Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

Маріуполь, розбита техніка терористів

BqAbrDZCEAEzri3.jpg

http://youtu.be/SChFnwu3QSI

сподобалось як використали ворожий прапор на 1,30хв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Мэр Горловки распорядился перейти на русский и называть Хуйла отцом а Россия - мать

мама анархия батько Махно, або мама анархия папа стакан портвейна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tank_t_72_snizhne.jpg

Танк Т-72 в Сніжному. Фото: @euromaidan/Twitter

Три танки сепаратистів, які проїхали в Україну з території Росії, зламалися біля Артемівська Донецької області.

Про це на прес-конференції в п’ятницю повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, пише «Українська правда».

«Ці танки зараз знаходяться біля селища Часів Яр Артемівського району Донецької області. Фактично вони вже в несправному стані. За нашими даними, ці танки далі не слідують через те, що вони поламалися», – сказав він.

Антон Геращенко зазначив, що, швидше за все, танки поламалися через те, що управляли ними сепаратисти,які не є професійними танкістами і не вміють поводитися з військовою технікою.

У свою чергу, за даними МВС, ці танки раніше належали Збройним силам України, але під час окупації Криму були захоплені російським військовими і по морю переправлені на материкову частину Росії.

Геращенко зауважив, що таким чином президент Росії Володимир Путін намагається маніпулювати думкою світової громадськості, стверджуючи і документально підтверджуючи, що російські танки не вторгалися на територію України.

Як відомо, 12 червня три танки в складі колони техніки терористів перетнули кордон з Україною з боку Росії і пішли в сторону Горлівки. Пізніше ця колона була атакована силами АТО, і два танки були знищені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три танки сепаратистів, які проїхали в Україну з території Росії, зламалися біля Артемівська Донецької області.

для успішних дій мало мати танки, потрібно вміти ними керувати.

Анатолій Гриценко

Президент має заборонити чиновникам такі заяви!

Голова НАК Нафтогаз заявив, нібито Україна готова виплатити Росії борг $1,9 млрд за спожитий газ, якщо Росія погодиться на нову ціну в $326 за 1000 кубів газу хоча б на наступних півтора роки.

Що це за заяви, та ще й від імені Держави Україна?

На місці Президента, а за Конституцією саме він координує зовнішню політику держави, я би заборонив українським чиновникам подібні заяви, а тим більше – будь-які виплати зараз Росії-агресору!

Путін-агресор силою захопив Крим, внаслідок чого наша держава втратила не менше трильйона доларів. Путін-агресор дестабілізує Схід країни, там росіяни і місцеві найманці з російською зброєю убивають наших громадян, зупинено роботу підприємств, нормальне життя мільйонів наших громадян. Усі ці втрати України чиновники порахували? Тож за таких умов – жодних виплат Росії, нехай Путін з Міллєром своїм газом давляться!

Врешті-решті, і я постійно на цьому наголошую: російський газ Державі Україна не потрібен взагалі. Він потрібен олігархам від хімії й металургії? Так уперед на ринок, торгуйтеся собі й купуйте, де хочете й скільки хочете!

Ви бачили, щоб президенти Чехії чи Словенії торгувалися з Путіним за ціну на газ для чиїхось приватних підприємств? Не бачили, бо там газовий бізнес ніколи не був "президентським бізнесом". Україні треба теж нарешті припинити хибну практику газових переговорів на рівні глави держави.

Міністерство внутрішніх справ просить громадян фіксувати на відео, за можливості, обличчя членів незаконних збройних формувань для внесення їх у відповідну базу.

Про це заявив радник голови МВС Антон Геращенко на брифінгу в п'ятницю.

"'Нам дуже потрібна ваша підтримка – якщо у вас є можливість, фіксуйте обличчя терористів, викладайте запису в Ютуб"', - сказав він, звертаючись до громадян України.

Геращенко пояснив, що правоохоронці системно аналізують усі відеозаписи з усіх міст, створюючи базу бойовиків і фіксуючи повністю всі події, які сталися з початку проведення антитерористичної операції на Донбасі.

'"Кожен терорист рано чи пізно буде покараний"', - пообіцяв він.

щодо останньої фрази то дуже хотілося б вірити проте оглядаючись на події майдану закрадаються сумніви, тому вважаю кара на місці за законами військового часу є більш прийнятна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три танки сепаратистів, які проїхали в Україну з території Росії, зламалися біля Артемівська Донецької області.

Ці три танки вже знищували, декілька разів, а вони все їдуть, а тут самі всі 3 зламались в одному місці самі. Що за брєд. :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замідьте, що на відео про Януковича його підписали просто - "Віктор Янукович". Без всяких Президент України і т.д.. Це хоть вже добрий знак, що Путін Порошенка признав. Ну а так подивився першу хвилину і далі закрив. Та сама болтологія, що й завжди.

З поганого - вчора побачив, що майже всі канали по зомбоящику поприбирали прапор України і "Єдина Країна - Единая Страна". І ще.. Дуже погані знаки нової влади..

Україна відмовилась від претензій на вкрадений в Криму газ "Чорноморнафтогазу"

Заради компромісу по газовій суперечці Україна відмовилась від претензій за газ, який відібрали разом з компанією "Чорноморнафтогаз" під час анексії Криму

Про це на прес-конференції повідомив голова "Нафтогазу" Адрій Коболєв, передає ЛІГАБізнесІнформ.

Коболєв позначив, що на переговорах на прохання російської сторони Україна погодилася надати суверенні гарантії за газовими боргами перед "Газпромом", а також тимчасово відмовилася від претензій за газ, який був відібраний у "Нафтогазу" разом з компанією Чорноморнафтогаз (річна видобула - 2 млрд куб м).

Нагадаємо, як повідомив глава "Нафтогазу" Андрій Коболєв Україна готова погасити $1,9 млрд боргу за газ перед Росією у разі встановлення проміжної ціни на газ на рівні $326 за тис. куб. м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, три танки заїхало, а знищили вже зо десять - отак от вміють наші генерали танки нищити, ще три зламаних лишилось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За минулу добу сили антитерористичної операції в районі зони проведення АТО знищили понад 150 бойовиків

Про це повідомило джерело в штабі АТО кореспонденту "ЛІГАБізнесІнформ".

За інформацією співрозмовника агентства, бойовики знищені в ході операцій у прикордонних районах із Росією, у районі міста Сніжне і в інших містах на сході країни.

"Операція триває. Звільнення захоплених територій іде за планом. Моральний дух бійців на висоті", - сказав він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коболєв позначив, що на переговорах на прохання російської сторони Україна погодилася надати суверенні гарантії за газовими боргами перед "Газпромом", а також тимчасово відмовилася від претензій за газ, який був відібраний у "Нафтогазу" разом з компанією Чорноморнафтогаз (річна видобула - 2 млрд куб м).

Нагадаємо, як повідомив глава "Нафтогазу" Андрій Коболєв Україна готова погасити $1,9 млрд боргу за газ перед Росією у разі встановлення проміжної ціни на газ на рівні $326 за тис. куб. м.

годовая добыча Чорноморнафтогаз - 2 000 000 000 куб м по цене $326 за тыс. куб. м. это я так понял $652 000 000, т.е. $652 млн., а долг 1900 млн, нормально мы так отказались от $652 млн в год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та на такі заяви немає чому звертати уваги. Всі ж знають, що той хер з Курченком крутився, вот поки воно ще директор, то починає триндіти щопопало.

це ж на рівні держави підписуються такі контракти, а воно,як і пуйло = *йло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коболєв позначив, що на переговорах на прохання російської сторони Україна погодилася надати суверенні гарантії за газовими боргами перед "Газпромом", а також тимчасово відмовилася від претензій за газ, який був відібраний у "Нафтогазу" разом з компанією Чорноморнафтогаз (річна видобула - 2 млрд куб м).

Нагадаємо, як повідомив глава "Нафтогазу" Андрій Коболєв Україна готова погасити $1,9 млрд боргу за газ перед Росією у разі встановлення проміжної ціни на газ на рівні $326 за тис. куб. м.

годовая добыча Чорноморнафтогаз - 2 000 000 000 куб м по цене $326 за тыс. куб. м. это я так понял $652 000 000, т.е. $652 млн., а долг 1900 млн, нормально мы так отказались от $652 млн в год.

В мене таке враження, що ще трохи, і відмовимось від Криму на користь погашення якогось боргу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три танки сепаратистів, які проїхали в Україну з території Росії, зламалися біля Артемівська Донецької області.

Ці три танки вже знищували, декілька разів, а вони все їдуть, а тут самі всі 3 зламались в одному місці самі. Що за брєд. :_09:

цілком можливо що всі три зламались практично одночасно судячи з подій що з ними відбувались, схоже вони не зламались а перестали їхати з невідомих причин(здогадуюсь які причини але писати не буду бо вата наш форум дуже ретельно моніторить), досвідчений механік полагодить за кілька хвилин і поїде далі а от ватнікам такі речі невідомі, зараз там їх налякати штурмовиками щоб все кодло порозбігалось й можна записувати нові бойові одиниці до наших лав.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене таке враження, що ще трохи, і відмовимось від Криму на користь погашення якогось боргу..

На трильйон долларов мы никому не должны

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За минулу добу сили антитерористичної операції в районі зони проведення АТО знищили понад 150 бойовиків

Цікаво, а скільки за минулу добу через дірявий кордон приїхало бойовиків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ж на рівні держави підписуються такі контракти, а воно,як і пуйло = *йло

Гриценко чітко сьогодні сказав на рахунок усієї газової колотнечі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В.о. губернатора Луганської області: Спочатку все "кришував" Єфремов, потім втрутилася Росія

http://www.pravda.com.ua/articles/2014/06/13/7028941/

Чи почує Україна Донбас?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dieselsmart, думаю вони їх заглушили а потім тупо не змогли завести, так як в Росії основний танк Т-72, то імовірно ті хто приїхав на цих танках Т-64 до цього і в очі не бачив, не кажучи вже про обслуговування, а мотори там кардинально різні. На форумах часто в срачі Т-72 проти Т-64 як постійний аргумент приводився двигун який дуже фігово стартує особливо зимою, а ті хто служив на Т-64 як контр-аргумент казали що просто руки треба прямі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dieselsmart, думаю вони їх заглушили а потім тупо не змогли завести, так як в Росії основний танк Т-72, то імовірно ті хто приїхав на цих танках Т-64 до цього і в очі не бачив, не кажучи вже про обслуговування, а мотори там кардинально різні. На форумах часто в срачі Т-72 проти Т-64 як постійний аргумент приводився двигун який дуже фігово стартує особливо зимою, а ті хто служив на Т-64 як контр-аргумент казали що просто руки треба прямі.

то я так розумію слід чекати новини, що танки завелись і поїхали далі?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lisovic,насправді в Т64 двигун кращий в усьому, там все настільки просте що простіше не придумаєш, просто потрібні відповідні знання яких у вати нема. Я сам особисто заводив їх в будь-яких умовах. Насправді всі досвідчені танкісти які знають ці танки порівнюють їх т72 трактор з мерседесом т64.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, полюбе 1 танк останеться =)

але думаю їх просто десь вкрадуть...інші ватнікі... і вони пропадуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dieselsmart, а я і не казав що там двигун гірший. В Т-72 чотирьохтактник який йому дістався ще з Т-34 після модифікації.

Dieselsmart, думаю вони їх заглушили а потім тупо не змогли завести, так як в Росії основний танк Т-72, то імовірно ті хто приїхав на цих танках Т-64 до цього і в очі не бачив, не кажучи вже про обслуговування, а мотори там кардинально різні. На форумах часто в срачі Т-72 проти Т-64 як постійний аргумент приводився двигун який дуже фігово стартує особливо зимою, а ті хто служив на Т-64 як контр-аргумент казали що просто руки треба прямі.

то я так розумію слід чекати новини, що танки завелись і поїхали далі?

Я думаю що якщо вони не знайдуть спеціалістів по Т-64 то фіг він вже куди поїде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...