Перейти до змісту

Автомобільний радио зв"язок Луцька (Волині)


syavasl

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 403
  • Створено
  • Остання відповідь

Слухав в районі балки. Слабенько дуже. Останніх двох можна було тільки слова розібрати, і то не всі.

post-2397-0-70562100-1401559150_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laser,, якщо це ви розмовляли (а це були ви). то ми вас чули. Я на 40-му кв. Сергія чув відмінно. Так, що позитив є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І не на висоті а чути. З"являється азарт більш й більше. Нас читає багато хто, і думаю ми можемо розраховувати на підтримку.

тільки що маячив я. глухо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приємно бачити, що дещо активізувалися нові люди, які розділяють наші погляди. Хоч 33,40 кв. поки не добиває, але в перспективі розімстим так репітер, що покриє все місто. Так що всіх вітаю з початком)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба нам зібратись і обговорити правила розмов в ефірі. Щоб ми всі розуміли де хто, і чи свій чи чужий-допомагає. І врешті зможемо побачити ху із ху. От тільки Сіронька повинен вже бігати до того часу))). Тобі тиждень хватить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже прихворал. За пару дней думаю оклиматься и на встречу. Предлагайте где и когда. Тяпница, 6.06 подошла бы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба нам зібратись і обговорити правила розмов в ефірі. Щоб ми всі розуміли де хто, і чи свій чи чужий-допомагає. І врешті зможемо побачити ху із ху. От тільки Сіронька повинен вже бігати до того часу))). Тобі тиждень хватить?

Пітримую. Регламент спілкування автоканалу (позивні, теми, правила, учасники ....) буде необхідний, але напевно його обговорення буде вже після повноцінного запуску репітера, коли нас трохи більше буде. Поки нас біля 10, то ця проблема гостро не стоїть. Збори зробим як тількі Laser зможе)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт усім любителям полялякати по радіо :) Це я тільки що по рації балакав з-ким-не-знаю :) але прикольно :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Baofeng

поширена серед багатьох користувачів. Завтра будем пробувати спілкуватись вдень, більшість вже спить. вночі звязок кращий. вдень майже не пробиває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво буде перевірити зв"язок з різних точок міста,і за містом щоб приблизну карту покриття мати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+2 чол потенціних користувачі, не погано.

Чим більше, тим краще. Збільшиться кількість людей тоді і покриття за містом можна буде пробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непоганий вибір рацій на 409shop.com плюс гарнітури,антени...блін,якась реклама вийшла.. :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене дво діапазонна можу і на низький частоті спілкуватись в друзів 400-460mHz , але ближчим часом половину на війну будем відправляти для наших хлопців з 51 бригади ,там з звязком геть біда рація в командира і і заступника на 100 носів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їдуть не тільки рації але і бронежилет цирас з пластинами 4 класу ,ліхтар на 1000люменів з підствольним кріпленням 2-3 рації з ганітурами, зарядка на сонячних батареях на 7 ват +дрібниці ввигляді сухого спирту і тд . Якщо є бажання приєднатись ласкаво просим. http://forum.violity...5839&highlight=

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эфир уже загружен манеха. Трудно что-то разобрать. Попугай работает отлично. Вчера хуже было.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...