Перейти до змісту

Автомобільний радио зв"язок Луцька (Волині)


syavasl

Рекомендовані повідомлення

чим вам Zello не вгодив - http://board.lutsk.u...vtokanal-luck/.

В перспективі також плануємо зробити ехолінк і на Zello і об"єдгати інтернет і радіокроистувачів

Так для чого тоді морочити собі с...у і не піти легшим шляхом, можна відразу користуватись Zello, чим тратись на рації і невідомо чи вони будуть працювати так як треба. Чи тут залишились одні любителі "теплого аналогового звуку" яким чужді новітні технології, які пропонують вирішення потреб звязку практично без матеріальних затрат. При тому я думаю легше зацікавити більше користувачів поставити і спробувати Zello на смартфоні, чим довго і нудно розказувать про крутий і мегапотрібний радіо звязок Луцька, але щоб ним користуватись замість того щоб безкоштовно скачати програму з маркету треба потратити кошти.

В даній темі зібралися люди, яким потрібний даний вид послуг. З моєї точки зору, якщо варіант який пропонується не підходить - проходьте далі по форуму. Навіщо флудити та переконувати когось в чомусь

Ви збираєтесь якось монетизувати даний вид послуг?

На репітер дозвіл треба? Хто його буде обслуговувати? Хто буде платити за електроенергію?

дайте відповіді на ці питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 403
  • Створено
  • Остання відповідь

Бачу таки хочеш приєднатись до нас?)))

На наступну зустріч, я особисто тобі подзв/напишу і запрошу. 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу приєднатись і хочу щоб цим користувалосб більше користувачів. На мою думку краще користуватись Zello і робити ехолінк на 15 канал св діапазону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модернізувати чи ні справа тих людей, які безпосередньо цим займаються. Питання лише в тому, що якщо це Вам не потрібно, навіщо зайва мова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу приєднатись і хочу щоб цим користувалосб більше користувачів. На мою думку краще користуватись Zello і робити ехолінк на 15 канал св діапазону.

Як часто ви користуєтесь зелло? З особистого досвіду він в мене постійно працює і з тих телефонних контактів а їх в мене біля 1000 всього у 4х є цей додаток! Спочатку потоібно робити все по суті! З нормальними раціями! А не бавитись з додатками для андроїда котрими ніхто не користується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На репітер дозвіл треба? Хто його буде обслуговувати? Хто буде платити за електроенергію?

Безумовно, після проведення повноцінного тестування репітера ми плануємо отримати дозвіл на його експлуатацію в УДЦР. Але трохи пізніше, коли наші ряди трохи підростуть і технічна сторона питання буде повноцінно вирішена. З приводу Zello особисто я нічого против не маю. Я вже давно у себе на телефоні додав групу автоканал Луцьк. Але нажаль там постійна тишина, а від нього там лише одна назва. Крім того, швидкість GPRS інтернету наприклад на МТС не витримує жодної критики, а спілкування через нього відверте напрягає, бо притормажує, чого нема в безпосередньому радіозвязку. Повноцінно ним можна коритсуватися лише через WIFI, а отже для цілей автоканалу не покатить. Я впевнений, коли папугай запрацює, то проблем буде більше не чисельністю учасників авторадіоканалу, а з фільтрацією "зальотних пасажирів", та відбивання від паталогічних скаржників з числа офіційних ріадолюбителів, Такі ж проблеми існують в усіх містах, де встановлені ехорепітери. По електроенергії - платити будем ми, для цього і лічильник в списку обладнання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайте відповіді на ці питання.

якщо ви не відповідаєте на мої питання, то чому ми вам зобов'язані?

Хочу приєднатись і хочу щоб цим користувалосб більше користувачів. На мою думку краще користуватись Zello і робити ехолінк на 15 канал св діапазону.

з цього треба було почитнати діалог, а не "нафіга вам шмітери-репітери?". ехолінк і є репітером. тому ви тепер суперечите самі собі.

зелло має свої плюси і мінуси.

як ви казали вище можна забути зарядити рацію, то так само і смартфони на андроїді живуть не довше дня.

також треба платити за інет, також телефон не буде вам достатньо гучно видавати звук, також нема повноцінної кнопки РТТ, також неможна одночасно на телефоні користуватись наприклад навігатором в машині.

що я хочу цим сказати? а те, що не існує ідеального вибору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.........але для приїзжих в місто, для дальнобоя, джиперів да і просто людей на бусах чи легкових, в кого є радіостанція в машині) в межах міста, краще було б все таки СВ діапазон..... альбо їх два "подружити"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VovkleV, діло говорить, всі спроби організувать автоканал на LPD чи PMR частотах рано чи пізно приречені на провал, СВ наше всьо і затрати мінімальні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю у кого интерес к СБ или Зелло,пускай выбирает,что ему по душе. Наша тема о создании авторадиоканала на частотах в диаппазоне 400-470 мнz. Если вам не наравится или вы хотите всех подтянуть к зелло или СБ создайте отдельную тему и не мешайте пожалуйста нам,создавать,что задумали. СБ станции не проблема,купил за 200грн поставил в машину и у дальнобоев спрашуеш,чего и где! проблемы тут не вижу? зачем весь город туда вешать? Зелло,как уже писали работает через интернет,который наш оператор не очень стабильно поставляет,да и с телефона разговаривать как по рации,что то не совсем понятно для чего.

всі спроби організувать автоканал на LPD чи PMR частотах рано чи пізно приречені на провал
а это уже как бы наше личное,может провал,а может триумф.....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну прям сектанти :) Нічого вам доказать не можна :) Користуючись LPD чи PMR ви будете обмежені одним містом з обмеженим числом користувачів, а виїхавши за місто маленька рація стає просто непотрібним девайсом, який валяється в машині. І не варто переживати за далекобійників, не так вони засирають ефір як вам кажеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз хочу вернутися до теми вибору частоти спілкування на період до запуску репітера. В нас були і 5, і 6 PMR, і 38, 50 LPD. Давайте поки що домовимся, що їздим по місту з включеними раціями на 50 каналі LPD - 434,300 МГЦ. До зустрічі в ефірі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нашу секту уже не переубедить :_02: начало уже есть,и отказоватся думаю никто от идеи не будет.

Користуючись LPD чи PMR ви будете обмежені одним містом з обмеженим числом користувачів, а виїхавши за місто маленька рація стає просто непотрібним девайсом, який валяється в машині.
Для этого и создается сеть,чтобы пользователей было больше,и выехав за город,на встречу будет ехать кто то с такой же рацией,или по пути с тобой,дистанция на дороге,точно такая же как у СБ станции! Это типа как у дальнобоев канал,только для легковых. Если вы едите компанией,у всех есть рации и можно прекрасно общатся между собой. Кто ездит на дальняки,по украине (правда это уже и получается дальнобой) поставить СБ. СБ станции это древность... популяпностью они пользуются,потому,что уже давно присудствуют на рынке и никто не хочет их менять! и еще цены на них низкие. У меня есть грузовичек на котором стоит СБ и иногда я ежу на этой машине по украине и в курсе как оно там.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повінстю підтримую думку що СВ це древність, і взагалі аналогові типи зв'язку повинні пропасти як клас, але ним користується сила силенна народу і відмовитись швидко не получиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчорашній і сьогоднішній день показав, що без репітера зв"язок по Луцьку вкарай тяжко встановити на 50 каналі через недалекобійність рацій та нашу не вилику чисельність. В мене вчора вийшло це зробити 2 рази, сьогодні поки ні. Будем пробувати далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Где-то через 30 минут буду ехать от красного до 5 школы, дальше к аптеке-музей. Буду пробовать 《алекать》

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька днів намагався когось виловити в ефірі, нажаль....Переконуюсь, що без репітера ця тема напевне без шансів на існування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пива попить знов хочешь ? А Дімка?

Ну не без цього). Головне це обсудити прогрес нашої справи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я полагаю что надо обсудить прогресс по факту прогресса, тоесть хотябы после первого запуска попугая. А так вконтакте мона обсудить мелочи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я полагаю что надо обсудить прогресс по факту прогресса, тоесть хотябы после первого запуска попугая. А так вконтакте мона обсудить мелочи.

Встретится веселее. Живое общение всегда продуктивнее сухого форума. Вдруг кто то новый подтянется, вступит в нашу "секту"))). Правда судя по форуму, он потихоньку перестает быть интерестным новым участникам, но думаю это до запуска "спутника"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки не за кукає, нових не буде. Коли буде нас багато, відповідно люди потягнуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...