Перейти до змісту
HWman

Альтернативна енергетика

Recommended Posts

DOCENT    50
14 годин тому, Unknown сказано:

Посудомийку і пралку потрібно вивчати чи нормально від ступінчатої синусоїди жити будуть . Якщо так,  то теж на окремі інвертори недорогі . Чистий синус в принципі реально потрібний електродвигунам в першу чергу.  А різниця між інвертором зі ступінчатою синусоїдою і справжньою синусоїдою просто колосальна,  в рази... 

14 годин тому, Unknown сказано:

Посудомийку і пралку потрібно вивчати чи нормально від ступінчатої синусоїди жити будуть . Якщо так,  то теж на окремі інвертори недорогі . Чистий синус в принципі реально потрібний електродвигунам в першу чергу.  А різниця між інвертором зі ступінчатою синусоїдою і справжньою синусоїдою просто колосальна,  в рази... 

Поширити це повідомлення

DOCENT    50
15 годин тому, Unknown сказано:

Під бойлер окремий інвертор зі ступінчатою синусоїдою,  або й взагалі постійним струмом живити, якщо є dc-dc  підвищуючі стабілізатори потрібної потужності. То якщо бойлер без розумної автоматики. Дешевше буде,  ніж один супер потужний інвертор. 

http://www.megawatt.technology/content/systema-garyachogo-vodopostachannya-0   

Поширити це повідомлення

HWman    742

До речі, на рахунок синус не синус, сто років тому, прочитав десь, що радянський стабілізатор може згладити меандр, котрий видають дешеві інвертори до, практично чистої синусоїди. 

stabilizator.jpg

Пройшло скільки часу, я обзавівся цифровим осцилографом, а цей міф так і не перевірив. У мене є навіть упс, котрий видає той же меандр:

5990666c66e2f_00103.MTS_snapshot_01.59_2017_08.13_17_45_33.thumb.jpg.9b6baf8538b08a89c31e597b18609496.jpg

Можливо у когось є такий стабілізатор, я би перевірив все, зняв би на відео, наробив скріншонтів...

Поширити це повідомлення

romanc    483

А с чего он должен делать синусоиду, если он предназначен для работы с переменным током, только выравнивать напряжение с помощью трансформатора?

Поширити це повідомлення

HWman    742
3 часа назад, romanc сказал:

А с чего он должен делать синусоиду, если он предназначен для работы с переменным током, только выравнивать напряжение с помощью трансформатора?

Я ж кажу що це лише міф. Його треба перевірити.

Поширити це повідомлення

HWman    742
13 часов назад, romanc сказал:

Там він якось хитро влаштований, не пам'ятаю де це прочитав.

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз