Перейти до змісту

Вітаємо Президента України


Jack

Рекомендовані повідомлення

zigorko, вірно сказано, дайте хоч пів року дій, щоб потім судити що не так.

100 днів. І буде видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 днів. І буде видно.

за 100 днів не видно чи дитина зачата, а ви шановний говорите про зміни 40+ млн. українців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яких в опу 100 днів, тут дехто розпинався що перемога Пєті в першому турі чуть лі не в мамєнті забезпечить мир на Сході і процвітання по всій території, шо навіть 2 тижні між турами це дуже багато часу для ватніків, і шо наверняка ми всі швидко відчуємо пріятне шуршання 1/45 000 000 від тих 500 000 000 грн (а це аж 11,11 грн!!!) які не були витрачені з бюджету на 2й тур.

Ну що ж, даю Пєті час до понеділка :-D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за 100 днів не видно чи дитина зачата, а ви шановний говорите про зміни 40+ млн. українців

Ваш глаз, шановний, зовсім не алмаз, а фіанітік, якщо Вам 100 днів мало, після 23-ьох років інтенсивного тренінгу. Стосовно дитини, невдала метафора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захисників у Порошенка багато а толку з цього? Час покаже що він буде робити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пан президент ще може по 50-ть не встиг випити з Лукашенкам (бацька в інтерв"ю хвалився),а вже все не так і все не то

Та я не це хотів сказати. Просто не вірю що бізнесмен буде переживати за державу. Я також хочу жити в Україні. Мені подобається тут. І я хочу жити, а не виживати. Розумію, що покращити ситуацію за день неможливо. Хотілося б вірити в краще, але цієї віри в мене уже немає (.

Бізнесмен (справжній виробничник, а не казнокрад типу Яника з синком)буде переживати за державу обовязково

1 -тому, що чим краще житимуть люди- тим більше вони куплять цукерок

2-чим краще житимуть люди, тим краще і спокійніше житиметься дітям самого президента.

3-переживати за державу важливо і це є безумовно, але ще треба вміти і могти щось зробити для держави, а оце вже данодалеко далеко не кожному.

Ну і на рахунок віри, якої в тебе вже нема. Віра вона не ззовні , не в комусь , а в тобі самому.

Не віритимеш в свої сили, в себе самого -сам бог тобі не допоможе жити, а не виживати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не віритимеш в свої сили, в себе самого -сам бог тобі не допоможе

От якраз на свої власні сили і на себе я й покладаюсь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаючи вашу дискусію,я ще раз переконуюсь що привітати Президента ми повинні але й вимагаємо від нього рішучих дій для дотримання державності,бо держава без керівника що риба без голови, ми вже навчені 20 річним досвідом і як результат маємо анексований Крим та війну на сході , бо держава лишилась без керівника який втік і лишив народ та зрадив армію він (Янукович) - виродок.

Ми Украінський народ як вибрали пре

зидента так і можемо скинути, якщо від нього не буде толку - Президент на службі у народу!

3 майдан можемо в разі необхідності організувати швидко.

Слава Украіні - Героям слава.

Слава націі - смерть ворогам.

Украіна понад усе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми можемо його вітати багато а толку? А майдан це не партія в карти щоб його кожен раз організвувати. Поки не будуть проводити реформи толку не буде ніякого хтоб тим президентом не був би. А реакція та дискусія людей очікувана. Олігарх став президентом який при владі був і до того тому хвилювання людей є і буде і тут нічого дивного. Притому що він ще не зробив нічого а базу фанатів уже набрав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фанатизм прошу вгамувати взявши до рук зброю у лавах Украінськоі арміі та я побачу на скільки Вас хватить..

Там прошу вгамовувати Ваші емоціі, знищіть загарбників та звільніть нашу Украіну від ворога та зухвалих найманців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...