Перейти до змісту

Болгарія на авто,є питання


Рекомендовані повідомлення

42 минуты назад, Zalepok44 сказал:

 

не так. Перезмінка о 9,00 та 21,00 по українському часу. Там +-15 хв. Немає того що годину кордон стоїть.

 

Ну хочаб на перезмінці не стояти) Бо якщо приїхати на 10 то довго будеш стояти, бо буде черга ще та що зібралась за годину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 224
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

On 17.08.2018 at 23:16, Amor сказано:

Хто їздив цього року? Як дорога в Україні?

І ще бачу багато хто в Румунію заїжав через Русе, цікаво чого так? Я думаю через Вама - Веке їхати, види кращі мають бути :)

Та ось цього варто було б попитати- кудою він на Монако їхав. І як там види.

https://tsn.ua/video/video-novini/u-monako-pomitili-rolls-royce-za-12-milyoniv-griven-na-kiyivskih-nomerah.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Nokian сказал:

Та ось цього варто було б попитати- кудою він на Монако їхав. І як там види.

https://tsn.ua/video/video-novini/u-monako-pomitili-rolls-royce-za-12-milyoniv-griven-na-kiyivskih-nomerah.html

 

Може він в Монако живе, купив машину на бляхах :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Чи є в кого свіжа інформація про Болгарію? маршрути, кордон, вимоги до авто, місця, відгуки, ін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, linux сказано:

Чи є в кого свіжа інформація про Болгарію? маршрути, кордон, вимоги до авто, місця, відгуки, ін.

Їздив в цьому році у Святий Влас.

Маршрут в Болгарію:

Дубно – Тернопіль – Чернівці – кордон – Сучава – Роман – Бакеу – Фокшани – Бузеу – Бухарест – Русе – Варна – Святий Влас.

Ромунську віньєтку купував онлайн https://www.roviniete.ro/ru/ (30 днів – 7 євро)

Болгарську на кордоні через термінал (30 днів – 15 євро), хоча можна онлайн https://www.bgtoll.bg/ru/

Дорога до Тернополя – може бути, незважаючи на кілька ям до Дубно.

До Чернівців – місцями дуже поганенька, особливо біля Чорткова, але акуратно їхати можна. Як варіант через Львів / Франківськ.

Міст через Дунай в Русе – 6 євро, платити єврами.

В одну сторону вийшло 1240 км.

В зворотньому напрямку їхав через паром. ---- Варна – Добрич – Силістра – паром – Слобозія – Урзічені – Бузеу ---- Вийшло 1200 км.

Ціна парому (старого) – 35 румунських лей, платити леями. Фактично там є два пароми (новий та старий). Вартість нового 10 євро, в якій валюті оплата не знаю, на нього більше часу відбувається завантаження/розвантаження.

На кордоні українські та румунські прикордонники попросили відкрити багажник, але далі нічого не оглядали. Румун запитав чи везу наркотики, зброю? Кажу: - в дома залишив. Посміялися та й поїхав. На румунсько/болгарському кордоні не виходив з машини.

Поліції на багато, але кілька патрулів бачив.

Ціна бензину  в Болгарії – 35 грн/л, в Румунії – 36 грн/л. Може дещо різнитися в залежності від бренду АЗС. Ціна вказана з виписки привату.

  • Подобається 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Rubak сказал:

Дубно – Тернопіль – Чернівці – кордон 

 

Ми минулого року їздили через Івано-Франківськ, а по дорозі назад вирішив скоротити і поїхати через Тернопіль. Проїхали 10 км і повернулись знову на  Івано-Франківськ

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо підвіски не шкода то через тернопіль, питу економія в 100км

я завжди їздив через львів-франківськ-чернівці

дорога через львів мальовнича, фактично без ям

на кордоні зазвичай проблем не має

відкриваєш бардачок і багажник ну і стандартні питання

на всяк випадоб брав все, і бронь готелю і медичні страховки, правда ніхто ніколи їх не питав. якщо не на своїй машині то треба зробити правильне доручення

рувіньєту завжди купував на митниці

по Румунії дуже багато поліції і багато камер, завжди їхав так як їдуть місцеві, зустрічні моргають, по потоку можна зрозуміти шо стоять. їхати зі світлом і пристебнутим.

але їхати по Румунії то мука, дуже довго. а сама велика проблема шо вони англійської, укр і рос не знають, а їхня мова не зрозуміла

тому треба їхати тільки стаючи в туалет, навіть не заправляючить, в болгарії всерівно дешевше

хоча самі по собі румуни нормально і адекватні європеці

є 2 варіанти як їхати. Або через Бухарест, але їхня обїздна то ще та пригода, ти завжди на другорядній, хоча румуни не українці, впускають в потік. Або їхати південніше через Негру-Воде, там дорога місцевого значення, ями полатані, машин дуже мало і митниця вантажна і далі по болгарії.

Митниця 2хв, машин ніколи не має, ніхто машину жодного разу не дивився

Віньєту завжди купував в болгарії на першій заправці. але там дуже часто дурять, тому добре рахуйте гроші в обмінниках (і курс там самий невигідний)

в Болгарії відчуваєш себе як вдома

вони тебе розуміють, ти їх розумієш, дороги адекватні, їхати можна швидко. Поліції мало

останні рази переважно розраховувався картою. раніше мастер працював не в кожному магазині, віза завжи і кругом. курс вигідний. налічкою носив мініму

найбільше поліції на підїздах до курортів, тому останню сотню їхати по знакам

навігатори брешуть, тому вивчіть хоч назву великих міст (про Україну мовчу)
в самий кінець Болгарії 21-23 години

1250-1350км

 

 

 

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Всім привіт!

Планую їхати на Болгарію (Святий Влас) десь  з 11-го серпня. Можливо хтось теж їде в цей період, разом простіше в дорозі.

Дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, yumerpro сказано:

Всім привіт!

Планую їхати на Болгарію (Святий Влас) десь  з 11-го серпня. Можливо хтось теж їде в цей період, разом простіше в дорозі.

Дякую за увагу.

 

Теж планую на початку серпня. Але дата ще не відома.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Orfey сказал:

за яку суму плануєте відпочити?

А с какой целью интересуетесь!?

 

Обгоняя Вас в ответе, отвечу дорога +/- 180 $ ----- А дальше ---- Плод вашей фантазии отель в этот период 300 € за 10 дней на двоих. И того 180$+300€ , а дальше ----- бары рестораны экскурсии, шопинг----- тут уж нет прогноза. 

Змінено користувачем DarkMonk
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.07.2019 at 22:26, Orfey сказано:

за яку суму плануєте відпочити?

Я у Болгарії відпочивав з сім'єю у 2016 і 2017-му роках. Жили в готелі за 30 євро доба.місто Святий Влас.  500м до моря. Діапазон цін взагалі від 25 до 60 Євро.  

Зараз їдемо в готель за 50євро/доба. 150м до моря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Повернувся вчора. 

По Україні дорога - пісня (тільки в Коломию не завертайте 8-)). Кордон пройшов за хвилин 30. Спитав наш погранець грін-карту на в'їзді.) MAP20190725211634.thumb.jpg.14c97ce351261456c1a50f7ba3196a78.jpg

По Румунії поїхав так MAP20190725212253.thumb.jpg.ab48b2aba34a0c5f12886b6c9b932ad4.jpg

Дорога тягомотна 50 - 30 - 70. Поліцаї є, камери є. Румуни їздять як на возах,  але значно швидше і непередбачено. Їхати нудно і довго. 

На наступний день поїхав на Сонячний берег такMAP20190725213237.thumb.jpg.7656fea7af5353e2572c3fa3acdf29b1.jpg

Їхати швидше, поліції менше, від Шумена до моря автомагістраль 140 км/год, в інших ділянках багато де до 100.

Він'єтки брав онлайн за посиланнями у постах вище. На мосту через Дунай з Румунського боку баба в будці внаглу стребувала 6 євро, хоч давав три. Чека не дала. Назад дав 2 євро і отримав чек. Туди на таможні стояв хвилин 40 — румуни і болгари назбирували пачку паспортів, потім їх дружно всі разом пропечатували. Ніхто нічого не дивився. Назад не стояв зовсім. 

 

Додому. 

Так достала румунська дорога, що навіть думав поїхати через Бургас - Софія - Белград - Будапешт. Це все по автомагістралях, і можна у Будапешті погуляти. Але достовірних даних про Сербію не знайшов, їх єдиних з Балкан до сих пір не прийняли ЄС, тому поїхав знову через Румунію тепер так

MAP20190725213351.thumb.jpg.0d9212690fffe909b3d658b7e0fd04ab.jpg

Як виявилося, А3 таки реальна австрострада. Їхав швидко, поки в горах не почалися ремонти - всюди місцями від Сінаі і до кордону. В горах красиві пейзажі і дорогі хороші, але ремонти все тормозять. 

Від Сінаі їхав так MAP20190725213505.thumb.jpg.f2e6d935733c4ecd5af952f1dfc815fc.jpg

На кордоні вибісили румунські сигаретчики - їздять групами по декілька машин, влазять в чергу, погранцам і митникам все по-боку. Стояли дві години. 

Загалом враження про відпочинок у Болгарії - на один раз. Є місця і кращі. Машиною їхати не варто: дивитися там нема чого, везти звідти також. 8-)

 

  • Дякую! 2
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, SAS сказано:

Повернувся вчора...

 

Розкажіть трішки про Болгарію, цікавить саме, яку валюту брати з собою для обміну, чи можливо краще розраховуватися карткою? Що варто взяти з собою, бо там набагато дорожче (продукти, алкоголь, ліки,...)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курс Привату 15 грн за лев, курс в обміннику 20 грн за лев. Картку краще з чипом або безконтактну, просто магнітні не всюди беруть. Для розваг краще міняти з Євро - курс в отелях 1,90,  в містах до 1,96.

Їжа значно дорожча. Алкоголь (вино) місцевий несмачний, імпортний дорожчий. Аптечку брав з дому. Спитав вартість Гропринозину в аптеці - дорожче на відсотків 30.

Бензин дешевше в Болгарії ніж в Румунії. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To @SAS:

 

По дружески не соглашусь с вашим мнением :), но это Ваше мнение и я с ним не спорю, вот Вам моё:

1. Маршрут в до Варны у Вас не самый лучший ( повторюсь каждому своё).. Мы едем минуя паромы, расстояние больше, но учитывая оплату парома, выходит в те же деньги. Зато не стоишь не ждёшь парома и не споришь с теткой в будке :)  Кстати именно на пароме клёвый развод ( я там небыл, это со слов путешественников) там берут к оплате ТОЛЬКО румынские ЛЕИ , а если лей нету то платишь Еврами и в 2-3 раза дороже. 

2. Посмотреть там есть что, главное было бы желание. Один Ботанический Сад в Балчике - чего стоит , там можно хоть целый день ходить и не обойдёшь. Есть ещё долина Роз, Вбитые камни, монастырь Аладжа, Мыс Калиакра и это всё в пределах 25км от Варны, про остальное я вообще молчу. 

3. Карты принимают любые я 5 лет ездил с миттевой картой привита, БЕРУТ практически ВЕЗДЕ разумеется где есть терминал. Правда есть не писаные правила, с неохотой берут в барах, они рассчитывают на чаевые :) но я давал карту и на чай наличкой , они даже были рады :)  В некоторых маленьких магазинах при покупке менее чем 2-3 Лева тоже не очень хотят принимать карту, ну оно и понятно, видимо обслуживание мелкой транзакции банком накладно для мелкого предпринимателя. 

4. Валюту выгоднее менять в обменниках в городе, НЕ В МОЛАХ (типа портсити) , они как правило просто вдоль дороги. Я для себя нашёл шикарный обменник в супермаркете BILLA в (Варне)  и скупился и курс самый выгодный. 

5. Алкоголь невкусный???!!!!! Ну незнаю что Вы пили. Ракия - неплохая водка, Мастика (пещера) НЕ КАРБОНАРА - главное чтоб из морозилки ВООЩЕ СУПЕР. Бренди, и.т.д. Конечно в баре это дорого, но в Кауфленде ЛИТР Ракии строи 7-12левов, как наша водяра, НО поверьте гораздо мягче и башка от неё неболит. ПИВО -------- чешское, немецкое,Греция ------ на наши от 12грн и это не СТЕЛЛА маде ин Оболонь, а реально импортное пиво - НУ КОНЕЧНО ЭТО либо в Лидле либо в Кауфленде. Но мы же обговариваем прелести поездки на АВТО. На пляжах понятное дело дороже. 

6. Еда хоть и дороже , опять же таки в барах НО порции такие что ОГО-го, салатик 400-450, мидии- пол кило, Пательня ( по-Болгарски Сачь) килограмм от 13лев (от потому что овощной, куриный, мясной)..

 

 Короче как-то так......

Змінено користувачем DarkMonk
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, DarkMonk сказал:

To @SAS:

1. Маршрут в до Варны у Вас не самый лучший ( повторюсь каждому своё).. Мы едем минуя паромы, расстояние больше, но учитывая оплату парома, выходит в те же деньги. Зато не стоишь не ждёшь парома и не споришь с теткой в будке 

 

3. Карты принимают любые я 5 лет ездил с миттевой картой привита

 

 

По суті:

1. Якій паром, якщо маршрут через міст у Русе? 

2. В магазині продуктовому у Бухаресті, в метро Бухареста на терміналах банально немає щілини для магнітної карти. Раджу всюди не перевіряти (особливо на заправках), а просто оновити карту. 

 

По враженнях:

Крим був значно яскравішим і цікавішим.

Харчується кожен по різному - молочка і фрукти в них дорожчі, болгарського фасування кава і місцевий рахат-лукум дешевший. Шведський стіл у ресторані три рази на день для дорослого 60 лев, але можна і біля пляжу - там дешевше. Але нагадую, медикаменти дорожче 8-)

Пиво імпортне під акцію в Сільпо дешевше. Найдешевше пиво в супермаркеті на виїзді з Несебру місцеве за 1 лев = 15 грн. За 12 грн бачив 0,33 румунського у супермаркеті якогось їхнього міста. 

 

Але кожен складає свою думку на основі отриманих вражень. Я, звісно, дуже мало де був за тиждень. Не поїдеш - не побачиш. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тій же Румунії є фактично всі європейські мережеві супермаркети, ті самі лідл, метро... там ціни як кругом... фруктів можна по дрозі накупляти... тільки паливо дороге, але всі заправляються до повного в Чернівцях і хватає на всю Румунію

в Болгарії те ж саме, продукти дешевші ніж в Україні, молочка ціна як на що (сметана там наприклад дорага, і її фактично не має, вони сметану не розуміють), а кефіри там всякі, молоко як в звачайному маркеті. Хліб дорощий але він реально і кращий як у нас, тобто мене не жало заплатити більше. сезонні фрукти реально дешевші, помідори, персики, кавуни фактично в 2 рази. по алкоголю ракії ваганами, правда я не купував її ніколи, місцеве вино не хвалили, але в тому самому лідлі можна купити шо завгодно. Пиво в Болгарії своє, і реально з нашим його рівняти просто не можна і по ціні воно дешевше. 2л каменіца 1.84лева, шуменське, бургаско, там фактино ціна однакова. Пиво смачне і після нього голова не болись як після наших. Зрозуміло шо якшо купувати на пляжу то ціни космічні (морозиво 5лева, качан кукурузи 5лева), але за 100-200метрів зазвичай є маркет. а тим більше якшо на авто. я раз на 2-3 дні брав холодильник і їздив на закупи, купляв і картоплю і моркву і буряк і свіжі морепродукти, живі краби, креветки, мідії, кальмари, восьминоги, стейки червоної риби, пиво, солодке.... тарив цілий багажник. і шоб шось було критично дорожке не помітив. враховуючи що відпочивали 10днів (2забирала дорга туди і 2 назад) весь бюджет поїздки на 4-х людей обходився 600$ (це дорога, харчування, грін карти + медстраховка, сувеніри додом, без проживання) 

Змінено користувачем zluden'
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SAS сказал:

 

По суті:

1. Якій паром, якщо маршрут через міст у Русе? 

2. В магазині продуктовому у Бухаресті, в метро Бухареста на терміналах банально немає щілини для магнітної карти. Раджу всюди не перевіряти (особливо на заправках), а просто оновити карту. 

 

По враженнях:

Крим був значно яскравішим і цікавішим.

Харчується кожен по різному - молочка і фрукти в них дорожчі, болгарського фасування кава і місцевий рахат-лукум дешевший. Шведський стіл у ресторані три рази на день для дорослого 60 лев, але можна і біля пляжу - там дешевше. Але нагадую, медикаменти дорожче 8-)

Пиво імпортне під акцію в Сільпо дешевше. Найдешевше пиво в супермаркеті на виїзді з Несебру місцеве за 1 лев = 15 грн. За 12 грн бачив 0,33 румунського у супермаркеті якогось їхнього міста. 

 

Але кожен складає свою думку на основі отриманих вражень. Я, звісно, дуже мало де був за тиждень. Не поїдеш - не побачиш. 

 

Вот по-этому я и написал....... вкусы у всех разные... ну и дорогой такой как Вы я не ездил, по-этому не сужу Вас - у Вас своё мнение. Я езжу через другой мост и там карту принимают ЛЮБУЮ (даже с магнитной полосой) Медикаменты ....к счастью нам не нужны были ни когда, хотя банальные аспирин - анальгин - актвированый уголь - валерьяна.... ну скажем наиболее неодходимое берём всегда.

Пиво импортне в Сельпо под акцию --- НИХРЕНА НЕ ДЕШЕВЛЕ.... в лучшем случае +/- в такую же цену ....... НО ЕСТЬ ОДНО НО ..... в Болгарии такого пива по-акции и без до 10 видов (я имею ввиду ценовую катигорию от 0.65стотинок-до 1лева) что по нашим ценам от 9.5 -15грн..... а в Сильпо 1-2 и то ....прАстите.... как повезёт.  Хрен там у нас Найдёш по акции чешское пиво по 10 ривен. Ну или Хамон по 45гривень за 100 грамм :)  Была тут акция в Там-Таме по такой цене ... но нужно было взять кило.

 

Змінено користувачем DarkMonk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Хто знає, як цього року дорога? Всі навігатори ведуть на Чернівці через Тернопіль. Завжди їздив через Львів, але ж зараз ситуація з мостом така склалась, а який стан дороги через Тернопіль мені невідомо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, DarkMonk сказал:

В этом году только через Тернополь :(  как ни крути :( 


бачу по смайликах - дорога відстій :D

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Amor сказал:


бачу по смайликах - дорога відстій :D

Буду їхати у вівторок. Розповім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Amor сказал:


бачу по смайликах - дорога відстій :D

Та фиг его знает я 3 года той дорогой не ездил, после того как попробовал через франек. Но помня ту дорогу, я думаю отстой это ещё мягко сказано. Чего стоят только первые 50км до Дубно. Дальше думаю лучше не стало :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...