Перейти до змісту

Болгарія на авто,є питання


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 224
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Друзі, е кілька питань,маю їхати в серпні в район Бургаса на своїй машині,яка зареестрована на швагра,

питання ном 1. Мені потрібне ген. доручення шоб рамале-чавале не мали питань до машини і шо я в ній роблю?

Їду з двома дітлахами,одному 1 рік,другому-5, тому питання номер 2. Мені потрібно 2 автомобільних крісла для дітей?

1.Потрібно мати доручення від власника на право керування авто з виїздом за кордон(на три роки орієнтовно 160грн.)Краще зробити,бо вдячність митнику у вигляді 50грн. може зараз не проканати.На нашому кордоні можуть заспівати ще про тимчасовий реєстраційний талон,тому краще мати роздруківку закону і посилати їх лєсом.В законі сказано,що тимчасове реєстраційне дається водію за його бажанням.

2.Автокрісла за кордоном обовязкові. Я поставив таке-

rXnoJ.jpg

це бустер.В Польщі 18 злотих.Але це для дітей від 15кг. і більше.Зараз в Румунії дуже багато мобільної поліції-сезон.Штрафи великі і добазаритись з ними нереально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок румунської поліції можу добавити, що вони ловлять на "фару" не тільки з землі, але й у русі.

як правило прилаштовуються позаду.

так що пильнуйте дзеркала заднього виду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Потрібно мати доручення від власника на право керування авто з виїздом за кордон(на три роки орієнтовно 160грн.)Краще зробити,бо вдячність митнику у вигляді 50грн. може зараз не проканати.На нашому кордоні можуть заспівати ще про тимчасовий реєстраційний талон,тому краще мати роздруківку закону і посилати їх лєсом.В законі сказано,що тимчасове реєстраційне дається водію за його бажанням.

Якщо не важко,можете прислати сцилочьку на цей пункт про тимчасовий реєстраційний талон , бо шось я не можу нічого знайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви все ще хочете в Болгарію?

В дитячому таборі "Містраль" в Болгарії заборонили носити українську символіку, - МЗС України

МЗС України обурене і категорично засуджує дискримінаційні та українофобські вчинки керівника групи аніматорів літнього табору «Містраль» на узбережжі Чорного моря у Болгарії Ігоря Абессінова по відношенню до дітей з України, яким заборонили носити українську символіку

Про це йдеться у коментарі МЗС, оприлюдненому сьогодні прес-службою відомства.

«Беручи до уваги свідчення родичів українських дітей та очевидців, встановлена ним заборона на демонстрацію і носіння українських національних символів у таборі та на цьому ґрунті моральне знущання, якого було завдано дітям з України через демонстративний вияв неповаги до української національної символіки, можуть свідчити про вчинений ним злочин дискримінації за національною ознакою, порушення прав і свобод людини, розпалювання ксенофобських настроїв та міжетнічної нетерпимості», - йдеться у коментарі.

Як відзначають в МЗС, подібна поведінка є неприпустимою для демократичного суспільства та європейської держави, в якій працевлаштований цей громадянин, та не може залишитися без належної реакції української та болгарської сторін.

МЗС надіслано ноту до зовнішньополітичного відомства Республіки Болгарія з проханням надати правову оцінку діям Ігоря Абессінова, провести розслідування цього інциденту та вжити заходів, щоб не допустити побідних випадків у майбутньому.

З метою надання необхідного консульсько-правового захисту та сприяння українським дітям, а також з’ясування усіх обставин, до місця інциденту прибув український консул.

Справа перебуває на особливу контролі МЗС та Посольства України в Республіці Болгарія.

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Потрібно мати доручення від власника на право керування авто з виїздом за кордон(на три роки орієнтовно 160грн.)Краще зробити,бо вдячність митнику у вигляді 50грн. може зараз не проканати.На нашому кордоні можуть заспівати ще про тимчасовий реєстраційний талон,тому краще мати роздруківку закону і посилати їх лєсом.В законі сказано,що тимчасове реєстраційне дається водію за його бажанням.

Якщо не важко,можете прислати сцилочьку на цей пункт про тимчасовий реєстраційний талон , бо шось я не можу нічого знайти

Порядок допуску транспортних засобів

до поїздки за кордон

50. До поїздки за кордон допускаються транспортні засоби, на

які видані реєстраційні документи відповідно до Конвенції про

дорожній рух ( 995_041 ) та номерні знаки, серіям яких присвоєні

літери латинського алфавіту.

51. У разі відсутності права власності на транспортні засоби

оформлення документів для поїздок за кордон здійснюється на

підставі заяви власника транспортного засобу або документів, що

підтверджують право користування і (або) розпорядження

транспортними засобами. Особам, що здійснюють поїздку за кордон,

на період поїздки за їх бажанням видаються свідоцтва про

реєстрацію на їх ім'я. Свідоцтво про реєстрацію, видане на ім'я

власника транспортного засобу, і документи, які підтверджують

право користування і (або) розпорядження транспортними засобами,

зберігаються у відповідних підрозділах Державтоінспекції. { Абзац

перший пункту 51 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 87

( 87-2012-п ) від 13.02.2012 }

Видане на період поїздки за кордон свідоцтво про реєстрацію

підлягає поверненню відповідному підрозділу Державтоінспекції не

пізніше ніж протягом 10 днів після повернення з-за кордону.

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1388-98-%D0%BF/page2

Змінено користувачем zaHARE
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вопрос! Если брать не всё включено (завтрак, обед, ужин) ..а например завтрак-ужин, напитки в отельном баре так же нашару или только для тех у кого фулл?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як в Болгарії, але в Іспанії на сніданках-вечерях - зранку напої включені (чай, кава, вода, соки, шампанське), а ввечері навіть вода платна і приносити з собою свою не можна було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос! Если брать не всё включено (завтрак, обед, ужин) ..а например завтрак-ужин, напитки в отельном баре так же нашару или только для тех у кого фулл?

в кожного готеля свої правила, але як правило (вибачте за тавтологію), навіть сніданок/обід/вечеря FB відрізняється чітко від AI, не кажучи про сніданок-вечерю НВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слышал что уже несколько человек (мужского рода) на границе развернули. Не пустили за границу. Требуют какую то справку с военкомата. С кого? По-чему? Неизвестно. В частности это касается тех кто просто едет "дикарём". В тур агенстве мне сказали что могут оформить визу для путешествия на машине, без бронирования отеля и.т.д., но если вернут чтобы пенял сам на себя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повернули Українські погранци? чи Румунські?

Я маю питання до тих хто їздив: На кордоні з Румунією чи Болгарією є Дюті-Фрі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто нибудь едет в числах 24-26 августа? (На машине)

Змінено користувачем DarkMonk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кордоні з Румунією чи Болгарією є Дюті-Фрі?

Є і там і там

Змінено користувачем guest
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, на своїй тачці набагато вигідніше та дешевше їхати, ніж автобусом. Залишилось тільки зайти того, хто захоче поїхати)

тобто ти пробував та і так? чи так, форумний тєорєтік?

Скажу чесно болгарське спиртне та пиво кращої якості ніж українське, за вино не скажу - не вживаю.

Пиво, то 100%! Zagorka, Kamenitza, Pirinsko ітд навіть у 2 л бутлях майже не відрізняється від 0.5 у склі. Не те що у нас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще ні. Їду в вересні

дарма затягнув, буде дорого

Вопрос! Если брать не всё включено (завтрак, обед, ужин) ..а например завтрак-ужин, напитки в отельном баре так же нашару или только для тех у кого фулл?

Які ти напої маєш на увазі? Алкоголь? Дулю! Хоча, скоріш за все залежить, від зірок готелю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повернули Українські погранци? чи Румунські?

Я маю питання до тих хто їздив: На кордоні з Румунією чи Болгарією є Дюті-Фрі?

Україна-Румунія (Тереблече-Сірет) були десь о 23.00 вказівників чи згадок про Дюті-Фрі не бачив, Румунія-Болгарія (Негру-Вода - Йовково) тут туалет знайти мабудь не реально :) не митниця а музей заниканої радянської побудови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені поїздка в Болгарію обійшлася у 175 літрів пального, 2700 км, середній розхід 6,5л/100 км. Сім"я з 5 чоловік, 2 дорослих, 3 дітей (14, 8, 5 років). Туди із ночівлею в Румунії, назад нон-стоп за 19 годин.

Автобусом 5 чоловік це 350 євро (70 євро з одного), а так десь 190 євро. Ну і зручність, зупинитись можна коли треба, поїхати куди треба. Хоча до поїздки на авто додаються накладні витрати у вигляді зеленої картки, передпоїздковим ТО автомобіля, ровін"єтка в Румунії і він"єтка в Болгарії, плата за проїзд через міст або паромну переправу, штрафи якщо порушиш і зловлять.

Я в минулому році їздив автобусом 2 дорослих, то на автомобілі я легше переніс дорогу незважаючи що був за кермом. Я взагалі слабо уявляю як би мої діти автобусом їхали б, бо вони то граються, то б"ються, то сплять, то спросоння треба в туалет тут і зараз :) З дітьми на авто значно зручніше як на мене.

Румунія-Болгарія (Негру-Вода - Йовково) тут туалет знайти мабудь не реально :) не митниця а музей заниканої радянської побудови.

Туалет там справа за митнецею. Такий самий по радянськи засраний. А взагалі це вантажна митниця. Мені митник зробив з цього приводу зауваження і сказав щоб назад я їхав на Мангалію-Констанцу. Я так і зробив.

Змінено користувачем Quiet
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна-Румунія (Тереблече-Сірет) були десь о 23.00 вказівників чи згадок про Дюті-Фрі не бачив,

Минаємо український контроль і відразу за 50 метрів з лівого боку буде маленький магазинчик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще ні. Їду в вересні

дарма затягнув, буде дорого

Чому затягнув? Я ще в березні забронював собі готель на 5те вересня. Сумніваюсь, що в вересні дорожче ніж в "пікові" місяці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Румунія-Болгарія (Негру-Вода - Йовково) тут туалет знайти мабудь не реально :) не митниця а музей заниканої радянської побудови.

Туалет там справа за митнецею. Такий самий по радянськи засраний. А взагалі це вантажна митниця. Мені митник зробив з цього приводу зауваження і сказав щоб назад я їхав на Мангалію-Констанцу. Я так і зробив.

З приводу дітей, 1 в 1. Тільки билися - вже сплять, тільки спали - вже їдять і т.д. :)

На цій митниці ми стояли десь з півтори години. Автобус який поїхав на Констанцу звідти повернувся, бо там таких як він 5 шт. :) потім пропало світло, хоча болгари сидять дивляться телевізор (тай взагалі вони не митники, а суцільний "і нехай весь світ зачекає"). Жодного зауваження щодо того що ми на легковому авто. Не думаю що на Констанці було б швидше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще ні. Їду в вересні

дарма затягнув, буде дорого

Чому затягнув? Я ще в березні забронював собі готель на 5те вересня. Сумніваюсь, що в вересні дорожче ніж в "пікові" місяці

Пальне, курс валют... Ти вже попав, навіть, якщо тур замовив заздалегідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тур проплачений по старому курсу.

А от пальне і гроші з собою - так, можливо. Але не відчуваю ніякого дискомфорту.

Дякую, що турбуєтесь за мене :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...