Перейти до змісту

Автомобільний радио зв"язок Луцька (Волині)


syavasl

Рекомендовані повідомлення

еее. будь ласка давайте хтось інший. я б був би вдячний. по-перше мені легше. по-друге більше контролю над нами.

якщо тре шось купити, то купив, приніс чек, дали гроші. чи дали гроші - приніс чек.

якось так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 403
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо зможу вирватися з роботи, то буду у вівторок, а якщо ні то bosuy за мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приймемо рішення про касу на зустрічі.

І якщо всім може не получається на 18.30 то можна просто на трохи пізній час, день зараз довший. Я теж під питанням.

icon_users.png Модерируется: Plum, ursa, Shkoder, difoto, Zevs_Isver, EleKtrik

ці хлопаки модер тему, може їм написати щоб перенесли тему? наприклад

АвтоParty - сюди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До значка нужно еще сивол с радейкой ) stock-vector-portable-two-way-radio-or-police-and-emergency-scanner-31173892.jpg:_07: Да на ПМР диапазоне много кого слышно,и наверное по всем каналам,почуют попугая,будут с ним розговаривать :_07: . На ЛПД переходить нужно,только боюсь,что пользователей там будет человек 10 (кто здесь присудствует). Нужно как то тогда информировать народ,для привлечения. Или запустить сетку на ПМР на некоторое время,те кто будут слышать наши разговоры могут присоединится,расказать другим,а после когда будет балаган перейти на ЛПД и кто заинтересован,тот перейдет,кто просто по трещать останется в своем радиусе приёма без общения в тишине..... Давайте во вторник это все и обговорим.

Кстати,может сразу возле генделыка будем встречаться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати,может сразу возле генделыка будем встречаться?

Ну мы 5 чел.уже друг друга в лицо знаем, а как тогда новым нас найти в генделе? Я думаю возле замка проще найтись, а уже там решим куда двинемся

І якщо всім може не получається на 18.30 то можна просто на трохи пізній час, день зараз довший. Я теж під питанням.

Пропоную тоді на 19.00, щоб всім кому треба вийшло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю це те місце куди можна перемістити тему. І почати писати сюди.

Тут і автолюбителі заглядують, можливо хтось щось або читось домоможе в розвитку.

попередня тема http://board.lutsk.u...z-lucka-volini/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці скажіть точно на котру годину робим збір?

+ я можу взяти на себе виготовлення наклейок на авто!!!!!!!

Хлопці скажіть точно на котру годину робим збір?

+ я можу взяти на себе виготовлення наклейок на авто!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці скажіть точно на котру годину робим збір?

+ я можу взяти на себе виготовлення наклейок на авто!!!!!!!

Напевно варто продовжувати вже тут а то якійсь бардак получиться з цією темою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З приводу завтрашньої зустрічі учасники так і не висловились:

пропоную завтра на 19 год. біля замка Любарта. Хто планує, кому підходить чи не підходить напишіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буду. Только объясните для меня и для всех, кого не было на первой встрече, где именно генделик и как туда проехать. Я на авто буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досвід минулої зустрічі показав що 99% тих хто був . були на авто. Краще тоді вже біля замку а там беніссімо неподалік якщо то переїдим та й усе.

Досвід минулої зустрічі показав що 99% тих хто був . були на авто. Краще тоді вже біля замку а там беніссімо неподалік якщо то переїдим та й усе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досвід минулої зустрічі показав що 99% тих хто був . були на авто. Краще тоді вже біля замку а там беніссімо неподалік якщо то переїдим та й усе.

Я теж більше до замку Любарта схиляюсь, бо майже всі на колесах були. Ну якщо більшість захоче в Земан, Майдан чи Кораблик, щоб цю тему за пивком обсудити, то треба зразу про це домовитись і зустрітися без машин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

После литра все кто с безалкогольным перестанут понимать тебя. Не будут успевать за ходом мысли )))))

З.ы. если все будут без машин то это походу мини-бордовка получится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модераторы прозьба перенести и обединить в одну тему,если возможно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тогда голосуем,без машин за кружкой пива,или на машинах в 19 возле замка. Если вариант первый,то возможно еще и столик заказать нужно. Я за любой вариант,но первый будет веселее и информативние )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тогда я за пиво, Кораблик и без машин на 19.00. Главное, не забыть за чем собрались). Итоги голосование рано подбивать, но картина такая:onil, syavasl, dburda - за пивас, bosui и terrable за рулем, Laser еще по этому поводу ничего не сказал. Ждем конца голосования. Может в наши ряды еще кто то вольется

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну стоячи під замком обговарювати ми явно не будем, ну як варіант давайте тоді зразу в кораблику десь в лєтніку, аби шумно не було розмовляти.

в центрі, зручно добиратись всім. є стоянка для авто. економим час на збори.

я пива сьогодні не п'ю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...