Перейти до змісту

Росія - "страна дураков"?


Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, Bliksss сказал:

а, про тих, та хай їдуть, толку з них тут?

 

Ну тут з них також толк був би. Але суть в тому, що не кацапки в наших смокчуть, а навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, volks сказано:

Але суть в тому, що не кацапки в наших смокчуть, а навпаки.

та ніфіга, смокчуть ще як... але, це вже зовсім інша тема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Bliksss сказал:

 

ну, бо рано радіти, от якби москалі на марс полетіли, и ще далі, і бажано всі...

Я тебе поняв. Відтепер буду постити виключно фоточки з п'яними кацапами.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Я тебе поняв. Відтепер буду постити виключно фоточки з п'яними кацапами.

мля, це ж їх звичайний стан )) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Bliksss сказал:

мля, це ж їх звичайний стан )) 

Я так і знав, що тобі знову щось не так буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НОВОГОДНЕЕ ПОЗДРАВЛЕНИЕ ПУТИНА, ЧТО ХОТЯТ УСЛЫШАТЬ РОССИЯНЕ? 2020 ОПРОС.

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Сможет ли бывший маньяк реабилитироваться за свои преступления, которые к тому же ещё не произошли в новой реальности, и послужить на пользу стране? Что ожидает его на тернистом пути к посту наркома внутренних дел и как его навыки могут послужить Стране Советов в борьбе с врагами народа? Ответы ищите в книге молодого автора Михаила Бычкова «Нарком Чикатило».

spacer.png

 

2. Мобильное приложение «Мой донос» станет доступным для россиян с 1 января 2020 года. Как отметили в МВД, необходимость появления новой платформы для граждан, позволяющей своевременно оповестить о противоправных и подозрительных действиях со стороны других россиян, возникла в связи с участившимися случаями краж ящиков для доносов с улиц и почтовых отделений.

 

spacer.png

  • Ха-ха 1
  • Збентежений 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Volyniaka сказал:

1. Сможет ли бывший маньяк реабилитироваться за свои преступления, которые к тому же ещё не произошли в новой реальности, и послужить на пользу стране? Что ожидает его на тернистом пути к посту наркома внутренних дел и как его навыки могут послужить Стране Советов в борьбе с врагами народа? Ответы ищите в книге молодого автора Михаила Бычкова «Нарком Чикатило».

блін, що автора, що видавництво, їх же всіх треба в одну палату, піпєц :sm128:

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Volyniaka сказано:

2. Мобильное приложение «Мой донос» станет доступным для россиян с 1 января 2020 года.

А ми зможемо писати доноси на москалів через той додаток? 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нова многоходовочка карликового імператора?

Уряд Росії подав у відставку: що відомо наразі

Спойлер

Уряд Російської Федерації 15 січня подав у відставку. Про це оголосив прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв, передає федеральне агентство ТАСС. Президент РФ Володимир Путін попросив міністрів виконувати обов'язки до формування нового уряду.

Відставка уряду відбулася після того, як 15 січня під час послання Федеральним зборам РФ Путін запропонував внести зміни до Конституції Росії.

«У цьому контексті очевидно, що ми, як уряд Російської Федерації, повинні надати президенту нашої країни можливість ухвалювати всі необхідні рішення, і в цих умовах, я вважаю, було б правильним відповідно до статті 117 Конституції РФ уряд РФ у чинному складі подав у відставку», — заявив Медведєв.

Як пише «Коммерсантъ», Путін запропонував, щоб в Конституції серед іншого було прописано, що суддям, головам регіонів було заборонено мати іноземне громадянство та посвідку на проживання в інших країнах.

Також зазначається, що кандидати у президенти повинні жити в Росії не менше 25 років і не мати іноземного громадянства. Чинні норми передбачають постійне проживання не менш як 10 років.

Пропонується закріпити регулярну індексацію пенсій, а також посилити роль губернаторів, державної ради та роль Конституційного суду.

Поправки винесуть на всенародне голосування. Це не буде референдум: процедуру і терміни визначить президентський указ, уточнив Дмитро Пєсков, пише The Bell.

Президент РФ провів зустріч з Медведєвим і запропонував йому посаду заступника голови Ради безпеки Росії. Це нова посада для РФ, головою Радбезу залишається президент.

До того моменту, як буде сформований новий склад уряду, Медведєв залишиться виконувачем обов'язки глави уряду. Як пише «Новая газета», подальше рішення щодо складу буде ухвалювати президент.

За даними The Bell, відставка Медведєва була несподіванкою. Про це видання повідомило з посиланням на в.о. двох федеральних міністрів. Ким буде новий прем'єр — наразі невідомо.

«Ніхто не знав про відставку. Нас зібрали й оголосили ось буквально щойно», — зазначив один з міністрів.

Повідомляється, що після поширення цієї інформації рубль і російські акції трохи впали. Рубль подешевшав до долара на 30 копійок.

Насторожують слова Мєдведа "надати президенту нашої країни можливість ухвалювати всі необхідні рішення"

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

блін, що автора, що видавництво, їх же всіх треба в одну палату, піпєц :sm128:

вони вже в палаті 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.01.2020 at 17:08, jack74 сказано:

Насторожують слова Мєдведа "надати президенту нашої країни можливість ухвалювати всі необхідні рішення"

а також в спірних ситуаціях визнавати конституцію Росії вище міжнародних законів.

 

початок президентсько-парламентської диктатури.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, host1303 сказано:

а також в спірних ситуаціях визнавати конституцію Росії вище міжнародних законів.

як з такою країною підписувати міжнародні договори?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та недовго вже лишилося, і піде він до тих, кому так заздрить - до тих, хто помирав "на посту" - до Сталіна, Брежнєва, Андропова, Черненко... І вже після нього мусить прийти молодший, котрому ще тут, на цьому світі пожити хочеться, котрий не буде молоти ахінеї "якщо без росії, то нашо такий світ" і буде змушений йти не компроміси з тим світом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, jack74 сказал:

та недовго вже лишилося, і піде він до тих, кому так заздрить - до тих, хто помирав "на посту" - до Сталіна, Брежнєва, Андропова, Черненко... І вже після нього мусить прийти молодший, котрому ще тут, на цьому світі пожити хочеться, котрий не буде молоти ахінеї "якщо без росії, то нашо такий світ" і буде змушений йти не компроміси з тим світом

думаешь, смогут без царя?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не в тому справа. Думаю, що більше нема такого ж повноцінного тиран-диктатора, рівноцінного по впливу на своїх васалів, щоб зміг би всіх втримати в кулаку. І думаю, що вони один-другому глотки перегризуть, але не дозволять ще комусь з-посеред них же самих одноосібно піднятись на "табуретку".

 

По зарашніх діях хуйла складається "діагноз", що він живе в якомусь своєму світі, в якому він буде жити вічно. І я думаю, що не всіх це влаштовує, і ще більших він вже дістав своїми маніями

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, jack74 сказал:

Думаю, що більше нема такого ж повноцінного тиран-диктатора, рівноцінного по впливу на своїх васалів, щоб зміг би всіх втримати в кулаку. І думаю, що вони один-другому глотки перегризуть, але не дозволять ще комусь з-посеред них же самих одноосібно піднятись на "табуретку".

 

 

Kimages.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну, перестань. Кадиров лише в себе в Чечні хтось, "циганський барон". А далі він лише чеченець, лише "циган".

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, jack74 сказал:

не в тому справа. Думаю, що більше нема такого ж повноцінного тиран-диктатора, рівноцінного по впливу на своїх васалів, щоб зміг би всіх втримати в кулаку. І думаю, що вони один-другому глотки перегризуть, але не дозволять ще комусь з-посеред них же самих одноосібно піднятись на "табуретку".

 

По зарашніх діях хуйла складається "діагноз", що він живе в якомусь своєму світі, в якому він буде жити вічно. І я думаю, що не всіх це влаштовує, і ще більших він вже дістав своїми маніями

может успеет скипетр передать наследнику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.01.2020 at 13:57, jack74 сказано:

По зарашніх діях хуйла складається "діагноз", що він живе в якомусь своєму світі, в якому він буде жити вічно.

Не в "своєму", він дуже добре знає стан справ в країні, і переставляє позиції. Тільки для чого?

Чи вони вже "доходять" і хочуть зробити останній ривок, чи навпаки - прикинутись дурачками і повернутись до цивілізованого світу.

Головне щоб Україні гірше не стало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...