Перейти до змісту

обережно ОЛХ


Рекомендовані повідомлення

Ну так не все можна перевірити,хіба що візуально.Наприклад комплектуючі до пк,як перевірити,з собою комп тягти,чи що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 735
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

тоді ризики треба тверезо оцінювати. 

або на місці, можливо дорожче, але з тестом\манібеком.

ну або лотерея\кіт у мішку.

зі складною електронікою треба двічі думати чи варто.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

хм...  замовив вчора товар через олх-доставку,  дивлюсь сьогодні в кабінеті а там все по нулям...  ???

 

 

image.thumb.png.49817f4d49780048b1419cb92d91978c.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oli сказано:

хм...  замовив вчора товар через олх-доставку,  дивлюсь сьогодні в кабінеті а там все по нулям...  ???

 

 

image.thumb.png.49817f4d49780048b1419cb92d91978c.png

Продавець підтвердив покупку ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, rl72 сказано:

Продавець підтвердив покупку ?

 

 

в його так само висить, давав мені скріни, неможе підтвердити бо немає що підтверджувати.

 

у спільноті на фейсбук відписали що "баг"  сказали звернутися у підтримку  що ще раніше зробив, чекаю відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.07.2018 at 19:24, Cooler сказано:

Послуга олх доставка

для продавців: увага! думаю краще не продавати через цю послугу. Мене місяць назад зламали. Так, профіль ОЛХ! я навіть не могла подумати, що так може бути. На пошту прийшло повідомлення про зміну електронної пошти. Зайти в профіль змогла через ФБ, але міняти в ньому нічого не могла. Всі мої оголошення були видалені. Написала в службу підтримки, відповіли дуже швидко, видно, не я одна так постраждала. Профіль відновили, змінила пароль, пароль до пошти теж. Уявіть, якщо б зловмисники взнали приватні дані, які треба додати, коли підписуєшся на послугу доставка ОЛХ? кажуть, що полюють на старі профілі з хорошою репутацією. А раптом, якраз на банківські дані?

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Oberegy сказано:

для продавців: увага! думаю краще не продавати через цю послугу. Мене місяць назад зламали. Так, профіль ОЛХ! я навіть не могла подумати, що так може бути. На пошту прийшло повідомлення про зміну електронної пошти. Зайти в профіль змогла через ФБ, але міняти в ньому нічого не могла. Всі мої оголошення були видалені. Написала в службу підтримки, відповіли дуже швидко, видно, не я одна так постраждала. Профіль відновили, змінила пароль, пароль до пошти теж. Уявіть, якщо б зловмисники взнали приватні дані, які треба додати, коли підписуєшся на послугу доставка ОЛХ? кажуть, що полюють на старі профілі з хорошою репутацією. А раптом, якраз на банківські дані?

на олх дата створення акаунта е.де на олх пише про репутацію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Oberegy

 

до чого тут олх і дані,  оплата ж іде через сторонній сервіс UAPAY

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Oberegy сказано:

Зайти в профіль змогла через ФБ, але міняти в ньому нічого не могла. Всі мої оголошення були видалені

 

 

як ви так змогли?  це ж дві різні авторизації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с.  в мене все норм, все появилося...   натиснув відміну так як домовився особисто з продавцем, гроші прийшли через 20секунд.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, petro22 сказано:

на олх дата створення акаунта е.де на олх пише про репутацію?

чим старший акаунт, тим більше довіри. І без скарг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Oli сказано:

до чого тут олх і дані

людина, яка ламає профіль, має доступ до особистих даних. Вам мало?

 

3 годин тому, Oli сказано:

 

 

як ви так змогли?  це ж дві різні авторизації

не знаю, як, натиснула увійти через ФБ, але доступ був обмежений. Думаю, такі злами могли бути через якісь баги, бо я не одна така. Начиталась інфи в інеті. Ламають профіль, розміщують оголошення - віддам, наприклад, дитячий візочок. Народ ясно зацікавлюється. Просять 100 грн на НП для пересилки, типу боюсь, що не заберете. Людина дивиться, профілю років 5, скарг нема, візочок заманливий. І шле. А скільки таких попадеться? я зразу написала в техпідтримку, тому зловмисник встиг тільки викинути мої оголошення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Oberegy сказано:

людина, яка ламає профіль, має доступ до особистих даних. Вам мало?

 

не знаю, як, натиснула увійти через ФБ, але доступ був обмежений. Думаю, такі злами могли бути через якісь баги, бо я не одна така. Начиталась інфи в інеті. Ламають профіль, розміщують оголошення - віддам, наприклад, дитячий візочок. Народ ясно зацікавлюється. Просять 100 грн на НП для пересилки, типу боюсь, що не заберете. Людина дивиться, профілю років 5, скарг нема, візочок заманливий. І шле. А скільки таких попадеться? я зразу написала в техпідтримку, тому зловмисник встиг тільки викинути мої оголошення.

в мене так само було.доступа до акаунта не було.тільки з телефона,з пк ноута заходило.коли зайшов онулірована статистика переглядів була.добре коли е рейтинг продавців,покупців як на кідстафі.

на олх на одном із аккаунів який зареестрований ще з часів сландо,вже 2 роки немае безкоштовних позицій на розміщення телефонів.якщо писати в техпідтримку на продавця йому зразу банять аккаунт і всі лоти шо стояли в нього автоматично удаляють

Змінено користувачем petro22
  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Oberegy сказано:

людина, яка ламає профіль, має доступ до особистих даних. Вам мало?

 

не знаю, як, натиснула увійти через ФБ, але доступ був обмежений. Думаю, такі злами могли бути через якісь баги, бо я не одна така. Начиталась інфи в інеті. Ламають профіль, розміщують оголошення - віддам, наприклад, дитячий візочок. Народ ясно зацікавлюється. Просять 100 грн на НП для пересилки, типу боюсь, що не заберете. Людина дивиться, профілю років 5, скарг нема, візочок заманливий. І шле. А скільки таких попадеться? я зразу написала в техпідтримку, тому зловмисник встиг тільки викинути мої оголошення.

 

 

Профілі олх по 20грн продають, і роки там 2012

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Oli сказано:

Профілі олх по 20грн продають

повторюсь, що інфу про причини зламу взяла в мережі, бо виявилось, що таких як я, багато. Тому і техпідтримка швидко спрацювала. А Ви можете мати свою думку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пишете чортзна що...!!!  які там особисті дані?  як ви авторизувалися через фейсбук, це ж зовсім різні речі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Oli сказано:

пишете чортзна що...!!!  які там особисті дані?  як ви авторизувалися через фейсбук, це ж зовсім різні речі

бачу Ви тут модератор. А чемним він не має бути, я таке чула колись? я Вас чимось образила? Ви заповнювали форму на доставку ОЛХ для продавців? там мало особистих даних? чи для Вас особисті дані - це тільки номер карти і пароль до неї, а раз паролю не просять, то все чудово?

Змінено користувачем Oberegy
помилка
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Oli сказал:

пишете чортзна що...!!!  які там особисті дані?  як ви авторизувалися через фейсбук, це ж зовсім різні речі

Це все обереги працюють :D 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Litovets сказано:

Це все обереги працюють :D 

а що Ви думали? так і є!:rolleyes:

 

3 годин тому, Oli сказано:

я би написав, але я модератор 

я Вас чимось образила чи просто настрій поганий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 31.08.2018 at 12:50, Oberegy сказано:

для продавців: увага! думаю краще не продавати через цю послугу. Мене місяць назад зламали. Так, профіль ОЛХ! я навіть не могла подумати, що так може бути. На пошту прийшло повідомлення про зміну електронної пошти. Зайти в профіль змогла через ФБ, але міняти в ньому нічого не могла. Всі мої оголошення були видалені. Написала в службу підтримки, відповіли дуже швидко, видно, не я одна так постраждала. Профіль відновили, змінила пароль, пароль до пошти теж. Уявіть, якщо б зловмисники взнали приватні дані, які треба додати, коли підписуєшся на послугу доставка ОЛХ? кажуть, що полюють на старі профілі з хорошою репутацією. А раптом, якраз на банківські дані?

Тобто не могли нічого міняти ?

Навіть якщо хтось потрапить у профиль - там ніяких даних немає, окрім імені та телефону, та email - про що ви ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, flashmax сказано:

Тобто не могли нічого міняти ?

не скажу, що я вже добре пам'ятаю, бо була трохи в шокові. Спочатку прийшло на мій мейл повідомлення про зміну мейла на інший. Я спробувала зайти в профіль, що цікаво, це вийшло, там була інша назва профілю, ім'я, а також зникли всі мої оголошення. Заходити у зміну налаштувань я могла, а от щось міняти - ні, наприклад пароль. Як на мене, то це якісь баги в самому ОЛХ, які дозволили зловмисникам захопити профіль, але не повністю. Бо для розміщення оголошення треба було підтвердження по СМС на мій номер. Інші жертви зламу писали, що коли все те відбувалося певний час, наприклад, вночі, то і номер телефону міняли до ранку. Я ж зразу почала діяти, написала в службу підтримки. Тому процес зламу був зупинений. Мені відновили профіль без моїх оголошень і навіть дали 50 грн бонусу. Думаю, це таки через їхні діри в захисті були такі проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, flashmax сказано:

там ніяких даних немає, окрім імені та телефону, та email

правильно! але як підписатись на ОЛХ доставку, то там заповнюється форма з купою особистої інформації - ПІБ, адреса, номер карти. Повірте, зловмисникам і менше треба, що почати махінації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в OLX нова (а, можливо, і не нова) хохма - самі змінюють статус в оголошеннях з "приватної особи" на "бізнес". Через це виникають труднощі з оновленням оголошень та розміщенням нових, оскільки ліміти безкоштовних оголошень для категорії "бізнес" практично рівні "0" Помітив на кількох профілях.

Змінено користувачем Skorpio76
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...