Перейти до змісту

Хочеш миру... Готуйся...


ANGVAR

Рекомендовані повідомлення

якась невдала реклама...

прочитавши, я зрозумів лише що мужчини до 35 років, які не служили і ніколи не займались спортом - гавно нікому не потрібне

навіть не знаю що міняється після досягнення 35 :) сивіють ?

P.S.: добре що я хоч колись давно спортом займався :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 79
  • Створено
  • Остання відповідь

знов не підходжу по всім параметрам :( За 35, служив, займаюсь спортом - шо за нєвєзуха!

Молодець, візьми з полиці пиріжок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якась невдала реклама...

прочитавши, я зрозумів лише що мужчини до 35 років, які не служили і ніколи не займались спортом - гавно нікому не потрібне

навіть не знаю що міняється після досягнення 35 :) сивіють ?

P.S.: добре що я хоч колись давно спортом займався :)

Мається на увазі ОСОБЛИВО стосується тих, хто не служив і не займався спортом, і хто сподівається, що пронесе і тут у нас війни не буде і загальної мобілізації теж.

Шановні ті, кому за 35! Будемо обговорювати тему чи доскіпуватись до мого коментаря?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10636868_681511801936123_6797323626921538308_o.jpg

Хороша, дуже потрібна справа, але будьте обачні...

Партизанський опір (підпілля). Будьте пильні і обачні. Якщо з потенційних партизан-підпільників заздалегідь складуть списки - це величезний ризик що у випадку НЕ ПРИВЕДИ БОЖЕ окупації ці списки потраплять окупантам і усіх найактивніших одним махом знешкодять. Тому потрібно себе максимально убезпечити. Я не експерт, але можна задля цієї справи взяти нову сім-картку і незасвічений вами (можливо навіть куплений б/в) телефон, який ніколи не бачив вашої основної картки. І в основний телефон не ставити партизанську картку. У список на реєстрації можна подати власне вигадане ім"я та номер партизанського телефону. Як варіант скласти не вузький, а "роздутий" список, у який включити поряд з підпільниками тисячі випадкових людей. А порядкові номери справжніх партизан (чи очільників підпільних десятків/п"ятірок) якось зашифрувати.

А ще не показувати своє обличчя. Не факт, що там, на тренувальній базі не ведеться спостереження агентами РФ (чи дуже співчуваючими сепаратистами). Не варто про це писати на своїх сторінках у соц мережах, форумах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ivanna, мені якраз "до 35"... то ви там ото про мене писали :) ну я і мусив прокоментувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Починається набір в нову групу. Заняття будуть проводитись після роботи з 18.00.

10714520_707669362653700_6946601149829774121_o.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Існуючі партії ще не доросли до України і справжнього патріотизму. Ми незалежні від так званої політики та її камуфльованих проектів. Спочатку треба розібратись із зовнішнім ворогом, а тоді займемося внутрішньополітичними проблемами. І це, судячи із ситуації, теж буде фронт." - ТУТ

%D0%92%D0%BE%D0%BB-%D1%89%D0%B8%D1%82.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Волинський щит" починає комплектацію нових груп для практичного навчання військовій та медичній підготовці . Навчання безкоштовні і проходять після роботи. Вік, стать і військова служба - ролі не грають. Вчимо всіх. Жодної політики, головне зберегти життя. Хочеш миру, готуйся....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинь абсолютно не готова до війни. Факт. Все що роблять під маркою оборони - повна імітація. Нам всім знову прийдеться платити за все кров'ю. І показові пам'ятники героям це не компенсують... Потрібно самим творити оборону...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі жителі Волині тврдо впевнені що кордон близенько і їх поляки чекатимуть якщо тут війна почнеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі жителі Волині тврдо впевнені що кордон близенько і їх поляки чекатимуть якщо тут війна почнеться

Не усі, але дуже велика частина...

Вразила фраза колеги на роботі "ми ж так платимо 1,5% податку на армію. І ще треба щось давати (на роботі ініціювали збір допомоги солдатам)". Не вірить народ, що фраза "не хочеш годувати свою армію, будеш годувати чужу" не на порожньому місці виникла.

Думаю саме час, що патріотично налаштовані біженці з екранів ТБ розповіли як-то в один момент втрати все - житло, роботу, авто і т.д. Може тоді місцевій твердолобій масі дійде, що москалі западанців в кращому випадку виселять у Сибір, до китайців. Європа сотень тисяч (не кажучи вже про мільйони) біженців не прийме. Тим більше, доля Європи ще під питанням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Європа сотень тисяч біженців не прийме.

Тому найбільш перелякані далекоглядні вже з середини року емігрують / виробляють дозволи на постійне проживання там, за річкою / отримують посвідки нащадків одного з європейський народів...

Але то ми пановє троха офтопим у чужій (а головне - дуже важливій на сьогодні) темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

"Волинський щит" комплектує чергові групи (чоловіки і жінки) для навчання і відновлення практичних навиків стрільби, бойової і фізичної підготовки, військово-польової медицини та організації підрозділів ополчення. Заняття проводяться безкоштовно після робочого дня.

Тел. 0666 834 518

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в більшості в військовому ліцеї, але є польові виїзди, дзвоніть, домовляйтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

На наступному тижні заплановано заняття по зброї. А вчити стріляти вчимо постійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...