Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

2 hours ago, case_l said:

Чекаємо на оновлення методичок :)

а от і кіно

тут стаття
очікував чуть більшого, основна суть, що нема ніякого трасту, а тільки брехня.
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, la20 сказано:

Basil ти мій нік або пиши англійською або через букву "а".

Прошу пардону  за мій французький...

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О гнап який працював з братом того самого клменка і ще дуже багато цікавих епізодів... особливо в "боротьбі" з корупцією.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, la20 сказал:

Яй-яй одна людина цілу гілку борди хєрить. Щодо передвиборчих обісцянок. Такий великий, а у казки віриш. Я за Пороха не голосував, бо не вірив його обіцянкам. Можу сказати лише щодо ато воно може б  завершись не за два тижні це точняк але якби 22-23.08.2014р. не зайшли москальські уєбашки можливо це все закінчилось би до цього часу. Basil ти мій нік або пиши англійською або через букву "а".

НТ ніразу і вже давно нереспектабельне видання. Ненапише ж президент держави (не обов'язково саме Порох) що НТ це сцуко болото яке друкує маячню і наші підєри мнєнія перекладають лише ті статті які їм вигідні і зовсім не помічають інших.

Був би Куценко моїм куратором вже б давно працював в органах прокуратури.

Щодо юлі то вона для мене бля...ь москальська яка тільки чекає як би відпрацювати свої борги перед хуйлом. Останні слова американців про неї це підтверджують.

Ти якщо хочеш, щоб до тебе по людські зверталися, сам в першу чергу про інших по людськи говори. А то в тебе самого усі дурналісти, бля*і, уєбашки, підєри. Чи якщо вони борду не читають і не можуть тобі написати, то їх можна називати як хочеш?

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Ну так, винуваті українці. Ну не хотів ПОП ставати президентом, йому і без того на хліб вистачало. Але українці з курячою пам'яттю взяли його за фаберже і посадили на трон, мовляв, хочеш не хочеш, але мусиш тепер нам служити.

Ну трошки ж не так було. Чувак явно рвався в це крісло без народної допомоги, тому і договорняки з усіма ким міг заключив. Найперше з Ахмєтовим, щоб він Допку замість ТігіпкА висунув. З Фірташом за Клічіка перетер, щоб попустив свої післямайданівські амбіції і сів в кісло мера. Коломойському віддав самі модні області Дніпропетровську, Одеську. В народу то і вибору не було. А ще як його язик автономно від голови почав обіцяти українцям те, про що тільки Шевченко з Франком мріяли, перебрехавши навіть Вану. Варіантів не було, однотуровий. Дуже швидко ця візантійська почвара стала президентом не України, а хохлів і це невимовно радує. радує й те, що інтелект в нього явно перебільшений. З останніх рухів видно, що не більший ніж в Януковича, бо схеми як під копірку. Петрусь воспряв, бо системка повністю відновилась, всі гілки і силовий блок. Все як при Януковичу)))...

  • +1 5
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, питання без усіляких підколок: а є людина в Україні яка зможе зламати цю систему?

P.S. По суті 5 президентів і від кожного людям стає все гірше і гірше.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, nickel сказано:

Ти якщо хочеш, щоб до тебе по людські зверталися, сам в першу чергу про інших по людськи говори. А то в тебе самого усі дурналісти, бля*і, уєбашки, підєри. Чи якщо вони борду не читають і не можуть тобі написати, то їх можна називати як хочеш?

Вони в нас народні обранці і я як виборець можу їх роботу обговорювати вживаючи відповідні епітети, особливо тоді коли вони хочуть пошити в дурні людей і мене як їхнього виборця на якого вони працюють бо з моїх податків (а в мене зп офіційна ніякого лєвака нікуди не йде) вони отримують зп, ну така в них робота що не може бути нічого особистого,

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Рома, питання без усіляких підколок: а є людина в Україні яка зможе зламати цю систему?

P.S. По суті 5 президентів і від кожного людям стає все гірше і гірше.

5 президентів лише очолювали систему. Наступні 5 будуть також очолювати. Для того, щоб не очолювали, на найвищі посади необхідно залучити варягів-іноземців з США, Канади, Австралії, Швеції, Данії, Норвегії, Фінляндії, Сингапуру, Японії. Це був би унікальний експеримент до якого б каста чиновників вже б не адаптувалась. Хребет поламано, правила започатковано і апробовано, економіка на здорових рейках, а тоді вже демократія, політика і всяка фігня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Revolver сказано:

а от і кіно

очікував чуть більшого, основна суть, що нема ніякого трасту, а тільки брехня.

А чого ще варто очікувати? Запису телефонних дзвінків путіна і петруся по інструктажах?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це правда що в тому розслідуванні аж про $3085 :) це реально? Дивитись тупо впадло. Якщо реально така сума, тепер я розумію як гнап міг розслідувати декларацію луценка.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, la20 сказал:

я як виборець можу їх роботу обговорювати вживаючи відповідні епітети

Не будь балаболом, давай лінк на закон.

В 02.04.2016 at 22:35, la20 сказал:

прошу посилання на законодавство.

 

  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коррупция распространялась в Украине с момента обретения независимости и питалась крепкими связями между политиками и олигархами, а также слабой системой правосудия. Протесты 2014 года, приведшие к отстранению от власти президента Виктора Януковича, в значительной степени поддерживались народным гневом в связи с колоссальной коррупцией и злоупотреблением властью. «Гильотину» вынесло этой народной волной, гражданский активист Майдана возглавил Генеральную прокуратуру. Назначение «Гильотины» после избрания Петра Порошенко президентом должно было удовлетворить голод украинцев на справедливость.

Западные партнеры Украины поддержали это назначение. Посол США Джеффри Пайетт заявил, что коррупция представляет не меньшую опасность для Украины, чем поддержка Россией военного мятежа на востоке Украины. В свою очередь вице-президент Джозеф Байден отметил, что коррупция пожирает Украину, "как раковая опухоль". Американцы, однако, не представляли, насколько интенсивными и беспощадными окажутся методы нового «врача» в борьбе с это опухолью.

В первые же часы в должности «Гильотина» уволил всех заместителей. Их место заняли Давид Сакварелидзе, бывший прокурор в Грузии, и его соратники. За этим последовала чистка ведомства, в короткие сроки лишившегося 70% сотрудников. Порошенко, сам по себе продукт старой системы, дал новой команде полный карт-бланш. Первые же арестованные оказались из команды, которая привела Порошенко к победе на выборах, но президент с энтузиазмом поддержал это решение и дал показания, которые привели к новым арестам. Президент Украины так прокомментировал свои действия: «Сингапурский реформатор Ли Куан Ю предлагал начинать борьбу с коррупцией с посадки троих своих друзей. Видимо, у него было не очень много друзей и много жалости к ним. В отличие от меня». В конце этой фразы Порошенко рассмеялся.

Смех президента стал тем сигналом, после которого в Украине бенефициары прежнего режима и коррумпированные представители нынешней власти поняли, что он настроен серьезно, и стали пытаться  в массовом порядке покинуть страну. «Гильотина» сорвал все эти попытки, как и попытки «договориться по-хорошему». Мало того, что не дали сбежать подозреваемым в преступлениях из Украины. Специальная группа похитила в России и доставила в Киев бывшего президента Януковича и других фигурантов дел, связанных с преступлениями, совершенными во время его правления.

Одно время были сомнения, не даст ли сбоя судебная система Украины, столкнувшись с необходимостью рассматривать огромное количество сложных дел, по которым проходят вчерашние неприкасаемые хозяева жизни. Но нет, она работает как часы: никто из судей не хочет имеет дело с «Гильотиной».

Нынешняя отставка генерального прокурора связана с тем, что, как сообщалось, Петр Порошенко заявил о своем желании досрочно покинуть пост главы государства и дать дорогу молодым. «Гильотина» - один из главных претендентов на победу на досрочных президентских выборах в Украине. Освободившееся место во главе Генпрокуратуры, очевидно, займет его заместитель по прозвищу «Огнемет».

Украина в короткие сроки стала примером для западных политиков, как быстро осушить коррупционное болото. Белому дому следовало бы взять на вооружение опыт молодой демократии.

Жалко, хорошая была бы статья, но вышла другая.

С горя налил и немедленно выпил – Леонид Швец

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, nickel сказано:

Не будь балаболом, давай лінк на закон.

 

Так на вскидку

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

КОНВЕНЦІЯ про захист прав людини і основоположних свобод

І критика влади в нас не заборонена

 

Так що там про "мєгарозслідування" реально аж 3 штуки баків знайшли?

 

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, la20 сказал:

Так на вскидку

...

Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

КОНВЕНЦІЯ про захист прав людини і основоположних свобод

Ага, ну то згідно твого "посилання" і твоєї "логіки" значить і тебе можна обсирати останніми словами. Фсьо, я твій пост в закладки добавив.

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, la20 сказал:

Так що там про "мєгарозслідування" реально аж 3 штуки баків знайшли?

Честно говоря меня больше поразило не само наличие офшорок (ну ведь все же знали, что они есть или по крайней мере догадывались...) а тот факт, что президент настолько никому не доверяет, что зарегистрировал их на себя... несмотря на офигенный риск... Это очень много говорит о человеке. Неумение доверять - это неумение делегировать. Это приоритет кумовства и личной преданности над профессионализмом и порядочностью. Это извечный карманный генпрокурор и остальные ключевые позиции... Это ручное управление, неверие в инструменты менеджмента, болезненное желание постоянно держать все под контролем... Это очень хреново...

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, nickel сказано:

Ага, ну то згідно твого "посилання" і твоєї "логіки" значить і тебе можна обсирати останніми словами. Фсьо, я твій пост в закладки добавив.

Роздуркуй (якщо хочеш можу тобі навіть в кольорі роздрукувати) і повісь на стіну, щоб перечитувати кожен раз. Тільки є одне але я не є державним чи політ діячем........

Щодо того "розслідування"

CfJ0EiEWsAQuIA9.jpg

 

І да нікого не чіпає що було використано героїв які воювали, загинули в Іловайську. Етика журналіста, нє не чули, головне зробити заголовок, а те що під ним то другорядне

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яким же треба бути упоротим, щоб у той час, коли гинуть хлопці, займатись виведенням бізнесу в офшори. 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3000 баксів це виведення бізнесу в офшори? Не сміши мене. ЦЕ сміття в порівнянні з його статками. Вчора закордонні журналісти викинули матеріал так це хоч розслідуванням можна назвати.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, la20 сказано:

3000 баксів це виведення бізнесу в офшори? Не сміши мене. ЦЕ сміття в порівнянні з його статками. Вчора закордонні журналісти викинули матеріал так це хоч розслідуванням можна назвати.

Що ж це? Як пояснює такі рухи методичка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ла, фіговий з тебе секретний сотруднік (сексот). Задача ж як ставилась: тихенько впливати на думки, затирати суперечки, змінювати вектори. Але робити все плавно, ніби звичайний юзер собі розмишляє, має державницьку точку зору, вірить в майбутнє. Але щось пішло не так. Суцільне паліво і вже групіровка "Хохли Один" всім кому потрібно на цьому форумі відома. Це дикий непрофесіоналізм, який ще дикіший від неусвідомлення глибини провалу. Тепер вже ви з вашими постами є головним подразником срачів. Я розумію, що тягнути мазу за такого персонажа як Порох, що в час війни відкрито стає мільярдером тупо проштовхуючи власний бізнес і власні інтереси, задача не проста, але ж за що гроші платяться?

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома ну якщо ти там на когось працюєш то це не означає що інші так роблять. Особливо рошен просовується. замість тушонки на військових веселу корівку відправляють.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось пропустив, звідки сума в 3000 баксів? Дайте лінк якийсь, будь ласка.

В сюжеті була мова лише про 1000 акцій номіналом 1 долар, хіба ні?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...