Перейти до змісту

Автомобільний радио зв"язок Луцька (Волині)


syavasl

Рекомендовані повідомлення

Я так зрозумів, Laser підняв потужність. З 33кв. почав відкриватись репітер. Правда слова глотає наполовину, але це вже щось)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 403
  • Створено
  • Остання відповідь

В якому районі міста стоїть репітер? Давайте потестимо його з різних точок,хто де живе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Он пока стоит во временном месте, поэтому тестировать полноценно будем после установки на пмж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Репітер який-саморобний чи щось подібне? Антена зовнішня чи штатна резинка? На якій висоті знаходиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Репітер який-саморобний чи щось подібне? Антена зовнішня чи штатна резинка? На якій висоті знаходиться?

Саморобний, зовнішня, буде стояти на криші 9 поверху або якщо все буде добре то на вишці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слышно было напрямую не очень. Через попугая отлично. Я возле луцккондитера был.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эфир уже загружен манеха. Трудно что-то разобрать. Попугай работает отлично. Вчера хуже было.

Поки що не відмінно, треба поміняти принцип відкривання, аби не ковтав слова і дочекався кінця діалогу.

Я так зрозумів, Laser підняв потужність. З 33кв. почав відкриватись репітер. Правда слова глотає наполовину, але це вже щось)))

я про це 2 рази писав

Сейчас чото не работает репитер...

він може і не працювати, так як в процесі його настройки треба буде виключати не раз на деякий час

В якому районі міста стоїть репітер? Давайте потестимо його з різних точок,хто де живе.

як писали вище він стоїть вдома а не на ПМЖ. такщо на радіус дії поки що не звертайте уваги

Репітер який-саморобний чи щось подібне? Антена зовнішня чи штатна резинка? На якій висоті знаходиться?

саморобний

Запис вчорашнього ефіру можна послухати в групі в контакті.

Начнемо складати певні правила роботи в ефірі:

— Репітер завжди повторяє, тому якщо ви чуєте співбесідника в прямому каналі, почекайте коли репітер повторить, інакше буде каша малаша

— На своїй рації включить заборону передачі при зайнятому каналі (busy channel lockout або скорочено BCLO)

В раціях Baofeng UV-5R пункт меню [23 BCL] виставіть ON

В раціях Baofeng UV-B5 та B6 пункт меню [20 BCL] виставіть ON

В інших раціях дивіиться по інструкції.

Це дасть змогу уникнути каші-малаші. Так як при передачі 2х рації одночасно нікого чути не буде.

— Слухаючи зворотній сигнал репітера ви зразу оцінюєте якість зв'язку. Якшо вас чути з шумами самому собі значить немає нормального покриття зв'язку, потрібно перейти в інше місце.

— Якщо ви себе тихо чуєте значить треба говорити голосніше, або розбиратися з рацією. В баофенгах наприклад є така проблема. Репітер звук не підсилює і вас не чутимуть респонденти.

наприклад вчора декілька людей тихенько говорили і геть не зрозуміло мови, хоча зв'язоку був нормальний

— сама основна проблема — ковтання першого слова. запам'ятайте: спочатку нажали кномпку РТТ, а потім говорите, а не навпаки чи одночасно.

виходячи з цього не кажіть перше слово ключовим. тобто "Діма, на зв'язок" буде чути як "…ма, на зв'язок". старайтесь казати так "вийди на зв'язок, Діма" або "Діма, Діма, вийди на зв'язок"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трошки катався по місту сьогодні. До Варшавсього моста не відкривався репітер, за мостом, на Перемаги до кільця, поітм Вишків, с. Липляни - взагалі на 5. Причому як напряму, так і через репітер. Кільце Рівненської, Епіцентр, Писаревсього, Відродження- глухомань.Але так як нас трохи побільшало в ефірі, і не завжди тих кого знаєш можна по голосу впізнати, для ідентифікації, щоб уникнути бардаку, пропоную, коли виходите на зв"язок називати слово "Автоканал", наприклад : "Автоканал -звязок", або "Автоканал виклик всім", а той, хто приймає виклик, бажано щоб називав ім"я, або нік на борді, так як з позивними ще не вирішили, тоді перший хто викликав теж підтвердив хто в ефірі, наприклад "На звя"зку Петро".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж катався, в р-ні Там-Тама навколо нього було глухо, і по вул Чоновола. Але на Воїн Інтер трохи ми розмовляли(через репітер)

Коли ми в будинках і на висоті поверхів, зв'язок кращий, на землі сигнал слабший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, по этажам на авто особо не наездишь. Жду не дождусь авто антенну 47см на магните, думаю будет получше стандартной.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, її треба буде вкрутити в рацію і огонь, на рації має залишитись своя антена? Як думаєш на яку відстань збільшеться зв'язок?

Теж думаю змінити штатну антену, вкрутити більшу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не, она вкручивается заместо родной. Сергей говорил что раза а 2 точно будет лучше. Nagoya ut108 sma.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це для отримання сигналу і відповідно відстань буде більша? За містом +5/8 км?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно не скажу. Должна прийти со дня на день, по треку крутится в Киеве. Буду тестировать. У меня опель комбо, крыша высокая по сравнению с седанами и простыми авто, думаю будет самое то что надо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це для отримання сигналу і відповідно відстань буде більша? За містом +5/8 км?

За містом на штатну антену 5 км буде.На зовнішню 10-15 повинно на ті рації шо у нас є.Завтра попробую за 20 км від Луцька вийти на зв"язок десь біля 19-00год.Цікаво,чи репітер відкрию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два варіанти, або вкручувати автоантену, і тоді рація фактично весь час лежатиме в авто, або ставити довшу антену і завжди ходити з довгою.

Третий вариант, держать штатную антенну в авто, и когда покидать авто, то просто перекручивать антенну. Я в большинстве случаев использую рацию в авто, такой вариант и планирую делать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюсуйте ше одного користувача. Планую приєднатись до вас, але трохи пізніше. В машині стоїть СБ-шна станція, але для такого діла готовий трохи потратитись на нову раціяю і трохи вкластись в таке діло. Такшо +1 з мене. Поки буду підбирати собі новий апарат. можливо порадите що саме купити оптимальне. Бачу шо багато хто бере Baofeng UV-5R, чи варто брати конкретно таку чи можливо є шось краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Baofeng UV-5R, Довольно не плохая станция ,взяв её вы много чего узнаете о радиосвязи,по сравнению с простой радейкой,в которую вам зашьют нужный канал и вы будете её пользовать,тут вы будете понимать,что такое частота ,шумодав,суб-тоны,и еще многое,что присудствует в современных радиостанциях. Если у вас есть интерес к этому,то брать Baofeng UV-5R, если без интереса,просто как связь,то простую без лишних наворотов и подешевле....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні переконався що без репи) нас нема. Якщо було чути мене деяким, то я не зміг зрозуміти хто відкликався до мене. Крок в ліво/право - тишина. Сподіваюсь з новими ідеями і пропозиціями людей які до нас долучаться ми розширемо потужності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...