Перейти до змісту

"Новий" Крим, нові реалії


Рекомендовані повідомлення

Автобуси до Криму також скасовано

http://www.uti.gov.ua/transinsp/uk/publish/article/97485

Такс осталось остановить движение фур со жратвой, для полной идилии в рускам мире.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Води немає, світла немає, автобусний і залізничний рух скасовано, власники карт Visa та MasterCard залишились без грошей (та й взагалі, з будь-яких карт гроші зняти проблематично через відсутність електрики). Ну що ж, дарагіє кримчанє-рассіянє, з Новим роком! :0166:

VxPqW.jpg
Змінено користувачем S-driver
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MasterСard заявила о приостановке обслуживания карт в банках Крыма

http://ria.ru/economy/20141226/1040348543.html

:_39:

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Води немає, світла немає, автобусний і залізничний рух скасовано, власники карт Visa та MasterCard залишились без грошей (та й взагалі, з будь-яких карт гроші зняти проблематично через відсутність електрики). Ну що ж, дарагіє кримчанє-рассіянє, з Новим роком! :0166:

VxPqW.jpg

гарно спрацювали, але чому так довго тягнули з цим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розмовляв учора з людиною,відома в Луцьку,має нерухомість в Криму.Жінка каже,здихалася би і забула як страшний сон.Покупці є,нормальні гроші дають,але проблема,гроші на материк не вивизеш,ніяк.Пробивала різні варіанти,.Як почала мені про схеми різні розповідати,які ій пропонували,то разом посміялися,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене там брат в Криму. Двоюрідний. Приїджав до нас гостювати. Нахвалював як у нас добре і яка західна Україна гарна. А там з триколом почав бігати в смутні часи. Тоді і не стало в мене брата, не даром кажуть москаль мені не брат.

Хоча як не дивно по роботі спілкуюсь з одним москвичем коріним до того. То той нормальний росіянин, а не імперець расея введі ввайска. Все ж таки є там адекватні. Шкода, що "патріотизм" позносив їм башні.

Змінено користувачем NoutM
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і результат - кацапстан вже готовий пропустити понад ТИСЯЧУ вагонів із купленим вугіллям, що стоять перед кордоном...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лист-звернення мешканки Криму до України:

Всем крымским патриотам нужно приобрести генераторы. И когда ватные соседи будут интересоваться: «Почему у вас есть свет, а у нас нет?», отвечать: «А Украина отключает электричество только тем, кто в марте на «референдум» ходил!»

Первый вопрос, который чаще всего теперь задают друг другу крымчане по телефону: «У вас свет есть»?

Фонарик в кармане – не роскошь, а средство передвижения при внезапном отключении света в вечернее время в Крыму.

Сочетание «hi-tech» с романтикой – ноутбук при свечах

В сакральной темноте!

Украина, ты неправильно отключаешь Крыму свет! Вернее, ты его не отключаешь, просто ограничиваешь поставки, поэтому местные делают веерные отключения сами. А тебе надо отключать самой. Полностью. Неожиданно. Причем днем. Хунта ты, или нет?

Когда вечером несколько часов при свечах сидят рядовые граждане – невелика беда как для них, так и для оккупационных властей.

Короче говоря, Украина, уходя утром на работу, выключай свет в Крыму!

А вот когда днем по всему Крыму парализуются все рабочие процессы – это действительно весело. Даже «госсовет» переносит свои заседания, потому что в сессионном зале и средь бела дня совершенно темно. Вот и покажи, кто в доме хозяин, чтобы у них не было возможности даже фантазировать о своих достижениях, которых на самом деле нет.

И еще одна большая просьба.

Дорогая Украина, сделай, пожалуйста, нам новогодний подарок – отключи свет 31 декабря хотя бы до полуночи, чтобы все знали: Новый год в Крыму наступает по киевскому, а не московскому времени, поздравляет с ним крымчан Президент Украины, а не России. Короче говоря, давай отпразднуем вместе, а потом ты можешь опять выключить свет.

Эльзара Бешуйли, блогер, крымчанка

http://ru.krymr.com/...e/26763634.html

Всім кримчанам - патріотам України бажаю терпіння, мужності і витримки! Все буде добре! Слава Україні!4Fnc3.gif

Змінено користувачем S-driver
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю надію, що на кримнаш випробовують те, що мають скоро зробити з лугандонією та домбабве...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"У зв'язку з санкціями США, оголошеними проти Криму, MasterCard повідомила російські банки про необхідність призупинення операцій з картами на території Криму", - заявили в компанії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікавий один технічний момент з картами visa, а чи можуть вони відключити роботу карти в певному регіоні? Чогось мені здається шо ні, це вже ІМХО в компетенції банку.

Так як санкції є санкції, то чомусь мені тут бачиться два варіанти, або банки самі лочать карти в Криму, або visa відключає засвітившися банки повінстю від системи, так шо попадалово може бути не тільки в Криму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікавий один технічний момент з картами visa, а чи можуть вони відключити роботу карти в певному регіоні?

там є геоприв"язка терміналу.

обходять це все дуже просто: реєструємо термінал в сусідній області (росії наприклад) і веземо в кримнаш і спокійно собі працюємо. Так само обходять заборону банківських операцій в домбабве і лугандоні. Бабло нажаль рулить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Геопривязка це канєш добре, але не думаю що visa буде полагатись на це, для прикладу інженіко ICT2xx не мають ніяких засобів визначення координат, тобто вся ця привязка чисто на совісті банку. Ну і знов таки, якщо процесінг в банку, то як ззовні частково заборонити обслуговування в регіоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вся ця привязка чисто на совісті банку

тим і користуюця :)

місцезнаходження мого терміналу записано з моїх слів працівником банку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕ вважайте американців такими дурними особливо у фінансовому секторі, будь які махінації з візою чи мастеркард під санкціями й банк можуть повністю відключити від цієї системи й забрати ліцензію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слідом за Україною поїзди в Крим відмінила і Білорусь.

На залізничному вокзалі столиці окупованого Росією Криму протестують пасажири.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав журналіст Роман Бочкала.

"У Сімферополі на вокзалі – бунт, – пише журналіст. – Зателефонував очевидець. Величезний натовп нагадує розлючений бджолиний рій. Люди хочуть покинути Кримнаш і не можуть. Залізничників зігнали на центральний вокзал кримської столиці з усього півострова для забезпечення громадського порядку".

Нагадаємо, "Укрзалізниця" з 27 грудня обмежила маршрут курсування потягів, які прямують до Криму, до станцій Новоолексіївка і Херсон.

Крім того, з 26 грудня припинено автомобільні перевезення до Криму. У РНБО пояснили, що транспортне сполучення з Кримом припинили тимчасово, щоб запобігти проникненню до України диверсійних груп під виглядом мирних жителів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ФОТО ДНЯ: СИМФЕРОПОЛЬ... ЖД ВОКЗАЛ

Одно из самых людных мест, как и в любом другом городе, в Симферополе - ЖД вокзал. 28.12.2014. Что-то пошло не так... Или: просто не сезон, фото сделано в 5 часов утра, вокзал закрыт на карантин, начался зомби-апокалипсис.

B575KmzIgAAkaWp.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пора їм вивчити нове гасло

..Спасибо новоросам за жизнь как у отбросов..

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...