Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, nickel сказано:

Що це значить? Коли мене банили, в мене нік не мінявся.

Не знаю, але, по ходу, rl72 , більше немає з нами.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, nickel сказано:

Так само як Петіна, Юліна і ін.

Так само як Петя, Юля і ін.

Мусив гуглити хто такий Мураєв. Не більше за Петю, Юлю і ін.

 

Що сказати хотів?

Якщо для тебе Пєтя і Мураєв  одне й те саме- ну ти ,звісно маєш право на таку думку.

Але чогось таки явно не вистачає.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, nickel сказано:

Що сказати хотів?

Він, мабуть, хотів спитати чому, на твою думку, за старих політиків приходили погрожувати, а за Мураєва ні?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Юріч сказано:

 

Може людині нарешті стало соромно і він самоліквідувався? 

Соромно за що? За свої переконання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо людина не знає, хто такий Мураєв- але у всьому винен Порох- то що тоді в голові у вати?

Жесть.

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.10.2018 в 23:20, justice777 сказал:

Треба бути сліпим або бездушним, щоб таке писати!

 

Янукович - Порошенко:

 

Армія

Розвал армії та державних інституції - одна з найсильніших армій на континенті та 29 у світі;

 

Мова

Поступова русифікація - українізація (квоти на телебаченні та радіо, розвиток кінематографу, книговидавництва ...)

 

Зовнішня політика

Росія - єдиний партнер - Широка антиросійська коаліція, яка підтримується в непростих умовах, безвіз з Європою.

 

Церква

РПЦ - наше все - Історичний прорив до створення єдиної Української православної церкви.

 

Прозорість та публічність влади

Нічого - Відкриті державні реєстри, декларації держслужбовців...

 

Місцеве самоврядування

Централізація всіх потоків - активна децентралізація, значні кошти залишаються на місцях. В одних містах закупляють новий громадський транспорт, в Луцьку, наприклад, роблять дороги та двори.

 

Описав ті кроки та реформи, які я вже відчув та побачив. 

Багато інших важливих реформ, які робляться зараз, дадуть про себе знати пізніше!

І все робиться в умовах війни, втрати величезного російського та суміжних ринків, окупації значної частини території!!!

 

Тому, не все так погано у нашому домі ;)

 

p.s. підтримаю пропозицію, яка прозвучала кілька сторінок тому - будьмо взаємоввічливими, поважаймо один одного, вміймо почути та зрозуміти, бо ми - українці.

 

З Покровою Святою всіх!!!

З Днем захисника України!!!

Я ще додам те шо зверху.
Янукович-Порошенко
Нафтогаз
Розвал , доведення до банкрутства- виведення в топові бюджетоформуючі підприємства України,16% всіх доходів в бюджет, виграш суду з Газпромом.
Укрзалізниця
Розвал , доведення до межі банкрутства, перетворення на металобрухт,підготовка до  продажу контрольного пакету акцій( повтор афери з Укртелекомом)- вихід зі збитків, оновлення рухомого складу,оновлення локомотивів, вперше за всю історію існування виплачено дивіденди з прибутку.
Банківська система
 Велика кількість кишенькових банків, кредитування пов'язаних осіб,відмивання коштів,формальний нагляд НБУ- фактична перевірка всіх банків,закриття банків-відмивачів, припинення кредитування пов'язаних осіб, націоналізація Приватбанку(відмічу без шуму і  паніки),закриття близько 90 банків-пустишок.
 Дерзжакупівлі
Кишенькові компанії чиновників, відмивання коштів, відкати, хабарі-  введено прозору систему тендерних закупівель ProZorro.

 

 О,ще ,мало не забув про Е-декларації,розпочато реформу освіти та здоров'я. А ще дороги,дороги,дороги.


Тепер про  полегшення ведення бізнесу:

 

Шістдесят сім різних ставок соціального страхування з розміром 41% було замінено на єдину ставку в розмірі 22%, яку сплачує роботодавець.

Дворівневу систему оподаткування доходів фізичних осіб у розмірі 15 і 20 відсотків було замінено єдиною ставкою 18 відсотків.

 Граничні податкові ставки для малих і середніх підприємств (МСП) було спрощено й відкореговано.

 Було здійснено перехід від прямого до опосередкованого оподаткування, спрямований на спрощення ведення підприємницької діяльності. У межах цього процесу для сільськогосподарського сектора, що довгий час залишався “чорною дірою” для всієї системи оподаткування й відшкодування ПДВ, установили єдину ставку податку на додану вартість (ПДВ) у розмірі 20%.

 Податки на майно й акцизи було підвищено, тоді як роялті за видобування енергоносіїв, навпаки, скоротилося.



Що далі?
На черзі після очевидного покращення макроекономічної та фінансової ситуації в Україні стоїть покращення середовища для ведення бізнесу, розкриття потенціалу ринку землі та підтримка інвестицій, що сприятиме необхідному економічному зростанню.


Але долар не по 8,як при хвьодоричу. Так шо то всьо дурна і нікому не потрібна робота. Буду голосувати за того,хто поверне курс як при Кучмі. І при чому на другий день після  інавгурації.

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Nokian сказал:

Якщо людина не знає, хто такий Мураєв- але у всьому винен Порох- то що тоді в голові у вати?

Жесть.

Ти не зрозумієш, але я напишу - інші люди також мої пости бачать.

1, Чому я повинен знати Мураєва? Петя - президент, діючий, голова держави, головнокомандувач збройних сил, контролює СБУ і прокуратуру, а по факту набагато більше, а хто такий Мураєв для мене? Депутат обласної ради, навіть не з нашої області.

2, Чому винен Петя, а не Мураєв? Тому що чим більше влади зосереджено в людини, тим більша відповідальність у неї перед іншими людьми. Президент - голова держави Україна. Посада Президента є найвищою політичною посадою в країні, а скільки влади у депутата обл. ради. Але й з нього можна питати, але робити це будуть його виборці, а я з свого депутата буду питати.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Віталій СК сказал:

Він, мабуть, хотів спитати чому, на твою думку, за старих політиків приходили погрожувати, а за Мураєва ні?

Ні, він спитав, те що спитав. Для нього жесть,що я корінний лучанин не знаю депутатів Харківської обласної ради. Я боюсь йому признатися, що не знаю жодного обласного депутата з інших областей. Взагалі до вати припише. :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О бля, виявляється Мураєв - Голова Зміївської районної державної адміністрації Харківської області. І я маю це знати, Нокіан? Ти сам то хоч це знав, поки я не написав?

 

Змі́їв — місто районного значення в Харківській області. Населення 17 063.

 

Нокіан, в тебе в голові та сама вата, що й в кацапів, тільки жовто-блакитна.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під дурника косиш?.

Може ти ще Добкіна,Рабіновича,Вілкула не знаєш?

Мураєв до речі депутат ВР.

Якщо ти не знаєш політичної карти сучасної  України- звідки ти можеш мати хоч найменш реальне уявлення про реальні процеси,що відбуваються.

Так,ляпаєш язиком.Популярні речі.

Особливо популярні в дуже недалеких громадян.

Краще вже відкриті вороги,від них хоч знаєш, чого чекати.

  • Ха-ха 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, nickel сказано:

Ні, він спитав, те що спитав. Для нього жесть,що я корінний лучанин не знаю депутатів Харківської обласної ради. Я боюсь йому признатися, що не знаю жодного обласного депутата з інших областей. Взагалі до вати припише. :)

О блін, а я навіть і не знаю депутатів наших обласної і міської рад. Ну може з десяток і все.

Змінено користувачем Віталій СК
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Nokian сказал:

Під дурника косиш?.

Може ти ще Добкіна,Рабіновича,Вілкула не знаєш?

Мураєв до речі депутат ВР.

Якщо ти не знаєш політичної карти сучасної  України- звідки ти можеш мати хоч найменш реальне уявлення про реальні процеси,що відбуваються.

Так,ляпаєш язиком.Популярні речі.

Особливо популярні в дуже недалеких громадян.

Краще вже відкриті вороги,від них хоч знаєш, чого чекати.

Ти знаєш усіх 450 депутатів ВР? То чим ти кращий за мене? Такий же дурник. Тільки думаєш, що в чомусь розбираєшся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

Ти знаєш усіх 450 депутатів ВР? То чим ти кращий за мене? Такий же дурник. Тільки думаєш, що в чомусь розбираєшся.

Ну Мураєв відома російська консерва, регулярно на слуху у різних масс-медіа. Дивно, що ти про нього не чув.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Віталій СК сказал:

О блін, а я навіть і не знаю депутатів наших обласної і міської рад. Ну може з десяток і все.

 

13 минут назад, Nokian сказал:

Якщо ти не знаєш політичної карти сучасної  України- звідки ти можеш мати хоч найменш реальне уявлення про реальні процеси,що відбуваються.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не викручуйся,Мураєв не простий  депутат 

Йому належать телеканал 112 та Нюзван-. Ці рупори українофобства та реваншизму.

З них цілодобово ллється така ненависть до всього українського.

Ну і самого Мураєва послухай,

Може дійде ,чому Україна ще досі не в НАТО.

Дайте ,говорить він дуже грамотно,от і ведуться ватани.

Та різні косячі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Nokian сказал:

Не викручуйся,Мураєв не простий  депутат 

 

15 минут назад, nickel сказал:

Ти знаєш усіх 450 депутатів ВР? То чим ти кращий за мене? Такий же дурник. Тільки думаєш, що в чомусь розбираєшся.

Ну раз ти усіх 450 не знаєш, то:

24 минуты назад, Nokian сказал:

Під дурника косиш?.

Якщо ти не знаєш політичної карти сучасної  України- звідки ти можеш мати хоч найменш реальне уявлення про реальні процеси,що відбуваються.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, nickel сказано:

 

:)

Так я себе експертом і не вважаю.

 

Зате я знаю хто має більшість у наших обл і міськрадах і цього мені достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Віталій СК сказал:

Так я себе експертом і не вважаю.

 

Зате я знаю хто має більшість у наших обл і міськрадах і цього мені достатньо.

Та я так само, але Нокіан іншої думки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може ще мені знати кожного громадянина України?

Нема про що говорити з тобою, бо ти є просто затятий спорщик, і для тебе саме головне,аби останнє слово було за тобою.

Вірне,не вірне, до ладу ,до теми- нема значення.

Але ось ти власників Луцьких білбордів не знаєш,але впевнено волаєш ,що їх грузили за Старих політиків.

На базарі торговки і то більше за свої слова відповідають.

Гуд бай.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось ми геть від теми відхилились.

Порошенко живе класно - у великому гарному маєтку.

20180202_130744.thumb.jpg.c333df4c7df7aa53feddee2a21a96489.jpg

Фото цьогорічне. Якість так собі, але якщо збільшити, то трохи лівіше від центру фото видно сірий паркан і пірс із балюстрадою. От там він і живе.

Ближче не ходив, бо місцеві казали, що периметр проглядається снайперами та й рибка клювала добре. А його маєток я бачив ще у 2009.

Змінено користувачем Віталій СК
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Віталій СК сказал:

Не знаю, але, по ходу, rl72 , більше немає з нами.

 

жаль, чесно. Було хоть на кого виплескувати емоції. Від кого ж тепер останні порохоботські тренди взнаватимемо. Доречі недавно дивився один стрім, де Павлік дальнобой виступав, то майже тими ж словами, що й рл72 чесав, й про найкращого генпрокурора Луценка й про інше, як з одного листка :) . А так тепер самому вишукуй, що тепер вважаєтся в країні добре, а що погано :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Віталій СК сказано:

Не знаю, але, по ходу, rl72 , більше немає з нами.

 

Фінансування урізали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Віталій СК сказал:

Соромно за що? За свої переконання?

 

Які переконання? Те що він скрізь топив за Пороха - я дивився на це все скрізь пальці. Але коли він вмикав постійно дурника, коли ставили незручні питання, прижимали до стінки неспростовними фактами, логікою - я і на це мовчав, ні, деколи вступав в полеміку, але замазувався від нього по самі вуха. Потім я взяв за звичку не трогати, щоб не замазуватись, так ні, воно час від часу мої коментарі, що його не стосуються, приноровився мінусити. Отак собі, бо йому так хочеться. Я йому на кожен його необгрунтований мінус ставив два-три. І все, на деякий час людина заспокоювалась. Я, наприклад, без причини, навіть, як ти кажеш, за переконання, які мені противні, мінуси не ставлю. Тому в мене нема поваги до такого типу людей.

 

ПС. Але ти не хвилюйся, я думаю, що він ще повернеться. Може під іншим іменем і іміджем). А може під своїм. Хз.

Змінено користувачем Юріч
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, alexvvv сказано:

Фінансування урізали?

А є факти, що воно було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...