Перейти до змісту

Кабмін ввів єдиний розмір допомоги при народженні дитини


jack74

Рекомендовані повідомлення

Для того, щоб не було таких зловживань, повинні працювати (не просто стирати стільці, а ПРАЦЮВАТИ) соціальні служби. В їхні обов'язки входить перевіряти і виявляти таких мам-покидьків. І у випадку виявлення такої алкашки, держава забирає в неї дитину, позбавляє її батьківських прав, а на ті гроші держава далі виховує ту дитину.

З цього місця мають початись страшилки про ювенальну юстицію..:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 107
  • Створено
  • Остання відповідь
позбавляє її батьківських прав, а на ті гроші держава далі виховує ту дитину.

До трьох років. А далі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збільшення розміру диференціальних виплат при народженні дітей- це була одна з найкращих ініціатив попереднього кабміну і шкода, що саме за неі взялись у міністерстві. Є ж ще такі класні пункти як зарплати і пенсіі депутатів, суддів, губернаторів - урізавши, які відразу можна залатати дири у бюджеті - і вони не забуваймо, теж з кишень платників податків оплачуються..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буду цитировать многих, но я думаю не правильно все это, при нашем то государстве - где цены зашкаливают, а зарплаты стоят на месте, только и успеваешь крутится как белка в колесе, а где же находить время на то самое дорогое в жизни!?

А по поводу так называемых "бизнесменов" можно организовать проверки, и лишать отцовства, денег и свободы, только так с такими... :0121:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збільшення розміру диференціальних виплат при народженні дітей- це була одна з найкращих ініціатив попереднього кабміну і шкода, що саме за неі взялись у міністерстві. Є ж ще такі класні пункти як зарплати і пенсіі депутатів, суддів, губернаторів - урізавши, які відразу можна залатати дири у бюджеті - і вони не забуваймо, теж з кишень платників податків оплачуються..

з тими складніше :) а тут все просто і легко - взяв і врізав
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і чому так багато дописувачів одразу заговорили про циган, бухарів та інших покидьків? як то ніби вони становлять більшість наших громадян

як на мене, то є велика різниця виховуєш ти одну дитину чи три. Всі ми хочемо, щоб українців стало більше. І якщо на першу і другу дитинку зважитись легше, то третю тепер собі не багато хто може дозволити. І тоді все ж легше на неї зважитись, знаючи що хоч перших пару років матимеш на неї кошти. І меркантильність тут геть ні до чого

я розумію що зараз важка ситуація в країні і т.д., але ж не собі пояси депутати зав"язують. Якщо вже економити, то по всім статтям, а не от так - вибірково

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно кабмін поступив, давно пора. В деяких країнах, в таких як Китай чи Індія, ставлять палки в колеса щоб поменше народжували, а тут тобі і 3р декретної відпустки і виплати. У всьому мусить бути гармонія, раз дають такі соц. радості для навонароджених то мусять забезпечувати роботою їх коли подорослішають, а що ми бачимо... кілометрові черги в службі зайнятості. Особисто я вважаю що населення в державі цілком вдосталь, а про планету взагалі мовчу, бо вона вкрай перенаселена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як там раніше думали про забезпечення сім*ї і тд .. але наразі - я хочу 2є діток (хлопчика і дівчинку)

Мені ось овсь буде 22 , і я в свої 22 вже живу окремо від батьків з дівчинкою з якої зустрічаюсь 3 роки заробляю сам собі , знімаю квартиру .

Якщо ДІЙСНО хочуть дітей - допомоги від держави не будуть чекати - а якщо буде , то й добре .

Я гадаю по маленьку треба завжди думати про майбутнє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так розумію, жаба душить тих, в кого дітей нема :)

я так розумію, жаба не душить тих ініціативу кабміну підтримують ті, хто вже народив трьох дітей :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Складно вирішувати тим, хто в кабміні, які живуть на прожитковий максимум, вони вирішують як будуть жити всі інші на прожитковий мінімум.

А якщо по темі, то ці всі виплати на другу, дитину й так далі це підтримка держави сімей, які наважились народити більше чим одну дитину, це тому що в нас катострофічна демографічна криза. Але стимулювати треба іншими шляхами, а саме створуювати нові робочі місця постійно з реальною, адекватною заробітною платою, давати можливість розвивати свій бізнес.

Зробити реально доступним житло, а не те що зараз твориться, що купити житло не реально взагалі, і більшість батьків у яких зараз діти живуть в постійному стресі, як же своє чадо прокормити, дати освіту і так далі...

PS: Для тих, хто збирає гроші на дітей, думає от колись народжу, ще підзбираю грошей, зараз не час і так далі. так і старість прийде, коли вже буде бізно, тому не треба казати на що надіються люди і так далі. Є випадки які ставлять народження дітей як бізнес, але я думаю просто такі теми присікати, було б бажання в их всіх "жирних котів" зробити щось корисне для своїх же громадян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з реальною, адекватною заробітною платою

Це було б дійсно добре. Може, хоч тоді не шукав би підробітків(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі ми хочемо, щоб українців стало більше.

я хочу щоб більше було якісних щирих українців, сумніваюсь що бухарики, які народили дитину заради грошей гарно її виховають

і чому так багато дописувачів одразу заговорили про циган

страшно коли бачиш як їх основний бізнес на вокзалі гроші просити (і це, напевно, не найгірший варіант заробітку)

був свідком на вихідних ситуації коли циганча років 5ти пройшлося по лєтнічку йому нічого не дали, воно пішло до "мами", а та йому каже - що значить не дали, йди проси далі :(

сумно це все

таких не треба плодити :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте не забувати, що усі ці допомоги були ніщо інше, як вдалий рекламний передвиборчий хід.

Ющ сказав - перша дитина 8 000 грн, на ті часи, це були серйозні гроші.

Потім золотй батон, щоб випендритися збільшив цю суму. І потім додав ще більшу суму після 2-ї та 3-ї дитинки. Знову ж таки, щоб сказали, що "пакращення нстало".

Звісно, що 100+ тисяч грн за третю дитину - це дуже було добре. але знаю сім'ї, які все ж таки зловживали цим... Нажаль.

P.S. Тепер необхідно чекати підвищення ЗП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.domeuropa.eu/womens/27-womens/67-posobiya-na-rebenka-v-stranax-evropy

коротка статейка про декрети і допомоги при народженні дітей у різних країнах. Багаті країни, США, Великобританія, не надто балують мам. В рази жорсткіші умови декретів і виходів на роботу.

По-моєму, ми вийобуємось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коротка статейка

Якій 3, а то й більше років. За той час могло багато змінитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю перше. Хоча, це лише припущення.

Але знову ж таки, не слід забувати, що у тій же Німеччині:

Срок получения доплаты на детей максимально может длиться до достижения ребенком возраста 25 лет.

©

Ось теж гарна табличка. Їй, походу, не більше року.

По-моєму, ми вийобуємось.

Дайте нам європейську мінімальну ЗП, і вийобуватися ми не перестанемо, звісно ж. Але не варто забувати, що їхні ЗП і наші.... трохи ніфіга не однакові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні, не варто поки що нас з Європою порівнювати - нам до їхнього ставлення до життя як до неба навкарачки, особливо в стилі життя і соціальній політиці.

Всі ми хочемо, щоб українців стало більше.

Зачати і народити дитину то не штука. Головне - правильно її виховати, інакше замість українців будемо мати тітушок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтримка при народженні дітей повинна бути, але повинна бути розумною. я нічого не маю проти коли в людей багато дітей, але коли дітей народжують лише для того щоб жити на гроші допомоги, ну це не зовсім те, ми не настільки багаті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми,як молода сім'я ,що чекає на поповнення дуже вдячні державі за допомогу на дитину

Поясню чому

В нас буде перша дитина,отже нічого для неї немає і все треба купити

Дитяче ліжко українського виробництва 2256 грн

Каляска ще 5-7 тисяч грн

+ багато одягу ,бо дитина швидко росте,памперси,пустишки,бутилочки...

Ще всі знають про нашу "безкоштовну" медицину,кілька тисяч треба наготувати на роддом

Тому дуже доречною буде перша виплата на крупні покупки для молодої сім'ї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каляска ще 5-7 тисяч грн - це скутер нормальний :)

кілька тисяч треба наготувати на роддом - хто Вас так настрашив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще всі знають про нашу "безкоштовну" медицину,кілька тисяч треба наготувати на роддом

5 років тому народився менший малий. Сказати, що я багато заплатив - не скажу. Ніхто нічого не просив. І не натякав.

Дати грошей - була моя власна ініціатива. І сума була не в тисячах. Грубо кажути кілька сот із обов'язкових покупок. І ще кілька сотень - "подяка".

.. от так ми самі привчаємо лікарів до тисячних хабарів.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, є ті хто спекулюють народжуючи дітей, але все ж нормальних родин значно більше

а то виходить - уріжемо виплати (всеодно є цигани, бухарі, наркомани спекулянти і т.д. які витрачають дитячі гроші не туди куди мали б). То, може, і зарплати тоді урізати? Адже і її багато хто витрачає на бухло

У мене вже є двоє діток, і не впевнена чи наважусь на третє, незалежно від того скільки платитимуть при народженні. Але вважаю не чесним урізати ці виплати, не урізаючи божевільно високих зарплат депутатам та іншим чиновникам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

paksivatova, Ну у вас і апетит... а потім скажете "держава мало дала на дитину".

Додам, що ті 10 000 ви отримаєте ПІСЛЯ народження дитини. Десь за 1-2-3 місяці. Тобто усі ваші "хотєлкі" по 5-7 тисяч потрібно буде купити ДО народження, а отже і ДО виплати.

Ми в свій час користувалися "принципом розумної достатності". Побачили оці корита триколісні по кільканадцять тисяч - і прих*уїли. За півроку дитина в тому "кориті" уже й не вміститься. Потрібно нове. Знову 5-7 тисяч??

Обрали простішу польську, яка "трансформується" із лежачої у сидячу і переставляються ручки і т.п. І дешевше вдвічі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...