Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 14,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

В России на высшем уровне обсудили вопрос ввода войск в Украину - возможно, принято решение. Видео

По всей видимости Россия получила поддержку президентов стран-членов ОДКБ.

Сегодня, 8 мая, в Москве прошла неформальная встреча глав государств, входящих в Организацию договора о коллективной безопасности (ОДКБ).

Визит президентов стран-членов ОДКБ не был запланирован заранее. Александра Лукашенко, Сержа Саргсяна, Алмазбека Атамбаева и Эмомали Рахмнова Владимир Путин вызвал в Москву для экстренных переговоров, главная тема которых – ситуация в Украине.

Приглашение было изначально с «военным» подтекстом. Главы государств посетили тренировку по управлению вооруженными силами России. Отработка отражения и нанесения ядерного удара, по словам российского главнокомандующего, прошла успешно. Украинский вопрос будет сегодня обсуждаться Путиным и на двусторонних встречах с коллегами.

По мнению экспертов, эскалация насилия в Украине может привести к необходимости российского миротворческого вмешательства. Более того, подготовка такой операции по сути уже идет. Так, «ополченцам» удалось «открыть» границу в Луганской области между Россией и Украиной для свободного перемещения людей и техники. Параллельно за последнюю неделю группе «ополченцев» из 20 человек удалось уничтожить несколько украинских РЛС, лишив, таким образом, украинскую армию возможности контролировать часть своего воздушного пространства.

Президент российской Академии геополитических проблем генерал-полковник Леонид Ивашов считает, что в Украину необходимо ввести миротворческий контингент под эгидой ОДКБ. Руководитель службы стратегического планирования Ассоциации приграничного сотрудничества Александр Собянин убежден, что задействовать ОДКБ для «миротворческой операции на Украине» нет никакой необходимости. «Россия может объявить о своем решении ввести миротворческий контингент для защиты мирных граждан Украины от бесчинствующих нацистов и обратиться с просьбой к Белоруссии, Казахстану, Таджикистану, Киргизии и ряду других государств поддержать антинацистскую позицию России участием в миротворческой операции на Украине», — сказал «Lenta.ru» Собянин.

Вполне возможно именно об этом и говорил сегодня Путин со своими коллегами в Москве. И поддержку позиция России, по всей видимости, получила. «В Украине произошли события, которые не позволяют спокойно сидеть в стороне и взирать на то, что там происходит», – заявил после встречи с Путиным Александр Лукашенко. По мнению главы белорусского государства, в первую очередь это касается событий в Одессе. «Это вообще приводит нас к нехорошим параллелям. И я смотрю: на экранах телевизоров уже появились эти параллели. Мы помним Хатынь, когда несколько сотен деревень на территории Беларуси были сожжены фашистами вот по такому принципу», – сказал он. «Неприемлемы подобные действия в любых государствах и тем более неприемлемо будет, если мы спокойно будем взирать на то, что происходит. Это прежде всего касается Российской Федерации и Беларуси. Мы, естественно, не можем на это взирать, потому что там наши люди и они взывают о помощи и требуют реагирования на подобные вещи», – заявил Лукашенко, добавив, что ситуация развивается очень быстро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В них вже зовсім дах поїхав........ Це взагалі в голові не вкладається, шо воно несе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З фейсбуку:

Це неймовірно! Прапор по іспанськи — La bandera.

Сам не вірю своїм очам, шукаю в словнику, дійсно правда.

Замислююся, людина з прізвищем Бандера, став народним героєм України, став дійсно знаменом для українського народу. Він став захисником і борцем за волю України. А на світі просто так нічого не дається і не дістається.

Отже, Господь послав таку людину з таким прізвищем, як Знамено для народу. І зараз, коли настав час знову стати на захист своєї батьківщини, нас називають бандою і бандервцями для того, щоб образити. Але якщо вдуматися, ми стоїмо на стороні правди, не посягаємо ні на чиє добро і землі, ніколи і ні з ким не починали війни, дотримувались і зберегли свої святині, свої традиції, віру.

Якщо наш Герой — Бандера, а ми бандерівці, то це означає, що ми знаменосці. Ми боремося за справедливість, за волю своєї рідної України, гордо тримаймо своє жовтоблакитне Знамено, найкращий і наймирніший Прапор на землі! За нами правда! З нами Бог! Слава Україні ! Героям слава ! Ці гасла бандерівських часів, як ніколи на часі, наш Стяг майорить над цілим світом, чи не Божий це знак ?

БАНДЕРА — ЦЕ ПРАПОР !

HEmIO.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне - Ви, Лучани, користувачі борди, побратими - побільше кіпішу!!! Це путлєр любить, куратор в путлєра по нашій області заробить бонус...)))

На всяк випадок - це була іронія.

Головне заспокоїтись. Війська поки путлєр не введе - а от "кіпіш", "двіж", "нєпоняткі" в нас в Україні це путлєру бальзам на душу....Двайте попрацюємо в цьому напрямку??? (Це знову іронія - для тих хто в танку...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буде війна люди , нажаль ...

По чому це видно? По розмові цих двох ідіотів? Звичайно, "Два дебила - это сила!", але не вони вирішують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буде війна люди , нажаль ...

По чому це видно? По розмові цих двох ідіотів? Звичайно, "Два дебила - это сила!", але не вони вирішують.

Я в шоці,один дебіл не знає де Донецьк знаходиться,але має карту і глянувши на неї*бил приятно удивлен*,що не далеко від Ростова.А інший ,не має часу політпитання вирішувати,бо рано на роботу.І ось у наших висновок-буде війна!Заспокойтесь,якщо й буде,то не завдяки цим двом дебілам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ау!!!! Пам"ятайте - любий наш промах = козир Путлєра!!!!!!!!!!!!!!

от як би цю фразу да модератори да закріпили...

А саме головне щоби всі скептики хоча б в нас на Заході зрозуміли - ІДЕ ВІЙНА!!!!!!!!! Завтра постараюсь розкласти по полочках для скептиків (Другий день в Києві, спілкування з десятками людей зі Сходу...).... - В І Й Н А !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! І В Ж Е Д А В Н О!!!!!

Завтра постараюсь розкласти по полочках для скептиків

Я, звичайно, розумію, що я не самий популярний юзер борди і тим більше не мега жж-чник, але...

попробую понаслідувати Тимчука, але тільки в плані того, що сам чув чи спостерігав....

обставини: був в Києві 06-08.04.14. По "долгу служби" був на зборах (європейська компанія, офіційно працює в Україні з 1994 року, 4 мега заводи в чотирьох куточках нашої України) штат працівників - 100500 міліонів і т.д.

Це прелюдія, щоб Ви зрозуміли обставини....

Тепер попробую точно як Тимчук....

Брати і сестри!!!

З поганого:

1. В нас на Заході справді не уявляють масштаби несприйняття на Сході нашого бачення. І над цією проблемою ми зовсім не працюємо. (Хоча я і сам не хочу - смерть колорадам і немає проблеми!!!!), але це моє суб"єктивне бачення, а я спробую Вам донести об"єктивне і вважаю, що Держава має "рвати когті" заради цього...

Боюсь той момент, коли можна було пояснити щось людям ми втратили. Тепер тільки можна розвести руками. Приклад - мої колеги, (що працюють на європейську компанію з офіційною!!! зп (досить немаленькою!!!) - чекають на російський паспорт... Часто-густо через те, що в тому регіоні так круто і круто чмирити бандерівців... Але!!!, середня ланка управлінського персоналу на Сході нами майже втрачена... Це справді біда. Тому, що в кожного з них по 50+, а в декого більше підлеглих, а в тих підлеглих сім"ї, родичі... Робіть ДЕРЖАВА висновки.

Це при тому, що хоч наша компанія і не робить офіційних заяв, але однозначно всім проявляє підтримку Україні. Тобто - получається нонсенс, "ми хотім работать в європєйской компанії в Украінє, получять нємалєнькую офіциальную зарплату, отпуск, страховку і т.д.", але хочемо жити в Росії з "русским" паспортом. Ви таки не зрозуміли в чому головна біда??? В цьому пункті я взагалі мовчу про Крим. Іде мова про Донецьк, Луганськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Дніпропетровськ...

Все-таки не сримався, скорегував пост.. - Сукі і довбойоби....

Додатково пояснення: Ви відчуваєте наскільки в нас виріс патріотичний дух в суспільстві??? Готовність воювати за Україну???

Їхні причини не буду зараз навіть писати, але повірте в них тоже ідуть схожі зміни... (Шкода, що вони ідуть в угоду дияволу...)

2. Європейський (світовий) бізнес змирився з тим, що Крим вже в Росії. Однозначно. Пояснювати не буду - думаю і так зрозуміло.

3. На жаль ми маємо справу з москалями тваринами, а не з людьми, тому що (доказано в спілкуванні за останні 2 дні) вони не сприймають ніякої людської мови - тільки "жосткі пиздюліни вплоть до самоунічтоженія"....

Тобто, хоч люди мали би бути адекватні, але навіть масовані розмови не дають ніякого результату....Аргумент від ніх один - "что ви только продажниє укросмі смотрітє, нєужелелі вам бандеровцам западєнцям не дают смотрєть нормальное тв???

Ще раз повторю... Це говорять люди з Одеси... Харкова...

З хорошого:

хороше коментувати майже не буду - самі все зрозумієте...

1. Слава Україні.

2. Слава нації.

3. Смерть ворогам.

4. Добре, що не боязно так писати в українському інтернеті...

5. А тепер серйозніше. Вони на Сході сцять, сильно сцять і на путлєра майже не надіються. Вірять (зря) в те, що народ їх підтримає на місцях.. І дуже сильно нервуються, коли наші керівники путлєру в дупу не заглядають, а наприклад продовжують АТО...

6. Київ 1000000000 % наш. треба пояснення - окремо напишу.

7. Іноземці дуже сильно підтримують нас. 10000%. Треба пояснення - напишу...

8. Тепер плюс з того що попроще і поближче... Блокпости дають дуже багато - попробую тезами....

Сьогодні (08.05.14) дорога з Києва в Луцьк. Субару аутбек новий. Києвські номери - службовий... 4 чоловіки в салоні.... Відрядження на 3 дні - в кожного сумки....

ТРИ рази нас зупиняли (Київ, Рівне)... Документи, сумки дивились... (напевне ми виглядали як тітушки після вчорашньої вечері...))) Що хотів сказати в цьому пункті - це все залежить від людей, що чергують.... В Рівному - Гаїшнік нас зупинив, подивився документи і каже - відкирийте багажник, я йому - друже, я свій, невже не чуєш мову, втомився за 2 дні, за доцьою скучив з Луцька і т.д і т.п...., а він повернув погляд набік (був ще з кимось, напевне самооборона), той показово перезарядив автомат, гаїішник ще раз серйозно - відкрийте багажник!!!... Дальше не буду розказувати - але відшманали нашу машину жостко... ТАК І ТРЕБА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

До речі. Все вище написане тільки ІМХО!!!!

Вибачте за "много букафв".... Як міг так і постарався пояснити - тапками не кидайте зразу....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ATO.Побільше шуму? А для чого? Щоб написати в пресі,що пройшов важкий бій? А народ скидається баблом на армію.

Поясню трохи відео.Це відео нападу на наших солдат місцевого населення.Спочатку військові чинили супротив,а потім сказали місцевим,що вистріляють весь боєкомплект в повітря,що і зробили.Місцеві кричать Ура і хвалять солдат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

moZok,Прочитав,в основному все як би вірно пишете.Але..

З не дуже важливого

1.Чисельність працівників вашої компаніі більше ніж населення Китаю :0157:

З важливого

1.Запоріжжя,Дніпропетровсь у вас теж в списку проблемних міст в одному ряду з Донецьком і Луганськом -не вірю.. :0157:

А так все вірно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

moZok,Прочитав,в основному все як би вірно пишете.Але..

З не дуже важливого

1.Чисельність працівників вашої компаніі більше ніж населення Китаю :0157:

З важливого

1.Запоріжжя,Дніпропетровсь у вас теж в списку проблемних міст в одному ряду з Донецьком і Луганськом -не вірю.. :0157:

А так все вірно.

"100500 міліонів" - це фраза, яку часто вживають в неті і не тільки, щоб замінити слово багато...)))))

Запоріжжя, Дніпропетровськ - я не готовий говорити зовсім про всіх, але так склались обставини, що люди, які представляли ті області виявили себе трохи колорадами. Суки... Ще можу добавити, що 5 років назад я півтора року прожив в Запоріжжі. Залишилось там багато знайомих, друзів з якими я досі спілкуюсь. Так от - там все не однозначно, на жаль(((.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дмитро Тимчук

По оперативным данным группы «Информационное сопротивление», в Краматорске террористы оборудовали несколько огневых точек.

Одна из них находится на втором этаже Дворца культуры и техники (в фотостудии с видом на исполком).

Вторая - на крыше жилого дома напротив гостиницы по ул. Социалистической.

Здесь постоянно дежурят боевики, вооруженные снайперскими винтовками и автоматами.

Несколько вооруженных боевиков постоянно дежурят во дворах за исполкомом. По нашим данным, "патрулям" террористов розданы коктейли Молотова.

Кроме этого, по имеющимся данным, в городе оборудовано 5 блокпостов сепаратистов.

1. ул. Парковая, напротив дома №107.

2. Артёмовский переезд (при въезде на мост со стороны Дружковки).

3. "Маячка" (по дороге на Дмитровку).

4. На выезде в сторону Славянска.

5. ул. Орджоникидзе/Совхозная (поворот на Ясногорку).

Как вчера сообщала группа «ИС», 9 мая в Краматорске высока вероятность провокаций и диверсий силами пророссийских экстремистов с целью дестабилизации и без того сложной обстановки в городе.

Ситуація просто критична, і довела до цього саме сучка з косою, відчуваю що сьогодні зведення будуть з усієї країни як з фронтів в 41му.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

moZok,Ну, про Китай я пошуткував ,звичайно-я зрозумів *шуткуюмора*.А Дніпропетровськ там однозначно,про Запоріжжя не буду сперечатися,не готовий надати факти.Едине що може зломати Дніпропетровськ,це армія РФ.Все.Там шансів у вати не має,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Громадське

Сьогодні о 3:30 невідомий кинув коктейль Молотова у колодязь, в якому проходять оптоволоконні лінії, на Дорогожичах у Києві

Результат: немає ефірного мовлення телеканалів Інтер, УТ-1, НТН, ТРК Киев, а також радіостанцій 98фм, Гала Радіо, 100,5, Просто Радіо,105,5

Це ж не дилетант кидав, оскільки потрібно знати куди і що кидати.

У Києві палають кабелі у тунелі телевежі, вона оточена

У Києві о 4:37 ранку сталося загорання кабелів у тунелях між Київською телевежою та приміщенням Національної телерадіокомпанії України.

Про це повідомили ТСН.ua у Державній службі з надзвичайних ситуацій.

У ДСНС заявили, що загорілася не сама телевежа, а кабелі в тунелях між телецентром та телевежею.

Наразі техніка ДСНС прибула на місце події, однак приступити до гасіння пожежі рятувальники не можуть, оскільки кабелі знаходяться під високою напругою.

За словами представника відомства, у разі відключення кабелів може бути відключене мовлення телеканалів.

Є інфармація, що колодязь біля телевежі підірвали.

Як повідомлялося раніше, 8 травня бійці Нацгвардії взяли під охорону столичну телевежу, оскільки побоювалися провокацій.

У Луганську відключили "1+1", Перший Національний та "5 канал".

Також у Сєвєродонецьку після захоплення терористами сєвродонецького ТВ lannet, відключено від мережі кабельного телебачення більшість каналів, що ведуть мовлення на українській мові, зокрема "1+1", "Інтер", "Україна", "ІСТV", "Новий канал" та інші. Ввечері 8 травня на частотах цих каналів була заставка, що мовлення вимкнено на вимогу армії "юго востока".

А ЮВТ збирає по всій країні бля...Ь народне ополчення, партизанський отряд, а вцей час 70тис армія просиджує ресурси на полігонах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Донецкие террористы вешая триколор оставляют гранаты,которые рванут при снятии флага, а если дети? Это танк-памятник

BnHzSgrCUAA4TQu.jpg

це вже повний піпец.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ATO.Побільше шуму? А для чого? Щоб написати в пресі,що пройшов важкий бій? А народ скидається баблом на армію.

Хто не лiнивий (з тих, хто мiнусiв налiпив zaHARE) може ознайомитись i з iншим вiдеоматерiалом оператора (на тому ж ютьюб).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

moZok,Ну, про Китай я пошуткував ,звичайно-я зрозумів *шуткуюмора*.А Дніпропетровськ там однозначно,про Запоріжжя не буду сперечатися,не готовий надати факти.Едине що може зломати Дніпропетровськ,це армія РФ.Все.Там шансів у вати не має,

от Вам і докази... (добре,що хоч там не всі мєнти продались)...

В Запорожье милиция задержала 11 человек с оружием

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Донецкие террористы вешая триколор оставляют гранаты,которые рванут при снятии флага, а если дети? Это танк-памятник

BnHzSgrCUAA4TQu.jpg

це вже повний піпец.

Да це муляж. ІМХО

484px-Grenade_F1_ru.svg.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ATO.Побільше шуму? А для чого? Щоб написати в пресі,що пройшов важкий бій? А народ скидається баблом на армію.

Хто не лiнивий (з тих, хто мiнусiв налiпив zaHARE) може ознайомитись i з iншим вiдеоматерiалом оператора (на тому ж ютьюб).

я не мінусував, але подивився... і що? я не зрозумів, ЩО ти хотів сказати цим?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...