Перейти до змісту

Автомобільний радио зв"язок Луцька (Волині)


syavasl

Рекомендовані повідомлення

З того що я бачу, точніше розумію :0155: , батарея потужніша, габарити більші. А все інше хз :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 403
  • Створено
  • Остання відповідь

Основна технологічна відмінність у кнопці РТТ. вона подвіна (в т. ч. і на гарнітурі). такою рацією зручно користуватись на 2 частотах чи каналах одночасно.

на рахунок іншого сказати важко, так як модель нова і інфи про неї ще мало.

Загалом ось непогана зведена інфа про всі моделі баофенг http://2.bp.blogspot.com/-TTiw7Q7B9-I/UyxRLOmGGII/AAAAAAAAEJ8/bIQIbna4Mi0/s1600/comparison-chart.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні тестували точку, де потенційно може буде встановлений репітер (р-н. вул. Володимирської ). На Конякіна,Соборності слабувато тянуло, Перемоги, Вол, центрі дуже добре (6 канал PMR)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что по этому каналу были переговоры людей каких то. В районе ул. Владимирской.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что по этому каналу были переговоры людей каких то. В районе ул. Владимирской.

Ну це не дивно. Сьогоді також вирішили на вєліках покататися в парку з раціями, нас було 3. Тоже чули багатьох- і на 5 каналі, на 6,і на LPD. Я думаю, шо з часом перепригнем з PMR (тільки 8 каналів, всі вокі-токі на них) на LPD, їх хоча б 69, щоб не заважали

чути було як кликали Славіка, на Кравчука.

То був я. Він був на одні машині, я на другій, а Laser на точці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там можна субконти вибрати, можна з ними?

Ти ж біля троянди? Давай запрос на 6.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там можна субконти вибрати, можна з ними?

Маєш на увазі в LPD діапазоні? Ну да. Просто задумка на даний час щоб збільшити кількість користувачів не відгорожуватися субтонами на прийом і передачу, але коли буде репітер без цього не получиться. Субтона будуть фільтрувати репітер на прийом, та в наших раціях будуть відсікати лівих. Але з каналу вони нікуди не дінуться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PMR.

Давав сигнал, 1 2345

чути було?

мені ні. на 6 каналі в мене помєхі, коли дома. Пробуй 4 канал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во вторник когда и где встреча?

Пропоную в 18,30 біля замку Любарта, щоб після роботи всім підходило

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підходить. да. з ПМР щось напрягає наявність багатьох людей які поза нашою темою. я бачу багато все таки націлились брати кращі цяцьки типу баофенг 5р. може дійсно варто подумати зразу на 433 мгц ЛПД? у скількох людей ПМР рації? чи підтримують вони субтони (субканали)?

з субтоном є ще один нюанс. буде ще більша затримка на прийомі. буде більше ковтати перше слово... =(

аналізував проходження через гугл планета земля. там пряма видимість. перешкоди тільки будинки. я думаю зв'язок був поганий саме через них, а також через те що ви були в машині. це теж трохи глушить.

установка хорошої рації та антени безумовно покращить зв'язок. можливо навіть до цілком прийнятного.

як приїхав додому після провірки то теж чув хтось активно переговарювався, але нерозбірливо геть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тут нічого не вдіяти.

Скільки людей буде у вівторок приблизно?

Хто буде касиром і збираьи гроші на гаштпроект?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Действительно. Если у большинства рации поддерживают lpd, имеет смысл пользоваться этим диапазоном. Как определимся и запустим репитер, разработаем наклейки на авто с частотой для привлечения людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороша ідея на рахунок наклейок! В мене є хнайомий який працює в поліграфії думаю шо він зможе допомогти з дизайном і роздруковкою наклейок!

Хороша ідея на рахунок наклейок! В мене є хнайомий який працює в поліграфії думаю шо він зможе допомогти з дизайном і роздруковкою наклейок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в лпд діапазоні на перших 10-20 каналах чути розмови. по середині діапазону ловив декілька сигналізацій. тому треба уникати 14, 34, 35 канали автомобільних сигналок, та деякі інші частоти: 434,500, 434,425, 433,890 де спостерігається активність.

можна щось вибрати з кінця діапазону, легке для пам'яті.

наприклад 434,300 — 50 канал

а значок типу post-3982-0-69777700-1399873406_thumb.gi post-3982-0-87726500-1399873665_thumb.jp

:_07::0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки людей буде у вівторок приблизно?

Хто буде касиром і збираьи гроші на гаштпроект?

Чим більше тим караще, можливо 6-7. Щодо грошей я б запропонував би це робити Laser, оскільки він буде складати репітер і купляти все необхідне.

Підтримую 434,300 — 50 канал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...