Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

http://youtu.be/xu711qU449w

А що це в Нас?? Люстрація не чекаючи Пороха??

Ох не розуміють вони, що старих схем більше не може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Охохо, держава повинна багато чого забезпечувати. А в результаті населення саме з цим розгрібається.

Питання: хто винен - держава чи населення?

тут важливе питання, що є держава? Це ми , чи купка корумпованих чиновників, які розподіляють наші податки і державне майно, при цьому крадучи і нах вони нам такі треба?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не просто буде повернути Крим:

В ближайшие 6 лет на Черноморский флот России планируется поступление 30 боевых кораблей и вспомогательных судов

http://news.liga.net/news/politics/2310292-rossiya_planiruet_usilit_chernomorskiy_flot.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не просто буде повернути Крим:

В ближайшие 6 лет на Черноморский флот России планируется поступление 30 боевых кораблей и вспомогательных судов

http://news.liga.net...orskiy_flot.htm

якщо настругати багато ракет то їхні кораблі дійсно лом.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже швидко можна все і всіх розігнати і розвали, а от спробувати творити нове, використовуючи досвід тих, хто в минулому працював на іншу сторону - але при цьому є профі, навіть у справах дерибану майна - то зовсім інше.

А ти знаєш, що держава забезпечує онкохворих дітей ліками на 100%, а ці ліки потім батькам цих дітей продають, або пускають на ліво. Будеш з учасниками дерибану творити нове?

ти читати вмієш - я десь казав що треба дерибанити знову - читай уважно - ВИКОРИСТОВУВАТИ ДОСВІД ТИХ.....

будувати нове треба завжди використовуючи досвід минулого, особливо якщо це негативний досвід, щоб в майбутньому не виникало подібного і уникати потенціних негараздів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41d27f7-----1.jpg

Українські військові захопили танк, який використовували терористи під час атаки на українську військову частину в Артемівську.

Про це повідомили в Міністерстві оборони України.

Після аналізу, проведеного фахівцями Військової служби правопорядку у Збройних Силах України та Озброєння ЗС України, з’ясовано, що згідно із заводським номером цей танк Т-64БВ випущений у жовтні 1987 року на Харківському танковому заводі ім. О. Малишева.

За архівними даними ця бойова одиниця була відправлена до військової частини, яка на той час дислокувалася на території Росії.

48e091c-----.jpg

===========

І ще:

У Раді зареєстровано проект постанови про призов народних депутатів

Народним обранцям запропоновано провести місяць на зборах військовозобов’язаних у зоні АТО

http://tvi.ua/new/20...dnykh_deputativ

Цікаво, цікаво. Уявляєте Литвина з Єрємєєвим у нічній розвідці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажете, Меркель запропонувала Медведчука?

Немецкие промышленники требуют даже не заикаться о санкциях против России

Восточный комитет немецкой экономики опасается потери большого числа рабочих мест на фоне украинского кризиса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні мав діалог зі своїм однокласником, який вже дуже давно виїхав в одну із сонячних країн Євросоюзу, він часто постить в себе на сторінці ролики з анни-нюс і різні пости з антимайдану. Написав щоб не дивився цей канал, дав ссилку на крам-форум. У відповідь він написав що не буде читати форум де "людей які захищають свій дім називають терористами", коли сказав що більшість отих захищаючих це русо-туристи і місцевий креміналітет, то він написав що зі мною не згідний і що то місцеві жителі, всі ніші аргументи теж не були сприйняті.

От так от, тут в з Європи в людини такий погляд, а Ви хочете адекватності від жителів сходу які все життя з русопропаганду дивляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні мав діалог зі своїм однокласником, який вже дуже давно виїхав в одну із сонячних країн Євросоюзу, він часто постить в себе на сторінці ролики з анни-нюс і різні пости з антимайдану. Написав щоб не дивився цей канал, дав ссилку на крам-форум. У відповідь він написав що не буде читати форум де "людей які захищають свій дім називають терористами", коли сказав що більшість отих захищаючих це русо-туристи і місцевий креміналітет, то він написав що зі мною не згідний і що то місцеві жителі, всі ніші аргументи теж не були сприйняті.

От так от, тут в з Європи в людини такий погляд, а Ви хочете адекватності від жителів сходу які все життя з русопропаганду дивляться.

я навіть боюсь запитати що він думає про голодомор, УПА та заборону української мови. Де ви таких берете? У мене знайомі закордонні цілком адекватні яких верне від одного вигляду гопоти антимайдану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що, наш моротворець таки подовжив так зване перемир"я ще на три доби.

тільки що по інтеру передали.... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, зараз перемир'я може бути лише одне - до першого пострілу...а далі план Б, якого, я так зрозумів, куй є :(

а поки хлопці будуть гинути в "мирний" час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі про перемир'я, в мене склалось враження що відновлення АТО добивались саме бойовики. Постійні провокації протягом тижня, плюс серйозні бойові дії почали саме зі вчора на сьогодні. Думаю це було спеціально зроблено, от тільки для чого?

Бойовики сьогодні заявили про припинення вогню до 30 числа, тому ІМХО в Пороха особливо варіантів не було, якби він відав наказ на продовження АТО сьогодні, то це означало б програш ходу на міжнародній арені, ІМХО для цього сепаратори і обявили про припинення вогню раніше за рішення Пороха сьогодні.

Думаю нікого припинення вогню зі сторони терористів не буде, але нашим прийдеться шукати вихід щоб вийти з цією ситуації переможцем.

Схоже на політичних фронтах теж війна йде не слаба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наших пограничників відправляють на Схід, ніби сьогодні, один мій знайомий - батько одного з солдат, то він казав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі про перемир'я, в мене склалось враження що відновлення АТО добивались саме бойовики. Постійні провокації протягом тижня, плюс серйозні бойові дії почали саме зі вчора на сьогодні. Думаю це було спеціально зроблено, от тільки для чого?

Бойовики сьогодні заявили про припинення вогню до 30 числа, тому ІМХО в Пороха особливо варіантів не було, якби він відав наказ на продовження АТО сьогодні, то це означало б програш ходу на міжнародній арені, ІМХО для цього сепаратори і обявили про припинення вогню раніше за рішення Пороха сьогодні.

Думаю нікого припинення вогню зі сторони терористів не буде, але нашим прийдеться шукати вихід щоб вийти з цією ситуації переможцем.

Схоже на політичних фронтах теж війна йде не слаба.

Я вже писав, ПОП попав елементарно у пастку. Всі так хвалили за дуже хитрий хід ПОПа, насправді путлєр швидко перехопив ініціативу. Тепер путлєр буде постійно тролити продовженням перемир"я, а тим часом терористи танками будуть вбивати десятками наших солдатів. Нажаль ймовірність надходження вантажу 200 у родину Порошенка практично рівна 0. Якби таке сталося, дурні ігри у миротворця закінчилися. І не було б зрадницьких заяв, що Україні не потрібні санкції проти Рашки. Взагалі, я коли таке почув, спершу подумав, що мені почулося. Це повний п?зд"ць. Жирна Європа і так не дуже поспішає з санкціями, а той клоун ще каже, що не варто запроваджувати жодних образ для рашки. Це як? Так захищає свої заводи у рашці, що згідний здати усю Україну? Певно, що так. Йому канхфєти важливіші, ніж життя вдумайтеся, найвідданіших патріотів, які стоять на передовій! Гинуть найпідготовленіші військові - десантники! А за одну добу бойовики знищили 4 БТР і вбили 5 військових (і це лише попередні дані, блок-пост знищений, до нього неможливо дістатися і там лишилися загиблі та поранені). А воно знову миротворить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер путлєр буде постійно тролити продовженням перемир"я

Було б бажання - ніхто б про пукіна і не згадував. Проблеми України повинні залишитись в самій Україні.

Для чого затягують АТО? В кого які ідеї?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі про перемир'я, в мене склалось враження що відновлення АТО добивались саме бойовики. Постійні провокації протягом тижня, плюс серйозні бойові дії почали саме зі вчора на сьогодні. Думаю це було спеціально зроблено, от тільки для чого?

Бойовики сьогодні заявили про припинення вогню до 30 числа, тому ІМХО в Пороха особливо варіантів не було, якби він відав наказ на продовження АТО сьогодні, то це означало б програш ходу на міжнародній арені, ІМХО для цього сепаратори і обявили про припинення вогню раніше за рішення Пороха сьогодні.

Думаю нікого припинення вогню зі сторони терористів не буде, але нашим прийдеться шукати вихід щоб вийти з цією ситуації переможцем.

Схоже на політичних фронтах теж війна йде не слаба.

Я вже писав, ПОП попав елементарно у пастку. Всі так хвалили за дуже хитрий хід ПОПа, насправді путлєр швидко перехопив ініціативу. Тепер путлєр буде постійно тролити продовженням перемир"я, а тим часом терористи танками будуть вбивати десятками наших солдатів. Нажаль ймовірність надходження вантажу 200 у родину Порошенка практично рівна 0. Якби таке сталося, дурні ігри у миротворця закінчилися. І не було б зрадницьких заяв, що Україні не потрібні санкції проти Рашки. Взагалі, я коли таке почув, спершу подумав, що мені почулося. Це повний п?зд"ць. Жирна Європа і так не дуже поспішає з санкціями, а той клоун ще каже, що не варто запроваджувати жодних образ для рашки. Це як? Так захищає свої заводи у рашці, що згідний здати усю Україну? Певно, що так. Йому канхфєти важливіші, ніж життя вдумайтеся, найвідданіших патріотів, які стоять на передовій! Гинуть найпідготовленіші військові - десантники! А за одну добу бойовики знищили 4 БТР і вбили 5 військових (і це лише попередні дані, блок-пост знищений, до нього неможливо дістатися і там лишилися загиблі та поранені). А воно знову миротворить.

Якщо так далі піде, той довбодятел та його переговорники як мінімум домовляться на варіант "Чечня-кадиров". Тобто буде свотрящий від ДНР-ЛНР і Україна буде платити щомісяця якусь "субсидію" тіпа на соціальну підтримку населення регіону. Насправді тими грішми буде керувати рижий лахметка/медведчук. Скоти вони і Порох з ними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого затягують АТО? В кого які ідеї?

Евросоюз пригрозив, що санкції "чекають" до 30.06

http://www.pravda.com.ua/news/2014/06/27/7030336/

Думаю, що в цьому вся причина

Спілкуюсь з товаришами з Донбасу. У них "кришу зносить"... Вони дуже чекали відновлення АТО... Як їх заспокоїти та вселити надію - вже й я не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого затягують АТО? В кого які ідеї?

Так причин багато є. Цікавлять внутрішні чи зовнішні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю если сепараты подтянули танки отступать они не будут. Наемники с параши могут не закончиться а будут пребывать небольшими группами. Вата очень много воевала и у нее есть очень много отбитых людей которые будут ехать в Украину. Что может заставить их отступить? Это их полное уничтожение и ультиматум россии с жесткими санкциями уже сегодня! Пока Хуйло не обасрется конкретно все это гавно будет продалжаться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер путлєр буде постійно тролити продовженням перемир"я

Було б бажання - ніхто б про пукіна і не згадував. Проблеми України повинні залишитись в самій Україні.

Для чого затягують АТО? В кого які ідеї?

Порох або наївний, або зрадник. Швидше друге. Тіпа підписав про людське око асоціацію (народ же так її хотів - радійте), а тепер буде домовлятися з путлєром про здачу інтересів України. Блін, ми так ганьбили Турчинова, але не знали, що йому на зміну прийде ще більше сцикло і зрадник, який заради канхфєтних фабрик у рашці буде відверто здавати інтереси України.

Що б ті фабрики горіли синім полум"ям.

Кому потрібна асоціація, коли країну віддають (саме віддають) терористам/рашці?

"Якщо між хлібом і свободою нація обирає хліб, то залишається і без одного, і без іншого"

Порох цього, нажаль, не знає!

А сил для наведення порядку поки що вистачає. Але таке бл"ство зробить свою чорну справу - силовиків вбивають, вони вибувають через поранення і найстрашніше - будучи змушеними переживати постійні обстріли, військові відчувають приниження і втрачають бойовий дух.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...