Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

Вкину .

 

 

"Антикорупційна" "боротьба" за 10 днів:

01.04.2016 Всі ЗМІ поширюють відверту брехню про те, що "активіста" посадили за порваний портрет Порошенка, створюючи образ диктатора.

02.04.2016 Журналісти, "антикорупціонери", всякі там лещенки і найєми атакують Порошенка через коментар щодо статі в NYT, створюючи штамп "Порошенко=Янукович".

03.04.2016 Гнап вкидує відверто брехливу маніпуляцію, яку назвав "розслідуванням офшрних діянь Порошенка". лещенки, найєми,"лідєри мнєній" пробують розкручувати цю маніпуляцію, закликаючи до імпічменту.
В мене особисто склалось враження, що всі ці "антикорупціонери" просто мали завдання розкручувати тему імпічменту, бо на фоні абсолютної маніпуляції, відсутності доказів їх заклики виглядали нємного по-дебільному..
Як виявилось згодом, "офшорні діяння Порошенка" - це якраз виконання його передвиборної обіцянки про продаж ненависної Ліпєцкої хвабрики.

04.04.2016 З подачі російського "опозиціонера" кримнаша Навального починається атака на Гонтарєву. І хоча, я особисто не проти її відставки, але через такі "приводи" стану на її захист

06.04.2016 Після провалу референдуму в Нідерландах, знову вся ця "антикорупційна" братва починає атакувати Порошенка, звинувачуючи його в провалі референдуму.
Я далекий від думки, що провал референдуму є наслідком антидержавної діяльності лещенків, найємів і т.д., вони ніхто, ні на що не впливають, їх діяльність на рішення голандців не вплинула.
Але хочу зауважити, що вони зробили все можливе, щоб якомога більше обісрати мою країну. Зауважу, не Порошенка, а Україну.

08.04.2016 Починається атака на Клімкіна зі спробою провести просто "геніальний", вартий премії Дарвіна, причинно-наслідковий зв'язок, що нібито Клімкіна завербував якийсь старий хрич, який є його тестем.
Про всі складні переговори, де брав участь Клімкін і відстоювання позиції в України в них, автори цього "розслідування" вирішили забути.

10.04.2016 лещенко вкидає свій черговий вкид, 133552-й, про офшорно-корупційні діяння Ложкіна. А підтвердження? А документи? - А навіщо... і так зжеруть..

=====
Вибачте, але тільки мені здається, що в усіх вищевказаних моментах не було жодної спроби боротьби з корупцією?
А все вищевказане є спрямованою атакою на Порошенка?
Чи я помиляюсь?

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

 На Банковой согласовали первые назначения в новом КМУ. Премьер - Гройсман, - источник

Участники переговоров по формированию нового Кабинета министров пришли к первым совместным решениям.

Как стало известно LB.ua из собственных источников, главным и единственным претендентом на должность премьер-министра сегодня является Владимир Гройсман. Нынешний глава АП Борис Ложкин претендует на должность вице-премьера-министра экономики.
 

 

Недавно їздив в США (який за Яресько) представляти (OMG) Гройсмана-ПМ-а

 

Я навіть не знаю, який літературний відповідник цьому підібрати. Коли Попошенка вибирали, поговорив з людьми, що знали його дуже добре. Спитав "по-свойськи" - як би вони його охарактеризували? Перше слово було -"скупий, дуже"

 

Скупість, не порок, але в масштабах країни гребсти все під себе...? Я вже починаю чути легкий,  поки-що ледь-вловимий запах горілої шини.

 

А ви?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Harddriver сказано:

 

Скупість, не порок, але в масштабах країни гребсти все під себе...?

 

 

 

Є якісь цифри  , скільки нагріб державного ?

А то  тільки розмите " все" :D

  • +1 2
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні петро білий і пухнастий, а те що бреше, то він не винен, в юлі популізму навчився :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, halcogen сказано:

Всьо саме цінне в офшорах, Панамських та іншим. Но ви, як і я, про маштаби ніколи знати не будете. При бажанні лише частково здогадуватися..

Щось мало в оффшорах знайшли  , вистачить тільки на половину куртки Сакварелідзе :lol:

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, Mykola81 сказал:

 

Є якісь цифри  , скільки нагріб державного ?

А то  тільки розмите " все" :D

ви багато цифр виставляєте, коли когось обсираєте ? Як вам, то цифри подавай, а ви собі сирнули й раді

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

ви багато цифр виставляєте, коли когось обсираєте ? Як вам, то цифри подавай, а ви собі сирнули й раді

Ну , кісельовщину  я не  коментую , бо тут клініка

 

Дай пруфи обсирання  мною постів з цифрами і даними

 

 

 

 

 

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Harddriver сказано:

 

Недавно їздив в США (який за Яресько) представляти (OMG) Гройсмана-ПМ-а

 

Я навіть не знаю, який літературний відповідник цьому підібрати. Коли Попошенка вибирали, поговорив з людьми, що знали його дуже добре. Спитав "по-свойськи" - як би вони його охарактеризували? Перше слово було -"скупий, дуже"

 

Скупість, не порок, але в масштабах країни гребсти все під себе...? Я вже починаю чути легкий,  поки-що ледь-вловимий запах горілої шини.

 

А ви?

то таки в пятницю в Києві палили. ну в тебе й нюх _)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Mykola81 сказал:

Ну , кісельовщину  я не  коментую , бо тут клініка

 

Дай пруфи обсирання  мною постів з цифрами і даними

 

 

 

 

 

 

ти думаєш, я на *ви* тебе одного називаю ? ти сєбє льстіш

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Mykola81 сказал:

 

Ти ж мене  одного процитував  :lol:

так ви ж як реплікатори, в вас разум свідомість колективна

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Mykola81 сказал:

 

 

Є якісь цифри  , скільки нагріб державного ?

А то  тільки розмите " все" :D

 

Порохобот81, що " в Інтернеті знов хтось не прав" ? (с) ;)

 

Хочеш агрументації?

 

%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%

 

 

В останню можна замість яника зафотошопити порохатого, ситуація по-ходу така сама.

 

Чи тобі з графіками і цифрами, приватом вислать?

(я можу ;) ) Бо таке мало кому цікаво "багато літер", уви.
 

 

  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, MANJAK11 сказано:

ви багато цифр виставляєте, коли когось обсираєте ? Як вам, то цифри подавай, а ви собі сирнули й раді

А можна про обсирання подробніше? Ну де вони сернули та й раді?

І так, я визнаю той факт, що я з Порошенко розмовляв у 2004.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.04.2016 at 23:19, la20 сказал:

Ром ти там постиш гнапа, може десь гнап написав як він був помічноиком брата клменка був в одному списку з арбузовим.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.04.2016 at 21:08, la20 сказал:

НТ ніразу і вже давно нереспектабельне видання. Ненапише ж президент держави (не обов'язково саме Порох) що НТ це сцуко болото яке друкує маячню і наші підєри мнєнія перекладають лише ті статті які їм вигідні і зовсім не помічають інших.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, difoto сказал:

І так, я визнаю той факт, що я з Порошенко розмовляв у 2004.

і що з того ? в мене був оптовик з Сокаля, який з Ющенком в одній лікарні лежав в Києві, хороший, казав, чоловік. Й що з того ? Помогло це якось Україні ?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

 

а що не так з гнапом? Чи ти думаєш що я придумав що він був помічником в клименка і в одному списку з арбузовим від нашої України?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, la20 said:

а що не так з гнапом? Чи ти думаєш що я придумав що він був помічником в клименка і в одному списку з арбузовим від нашої України?

 

а що не так з порохом? Чи ти думаєш що я придумав що він був міністром в януковича і "в одному списку" з ландіком і рибаком від партії регіонів?

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Harddriver сказано:

 

Порохобот81, що " в Інтернеті знов хтось не прав" ? (с) ;)

 

Хочеш агрументації?

 

%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%

 

 

В останню можна замість яника зафотошопити порохатого, ситуація по-ходу така сама.

 

Чи тобі з графіками і цифрами, приватом вислать?

(я можу ;) ) Бо таке мало кому цікаво "багато літер", уви.
 

 

 

Нафіг нам твій убогий гумор і фотошоп

 

Ти дай відповідь  про вкрадені кошти .  Ти в темі , чи ,традиційно , написав не подумавши ?

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бот, ти недалекий. (це м'яко кажучи)

 

Тобі що, живеться файно? (може й так, скікі там ботам платять? Таким як ти можливо навіть гривень  20 за пост)

 

А де кошти? Ось, повтикай, підвищуй скілл, такбимовити: http://www.pravda.com.ua/articles/2016/04/6/7104649/

 

По-лінкам там в статті походи, як для тебе прям писано. Хоча, з досвіду спілкування з ботами - їм хоч в очі $$и - все "божа роса" , вони своє волають, і в притул не бачать. Дурна трата часу й сил.

 

 

 

 

  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...