Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

всі ці сьогоднішні путлєровські заяви, зроблені для того, щоб після диверсій на 9-те травня сказати, що він не причому.

Dmitry Tymchuk

Братья и сестры, по итогам 7 мая.

Из плохого:

1. Чем ближе 9 мая, тем более тревожные сигналы мы получаем о готовящейся активизации пророссийских экстремистов. Хотя их как бы и сейчас пассивными назвать трудно.

Хуже то, что на этом фоне Путин начал очередную игру. «Советы» сепаратистам повременить с референдумом, чуть ли не готовность признать президентские выборы в Украине – парня словно подменили.

Но ложь главы Кремля о якобы имеющем место отводе российских войск от границы с Украиной не позволяет обольщаться. Войска никто не отводит. Это значит, что успокаивающие и чуть ли не миролюбивые заявления Путина – скорее шоу для самых доверчивых.

Смысла этой игры мы пока не понимаем. Но ясно, что расслабляться не стоит. Скорее наоборот.

2. География опасности экстремизма разрастается.

Сегодня мы включили в «красную» зону (угроза экстремизма – 5 баллов и выше по 10-балльной шкале) Запорожскую область, где ранее оценивали угрозу в 4 балла.

Правда, снизилась угроза в Харьковской области – она опустилась из «красной» в «желтую» зону. Так что «по нолям». Завтра представим инфографику.

3. Сегодня на пресс-конференции глава Антитеррористического центра при СБУ В.Крутов заявил о том, что за время АТО погибло 14 украинских военнослужащих, 66 - получили ранения.

У нас немного другие данные, но дело не в этом. А в том, что каждый день противостояния оплачивается человеческими жизнями.

Эти погибшие ребята из числа силовиков – Герои. Вечная им память.

Из хорошего:

1. Сегодня мы провели небольшой мониторинг по подготовке регионов к возможным провокациям на День Победы.

Ситуация лучше, чем можно было ожидать. Не самая оптимистичная картина лишь по Донецкой и Луганской областям.

Особенно позитивен Харьков и южные области (в первую очередь Одесская и Николаевская, чуть меньше – Херсонская). Здесь ведется очень мощная работа по противодействию угрозе как силовиками, так и местными властями. (Про Днепропетровскую я не упоминаю – здесь местные власти изначально показали себя на высоте.)

Например, сегодня в Одессу прибыл специальный батальон милиции «Киев-1», сформированный из числа добровольцев. Минобороны проводит мероприятия по своей линии – думаю, завтра мы сможем сообщить о них.

2. Антитеррористическая операция. Сегодня мы наконец получили полную информацию для того, чтобы паззлы сложились. Мы получили полные подтверждения нашим опасениям о причинах явно недостаточной эффективности АТО.

Наши прежние претензии к руководству АТО и взаимодействию силовиков оказались полностью оправданными. Позитив же в том, что мы увидели и серьезную работу, ведущуюся с самого «верха», по устранению проблем.

Главная проблема – в кадрах. Наши генералы привыкли к «паркету», не умеют принимать решения и панически боятся ответственности. Радует то, что среди них все же есть и адекватные. Их с запозданием, но все же расставляют по ключевым позициям.

Я думаю, сегодня в этой мрачной и безрадостной для Украины обстановке рождается новое поколение украинских силовиков. Командиры и начальники, готовые брать ответственность на себя. И солдаты, готовые не на словах, а на деле защищать свою страну и ее народ.

К сожалению, это рождение оплачивается кровью.

3. В результате нападения сепаратистов на автобус с бойцами батальона милиции "Азов" был схвачен «министр обороны» так называемой Донецкой народной республики И.Какидзянов.

Мне только кажется, или донбасские экстремисты в самом деле идиоты? Это ж как надо было лихо «атаковать», чтобы тут же сдать своего главного «полководца». И если у них «министр обороны» такой уникум, то чего ожидать от «рядовых»? Какая-то стрёмная у них "армия", честно говоря.

4. СБУ отчиталась: в Одессе раскрыта деятельность конвертационного центра, финансировавшего беспорядки 2 мая. За финансированием, как и следовало ожидать, вовсю торчат уши «Семьи» Януковича.

В общем-то не секрет: чем больше перекрывается каналов финансирования экстремистов, тем больше шансов на успех в борьбе с ними. Без денег не будет террора под флагом РФ. И все свои идеи «русского мира» господин Путин и иже с ним могут плотно свернуть и засунуть туда, куда они перед этим засунули нормы международного права.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Бои в Славянске: в Сети появилось видео чеченского спецназа

.....

О вбросах

1. Берем видео, http://www.theguardian.com/world/video/2014/may/05/fighting-between-ukrainian-troops-pro-russian-separatists-slavyansk-video снятое журналистами "Гардиан"

2. Добавляем к нему видео МВД Украины http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/ru/publish/article/1043237

3. Находим в сети ролик с чеченским спецназом годичной давности (смотреть с 3:31) https://www.youtube.com/watch?v=I8bswx-jFD4

4. Монтируем это все вместе.

5. Заливаем на Ютуб. https://www.youtube.com/watch?v=mQQxQjBJ29w&feature=youtu.be

6. Украинская пресса благодарно подхватывает и распространяет новость, что якобы британскими журналистами подтверждено присутствие на юго–востоке Украины чеченских боевиков. http://korrespondent.net/ukraine/politics/3359637-v-sety-poiavylos-vydeo-o-chechenskom-spetsnaze-na-donbasse

7.?????

8. Распространяем и нагнетаем еще больше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BnDXiByIEAA4KFk.jpg

Звільнений з полону гірник: "Мені дивно, як таке може бути в ХХІ столітті"

Профспілковий активіст шахти "Росія" Олександр Вовк прибув на лікування до Києва. В Інституті нейрохірургії, йому призначили курс інтенсивної терапії. Гірник погодився дати інтерв'ю DW.

DW: Пане Вовк, як ви зараз почуваєтеся?

Олександр Вовк: Голова йде обертом, важко тримати рівновагу, цілий час тягне в одну сторону. Лікарі сказали, що в мене кілька переламів верхньої щелепи та струс мозку.

Хто були ті люди, що вас полонили?

Їх було близько десятка бойовиків з автоматами та символікою "Донецької народної республіки" (ДНР). Одні в балаклавах і зеленій плямистій уніформі, інші в чорному. Двоє - точно не місцеві. Вони виглядали, як чеченці.

Вони так представилися?

Ні, але я служив в армії з чеченцями і добре знаю, як вони виглядають. З-поміж інших були місцеві, з Новогродовки. Двоє з кримінальних кіл. Ще один, на жаль, колишній активіст нашої гірничої профспілки… Всі нападники були озброєні. Вони перестріляли з автоматів собак, кілька куль влучили у вікно сусідньої хати, звідти вибігли перелякані діти, дуже кричали… Мене та трьох моїх товаришів схопили, жбурнули обличчям додолу, зв'язали руки, запхали в мікроавтобус і повезли до обласної адміністрації в Донецьк.

Як вони пояснили ці свої дії?

Ми теж їх питали, за що ви нас б'єте? Вони кричали, що ми бандерівці і що ми проти народу. Коли приїхали до обладміністрації, нас повели через той натовп, що там стоїть перед входом. Потім побиття продовжилося всередині, на другому чи третьому поверсі. Там знову мене повалили лицем у підлогу і почали бити ногами в голову. Після того я і маю отаке лице, як зараз…

Чого вони від вас хотіли?

Я цілий час їм доводив, що я простий шахтар-пенсіонер, і що я не розумію, чого вони від мене хочуть. Вони вилучили в мене гроші та пенсійне посвідчення. А коли вивчили його і встановили мою особу, почали звинувачувати в тому, що я нещодавно був у Києві. Я їм пояснював, що їздив на запрошення голови нашої Незалежної профспілки гірників. І що, як заступник голови Незалежної профспілки гірників на шахті "Росія", мав на це право. Але там народ був геть неадекватний. Кричали, що треба підтримувати їх, а не "бендеровскую власть". Вони не могли нас так просто відпустити, бо це така ціла програма залякування місцевого населення і так по всіх містах області.

Це залякування спрацьовує?

Значною мірою так. Хоча по всіх містах є такі, що продовжують спротив. В нашому місті ми чинили спротив, розповсюджували серед шахтарів інформацію про загрози, які несе їм цей сепаратистський рух. Пояснювали, що це кримінальні злочинці та крадії, які просто хочуть позбутися будь-якого контролю з боку влади, бо їм такий контроль невигідний. Серед шахтарів дуже мало прихильників приєднання Донбасу до Росії, бо нам вдалося їх переконати, що в такому разі держава вже не буде давати дотації шахтам по 300-400 гривень на кожну тонну вугілля, шахти за місяць закриються і роботу втратять сто тисяч шахтарів.

Чи змінилася ваша позиція після того, як вам заподіяли таку шкоду здоров'ю?

Ні, мені не хочеться зупинятись. Але в мене є багато претензій до центральної влади в Києві. Щось вони дуже довго чухаються. Нам потрібна активна роз'яснювальна робота з центру, щоби протистояти російській пропаганді. Треба негайно поставити на місце кримінальників, що зараз є активістами ДНР, щоби припинився терор і залякування населення. Щоби людей не наймали на акції ДНР.

Як і хто їх наймає?

Пропонують гроші: за пару годин постояти з прапором - 50-100 гривень. А кілька днів тому, коли сепаратисти в Донецьку штурмувала обласну прокуратуру, в нас вербували людей за тисячу гривень на день. Здебільшого на це ведуться ті, хто не в ладах із законом. Саме на них робиться ставка. Керівник бойового крила ДНР в нашому місті Василь Базявкін відсидів вісім років в тюрмі.

Чи можна сподіватись на те, що місцева міліція покладе цьому край?

Не можна. Нас брутально і незаконно затримали за сто метрів від міського відділку міліції. Там всі про це знали і ніяк на ці безчинства не відреагували. Мені дуже дивно, як таке може бути в ХХІ столітті. Бойовики ДНР діють, як ефіопські пірати, тільки під російським прапором. Я хочу звернутися до Путіна і сказати йому, що мені дуже не сподобалося, що мене катували бойовики ДНР саме під російським прапором. Те, що робить зараз на нашій землі Москва - це політика державного тероризму.

Лише тотальне знищення всіх терористів, сепарастів та бандитів, іншими методами порядку навряд чи вдасться досягти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дмитро Тимчук

По оперативным данным группы «Информационное Сопротивление», около 20.30 в г.Северодонецке было обстреляно здание прокуратуры.

Обстрел был демонстративно произведен неизвестными гражданами, которые принялись представляться «Правым сектором».

По нашим данным, провокаторы представляют группу экстремистов численностью более 100 чел, которые прибыли сегодня в город. В ближайшее время не исключаются более масштабные провокации с их участием.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тим часом у тилу, окремі "бійці" продають соляру з камазів і вже по найближчих селах пропонують купити армійські палатки... :(

от мені цікаво, в таких призовників вже зовсім мозок протрух?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тим часом у тилу, окремі "бійці" продають соляру з камазів і вже по найближчих селах пропонують купити армійські палатки...

маєш інформацію з 100% перевіреного джерела, чи поширюєш чутки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наглядний приклад, як треба поводитись з посібниками терористів - "мирним населенням":

http://www.youtube.com/watch?v=zcYOJU24Yks&feature=youtu.be

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наглядний приклад, як треба поводитись з посібниками терористів - "мирним населенням":

http://www.youtube.com/watch?v=zcYOJU24Yks&feature=youtu.be

Мало дали, як на мене прикладами таких посібників треба легенько прикладати. Можливо після прикладів задумаються, що грошей зароблених на сепаратизмі може не вистачити на лікування.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маєш інформацію з 100% перевіреного джерела, чи поширюєш чутки?

сьогодні спілкувався про призов в розрізі, що частина першої хвилі отримала по 600 грн/міс ЗП, а співрозмовник мені опонував тим, що наші односельчани (зараз призвані) непогано живуть і там - солярки валом, а тепер вже і палатками приторговують.

Сам він священник, тому його б не обманювали.

Отаке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тим часом у тилу, окремі "бійці" продають соляру з камазів і вже по найближчих селах пропонують купити армійські палатки...

маєш інформацію з 100% перевіреного джерела, чи поширюєш чутки?

Підтверджую сказане keepo.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...наші односельчани (зараз призвані) непогано живуть і там - солярки валом, а тепер вже і палатками приторговують.

На кол їх. Цим питанням має займатись Військова прокуратура Західного регіону України. Якщо їх повідомити, то це не "стукачество", а повідомлення про злочин. Як на мене, то таке розкрадання нічим, з моральної точки зору, не відрізняється від того самого сепаратизму - дії різні, а суть одна. ІМХО
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наглядний приклад, як треба поводитись з посібниками терористів - "мирним населенням":

Мирне населення вдома сидить і носа на вулицю не показує. А "стадо" потрібно зганяти в окремо обгороджені місця <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ау!!!! Пам"ятайте - любий наш промах = козир Путлєра!!!!!!!!!!!!!!

от як би цю фразу да модератори да закріпили...

А саме головне щоби всі скептики хоча б в нас на Заході зрозуміли - ІДЕ ВІЙНА!!!!!!!!! Завтра постараюсь розкласти по полочках для скептиків (Другий день в Києві, спілкування з десятками людей зі Сходу...).... - В І Й Н А !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! І В Ж Е Д А В Н О!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить цікава точка зору.

Прийняли закон про довічне. ув'язнення за сепаратизм!!!!!!!

Комуністи і регіонали традиційно не голосували.

Верховна Рада прийняла законопроект, який посилює відповідальність за злочини проти національної безпеки, в якому, в тому числі, йдеться про сепаратизм.

Закон прийнято в цілому силою 231 голосу.

Відтепер за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України каратимуть позбавленням волі на строк від 3 до 5 років. Якщо ті ж дії були вчинені повторно, або за попередньою змовою групою осіб, то будуть каратися позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.

Якщо ці дії призвели до загибелі людей або інших тяжких наслідків, вони караються позбавленням волі на строк від 10 до 15 років або довічним позбавленням волі.

Також введена нова стаття - перешкоджання законним діям збройних сил. Вона передбачає позбавлення волі на строк до 15 років. За блокування транспортних комунікацій (вокзалів, аеропортів) загрожує 8-15 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Владимир Владимирович, а что случилось с "Донецкой Народной Республикой"?

- Она утомила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тим часом у тилу, окремі "бійці" продають соляру з камазів і вже по найближчих селах пропонують купити армійські палатки...

маєш інформацію з 100% перевіреного джерела, чи поширюєш чутки?

Підтверджую сказане keepo.

Я теж чув що продають соляру, і допомогу що привозять добровольці, або міняють на горілку. Причому чув з двох різних джерел.

Я офігіваю з наших людей, тут війна вже йде, в державі грошей невистачає, а вони паливо продають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я офігіваю з наших людей, тут війна вже йде, в державі грошей невистачає, а вони паливо продають...

Нажаль, є люди, які живуть за принципом "не вкрадеш - не проживеш" <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...