Перейти до змісту

Майстер по ремонту/сервісу авто


difoto

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, host1303 сказал:

а де саме?

При виїзді з міста в сторону Вол.-Волинського майже напроти АЗС WOG, буде табличка "шрот", не промахнетесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, 33brs33 сказано:

aveo хто може глянути підвіску? 

Будь-яке СТО від 50 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть хто і де можуть глянути компресор кондиціонера opel astra g 2.0 dti?

Змінено користувачем kilatik_
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, kilatik_ сказано:

Підкажіть хто і де можуть глянути компресор кондиціонера opel astra g 2.0 dti?

а що з ним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не підскажете що за підшипник? Колесо зад,Vento 96р

Розмір, номер по каталогу чи як?

 

 

Спойлер

IMG-0c4d3047cb42ea021b0da17963f9f9d0-V.thumb.jpg.f21723826405606ac9b7032f2b55d513.jpgIMG-a87c35ff7e4e28e596f37cb51738aa13-V.thumb.jpg.141f8f5b1796a43435b6d00972095b40.jpgIMG-639512e0c2af518af65a640bf009c613-V.thumb.jpg.b85d1be6c7b8bd82ec7f8ae7d43950c7.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго всім дня. Хто візьметься замінити радіатор пічки в Пассат б5. Всі питання по тел. 066-386626нуль. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть де толкоково роблять діагностику підвіски по Рено. Був уже на двох СТО - кажуть все добре, а як їду то чути посторонні шуми в задній підвісці. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вулкан на Єршова, автосервіс на Ківерцівській. Можна і туди і туди, якщо є сумніви, діагностика вартує копійки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Harddriver said:

Вулкан на Єршова, автосервіс на Ківерцівській. Можна і туди і туди, якщо є сумніви, діагностика вартує копійки.

 

А де саме на Ківерцівській?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, olegrok сказал:

Підкажіть де толкоково роблять діагностику підвіски по Рено. Був уже на двох СТО - кажуть все добре, а як їду то чути посторонні шуми в задній підвісці. Дякую.

 

Можеш поїхати на Рено-сервіс, що на Дубенській, біля школи №7, там діагностику (підвіска, гальмівні диски і колодки, всі рідини, перевірка гуми, протектора, наповнення повітрям)  місяць назад по акції я робив за 99 грн.

 

Спойлер

IMG_20180530_114320.thumb.jpg.a451e61e82df6310f0d796ed14391449.jpg

 

Змінено користувачем Юріч
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, olegrok сказано:

Підкажіть де толкоково роблять діагностику підвіски по Рено. Був уже на двох СТО - кажуть все добре, а як їду то чути посторонні шуми в задній підвісці. Дякую.

спробуйте передивитися в багажнику, іноді дуже допомагає, сам мучився 3 дні поки не знайшов біля запаски в ніші посторонній предмет який і був причиною шумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.05.2018 в 22:47, LaMeRiLKiN сказал:

 

А де саме на Ківерцівській?

 

http://wikimapia.org/#lang=uk&lat=50.769695&lon=25.349289&z=17&m=b

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На холостому ходу ,на passat b5+ 1.9tdi, йде такий звук десь з мотора чи з району мотора
Що з цим робити і до кого то звернутись?

1 черв., 15.12.mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра скину відео. Є вирішення проблеми

Змінено користувачем bora_1994
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, bora_1994 сказано:

Є один варіант. Прикріплю ссилку на відео. Там правда на гольфу проблема, але суть вирішення та сама. І ще, дякувати не треба!

https://youtu.be/JlGvPbRPi2l

ссилка не працюэ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Dima4s сказано:

На холостому ходу ,на passat b5+ 1.9tdi, йде такий звук десь з мотора чи з району мотора
Що з цим робити і до кого то звернутись?

1 черв., 15.12.mp3

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Dima4s сказано:

На холостому ходу ,на passat b5+ 1.9tdi, йде такий звук десь з мотора чи з району мотора
Що з цим робити і до кого то звернутись?

1 черв., 15.12.mp3

Дякую добрим людям за допомогу в визначенні проблеми.
проблема, як виявилось, з двухмассовим маховиком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто порадить зробити діагностику двигуна Fiat Doblo 13 mtj? щоб комплексно продіагностували. + кузовний ремонт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.06.2018 at 09:13, Dima4s сказано:

проблема, як виявилось, з двухмассовим маховиком.

Не встиг написати. Я міняв на октавії. До того, як виявилось, хтось вже замінив на одномасовий з підсиленими пружинами на диску щеплення. Я знову поставив двохмасовий SACHS, і тепер? якщо рушати/підгазовувати граючись щепленням на малій швидкості, то можна видобути схожий звук, згасаючої амплітуди. Не знаю тепер, чи брак, чи так має бути, чи оригінал треба було, чи поставили погано. Хоча де там помилитись.

P.S. Міняти на одномасовий ніби рекомендують офіціали за кордоном, при великих пробігах .Звучить дивно, але десь таке чув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.06.2018 в 09:13, Dima4s сказал:

Дякую добрим людям за допомогу в визначенні проблеми.
проблема, як виявилось, з двухмассовим маховиком.

 

А де перевіряв? Маю такого самого пассат, 1,9 96 кіловат AVF, 6МКПП, є вібрація і якійсь гул по кузову десь на 1.5 - 2 тисяч оборотів, далі якось тихіше все стає коли крутити вище,  думаю чи подушки двигуна/коробки чи теж маховик, після 300к+ км то їхня болячка) Але таких звуків як в тебе вроді від маховика немає в мене...Вот думаю хто може нормально перевірити мені всі подушки і послухати що за гул і вібрація, щоб не міняти все підряд) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Порадьте де замінити ремінь ГРМ, машина Toyota Avensis 2, двигун d4d. І якого виробника вибрати, комплект.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...