Перейти до змісту

Зменшення податків.Очікується.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Якщо приймуть, то для економіки має бути полегшення та великий стимул.

Ну і по ходу авта подешевшають з ЄС.

От тільки на скільки?

Мінекономрозвитку оприлюднило проект розпорядження уряду «Про схвалення концепції реформування податкової системи», який, як пише AUTO-Consulting , передбачає скорочення кількості податків з 22 до 8. Зокрема, Мінекономрозвитку хоче скасувати та збір за першу реєстрацію транспортного засобу. У документі сказано, що інші 14 податків будуть скасовані. «Вони сумарно генерують лише 2% доходів державного бюджету, але вимагають окремого адміністрування», - йдеться в проекті на сайті Мінекономіки.

Збір за першу реєстрацію є свого роду бар'єром на шляху імпорту в Україну старих автомобілів, оскільки він значно збільшується залежно від віку автомобіля. Якщо даний податок буде ліквідовано, то це відкриє ринок для поставок старих автомобілів з ЄС, особливо безакцизного групи. Але і автомобілі, які обкладаються акцизом, в окремих випадках зможуть прорватися на український ринок. Дане рішення Кабміну може призвести до глобальних трансформацій на автомобільному ринку. Ще недавно таким бар'єром на шляху імпортних автомобілів був також утилізаційний збір і акциз для переобладнаних автомобілів. Але під тиском акцій протесту ці податки також були ліквідовані. У результаті потік імпортних автомобілів для переобладнання вже виріс у кілька разів.

Що пропонується скасувати: збір за першу реєстрацію транспортного засобу; збір за місця для паркування транспортних засобів; екологічний податок; рентну плату за транспортування нафти; плату за землю; збір за користування радіочастотним ресурсом; збір за спецвикористання води, лісових ресурсів виноградарства, садівництва і хмелярства; цільову надбавку до діючого тарифу на електричну та теплову енергію та природний газ; туристичний збір; збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності; державне мито. У перелік 8 податків, які пропонується залишити входять: податок на прибуток підприємств; податок на доходи фізосіб; ПДВ; акцизний податок; ресурсний податок; податок на майно; єдиний податок; фіксований сільгоспподаток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і по ходу авта подешевшають з ЄС.

Ну подешевшають на пару євро, а толку? Відмінять же збір за першу реєстрацію, який є порівняно мізерним, а от акциз, який є головним джерелом витрат при розмитненні авто, ніхто відміняти не збирається. Так що спокуха, селяни, дешеві авто з Європи нам ще довго не світять, будемо і далі на продукції "АвтоЗАЗ"а їздити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будемо і далі на продукції "АвтоЗАЗ"а їздити.

Це чому? Мені, наприклад, ніхто не забороняв купити іномарку. Так, вона стара. Але у свої 20+ років вона має кращий кузов як гавнозаз після 2 років експлуатації. Те саме стосується і всього остального. І коштує вона дешевше.

Якщо хтось хоче то нехай і далі купує ті таврії і вази, особисто я за машину таке не вважаю))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саша Иванов, краще б у нас замість тих тазів виготовляли іномарки. Це робочі місця і заодно хоч якесь покриття попиту на автомобілі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, вона стара. Але у свої 20+ років вона має кращий кузов як гавнозаз після 2 років експлуатації.

шкода, що такі іномарки в Європі шурують на шроти...

наш нарід ще вижав би 75% з них, легкова хоч вигляд машини має, а не всякі там "пиріжки"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будемо і далі на продукції "АвтоЗАЗ"а їздити.

Це чому? Мені, наприклад, ніхто не забороняв купити іномарку. Так, вона стара. Але у свої 20+ років вона має кращий кузов як гавнозаз після 2 років експлуатації. Те саме стосується і всього остального. І коштує вона дешевше.

Якщо хтось хоче то нехай і далі купує ті таврії і вази, особисто я за машину таке не вважаю))).

але купили ж Ви машину в Україні явно не за 500євро :_04: тому й люди говорять що в Європі дешево можна купити нормальну машину, а в нас ні :_03: через ці недолугі податки і митні збори...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Європі дешево можна купити нормальну машину, а в нас ні :_03: через ці недолугі податки і митні збори...

Що є то є, ваша правда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене в голові тільки одна така покупка: знайомий купив собі німця Ауді А6 караван 2006 року. В німцях (повний фаршик, ідеальний стан, спортпакет і т.д.) - 7000 євриків. У нас разом з пригоном вона обійшлась в 21000 баксів . Питання чим можна аргументувати здирання з людини за одну б/у машину 10500баксів податків, більше 120 000грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання чим можна аргументувати здирання з людини за одну б/у машину 10500баксів податків, більше 120 000грн?

romaxa11, існує припущення, що ці гроші(або частина їх ;) ) йде на підтримку вітчизняного автомобілебудівника(ЗАЗ, наприклад). Ціни на вітчизняні авто є дешевшими, в порівнянні з сумою розмитнення-пригону закордонних моделей, що "спонукає" до купівлі першого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не сильно надіявся би на пом"якшення податкового пресу у нас:

Однак у Кабміні хочуть компенсувати скасування збору за першу реєстрацію автомобілів збільшенням акцизного податку. За інформацією генерального директора ВААІД Олега Назаренко 16 червня пройшло засідання робочої групи № 5 “Акцизний податок” підгрупи “Автомобілебудування” при Мінфіні, на якому питання підвищення акцизу вже виносилося. Такі дії мотивовані реформою податкового законодавства. Пропозиція Мінфіну полягало в наступному: Ліквідувати збір за першу реєстрацію та внести його еквівалент в величину акцизного податку. Але присутні на засіданні учасники це не підтримали, мотивувавши збільшенням податкового навантаження на виробників, імпортерів і пересічних громадян.

Проте, реформа законодавства де-факто вже стартувала, а значить не виключені й інші спроби збільшити акциз на автомобілі, – вважає Олег Назаренко.

http://kermo.org

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Очікується СКОРОЧЕННЯ КІЛЬКОСТІ податків, а не їх збір. Тобто кількість менша до 9, а обєм той самий.

А І ЩЕ! очікується, що хочуть зробити додатковий податок на нерухомість для всіх. ЯК ВАМ?

Тепер, якщо приймуть кожного будуть дьоргати за сплату. Для прикладу за квартиру тре буде віддати 1500-2000 грн. в рік. Просто так, а бо їм так захотілось.

Єбанутись. Політичну свободу типу вибороли, а економічну то тільки великому бізнесу виборюють, а населення заганяють. То ппц, тупість і неадекватність Сєні повна.

ааа, і ще податкова матиме право перевіряти бухгалтерський облік, тобто усі папери, кльова жесть, всіх з тіні вивести хочуть, тобто пахайте офіційно та ще й податки вам збільшим,

щоб не мали можливості вирватись. ідіотизм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот сука покращивачи, если б они квартиры даром раздавали, я бы понял. А так горбаться всю жизнь - заработай на квартиру ( платя налоги) , заплати налоги при покупке квартиры, а потом плати всю жизнь с заплаченого ---- ВОТ КЛЁВО !!!

Надо ещё ввести налог на бойлеры --- горячей воды нет, люди бойлеры ставят !!! УРА - дополнительный потребитель НА ТЕБЕ НАЛОГ. А и на спутниковые антенны с кондиционерами, нехер жировать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо я не помиляюсь податок на нерухомість є в багатьох країнах?

А так горбаться всю жизнь - заработай на квартиру ( платя налоги) , заплати налоги при покупке квартиры, а потом плати

ну не факт що платив податки по ходу заробітку :0155:

а так - є нерухомість = платиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Намёк на то, что тот кто оффициално работает за чистую зарплату - даже на 1 комнатную квартиру вжизнь не заработает :) Чёткая логика !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нашій державі очікувати зменшення податків все одно ,що очікувати зниження курсу валют і виконання передвиборних обіцянок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вообще, я уже похуМестически отношусь ко всяким нововведениям, ибо для НАРОДА ... всё равно ни кто, ни чего не делал и делать не будет. Я как говорится ЗРЮ в корень. Другими словами если ВДРУГ с неба начала падать "МАННА-НЕБЕСНАЯ" ----- не раззивай рот задрав глаза,а прикрывай скорее жопу, сейчас начнут е.ать.

Хер с ним, я заплачу налог, за кусок бетона купленый мной в панельном доме..... А остальные 70% опять получат СУБСИДИЮ. Так нахера такой закон ---- который не смогут соблюдать 70% населения. Уже и так народ скоро бесплатными газетами и рекламками подтираться будет, экономя 2гривни на туалетной бумаге, а они новые налоги вводят ......Бррррррррррррррррррррр

to Zevs_Isver: Есть недвижимость - платишь????? - Это как класифицировать? То есть - если заработал (не прожрал,не просрал, не проиграл в игровые автоматы) , а купил себе жильё и платишь комуналку, вывоз мусора, за воду и газ ---давая при этом зароботок другим гражданам. То ты ещё и должен??????????? так?????

То есть если без трусов и в палатке - это нормально, а если в квартире - то с жиру бесишся????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То есть если без трусов и в палатке - это нормально, а если в квартире - то с жиру бесишся????

Ні. В першу чергу стосуватиметься тих, у кого за містом маєтки обгорожені парканом, ціна якого = ціні 3-кімнатної квартири в місті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2DarkMonk наш народ хоче щоб в них все було і їм за це нічого не було

весь фокус не величині податків, а в тому на що вони йдуть

власник 4х поверхового будиночка хоче ж що його хтось охороняв? і від внутрішніх відморозків і від зовнішніх, а за це треба платити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну на что идут налоги МЫ все видим и вот про ОХРАНУ тоже не надо, ладно! 22 года налоги отчислялись и на охрану (армию) в том числе и где Охрана? Сейчас всем миром собираем кто, что может. Так что с охраной какой то не удачный пример.

Может лучше пройтись по бывшим начальникам и коррупционерам, которые миллионы у народа и государства украли и попросить поделиться? Чем с измученного народа последнее выжимать. Да где там.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі, DarkMonk, щось ти на свій рахунок багато приписуєш. Невже ти справді віриш в те, що тебе це торкнеться?

ЧОмусь я не парюся з цього зовсім. У мене також 3-кімнатна квартира і авто. І мені якось спокійно спиться (з цього саме приводу).

Я б став переживати, якби в мене було у власності 2-3-5 магазинів, чи кілька квартир, які я не зовсім законно здаю в оренду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всем миром собираем

пиши слово правильно :) - собирают

і не "всем миром" а хто хоче,

більшості пофіг :( а частина взагалі чекає коли Хуйло сюди дійде

а податки це не бажання, це необхідність, інще питання на що вони йдуть :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер, якщо приймуть кожного будуть дьоргати за сплату.

Можеш дати посилання де про це написано, а то твій пост викликав бурну рекакцію, і ніхто й не запитався наскільки це відповідає дійсності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...