Перейти до змісту

Автомобільний радио зв"язок Луцька (Волині)


syavasl

Рекомендовані повідомлення

Бажання зустрітися є. З деякими учасниками форуму я особисто знайомий. Директорів тут бути не повинно, а вот людина яка буде займатися технічним обслуговуванням каналу, а отже і опікуватися фінансовими питаннями, повинна бути. Пропоную всім небайдужим вибрати час, з"їхатися, обговорити всі нагальні питання, і вже почати хоч щось робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 403
  • Створено
  • Остання відповідь

Четвер?

Пропоную більш конкретніше: четвер 17.00 біля замка Любарта. Відпишіться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А может всетаки поздже на 5 думаю не у всех получится,кто то только с работы в 17 выходит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте 17:10—17:20 тогда. А кто будет опаздывать — пускай 6 канал включают. Я так думаю мы всеравно под замком стоять не будем, где нибудь присядем по близости.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то десь так і будем орієнтуватись. Почекаєм до півшостої. Хто пізніше підтянеться хай наберає мене 0506239182 (Діма) або інших учасників форуму, або 6 канал pmr. Надіюсь нас буде більш ніж четверо (syavasl,laser,Onil,dburda).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К сожалению, я не смогу подойти, т.к. еду за город по работе. Надеюсь прочитать результаты встречи в этой теме.

Upd. Если что изменится - обязательно подъеду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Резюме нашоі зустрічі:

зібрвалось 5 чоловік, обмінлися телефонами, прикінули шо треба робити і що тереба купити для репітера.

Бюджетдля старту орієнтовно 1650 грн. Дещо є в наявності, Laser пообіцяв все зібрати до купи орієнтовно до літа. Невирішені питання: місце встановлення, є два варіанта, обговорюються. Є пропозиція пдключити до цього всього і велосипедистів, думаю ніхто нікому мішати не буде. Плануємо зібратися десь в вівторок, тоді напевне і скінемся. Всі, хто хоче це підтримати, приєднуйтесь, це зменшить наше фінансове навантаження. Ціль - збільшення користувачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю коли ми зустрінемось наступного разу, ти зможеш задати питання і вирішити яку купувати. Варіантів є хмара, і по цінах - до безкінечності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подходит. Какую рацию можно покупать? Любую со стандартом pmr?

Любу стандарту PMR, або на UHF діапазон 400-500 Мгц

Бажано з підтримкою субтонів CTCSS, я думаю вони нам згодяться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль, був у відрядженні, але я в темі. Тому, допомога коштами від мене буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм..А якщо у мене СВ стоїть? Підходить?..бо я трохи не петраю в тому радіотехнічному гамузі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попугая пару днів тому вже поставили на київській площі....

Це добре. Але якщо його хтось поставив, значить для якихось конкретних цілей за чиїсь гроші. Думаю юзати його безкоштовно ніхто не дасть і для цілей саме автоканалу треба буде робити свій, або домовлятися з тими, хто його робив. Може в когось є більше інформації з цього приводу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм..А якщо у мене СВ стоїть? Підходить?..бо я трохи не петраю в тому радіотехнічному гамузі....

ні. не підходить

Попугая пару днів тому вже поставили на київській площі....

не пару днів тому.

він нам не підходить, так як зовсім у іншому діапазоні.

створювався він для інших цілей і на днях буде вимкнений взагалі.

В неділю хочемо оглянути потенціне місце для встановлення, для того щоб у вівторок вже можна було щось конкретно вирішувати.

Хто вчора був, могли б приєднатись, але думаю 1 ну максимум 2 людини. Балаган нам ні до чого.

Було б добре також третю людину а краще декілька по місту, щоб ми зарзу могли провірити на скільки далеко буде пробивати зв'язок.

Всі деталі через приватні повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б добре також третю людину а краще декілька по місту, щоб ми зарзу могли провірити на скільки далеко буде пробивати зв'язок.
Тоесть провести тест,когда вы будете на месте планируемой установки!? Если буду в городе,то прийму участие. Однозначно 6 канал будет вкючен.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...