Перейти до змісту

Болгарія на авто,є питання


Рекомендовані повідомлення

У місті Fetesti Gara виїхали на автобан, зразу потрапили на турнікети де заплатили 13 лей (50 грн.). У турнікеті декілька пасів, для хитрих самий справа без бутки, можна проїхати на халяву. Мій кум в минулому році так і проїхав, але цього разу не ризикували, того разу була злива і він реально просто не в той пас став.

В неті прочитав,що в Fetesti беруть не оплату за автобан,а оплату за міст-13лей. Сама права полоса для оплати карткою

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 224
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Скоріш за все це дійсно плата за мости, напевно сам автобан безкоштовний. Їхав назад теж там платив 13 лей. Самий правий був для фур, на рахунок карток не бачив! Але точно скажу, не оплативши не проїдете. Як раніше кум проїжджав - невідомо, він сам точно не може згадати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Завжди знав що вінгета чи ровінгетка це плата за автобан. А якщо їхати по альтернативним дорогам то це даром має бути хоть можливо можу помилятись

Був в євросоюзі 100 раз може біляше. Не второпаю одну річ що між Румунією і Болгарією є кордон?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не второпаю одну річ що між Румунією і Болгарією є кордон?

два роки тому був

і кордон, такий як треба - з чергами на пару годин :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На машине лучше не брать путевок,с поесть проблем нет,а жильё на машине в частном секторе найти не проблема и дешевле в 2-3раза,болгарское вино считаю одно из лучших,был давно но думаю все в лучшую сторону,наверняка в нете есть обьявления болгарских частников,можно снять дом на 2-3 семьи обойдется в смешные деньги.Удачи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

www.alo.bg/obiavi/turizam-zavedenia/nastaniavane-hoteli/ что-то примерно этого

www.alo.bg/2231511 вообще халява

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж збираюсь в Болгарію на авто. Питання таке, чи варто заморочуватись такою штукою як Єроаптечка? Чи достатньо буде української аптечки?

Змінено користувачем Quiet
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю,що достатньо нашої.Румуни можуть перевірити,але то буває рідко.Головне для румунів,щоб було світловідбиваючих жилєтів стільки,скільки пасажирів у авто,2 знаки аварійної зупинки і вогнегасник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто якщо в мене 5 людей їде то мені треба 5 свтловідбивних жилетів? Малоймовірно. Якщо я правильно зрозумів румунську вимогу з цього приводу, то кожен хто виходить в темну пору доби з авто на/біля траси, повинен бути в жилеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обязательное оборудование

Оборудование, которое необходимо иметь в автомобиле :

  • Аптечка первой помощи
  • Знак аварийной остановки - согласно ПДД Румынии требуется два знака
  • Огнетушитель
  • Светоотражающий жилет - любой человек, выходя из транспортного средства за пределами населённых пунктов, должен носить светоотражающий жилет http://autotraveler....a/#.U78BsHJ_uSo

В Румынии существует закон, запрещающий ездить на грязной машине. :_02:

Змінено користувачем viktor
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто якщо в мене 5 людей їде то мені треба 5 свтловідбивних жилетів? Малоймовірно. Якщо я правильно зрозумів румунську вимогу з цього приводу, то кожен хто виходить в темну пору доби з авто на/біля траси, повинен бути в жилеті.

Уточняв. Скільки людей в машині,то й стільки має бути жилєтів.Навіть має бути на дітей.А раптом усім вночі знадобиться вийти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях приїхав з поїздки колега.На кордоні з Румунією стояв 2 години(румуни саботували роботу).Ніякого комплекту в машині не перевіряли(мабуть тому,що приїхало їхнє керівництво і вставило їм пістон за черги).Але краще бути готовим.Крісло для дітей обовязково має бути!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, е кілька питань,маю їхати в серпні в район Бургаса на своїй машині,яка зареестрована на швагра,

питання ном 1. Мені потрібне ген. доручення шоб рамале-чавале не мали питань до машини і шо я в ній роблю?

Їду з двома дітлахами,одному 1 рік,другому-5, тому питання номер 2. Мені потрібно 2 автомобільних крісла для дітей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, е кілька питань,маю їхати в серпні в район Бургаса на своїй машині,яка зареестрована на швагра,

питання ном 1. Мені потрібне ген. доручення шоб рамале-чавале не мали питань до машини і шо я в ній роблю?

Їду з двома дітлахами,одному 1 рік,другому-5, тому питання номер 2. Мені потрібно 2 автомобільних крісла для дітей?

На диво ромалам пох на кого там зареєстрований транспортний засіб. Тебе можуть не пустити наші митникі або погранци. А для діток крісла обов"язково.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне крісло сховайте в багажник, встановите тільки для перетину кордону. Якщо будете їхати по правилам - поліція вас ніколи не зупинятиме!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок крісла в мене ще одне питання-чи проканае ось таке http://mk-studio.kz/.../kreslo.jpg чи потрібне повноцінне ?

Змінено користувачем vlad8002
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безпека дітей залежить від безпеки керування, якщо насильно посадити дітей в те крісло, то мої діти мені не дадуть можливості спокійно їхати! А це ніяк не сприяє безпеці керування, то навіщо те крісло! Не кожна дитина буде в ньому сидіти, моїх вистачило на 15 хвилин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vi ne pravi. ne darma zh v Evropi zmuschujut vodiiv krisla staviti, daleko ne vse zalezhit vid Vaschogo vminnia voditi. Moi diti tezh spochatku ne hotilu v krislah buti, ale potim privikli. Jak variant ihati vnochi, schob ditu spali abo chasto robiti zupinki.

PS. hochete zhiti jak v Evropi, doluchajtes do evropejskih pravil, Pochinati treba z sebe. IMHO.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та прийдеться долучатись,але мені так ніхто і не сказав чи таке крісло http://mk-studio.kz/up/article/magazin/kreslo.jpg рахуеться кріслом? Чи на кордоні взнаю :_02: ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та прийдеться долучатись,але мені так ніхто і не сказав чи таке крісло http://mk-studio.kz/...azin/kreslo.jpg рахуеться кріслом? Чи на кордоні взнаю :_02: ?

Tam na niomu mae buti lejba zhovta z markuvanniam ECE R 44/03 und ECE R 44/04, Jakscho nema to ne mozhna.

post-912-0-55026800-1406033433_thumb.jpg

Змінено користувачем hyrurg
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...