Перейти до змісту

Вітаємо Президента України


Jack

Рекомендовані повідомлення

Учасники форуму Board.lutsk.ua

Вітаємо Президента України з прийняття інавгурації.

Бажаємо Ви волею і духом були за нас Український Народ

якою мовою він би він не розмовляв українською чи російською чи іншою мовою,

Ми Український Народ Єдина Нація будемо підтримувати Вас законообраний Президент України.

Ми звертаємось до Вас з проханням навести порядок і мир на нашій землі Україна.

Ми раді Вам допомагати словом і духом.

Слава Україні - Героям Слава.

Слава Нації - Смерть Ворогам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що це за брєд?? Вітати його з цією показухою що сьогодні була... пффф

Будемо його вітати коли змінить ситуацію в країні а на даний момент особисто я не бачу кого і з чим тут вітати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сказав він навіть більше ніж я очікував. Зараз потрібно чим швидше обрати парламент, поки Даунбас паралізований і не генерує свої смисли.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що це ви накинулись на автора?

Все він правильно написав, і я приєднуюсь до вітань. З цим Президентом я вірю в Україну!!!!

Хоча сам голосував за іншого кандидата, а тільки сьогодні зрозумів що можна було і по-інакшому.

Він верне Крим, буде безвізовий режим з Європою, і надіюсь як шайшвидше прожене ту всю нечисть зі сходу України!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз потрібно чим швидше обрати парламент, поки Даунбас паралізований і не генерує свої смисли.

Дивився вчора Шустера, так там риги повним ходом "смисли генерували". Аж плюватись інколи хотілось <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ранувато ще,ранувато... Сам за нього не голосував, але сподівання великі.

Чи не зарано ейфорія?

Імхо чим більші сподівання, тим більше може бути розчарування....

Не дай Боже, звісно....

Сказав він навіть більше ніж я очікував. Зараз потрібно чим швидше обрати парламент, поки Даунбас паралізований і не генерує свої смисли. :)

На мою думку потрібно завершити АТО та викурити всяку нечисть з Донбасу, принести мир, тільки після того проводити вибори.

Треба дати можливість спокійного та чесного вибору донбасівцям.... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ставитимусь до нового Президента України скептично, допоки не бачитиму реальних його дій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він верне Крим, буде безвізовий режим з Європою, і надіюсь як шайшвидше прожене ту всю нечисть зі сходу України!

Ню-ню ;)

По теме :

Поздравлю, желаю - и да не украсть вам да не одной копеечки нашей, и служить верой и правдой Украинскому Народу, и пусть устрашатся вороги наши - и бегут в свою парашу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нотка юмора:

а уявіть що внизу порох скаже спасібо вам, я вже пару років на борді сидю і дуже приємно що тута привітали, дякую всім величезне, нате цукорочки...

П.С. А вітати президента потрібно, якщо розібратись, дійсно за вчинені ним справи, а не пафосні прилюдіє і пустословія... тож поки рано, на мою думку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ви так за Европу і демократію, шановні, що не можете спокійно сприйняти природнє поривання людини поздоровити свого президента?

Людям, у котрих висновки біжать поперед фактів, нагадаю, що я за нього теж не голосував, але можу сказати, що цього, принаймні, вітати не соромно.

Ви своїм мегаскептичним моском взагалі думаєте? Рано вітати Президента з інавгурацією після інавгурації? А коли це робити???

Чи ви тільки прочитали заголовок і далі полізла піна з рота і з дупи від злості, і сам пост ніхто не читав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Європу нам ще далеко лізти зі своїми проблемами а піна з рота це якби стандартна звичка українського народа)) Тема достойна флейма а нотки гумора ніхто не відміняв тому не потрібно так хвилюватись)))

А Порох говорити мастак тільки залишилось йому чарівну паличку знайти))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Президент фігура представницька, і я сьогодні дуже радий, що Україну представляє людина , достойна у всіх смислах.

Найкращим свідченням цьому є кількість та якість іноземних гостей.

В нас є все , щоб жити щасливо та достойно, треба лише обєднати зусилля.

Запануєм і ми браття у своїй сторонці.!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаємо Президента України з прийняття інавгурації.

Та здохло б те сцуко разом з усім кодлом. Поки не прийде хтось молодий, без совкового виховання - ніц не буде.

я сьогодні дуже радий, що Україну представляє людина , достойна у всіх смислах

В чому це він достойний? Зараз розширить свій бізнес, скупивши за безцінь заводи і чхати він хотів на нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки дуже недалека людина може всерйоз вважати, що при обранні будь-кого з кандидатів рівно через три секунди після інавгурації все стало добре.

Зміни в країні — тривалий і болісний процес. І його результати залежать від нас з вами, від КОЖНОЇ людини, а не від однієї. Невже, це так важко зрозуміти? То кажу це уже прямим текстом і не перший раз на цьому форумі. Може, комусь таки дійде.

Порошенко — абсолютно адекватний і очікуваний вибір мого народу зогляду на ситуацію. Тому причин для паніки не бачу. Це як в понеділок кричати, що ааа, настав понеділок, бодай він здохне разом зі своїм кодлом, добре знаючи ще в неділю, і в решту 6 днів, що сьогодні буде понеділок. Якщо не любите понеділки — зробіть щось, щоб їх відмінили. Якщо вам ненависне кодло — треба було не сидіти на форумі, а бігати з прапором і агітувати за Ляшка чи за Царьова, хто там ваш спаситель.

Ображати людину публічно — негарно, а у випадку високопосадовця, скоріше за все, ще й незаконно. Приписувати людині ще не скоєні злочени — порушення всесвітньо визнаної практики презумпції невинності. Спочатку самі навчіться бути достойними, а потім вчіть цьому свого президента, адже він вибирається серед нас. Якщо будемо засранцями по життю, ніколи не зможемо вибрати д’Артаньяна у президенти.

Якщо знаєте про чиїсь злочини — зробіть усе можливе, щоб винуватці були покарані, честь вам тоді і хвала: і буде так, як хочете, і доведете свою правоту, і користь людям принесете. А срати на форумі — останнє діло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина не без гріха, як і кожен, але відсоток змушує називати його, як мінімум, Порошенком, незалежно від відношення і це повинен розуміти кожен в цій державі, окрім тих, в кого порох в голові, Бажаю всім комуністам, недолугим радникам, новосформованим критикантам і вічним теоретикам почати з наведення порядку в голові а не з держави, бо складається враження, что на его месте должен был быть ты!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись і Ющенка так само захищали...

А для таких як ви то що не президент - то спаситель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для таких як ви то що не президент - то спаситель.

Спаситель прийде до вас коли дочку заміж віддаватимите.

А сьогодні президент допомоги потребує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спаситель прийде до вас коли дочку заміж віддаватимите.

А сьогодні президент допомоги потребує.

Фінансової?) По 5 грн. скинутись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж скептики такі гарячі пішли.Пан президент ще може по 50-ть не встиг випити з Лукашенкам (бацька в інтерв"ю хвалився),а вже все не так і все не то.По ділам будемо судити.Треба щоб часу трохи пройшло.

ЗЮ.За Порошенка не голосував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фінансової?) По 5 грн. скинутись?

Чому фінансової!?

Я не радник президента, не фанат Порошенка і мені байдуже хто, - Порошенко, Ляшко, Гриценко, ... чи хтось ін. Важливо інше - це має бути Людина. Патріот України і всього українського, який зробив щось на кшталт того що зробила Шарлотта (велика герцогиня Люксембургська) і перше що потрібно - не заважати!

Зізнаюсь Вам, я мрію жити в Україні і не знати хто Її президент, для прикладу, мені байдуже хто "керує" в Еміратах чи в країнах Скандинавії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пан президент ще може по 50-ть не встиг випити з Лукашенкам (бацька в інтерв"ю хвалився),а вже все не так і все не то

Та я не це хотів сказати. Просто не вірю що бізнесмен буде переживати за державу. Я також хочу жити в Україні. Мені подобається тут. І я хочу жити, а не виживати. Розумію, що покращити ситуацію за день неможливо. Хотілося б вірити в краще, але цієї віри в мене уже немає (.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, вірно сказано, дайте хоч пів року дій, щоб потім судити що не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...