Перейти до змісту

Автомобільний радио зв"язок Луцька (Волині)


syavasl

Рекомендовані повідомлення

Завтра я та Босий отримаємо вже свої радіостанції, кошмарно швидко прийшли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 403
  • Створено
  • Остання відповідь

Хочу з досвіду зауважити, шо на 50 каналі досить часто пробивають брєлкі від сігналок, що створює шуми, і тому, напевне, слід задуматися про вибір іншого каналу, десь після 60 LPD

Завтра я та Босий отримаємо вже свої радіостанції, кошмарно швидко прийшли.

Раді Вас вітати) і будем раді чути в ефірі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, давайте поменяем канал,возле Барвинка шумит страшно и на работе у меня сплошная помеха,приходится выключать рацию. Предлагаю 58 канал,как уже писали выше,транзитные авто было слышно на этом канале,а местная активность нулевая,вот пусть и будет 58 канал частота 434.500. Тестируем 58 канал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В районе красного на частотах 434.300 и 434.500 какие-то радиолюбители общаются.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б радив би пробувати на PMR446, там дозволена потужність більша.

PMR вже пробували. Також куча проблем з перешкодами по всьому місту, да і 8 каналів тільки на вибір. З приводу дозволеної потужності - 0,5 Вт- ти правий, але ми на це поки закриваємо очі, так як ті радіостанції що є у більшості з наз "трішки" потужніші, а режим пониженої потужності радіоперадавача навряд чи хтось включає, бо це дуже сильно впливає на далекобійність рації, особливо в районах посиленої забудови (33,40, центр).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ніхто не протів, нова частота "Автоканалу Луцьк" 434.500 МГЦ (58 канал LPD).

Можливо, це ще не остання зміна частоти, але пробуєм, тестуєм, коригуєм. Головне намагатися частіше бути в ефірі. Так як "наш ефір" ще не загружений, то питання позивних гостро ще не стоїть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пол часа назад на 58 канале по дороге киверцовской было слышно автоканал,ответить не мог т.как разговаривал по телефону,а когда отвечал,видать уже был далеко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось трохи я "квакав" в р-ні Ківерцівської))) і чув що хтось пробивався, але.....

Треба зустрітись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось трохи я "квакав" в р-ні Ківерцівської))) і чув що хтось пробивався, але.....

Треба зустрітись.

коже день намагаюсь вийти на зв"язок майже з нульовим результатом. По зустрічі теж підтримую - як насчет п"ятниці після роботи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вас періодично чую дома нормально, а потім зразу в ефір виходять радіолюбітєлі. Це їхня запасна частота, вони там постійно в ефірі. Сам на передачу не вихожу.

На рахунок зустрічі я не зможу бути, після "вдалого" походу на шашлик отримав перелом пальця на нозі, тепер відлежувати боки в ліжку 2 тижні....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я кожен день їзджу по місті. І весь час ловить тальки сигналки з авто

Один раз на мкс чув голос . перепитав а у відповідь тишина.

На 33 40 так само

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вас періодично чую дома нормально, а потім зразу в ефір виходять радіолюбітєлі. Це їхня запасна частота, вони там постійно в ефірі. Сам на передачу не вихожу.

На рахунок зустрічі я не зможу бути, після "вдалого" походу на шашлик отримав перелом пальця на нозі, тепер відлежувати боки в ліжку 2 тижні....

значить ми їдем до тебе))))

і там обговорим всі питання, про хвилю і про все.

Сьогодні чув як хтось розмовляв в р-ні лідавської. Якщо це чиясь запасна хвиля ми можем тестити іншу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить ми їдем до тебе))))

Так шо Laser готовся, провідаєм). Шашликі і все інше за нами). Ну якщо чесно то виздоровлюй скоріше, без тебе збиратися напевне немає змісту. Якщо шось треба, завжди допоможем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен день даю запити ніхто не відповідає, канал 58, ловить тільки сигналки авто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свято наближається... Пропоную, для прикладу, нову частоту-LPD 60 -434,550МГЦ, а то проклянуть нас радіолюбителі і шось нехороше в УДЦР напишуть. По сигналкам-тут напевно прийдеться звикнути, бо в багатьох брєлках плаваюча частота, а сигнал створює перешкоди одразу на декількох каналах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наразі вибрав 434,750

Бажаючі поговорити можуть виходити в ефір. Вмикну в роботу протягом години, налаштовуюсь тут.

Я попробував, але від ЗАГСА сигнал моєї рації репітер не відкрив ((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С красного креста лучше слышно без попугая. Может мощность увеличит манеха?

Я правда в машине сижу. Без внешней антенны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробую в районі кінотеатру Промінь..... В ефірі лише поміхи та шум. Кілька разів хтось відповідав, але голосу майже не чути... Також на штатній антені...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...