Перейти до змісту

Electra

Рекомендовані повідомлення

в рабы вас никто не запишет.

Да ну? Це Курчак, і всі, хто прийшов туди працювати - раби апріорі. Як по ставленню ,так і по ЗП. На картинці і обіцянках все гарно. А в реаліях - ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты там работал? Приведи пример какой-нибудь. Допустим, тебе поставили задачу, ты ее выполнил на 100500%, отчитался, что тебе скажет руководство? Если скажет что плохо, значит не тот подход и надо лучше стараться, это мое мнение. Я это пишу не ради прикола, а ради интереса, наведи, пожалуйста, пример, что в твоем понимание рабство при попадании на работу в "Курчак".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в наш час все просто(рабство то отмінили) ... Якщо ви великий професіонал а Вас не цінять, пишите заяву, даруєте начальнику який Вас неоцінив чупа-чупс і з гордо піднятою головою йдете туди де Вас оцінять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто цікаво .. при такій великій ЗП (як вони обіцяють) щось дуже часто вони людей шукають і вони там довго не тримаються .. питається - чому ? всі такі тупі попадаються ? от не вірю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну можливо питання в якості фільтрації кандидатів ... У нас тепер модно НR спеціалістів задіювати. Які ліплять стереотипні лейби на таку тонку сферу як ІТ. Але по постам Zheny@ здається що він працював чи працює в даній стуктурі, хотілось би почути його коментар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись там працював. правда тимчасово (на період хвороби основного адміна). Домовлялись на 3 місяці, якщо праціник не вийде на роботу і далі, то на постійно візьмуть. місяць пропрацював, з ранку приходять і кажуть ти звільнений! Без попереджень, без зальотів з моєї сторони. Після того звільнився і програміст по 1с там. Там куча своїх ньюансів в роботі.

Потім десь через 3 місяці звонили, питали чи не хочеш знову у нас працювати)))). зп більшу давали. Але на той час вже була інша робота, хоч з меншою зп, зато із стабільною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты там работал? Приведи пример какой-нибудь.

- ні не працював. Але змінити за 2-3 роки 2-3 адміна (слідкую за оголошеннями про вакансії) це не показник хорошої фірми. Крім того, є знайомі, які там працювали / прцюють. Скзати щось хороше - не скзали.

Допустим, тебе поставили задачу, ты ее выполнил на 100500%, отчитался, что тебе скажет руководство?

"Молодець" не скаже, точно. Скажуть - працюй, це твоя робота. Або, ага, справився, значить на тобі ще стільки ж! Або, не справився, штраф!

Як не старайся, хорошим ти не будеш!

Я это пишу не ради прикола, а ради интереса, наведи, пожалуйста, пример, что в твоем понимание рабство при попадании на работу в "Курчак".

Рабство, це утріровано. Це приходити на роботу вчасно, і працювати по 8 годинв день не нормовано. Суть зрозумів?

Zheny@ здається що він працював чи працює в даній стуктурі,

Ні, не там, слава Богу. Значно цікавіша. Де я точно знаю свої права і обов'язки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты там работал? Приведи пример какой-нибудь. Допустим, тебе поставили задачу, ты ее выполнил на 100500%, отчитался, что тебе скажет руководство? Если скажет что плохо, значит не тот подход и надо лучше стараться, это мое мнение. Я это пишу не ради прикола, а ради интереса, наведи, пожалуйста, пример, что в твоем понимание рабство при попадании на работу в "Курчак".

Я працював.

Чим більше прогинаєшся тим більше тягнеш, а на рахунок рабства можу привести приклад робота на Янрі - Агідель можу по тел . чи в ПП більш докладно розповісти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я працював.

Чим більше прогинаєшся тим більше тягнеш, а на рахунок рабства можу привести приклад робота на Янрі - Агідель можу по тел . чи в ПП більш докладно розповісти

Я думаю майбутніх кандидатів цікавлять питання:

1) Чи часто день буває ненормованим? Часто дергають?

2) Чи застософують штрафні санкції? Дисциплінарні\грошові чи ще якісь...

3) Чи э проблеми отримати законні привілеї? понаднормові\чергову відпустку і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю майбутніх кандидатів цікавлять питання:

На всі 3 запитання одна відповідь. "Постійно і завжди"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо "фірма" досі не закрилась то, напевно, на фірмі є - віце-президент по ІТ, ІТ директор, начальник ІТ департаменту, начальник ІТ служби, начальник ІТ відділу, начальник ІТ бюро...

які всім керують, і функції адміністратора зводяться до "натисни-відтисни кнопочку"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо "фірма" досі не закрилась то, напевно, на фірмі є - віце-президент по ІТ, ІТ директор, начальник ІТ департаменту, начальник ІТ служби, начальник ІТ відділу, начальник ІТ бюро...

які всім керують, і функції адміністратора зводяться до "натисни-відтисни кнопочку"

Немає там такої системи, ну принаймі не було, коли я там працював. По суті "курчак" це багато різних ПП але працюють під однією торговою маркою. На той час було 3 людини. Один займався серваком + обслуговував відеокамери по підприємствах на районах, один обслуговував ПК які знаходились в Глобусі і один програміст 1С, який допомагав другому коли не мав своїх справ. А вище описаної ієрархії і близько не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда зафлеймили тему конкретно

зате вимальовується реальна картина, а не та цукерочка від тс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в айті цукерочка тільки там, де виділяють гроші на айті, і не скупляться на техніку, а так то просто ліпиться з того що є, але така система швидко розвалюється, і не може апріорі працювати ефективно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте за офтоп, але з висоти 15-ти річного досвіду роботи в ІТ структурах різного масштабу, направленості і потужностей усвідомив одне - найкращі умови роботи в софтверних компаніях, котрі працюють на західних замовників, або по західним стандартам підходу до робочих моментів та організації роботи кожного працівника. у них кожна людина цінується як особистість і професіонал, а не як маленька деталька механізму.

відповідно і кофортність роботи абсолютно іншого рівня, віддача і відповідно зп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я працював.

Чим більше прогинаєшся тим більше тягнеш, а на рахунок рабства можу привести приклад робота на Янрі - Агідель можу по тел . чи в ПП більш докладно розповісти

Я думаю майбутніх кандидатів цікавлять питання:

1) Чи часто день буває ненормованим? Часто дергають?

2) Чи застософують штрафні санкції? Дисциплінарні\грошові чи ще якісь...

3) Чи э проблеми отримати законні привілеї? понаднормові\чергову відпустку і тд.

1) робочий день з 9 до 18 (не тільки на нащому підприємстві) залежить від виробничих задач (є сезон) і від управлінської ініціативи виконавця (комусь добре пливти за течією, а хтось хоче змін та розвитку).

2) застосовують (зловживання, порушення, обман - караються: попередження, догани, звільнення; результати - винагороджуються: премії, бонуси, мотивація)

3) не має, все згідно КЗпП, і навіть більше: матеріальні допомоги, оздоровчі виплати, корпоративний транспорт, звязок і т.і.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС скажіть

1) Скільки адмінів змінилось на протязі 8-10 років?

2) Скільки підприємств адмін обслуговуватиме і скільки триватиме робочий день?

3) Яка з-п ?

4) Кількість парку компів (Робочих станці та серверів)

5) Кількість ліц ПО.

6) Розгалуженість мережі.

P.S. кадидатам стане відповідь чи варто йти на Вашу оголошену вакансію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відчувається що питання "с тонким подвохом" :)

Ну давайте небудем такими строгими:

3) В 1 потсі писало 3800 випроб. 5000 після

2-4) по суті яка різниця скільки організація, суть в обслуговуваних машинах. можна тільки 4.

5) ну не про нашу країну питання :)

6) Яка різниця? Я би перефразував у: Наскільки просто отримати службову машину для нагального вирішеня питання.

І то це відносне питання. Питання оперативного реагування на проблеми нехай вирішує керівництво... При забезпеченні певних умов ви здатні виконувати певні вимоги оперативності. Все що Вам потрібно виставити чіткі умови:

1) Надається машина: термін вирішення проблеми 1 год + Відстань в км / 50

2) Маршрутка: термін виконання для міста 2-3 години. Область до 2 діб.

3) Ненадається транспорт... ну то якось так і рішається ... як повезе..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...