошей.

Якщо воно коштує 200$ - 300$ гадаю, що економічно рентабельно. Не потрібно тягнути лінію (у деяких місцях це можуть бути сотні метрів), немає споживання струму. На рахунок протирання від бруду то покаже час - дощі також часто йдуть.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Ціну обслуговування чомусь не кажуть - це протирати (птахи позасирають), міняти запчастини і так далі

Мені під відео говорят, що акумулятори там рік усього ходять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок протирання від бруду то покаже час - дощі також часто йдуть.

О да, пилюка може непогано знизити віддачу панелі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені під відео говорят, що акумулятори там рік усього ходять...

Які там акумулятори?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Написав їм на пошту, відповіді немає, вони або не хочуть відписувати або просто не дивляться її... Треба таки сходити туди на електроапаратна 3, 4-й поверх.

Змінено користувачем HWman
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учора був в однієї людини, котра зробила ось такий вітряк:

ha3evcMBzBQ.jpg

b8ZxgJOTt2A.jpg

9-PH6A4Hcsk.jpg

egCfJ_40cCs.jpg

Також відзняв трохи відео, пізніше змонтую і вивантажу на ютуб...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...