Перейти до змісту

Вкрали вело... ні не велосипед, велосідло


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні у товариша вкрали велосідло. З велосипеда Wheller pro 19.

Вкрадено з коридору офісного приміщення, велосипед був пристебнутий велозамком. Пробували також зняти велокомпа, але він там туго сидить у кріпленні, і не получилось зняти.

Крадія та момент крадіжки зняла камера відеонагляду.

Можливо комусь знайома ця людина post-6927-0-07983700-1408563590_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке выдчуття що дятько з Донбасу по зовнішньому вигляду

та нє, не далі чим черкаська область. в донбасців трохи рукав коротший на футболці

П.С, А то правда, шо 99.99% велокрадіжок здійснюються біженцями?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

залийте відео на ех.ua, з того файлообмінника зкачується якась хрень в розширенні ехе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зніми галочку у вікні "скачать файл с помощью нашего фирменного загрузчика Turbobit Downloader", і буде тобі щастя. :0136:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Івана Франка, в курсі...

прикра ситуація, що скажеш

там у вас просто прохідний двір...вела хоча б в краще місце треба ховати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли злодій піднімався наверх, в руках у нього нічого не було; коли ж повертався назад - був чорний пакет. Можливо, він живе на верхньому поверсі (якщо там живуть люди), чи заходив до когось в гості/щось купував? У всіх випадках є смисл розпитати у людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, він живе на верхньому поверсі

щодо чи живе - варіант виключається

а щодо чи має знайомого, або приходив щось в когось забрати - варіант в силі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли злодій піднімався наверх, в руках у нього нічого не було; коли ж повертався назад - був чорний пакет. Можливо, він живе на верхньому поверсі (якщо там живуть люди), чи заходив до когось в гості/щось купував? У всіх випадках є смисл розпитати у людей.

офісне приміщення, 2 поверхи.

а за наводку про пакет - дякую. ідею треба розкручувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72, дасиш знати про цю добру людину

Треба гарненько пояснити, що нечемно брати чужі речі. :0167: Хто зна, які за ним ще гріхи водяться
.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ужас! теперь нужно седло с собой забирать

я не зря підсідушну сумку сьодні зняв, коли в магазин йшли, а то мало лі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ужас! теперь нужно седло с собой забирать

я не зря підсідушну сумку сьодні зняв, коли в магазин йшли, а то мало лі)

Може ви здивуєтесь, але підседільна сумка, та й всі інші аксесуари для велосипеда робляться легкоз'ємними, саме для того, щоб забирати їх з собою, коли треба. А вам досі везло? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли злодій піднімався наверх, в руках у нього нічого не було; коли ж повертався назад - був чорний пакет. Можливо, він живе на верхньому поверсі (якщо там живуть люди), чи заходив до когось в гості/щось купував? У всіх випадках є смисл розпитати у людей.

пышов на точку махнув на бутельку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б пройшовся бо всіх конторах з фоткою того злодія і з'ясував хто такий і звідки, а потім заяву в міліцію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп:

я в дитинстві постраждав від такого ж підараса :(

який стирив сідло від мого "Аіста" який був необачно залишений біля дверей квартири на чуть-чуть , а так як тобі був СовьєцкийСоюз і тотальний дифіцит - то 2 роки не їздив :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп:

я в дитинстві постраждав від такого ж підараса :(

який стирив сідло від мого "Аіста" який був необачно залишений біля дверей квартири на чуть-чуть , а так як тобі був СовьєцкийСоюз і тотальний дифіцит - то 2 роки не їздив :(

Вкрадене сідло в дитинстві.

Зламане сідло в розквіті сил.

Це - доля.

Бережи дупу! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ужас! теперь нужно седло с собой забирать

я не зря підсідушну сумку сьодні зняв, коли в магазин йшли, а то мало лі)

Може ви здивуєтесь, але підседільна сумка, та й всі інші аксесуари для велосипеда робляться легкоз'ємними, саме для того, щоб забирати їх з собою, коли треба. А вам досі везло? ;)

ну сідло в мене намертво закручено, а взагалі вел стараюсь взагалі на вулиці не залишати, хіба під наглядом друзів, шоб в магазин відійти. єдине шо можуть легко зняти то силіконові мигалки з руля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сцуко.... згадав як повертався з Хрінників і перевантажив консольний багажник.)))

Десь кілометрів 20 їхав додому на ногах.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ужас! теперь нужно седло с собой забирать

я не зря підсідушну сумку сьодні зняв, коли в магазин йшли, а то мало лі)

Може ви здивуєтесь, але підседільна сумка, та й всі інші аксесуари для велосипеда робляться легкоз'ємними, саме для того, щоб забирати їх з собою, коли треба. А вам досі везло? ;)

ну сідло в мене намертво закручено, а взагалі вел стараюсь взагалі на вулиці не залишати, хіба під наглядом друзів, шоб в магазин відійти. єдине шо можуть легко зняти то силіконові мигалки з руля.

На всяк случай уточню, я писала про аксесуари. А сідло то не аксесуар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один з родичів в Німеччині залишив пристебнутого велосипеда на півгодини. Коли повернувся, сідла і колес вже не було.

Схоже, треба ставити зажим під шестигранник. :)

як в авто на колеса ставлять шуруп з унікальним ключом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lexx_Giant, це в товариша сідло сперли.

Ситуація така: дали заяву в міліцію, приїхала опергрупа, зняли відпечатки пальців, зафіксували злочин. Вчора ж вичислили "людину", міліція їздила до нього додому, але його не було вдома.

Товариш сьогодні півдня в міліції провів.

будуть новини, повідомлю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...