Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

До всіх, хто каже, що Путін НЕ введе регулярні війська - невже ви думаєте, що Путін візьме отак в лоб і введе війська? Невже ви ще не зрозуміли, що це не проста війна? Все буде зовсім не прямолінійно. Так вангую, що одним з варіантів зі сторони Путіна може бути волання про те, що террористи атакують РФ, Україна на них не має впливу і довго затягує з цим, тому потрібно вводити миротворчеський контингент для контролю ситуації в Україні. При чому, він там, так само як і в Криму, вже буде розміщенний давно (один з таких прикладів - сьогоднішнє перекидання військ РФ в Україну). І, враховуючи те, що зараз подає РоссіяТБ - на таке розгортання подій дуже велика ймовірність, на жаль. Я вже тут у темі писав, ще як тільки в Криму Раду захватили "невідомі", я вже тоді давай посилання на статтю, як потрібно діяти, в умовах війни мирному населенню. І все так сталось. Тому, на жаль, Путін введе свої війська в Україну, під яким предлогом - це вже інше питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

ОФИЦИАЛЬНО - ТИШИНА

пресс центр АТО викладав відео https://ru-ru.facebook.com/ato.news

Інтервенція почалась вже давно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велика колона бойовиків, що вночі перетнула кордон в районі КПП "Ізварине", була розсіяна українською артилерією

Приблизно о першій годині ночі розвідка виявила перетин державного кордону військової колони в районі КПП "Ізварине", яка складалася з приблизно 100 одиниць бронемашин і автомобілів. Артилерія відкрила вогонь на ураження. Знищення колони відбувалося вночі, поки що даних по кількості знешкоджених бойовиків – немає

Взято з мордокниги, і тікішо по зомбоящику якийсь вояка на пресконференції це ж сказав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Салдатску маму" (она-же "беженка ДНР", она-же "одесситка", она-же - секретар комісії рехферендума Лугандонії) - таки взяли! :)

здається мені, що її через деякий час випустять... може під підписку.... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще як Новодворська від інфекційно-токсичного шоку скончалась або краще розстрі при спробі втечі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велика колона бойовиків, що вночі перетнула кордон в районі КПП "Ізварине", була розсіяна українською артилерією

Приблизно о першій годині ночі розвідка виявила перетин державного кордону військової колони в районі КПП "Ізварине", яка складалася з приблизно 100 одиниць бронемашин і автомобілів. Артилерія відкрила вогонь на ураження. Знищення колони відбувалося вночі, поки що даних по кількості знешкоджених бойовиків – немає

Взято з мордокниги, і тікішо по зомбоящику якийсь вояка на пресконференції це ж сказав.

Ляшко каже, що нашу колону розстріляли з території РФ.

С территории РФ обстреляна колонна украинских войск: 7 погибших, - депутат

Сегодня утром с территории России артиллерийским огнем накрыли колонну украинских войск. Об этом в своем Facebook сообщил народный депутат Украины Олег Ляшко.

«С российской территории 20 минут назад расстреляли из артиллерии колонну военнослужащих 72 бригады, которая двигалась в направлении Саур-могилы. По предварительным оценкам, среди наших 7 погибших, два десятка раненых», - написал Ляшко.

Кроме того, уничтожена военная техника.

Ляшко призвал Президента Украины объявить военное положение

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велика колона бойовиків, що вночі перетнула кордон в районі КПП "Ізварине", була розсіяна українською артилерією

Приблизно о першій годині ночі розвідка виявила перетин державного кордону військової колони в районі КПП "Ізварине", яка складалася з приблизно 100 одиниць бронемашин і автомобілів. Артилерія відкрила вогонь на ураження. Знищення колони відбувалося вночі, поки що даних по кількості знешкоджених бойовиків – немає

Взято з мордокниги, і тікішо по зомбоящику якийсь вояка на пресконференції це ж сказав.

ну тепер ясно чого в рашці казали про снаряд з України.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вночі артилерія Збройних сил України знищила велику колону бронетехніки, яка незаконно перетнула українсько-російський кордон. Кількість втрат з боку терористів уточнюється.

Про це під час брифінгу повідомив речник РНБО Андрій Лисенко.

Сьогодні приблизно опівночі терористи нанесли масований артилерійський удар по підрозділах сил АТО в районі населеного пункту Ізварине. Завдяки маневруванню та вмілому використанню технічних засобів захисту українським військовим вдалось уникнути втрат. Згодом з’ясувалося, що це був вогонь, яким забезпечувався перехід великих сил найманців з Росії на територію України,

— зазначив Лисенко

О 1 годині артилерія відкрила вогонь на ураження.

Приблизно о 1-ій годині ночі розвідники Збройних сил України виявили величезну колону техніки, яка складалася приблизно зі ста одиниць бронемашин та автомобілів. Артилерія ЗС України відкрила вогонь на ураження. Кількість втрат з боку супротивника уточнюється,

— додав речнк РНБО

http://youtu.be/8LzOztZ0FFE

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оновлена держава Порошенко боїться власний народ більше за армію Хуйла

Тому що укр влада відчуває що рос пропаганда може почати або вже почала працювати над тим щоб створити протистояння нової влади і народу, нацькувати людей на новоутвореного президента. Навіть в тій самій росії всі підтримують президента, армію, вірять в перемогу над будь-яким ворогом, сама остання собака підтримає путлєра у війні з Україною.

У нас жеж все обсирається, все погано, ми неможем зрозуміти чому невводять нові санкції, чому ніхто за нас невоює (згадайте як ми раділи і потирали руки коли крейсер США увійшов в Чорне море), чому нам навязали що у нас найгірша армія в світі, чому після виборів Пороха почали обсирати і готові були новий майдан влаштовувати? Кому вигідно щом ми перебували в такому стані? щоб почався розлад в суспільстві?

Візьмемо цю тему, є пости де люди власну думку виражають а є де постять новини , так от серед власних думок 90% песимізму Я вважаю що в нас сильна армія, розумний президент, хоробрі воїни і ми 200% переможемо у цьому конфлікті, всі інші скиглення я категорично несприймаю і вважаю них як такі що деморалізують суспільство і вносять свою долю для перемоги кремля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У террористов новая тактика

Джерело: ІНФОРМАТОР.su

За последнее время у террористов наблюдается новая тактика информационной войны. Они делают засады на авиацию. Запускают утку в инет о том, что в таком-то месте стоит колонна из 100-500 танков террористов, и “Грады”, и вообще у них там очень большой лагерь теперь, это практически на границе с Россией и ещё поступает техника. Одна женщина очевидец, которая живёт недалеко от границы сегодня сообщили, что недалеко огромная колонна и лагерь и тд., но оказалось, что там просто в кустах сидят какие-то мелкие сепаратисты-влкоголики с оружием, в зелёнке в нескольких местах, а на открытом месте стоит 2 танка, судя по внешнему виду – подбитые. Вот такие засады у террористов востока.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До всіх, хто каже, що Путін НЕ введе регулярні війська - невже ви думаєте, що Путін візьме отак в лоб і введе війська? Невже ви ще не зрозуміли, що це не проста війна? Все буде зовсім не прямолінійно. Так вангую, що одним з варіантів зі сторони Путіна може бути волання про те, що террористи атакують РФ, Україна на них не має впливу і довго затягує з цим, тому потрібно вводити миротворчеський контингент для контролю ситуації в Україні. При чому, він там, так само як і в Криму, вже буде розміщенний давно (один з таких прикладів - сьогоднішнє перекидання військ РФ в Україну). І, враховуючи те, що зараз подає РоссіяТБ - на таке розгортання подій дуже велика ймовірність, на жаль. Я вже тут у темі писав, ще як тільки в Криму Раду захватили "невідомі", я вже тоді давай посилання на статтю, як потрібно діяти, в умовах війни мирному населенню. І все так сталось. Тому, на жаль, Путін введе свої війська в Україну, під яким предлогом - це вже інше питання.

Вангувати - невдячна справа. Я бачу такий розклад - взяли під контроль Ізварине і Червонопартизанськ, кордон ось-ось буде закритий армією(і продажний Литвин не поможе). Справи в Гіркіндів, бєсів і прочої нечисті зараз кепські, а так - взагалі хана! Cлов'янськ впав, Крим став островом, а південь накрився Кабаєвою. Х@ло вводить останні козирі - хоче щоб генштаб запанікував (бо в разі "заварухи" кращі сили української армії будуть дуже швидко знищені) і "вирівняв" лінію фронту, знов "оголивши" кордон.

Сьогодні - фінал ЧС, вся увага світу прикута до телеекранів з зеленими полями. Моє імхо - якщо до завтрашнього ранку нічо не буде - черговий момент для х-ла буде втрачено. Уявляю, що зараз робиться в кремлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що укр влада відчуває що рос пропаганда може почати або вже почала працювати над тим щоб створити протистояння нової влади і народу, нацькувати людей на новоутвореного президента. Навіть в тій самій росії всі підтримують президента, армію, вірять в перемогу над будь-яким ворогом, сама остання собака підтримає путлєра у війні з Україною.

У нас жеж все обсирається, все погано, ми неможем зрозуміти чому невводять нові санкції, чому ніхто за нас невоює (згадайте як ми раділи і потирали руки коли крейсер США увійшов в Чорне море), чому нам навязали що у нас найгірша армія в світі, чому після виборів Пороха почали обсирати і готові були новий майдан влаштовувати? Кому вигідно щом ми перебували в такому стані? щоб почався розлад в суспільстві?

Чого ви все мішаєте в один вінігрєт? Я не бачу позитивного зв'язку між перемогою в війні і корупцією, саботажем в владі. Я впевнений в нашій армії, але чи армія впевнена в державі? А я хочу, щоб тили були прикриті, щоб погань не наживалась на тендерах для армії, які призводять фактично до того, що за сумашедші переплати поставляється не відповідне ціні обладання, харчування, або взагалі проходить тільки по паперах. Ви що в корупції замішані, що так важко прослідкувати зв'язок між вкраденими з оборонки грошима, технікою, приміщеннями, теритріями і старими формою і бєрцами на передовій? Як може система заточена під грабунок і саботаж генерувати перемогу?

Я не переживаю за Ізраіль, там влада і народ живуть прозоро і чесно, довіряючи один одному. Попався Шарон на борделі - пішов у відставку, щоб не принижувати владу і народ. Вони не можуть програти війну, їх можна тільки повністю знищити. Я хочу щоб у нас було так само.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Салдатску маму" (она-же "беженка ДНР", она-же "одесситка", она-же - секретар комісії рехферендума Лугандонії) - таки взяли! :)

здається мені, що її через деякий час випустять... може під підписку.... імхо

Знаєте, Basil, і чогось мене це не здивує))) В результаті виявиться що вона вагітна трійнею і вже на 9 місяці вагітності :_02: .
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого ви все мішаєте в один вінігрєт? Я не бачу позитивного зв'язку між перемогою в війні і корупцією, саботажем в владі. Я впевнений в нашій армії, але чи армія впевнена в державі? А я хочу, щоб тили були прикриті, щоб погань не наживалась на тендерах для армії, які призводять фактично до того, що за сумашедші переплати поставляється не відповідне ціні обладання, харчування, або взагалі проходить тільки по паперах.

Ось свіжий приклад

На держпідприємстві "Київський бронетанковий завод" встановлено факти зловживання службовим становищем керівництвом заводу.

Про це йдеться у повідомленні прокуратури Центрального регіону.

У червні 2014 року ДП отримало понад 64 млн грн бюджетних коштів за поставлені бронетранспортери для потреб підрозділів Національної гвардії України.

"Керівництвом підприємства було укладено договір поставки корпусів до нових бронетранспортерів із комерційною фірмою, яка не є їх виробником і не має відповідної ліцензії на торгівлю товарами військового призначення, а фактично здійснює свою діяльність лише у сфері надання охоронних послуг", - зазначили у прокуратурі.

Службові особи держпідприємства всупереч вимог законодавства, а також умов договору поставки, яким визначено проведення оплати продукції лише після її надходження, зловживаючи службовим становищем, з метою одержання неправомірної вигоди для приватного підприємства, безпідставно перерахували йому кошти в розмірі 12 млн грн.

"У ході перевірки встановлено, що вищевказане приватне підприємство не знаходиться за вказаною в договорі адресою", - додали в ГПУ.

Відомості про кримінальне правопорушення за ч. 2 ст. 364 ("зловживання владою або службовим становищем") Кримінального кодексу України, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Розпочато досудове розслідування.

Як думаєте, скільки буде йти "розслідування"?

Коли, кого і як накажуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закриють справу за відсутністю складу злочину, так як знайдуться дуже вагомі аргументи :_39::_30:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналізую втарити козлоекономіки від санкцій заходу.

1-й етап санкцій: втрати економіки Росії до 15 млрд. долларів.

2-й етап санкцій: загальний капіталовідток 100 млрд. долларів.

Якщо введуть 3-й етап справжніх санкцій рашка загнеться. Почнеться лавиноподібий еффект. Питання в тому як заставити Захід це зробити?

Франция откажется от поставок России вертолетоносцев «Мистраль» только в случае введения Евросоюзом санкций третьего уровня.

Об этом, как сообщает BBC, заявил министр обороны Жан-Ив Ле Дриан в интервью газете «Le Monde», информируетЦензор НЕТ со ссылкой на Главком.Источник:http://censor.net.ua/n293628

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Франция откажется от поставок России вертолетоносцев «Мистраль» только в случае введения Евросоюзом санкций третьего уровня.

Це логічно, на вулиці треба покласти асфальт , ви ж не самі його купуєте і кладете, а збираєте з усієї вулиці кошти і тоді латайте ями. Так само і в політиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від братів слов'ян - поляків:

1394800713_129466349.jpg

Світ без проблем. На місці росії - океан мрій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бойовики ведуть вогонь з "Граду" з житлових районів Луганська, - АТО

Терористи стріляють з "Граду" по селищу Станиця Луганська з житлових районів міста

Відповідне відео опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці речник сил АТО Владислав Селезньов.

"Черговий відеодоказ того, що бойовики ведуть вогонь з кварталів, де проживають мирні мешканці Луганська", - написав він.

Нагадаємо, що горезвісна Станиця Луганська вже була обстрілянабойовиками, внаслідок чого загинули мирні мешканці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панікьорам:

Демонстрацією присутності називають у прес-центрі Антитерористичної операції переміщення військової техніки бойовиків у Луганську. Речник штабу АТО Олексій Дмитрашківський повідомив "5 каналу", що таку тактику терористи застосовували у Чечні.

Інформація щодо великої колони в місті Луганськ - це ні що інше, як демонстрація присутності іноземних військ на території міста. Цей сценарій відслідковується ще з Чечні. Такий само сценарій: вмикалась сирена, їздила техніка і бойовики активно віталися, показуючи свою присутність у місті. Так само сьогодні відбулося і в місті Луганськ. О шостій ранку була увімкнена сирена і 20 машин можна сказати їздили по колу, не даючи людям спати і тим самим показуючи, що вони в місті є. Ми цю ситуацію контролюємо. Я думаю, що найближчим часом терористи отримають своє", - зазначив Дмитрашківський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самі стріляють, самі знімають, самі історію пишуть для зомбаків "Домбасу".

Як можна досі вірити паРаші, якщо Славянськ вже мирний і таке там було при террористах??? Контраст просто вражаючий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Военные Сводки с Юго-Восточного фронта

photo-thumb-22728.jpg?_r=1225646383

Отправлено от Котыч в 27 минут назад в

В Луганске (на его окраинах) тяжелые бои. Многое неясно, но подтверждается, что противник бросил в бой около 70 танков в составе двух компактных бронегрупп. Есть пока неподтвержденные данные о высадке с вертолетов спецназа противника непосредственно в городе.

У нас вдоль фронта артиллерийские перестрелки + противник подтягивает много бронетехники, артиллерию и вертолеты. С юга и с запада идут колонны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в рашці пропаганда по зомбоновинам на ТВ??? тоді ви ще не бачили дійсно просто жосткої пропагандющєєся..- *Телевидение КНДР сообщило о выходе их сборной в финал ЧМ по футболу*....сюда!!! :0157::_09::sq_ye: це б. н. п. п..я.............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почему Порошенко не вводит военное положение

Нужно ли вводить военное положение на Донбассе? Не сдает ли Порошенко позиции Украины? Насколько правильны его действия? Эти вопросы заставляют общество вскипать яростными спорами. А между тем, получи

ть ответ на эти вопросы не так уж сложно – достаточно обратиться к мировому опыту борьбы с партизанским движением.

А он дает ясный и четкий ответ. Еще в 1934-м году Чарльз Гвин, чьи советы в книге «Imperial policing» многократно доказали свою эффективность в борьбе с партизанскими и сепаратистскими движениями в разных странах мира, называет четыре фактора, обеспечивающие победу правительства:

1. Гражданская власть в регионе должна сохранять доминирование над военной.

2. Военная сила должна применяться в минимально необходимых размерах.

3. Все контрпартизанские действия должны быть быстрыми и решительными.

4. Гражданские и военные власти должны тесно сотрудничать.

Почему эффективен именно такой алгоритм? Ответ на этот вопрос становится понятен, если вспомнить главный принцип борьбы с незаконными вооружёнными формированиями. А он заключается в следующем.

Один из главных гуру партизанской войны, Мао Цзедун, сравнивал партизан с рыбой, а население – с морем. «Партизан – это рыба, население – это море, в котором он плавает», -- писал Мао. Если уничтожить рыбу, но оставить море – поддержку и симпатии населения, -- то рано или поздно там заведется новая рыба. Поэтому единственный надежный и эффективный способ борьбы с партизанами – осушить море, то есть лишить незаконные вооруженные формирования поддержки населения.

Иначе говоря, главным, стратегическим объектом воздействия правительства в контрпартизанской войне являются не незаконные вооруженные формирования, а умы и сердца населения района партизанской войны.

Военные операции при этом играют роль срочного кровоостанавливающего средства, но если ограничиться только им, инфекция останется и рана неизбежно закровоточит вновь. Чтобы этого не случилось, необходимо укрепление иммунитета. Так что уничтожение незаконных вооруженных формирований – это первоочередная, но не основная задача. Приоритетом остается завоевание лояльности населения. Именно поэтому, к примеру, контрпартизанская стратегия США предписывает обязательное проведение операций по двум направлениям: «military campaign» и «heart-and-mind campaign» -- «военная кампания» и «кампания по завоеванию умов и сердец», причем последней отдается приоритет.

А как свидетельствует мировой опыт, введение военного положения не способствует росту лояльности населения, а совсем наоборот. Таким образом, даже если оно и даст позитивный эффект в краткосрочном периоде, то заложит большое количество новых проблем на будущее и в конечном счете усилит сепаратистские настроения и движения. А в масштабах государства всегда важно мыслить стратегически.

По той же причине перед началом военных действий обязательно объявляют перемирие, которое позволяет местному мирному населению покинуть опасную зону. Такие действия проводят, чтобы избежать лишних жертв. А жертвы случаются по той простой причине, что в горячке боя правительственным войскам тяжело отличить мирного жителя от террориста – сейчас он вроде как мирный житель, а через секунду у него в руке автомат, поэтому в конечном счете инстинкт самосохранения заставляет военнослужащих стрелять во все, что движется. Именно поэтому перемирие – это шанс избежать этих ненужных массовых жертв.

Если мы проанализируем действия Порошенко, то увидим, что они в точности соответствуют этим рекомендациям, разработанным специалистами на основе анализа контрпартизанских войн за два минувшие столетия. А это значит, что звучащие в его адрес обвинения в слабости и сдаче позиций не имеют под собой основания. Наоборот, системность и технологичность действий Президента внушают оптимизм.

Правда, у Президента сегодня есть иная проблема – объяснять правильность его действий широким массам должен не я в свободное от работы время, а его пиарщики, для которых это основная задача. Потому что непонимание рождает недоверие. А недоверие убивает рейтинг.

Но это уже совсем другая история

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось при спілкуванні з братом (він на сході, на передовій) він обмовився, що їм сказали що всю війну в Україні "заварили" Штати. Звісно, я йому сказав, що то попахує паРашинською пропагандою.

А сьогодні ось натрапив на це відео:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...