Перейти до змісту

З доходів фізичних осіб стягуватиметься військовий збір в розмірі 1,5%


lilechka

Рекомендовані повідомлення

Опубліковано

Депутати ВРУ прийняли Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» (реєстр. № законопроекту 4309а від 21.07.2014), яким тимчасово, до 1 січня 2015 року, установили військовий збір за ставкою 1,5% від об'єкта оподаткування.

Платниками збору виступають особи, які є платниками ПДФО. Це:

  • фізособи-резиденти, які отримують доходи як із джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи;
  • фізособи-нерезиденти, які отримують доходи з джерела їх походження в Україні;
  • податкові агенти.

Об'єктом обкладення військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, а також виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця (учасника), отриманого від організатора азартної гри.

Тобто зарплата, відпускні, лікарняні, доходи за ЦПД — усі ці доходи обкладатимуть військовим збором.

А де гарантія що гроші підуть за призначенням?

Хоча й відсоток невеликий, але мало того, що люди допомогають як можуть, то ще й з заробітної плати будуть відрахування

Я не проти добровільних пожертв. Я проти витягування грошей з народу

Опубліковано

офіційну ЗП в Україні отримують або дюже бідні або дюже багаті

основна маса людей отримує ЗП в конвертах

і якщо не зміниться законодавство і влада - то так і буде далі, бо ніхто не хоче кормити це стадо паразитів

Опубліковано

Dima4S цікаво ви отримуєте офіційну ЗП, і чи зараховуєте себе до СТАДА???

податки це не тільки зарплата. бабло з нас викачують всюди.

основну проблему саме озвучила Ліля, суть не в тому скільки деруть а в тому "куди йде".

замість того щоб оптимізувати податки і по троху розбиратись з корупцією, все робиться по накатаній схемі. нема бабла- значить треба брати більше з народу.

на рахунок роботи:

я безробітний. підпрацьовую тролем на борді. головне не гроші а щоб робота приносила задоволення :_07:

на рахунок стада:

так само плачу податки хочу я того чи ні. тмоу відповідь так.

бачу вас це зачепило, неприємно що я і вас записав в нашу компашку?)

Опубліковано

Багато лугандонів з офіційної зарплати зробили пожертви нашій армії? Чи можливо чули, що на підприємствах рудого здійснюється якась благодійність у фонд ЗСУ?

А так, 1.5% заплатять всі. І лугандони теж!!!

З іншого боку, дієвий контроль має бути не тільки за цим збором, але й за всіма податками та ефективністю їх витрачання.

Опубліковано

Всі, хто виплачує зарплату (навіть і ті, хто частково в конвертах, і якщо люди оформлені офіційно), зіштовхнулись з проблемою: податок є, відповідних бюджетних рахунків - немає. Банки не пропускають зарплату, поки підприємство не сплатить всі податки. Отак в нас все - через *опу. Як і сам цей податок - народ зібрав 140 млн. для армії добровільно. КМУ побачив, що люди готові платити і вирішив запровадити такий податок примусово і прикриватись, як завжди, війною, бо, бачте, це непатріотично не платити такий податок. Бля, патріоти х*рові... Почніть з себе та олігархів. А то все навпаки - з народу та бюджетників, які і так отримають копійки (я маю на увазі - простих держслужбовців-спеціалістів).

Опубліковано

а чому така цифра, може одразу 50% - це ж більше бабла піде, й можна буде ще й на карман замутити :(

Дибілоїди, може треба реструктурувати податки, щоб вигідніше було вийти з тіні всім одразу, тоді скільки бабок буде в бюджеті, не будуть знати що робити з ними.

Опубліковано
а чому така цифра, може одразу 50% - це ж більше бабла піде, й можна буде ще

На інші 50% придбають вила і прийдуть в Київ.

Пропоную закон: примусово зібрати 10% від заощаджень, якщо їх сума перевищує, скажімо, мільйон гривень.

Опубліковано
а чому така цифра, може одразу 50% - це ж більше бабла піде, й можна буде ще

На інші 50% придбають вила і прийдуть в Київ.

Пропоную закон: примусово зібрати 10% від заощаджень, якщо їх сума перевищує, скажімо, мільйон гривень.

це ви кажете тому що у вас немає мільйона гривень?

Опубліковано

Стоп, стоп, стоп. Все логічно. В парламенті партії олігархічного капіталу. Хто голосував за Батьківщину, Свободу, Фронт Змін, ПР, КПУ, социків? Вони вибирають прем'єра, а прем'єр програмно чистить тих хто своїм голосуванням погодились на збереження олігархів у владі і економіці. Ми допускали помилки в базових речах, зараз відплата. Потрібно змінюватись і аналізувати, бо це ваші гроші і ваш добробут.

Опубліковано

а чому така цифра, може одразу 50% - це ж більше бабла піде, й можна буде ще й на карман замутити :(

Дибілоїди, може треба реструктурувати податки, щоб вигідніше було вийти з тіні всім одразу, тоді скільки бабок буде в бюджеті, не будуть знати що робити з ними.

Ви, як завжди, всім не довольні. Такий відсоток взявся в результаті певних обчислень (очевидно). Уряду потрібно було зробити максимально "не важкий" податок, який, у той же час, дав би достатні надходження.

А що ж до другої частини Вашого висловлювання, то хочеться почути конструктивні думки на тему реструктуризації податків, які дали б такий приріст у податкових надходженнях, що уряд почне в них плавати. Уважно Вас слухаю!

Опубліковано
це ви кажете тому що у вас немає мільйона гривень?

З мене ітак будуть дерти на те, чого я не підтримую.

Тому, як казав класик, "яка розумная цьому альтернатива?"

Потрібно змінюватись і аналізувати, бо це ваші гроші і ваш добробут.

Обирали депутатів. Депутати крали через мутні схеми. Обирали їх же на наступних виборах.

Можливо, якщо будуть відраховувати напряму, з щомісячних доходів, то до людей швидше дійде, за кого вони голосували

Опубліковано

З одного боку да погано. Бля новий податок, знов держава бере бабки з простих людей і т.д.

А з іншого. Ми тут сидимо і пишемо як хєрово що новий податок. але ми сидимо в кабінетах з кондеями, а не паримось на передовій з боніках і по нас не хєрячать з градів і мінометів.

Опубліковано

Деревянко предложил парламенту ввести новый налог на обороноспособность

]Для обеспечения обороноспособности государства Верховной Раде предлагают ввести ежемесячный налог с валового дохода, средства из которого будут направляться в спецфонд. Соответствующие законопроекты (№4418а, 4419а) зарегистрировал в парламенте народный депутат, член Совета партии «ВОЛЯ» Юрий Деревянко.

«Данными законопроектами предлагается внести изменения в Налоговый кодекс Украины относительно взимания налога для обеспечения обороноспособности государства. А также в Бюджетный кодекс относительно направления этого налога не в общий, а в спецфонд госбюджета для финансирования исключительно потребностей Вооруженных Сил Украины и других законных военных формирований», – сообщил г-н Деревянко.

Он отметил, что новый налог будут платить субъекты хозяйствования – юридические лица, которые осуществляют хозяйственную деятельность, как на территории Украины, так и за ее пределами (кроме неприбыльных организаций и учреждений и т.п.);

- юридические лица, зарегистрированные как плательщики налога;

- лица, которые ведут учет результатов деятельности по договору о совместной деятельности без создания юридического лица;

- лица – управители имущества;

- лица – инвесторы (операторы), которые ведут отдельный налоговый учет, связанный с выполнением соглашения о распределении продукции и обособленные подразделения плательщиков налога.

«Базой налогообложения предлагается определить стоимостное выражение объема дохода плательщика налога, полученного в течение налогового (отчетного) периода в денежной форме (наличной и/или безналичной); материальной или нематериальной форме. Ставка налога будет устанавливаться в процентах от базы налогообложения в размере 0,25% от базы налогообложения. В случае если база налогообложения составляет более 50 млн грн в месяц – 0,5% от базы налогообложения», – отмечает автор законопроекта.

Введение нового налога, по мнению г-на Деревянко, позволит привлечь дополнительные средства для финансирования потребностей ВСУ и добровольческих батальонов, созданных в соответствии с требованиями законодательства, а его направление в спецфонд бюджета даст возможность контролировать его целевое использование.

Напомним, 31 июля Верховная Рада на внеочередном закрытом заседании поддержала правительственный законопроект № 4309а о внесении изменений в Налоговый кодекс Украины и некоторые другие законодательные акты, которыми ввела 1,5% военный налог.

Опубліковано

вимушений офтоп:

Досить писати мені в приват страшні погрози. Для початку вивчіть банальну граматику, а тоді вчіть мене жити. Для обговорення є відкрита тема - нехай всі почують вашу думку.

Опубліковано

"якщо в царя в казні нема грошей, то треба ще більше здоїти чернь, тоді може повиздихає вся, або не буде часу на дурні думки..."

Тут не справа в подаку чи процентах, справа в тому що це не вихід взагалі, це тупікове рішення, і бездарне.

Якби взагалі зменшили податок, так щоб всі повиходили з тіні, тоді казна б за місяць-два наповнилась би грошима так, щоб хватило б всім кому треба.

А то зараз більшість підприємств це "схемотехніки", вони думають якби то шифранутись від податків, бо вони такі що не виживеш без цих всіх схем, а так платиш і спиш спокійно.

Опубліковано

1.5% з зарплати, скажімо, в розмірі 3000грн - це 45 грн. Для того, щоб отримати 100млн. грн., потрібно отримати цей збір від більш ніж 2млн. фізичних осіб. Чи не простіше ці кошти пошукати в ахметки або інших олігархів?

Пошукали.в рази збільшили плату за видобуток корисних копалин.

Опубліковано

Закон вступає в дію 3/08/2014.

А нічого, що сьогодні 5 серпня?

Мій Приват24 контролює сплату податків лише з соціального рахунку (виплата лікарняних соцстраху), а до розрахункового рахунку йому діла немає. Звідки банк може знати про мою заборгованість чи переплату перед бюджетом.

Раз так, тоді отримуємо безкоштовний лікнеп: Про затвердження Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті (затв. Постановою Правління Національного банку України від 21 січня 2004 року N 22), п.п.3.9
3.9. Банк приймає від платника платіжні доручення або інші розрахункові документи на перерахування заробітної плати на рахунки працівників підприємств, що відкриті в банках, або грошовий чек на отримання заробітної плати в порядку, який визначений Пенсійним фондом України, погоджений із Національним банком і центральним органом виконавчої влади у сфері праці та соціальної політики.

Банк не перевіряє правильність нарахування, обчислення і строків сплати єдиного внеску. Відповідальність за порушення порядку нарахування, обчислення і строків сплати єдиного внеску несе платник.

Платник, який перебуває на казначейському обслуговуванні, подає до банку, у якому відкрито рахунок для обліку коштів, що перераховуються Державною казначейською службою України для здійснення цільових виплат готівкою, лише грошовий чек на отримання заробітної плати.

,

п.п.3.10

Банк приймає розрахункові документи на виплату оподатковуваного доходу, визначеного розділом IV Податкового кодексу України, лише за умови одночасного подання податковим агентом розрахункового документа на перерахування до бюджету утриманого податку на доходи фізичних осіб із суми доходу або документального підтвердження їх сплати раніше.

(абзац перший пункту 3.10 із змінами, внесеними згідно з

постановами Правління Національного банку України

від 30.03.2012 р. N 122,

від 28.12.2012 р. N 590)

Якщо податковий агент перераховує на рахунки працівників підприємства, що відкриті в банках, дохід, з якого згідно з Податковим кодексом України не утримується податок на доходи фізичних осіб, то в реквізиті "Призначення платежу" розрахункового документа має бути зазначено, що дохід не підлягає оподаткуванню.

(пункт 3.10 доповнено новим абзацом другим згідно з постановою

Правління Національного банку України від 28.12.2012 р. N 590,

у зв'язку з цим абзаци другий та третій

уважати відповідно абзацами третім та четвертим)

Документальним підтвердженням про сплату податковим агентом утриманого податку на доходи фізичних осіб із суми заробітної плати є примірник платіжного доручення (документа на переказ) про його перерахування, у якому в реквізиті "Призначення платежу" платник зазначив період, за який заробітна плата нарахована, а банк платника заповнив реквізит "Дата виконання".

(абзац третій пункту 3.10 із змінами, внесеними згідно з

постановою Правління Національного банку України

від 30.03.2012 р. N 122)

Банк не перевіряє правильність нарахування та своєчасність сплати податковим агентом податку до бюджету.

Банк не перевіряє правильність сплати податків, а сам факт нарахування таких податків (чит. вище п.п.3.10).

Крім того, я писав про юросіб (ФОПів), які мають найманих працівників та виплачують їм, як мінімум, мінімальну заробітну плату. І до чого тут Приват24?

Опубліковано

15 було б нормальок, враховуючи, що армія бідна як церковна миша

ні. Тоді армія б і залишилася також, як миша. Єдиний, хто нагріб би грошей, - це ті хто зараз почали відновлювати будівельні роботи на своїх дачах під Києвом. Вся військова "еліта". А так, є шанс, що хоч 1,5% точно попаде куди слід. Бо і так немає що красти. Бо інакше з 15 лишиться 1,5 - решта - дерибан.

Тут краще поступити, як каже російська приказка "Лучше меньше - да лучше".

Якщо 15 то хай візьмуть ті 15% з доходів фізосіб і тимчасово направлять а потреби армії

+1, а краще з (нікому не потрібного) ПДВ!

Опубліковано

Нічого. ЗП будуть нараховувати 31 серпня. Аванс після 15-го.

А ті, хто з/п нараховують і виплачують не 01 числа місяця, який іде за розрахунковим, а 5 чи 6-10 числа? Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України" від 31 липня 2014 року за № 1621-VII набрав чинності 05 серпня 2014 р. І він не регламентує цього
ЗП будуть нараховувати 31 серпня. Аванс після 15-го.
. Тут стосується усіх з/п, які починають нараховуватись з дня набрання чинності цього ЗУ.

Дійсно до чого? Юридичні особи працюють в Приват42

А ті, хто не є клієнтом Приватбанку? Їм що робити?

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...