Перейти до змісту

Майстер по ремонту/сервісу авто


difoto

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...

може трохи не в тему але всеж ..

Шукаю АКП (нову/Б.У.) на Ford Windstar 95го року (3.0 двигун) це мінівен ...

ну і власне де можна замінити це все діло ...

буду щиро вдячний за будь яке інфо ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
буду щиро вдячний за будь яке інфо ...

ЯКІСНИЙ Ремонт АКП в м.Рівному.

Перевірено на власному досвіді і знайомих.

З любими проблемами АКП ТІЛЬКИ до нього.

Не боїться ремонту будь-якої складності, а також

сам знаходить з/ч нові та б/в.

Ціни доступні.

Олексій (067)7712714

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Підкажіть, хто займається паливними насосами в авто з інжекторним двигуном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, хто займається паливними насосами в авто з інжекторним двигуном.

в мене в ауді колись загудів страшно. порадили майстра з гаражного кооперативу теремнівський (що біля воєнкомату). як заїхати в сам кооператив, їхати просто прямо аж в кінець. Майстра вроді Юра звали. Зробив гарно, давав гарантію вроді на 30 тис пробігу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, хто займається паливними насосами в авто з інжекторним двигуном.

в мене в ауді колись загудів страшно. порадили майстра з гаражного кооперативу теремнівський (що біля воєнкомату). як заїхати в сам кооператив, їхати просто прямо аж в кінець. Майстра вроді Юра звали. Зробив гарно, давав гарантію вроді на 30 тис пробігу.

Підтримую Юра-спец, зараз трохи ціни помінялись тому треба обовязково глянути ціну нового.

Якщо вирішиш новий ставити звертайся-поможу з ціною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Шукається толковий майстер по двигунах ВАЗ 2101.

Єсть такий дядько до такого авто робить все.

І шо саме головне якісно і не дорого.

Треба-звертайся допоможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібні послуги автоелектрика. Порядте плз

8 050 843 30 40 Руслан. На даний момент у відрядженні на тиждень - доступний буде з 10-го числа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Народ, підкажіть ( якщо хто знає) чи є десь у Луцьку (околицях) майстри з кузовного ремонту вм"ятин без покраски ? Аба можливо якась СТО виконує такі роботи?

(Технологія частково описана тут - http://www.start-drive.com.ua/news/a-37.html )

Завчасно дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, підкажіть ( якщо хто знає) чи є десь у Луцьку (околицях) майстри з кузовного ремонту вм"ятин без покраски ? Аба можливо якась СТО виконує такі роботи?

(Технологія частково описана тут - http://www.start-drive.com.ua/news/a-37.html )

Завчасно дякую!

Вроді як такого ремонту в Луцьку ще не має.

Найкраще для таких робіт потрібно шукати хорошого рихтовщика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукається толковий майстер по двигунах ВАЗ 2101.

на вул. Тарасова, є пожежна частина. у них там є моторист Віталій (старший дятько), всі свої радянські авто (в тому числі й грузові) обслуговував саме в нього (мотори). толковий мужик і з цінами адекват.

ось телефончик 80507586396 (Віталій).

скажете, що знайомі порекомендували

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте нормального акумуляторщика

"Сафрон", що на Львівській. Дядько там вже певно з 10 літ займається шиномонтажем та аккумуляторами. Толковий майстер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Порадьте нормального електрика на жигуля 2103 перебрати електрику та панель приборів :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

машина славута 1,2 инжектор 2008г.р. ищет толковое сто на постоянной основе для прохождения то, ремонтов, консультаций и прочих пикантных ситуаций( желательна специализация по заз)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

машина славута 1,2 инжектор 2008г.р. ищет толковое сто на постоянной основе для прохождения то, ремонтов, консультаций и прочих пикантных ситуаций( желательна специализация по заз)

Наскільки мені відомо, спеціалізації по ЗАЗу ніхто в Луцьку (тобто СТО) не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба перевірити форсунки на розпилювання (двигун - дизель на "крокодилі"). Хто цим займається в Луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Трункіна, біля Луаз, є контора, яка займається топлевними системами. тел 80505404804 - питати Костю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Трункіна, біля Луаз, є контора, яка займається топлевними системами. тел 80505404804 - питати Костю.

на Трункіна Кості вже не має біля 2 років він переїхав в с.Коршовець, роботу робить толково, його номер 80506738080.

завтра перед обідом буду їхати до нього можу взяти з собою, зразу форсунки перевірим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може ми про різних Констянтинів говоримо, просто пару місяців назад я в нього ставив собі форсунки і його там бачив і з ним говорив. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди підкажіть майстра по ремонту BMW. В мене третя модель 1995року. Проблема з системою охолодження - весь час тече. Два місяці тому поміняв старий радіатор та насос і з тих пір щотижня відвідую майстра. Він підкрутить якийсь патрубок - ніба не тече, а варто проїхати кілометрів 200 , як картина повторюється - тече в іншому місці. Допоможіть хто що знає! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди підкажіть майстра по ремонту BMW. В мене третя модель 1995року. Проблема з системою охолодження - весь час тече. Два місяці тому поміняв старий радіатор та насос і з тих пір щотижня відвідую майстра. Він підкрутить якийсь патрубок - ніба не тече, а варто проїхати кілометрів 200 , як картина повторюється - тече в іншому місці. Допоможіть хто що знає! 

Пробку міняв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди підкажіть майстра по ремонту BMW. В мене третя модель 1995року. Проблема з системою охолодження - весь час тече. Два місяці тому поміняв старий радіатор та насос і з тих пір щотижня відвідую майстра. Він підкрутить якийсь патрубок - ніба не тече, а варто проїхати кілометрів 200 , як картина повторюється - тече в іншому місці. Допоможіть хто що знає! 

яка причина першого тече? може в тебе пробило прокладку під головкою і зараз гази рвуть все підряд шукаючи саме слабе місце?

і друга причина може тобі не розвоздушили її як слід))) в бмв таке буває. шо з температурою ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка причина першого тече?

і друга причина може тобі не розвоздушили її як слід))) в бмв таке буває. шо з температурою ???

Чи міняється рівень тосолу? В салоні запах тосолу чути?

може в тебе пробило прокладку під головкою і зараз гази рвуть все підряд шукаючи саме слабе місце?

Найймовірніше, якщо толком не знаходять причину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...