Перейти до змісту

карма і реінкарнація


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Пропоную в цьому топіку обговорювати все,що стосується закону чи для когось теорії реінкарнації.

Існує він чи ні?

Закономірність це чи випадковість?

Як він діє?

Які є докази його існування?

Чому так,а не інакше?

Де справедливість?

Ну і далі хто на що вдалий.

Немаю зараз достатньо часу,щоб написати якісь основи,спробую ввечері закинути фільм на ФТП і трохи щось накарябати.

Хоча основні засади цього закону,який ще називають законом причинно-наслідкових звязків звучать так:те,що ми маємо зараз-це наслідки наших минулих дій і так,як ми діємо зараз,визначає наше майбутнє.

Все досить просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь

можна прояснити - яко основа цього закону, хто його придумав (відкрив)? Як він насправді звучить?

Іншими словами - де про це написано (сказано), яка підстава його обговорювати.

Я поясню. Я можу зараз тут щось ляпнути і сказати "давате обсудимо те, що я відкрив, якийсь закон, бо це істинна".

Прошу zaHARE не ображатись, але давайте обговорювати факти, аргументи, докази а не просто "ну я це прочитав там і тому вон отак і є".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто сполз...

тут в соседней ветке такие сладкие дебаты по поводу бога и церкви, причем все давно доказано и воспринимается как аксиома, а реинкарнацию надо доказать, потому что у баптистов это не входит в свод правил?

граждане, жжоте!

И не надо оправдываться, мне уже давно все понятно, просто такие перлы не могут пройти незамеченными! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, якраз і навпаки.

Наприклад, цитую твій пост в темі церква:

"есть разница между религией и верой. Там , где начинаются такие вопросы - начинаются раздоры. Причем верующие остаются в стороне. Спорят атеисты и сторонники церкви. А это - огромная разница. Верующие не спрашивают о вашем отношении к цвету потолка в храме и о качестве обслуживания прихожан. Если у кого-то закрыты глаза, я вам их открою. Когда задают вопросы, подобные заголовку темы - это всего лишь способ выжить в этом мире. Это своя религия. И не деньги главенствуют там. Это манипуляции светлыми головами и не очень. Это денежная яма, причем очень глубокая. Это дает цель в жизни, но ложную. Это неправильно, но это надо перерасти , выплюнуть... или верить своему пастырю дальше..........

Это сродни самым большим заблуждениям человечества, но в украинском масштабе."

Ти це звідки взяв, сам придумав чи десь прочитав? Я ж не сползаю від цього...

і таких схожих топіків тьма.... Кожен має свою думку.Але чи означає це, що кожен із нас правий? Скоріше ні. Можи ми (і я в тому числі) часом буває горді, щоб прислухатись до когось, навчитись щось нове і .... можливо поміняти точку зору?

якщо говоримо то по суті. Якщо в щось вірю то на якій підставі? Для мене, як для баптиста, авторитет Біблія, тому моїдумки грунтуються наній.

Ти на чому грунтуєш свої думки і тлумачення? Я саме це мав на увазі це коли писав свій пост вище. Не хочеться простої болтовні про те "що мені просто так здається".

соррі за відступ від теми.

То що, поїхали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n, це саме питання і до тебе? :)

Ти для себе сам авторитет, я так зрозумів з твоїх постів, вірно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вообще слабо понял ход твоих мыслей, но поехали, так поехали.

Я основываю свои суждения на "Властелине Колец". Ты хочешь сказать, что хоббитов не существует? Или толкиенисты не такие же равноправные христиане, как ВЫ? Да, они ходят не в церковь, а на свои сборы, со своими мечами и легендами вместо свечек и псалмов. Это понятно? Теперь главное:

Кто ты такой, чтобы ставить под сомнение законы, которые сформулированы не тобой или не твоим богом? Ты хочешь знать, какой должна быть церковь, но изначально отметаешь возможность существования любой церкви кроме баптистской?

мои аплодисменты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я в реінкарнацію не вірю, це нехристиянське вчення.

В христианстве что-нибудь говорится об законе гравитации?Верь не верь,а он есть,при определенных условиях.

Из песни слов не выкинешь.

в 553г Н.Э.,при неизвестных обстоятельствах византийский император Юстиниан(на 2-м Константинопольском Соборе) приказал изьять учение о реинкарнации из христианских писаний.Однако в Библии остались некоторые прямые и косвенные указания на реинкарнацию.

Почему-то ученики Иисуса считали перерождение возможным.Давайте вспомним из Евангелия какой вопрос задали апостолы Иисусу о слепорожденном человеке.-"Учитель,кто совершил грех?Он сам или его родители,что он родился слепым?"Очевидно,что они имели ввиду реинкарнацию,ведь если человек слеп от рождения,то он не мог совершить грех в этой жизни.Иисус имел удобный случай чтобы раз и навсегда покончить с идеей реинкарнации,но Он ответил,что было предопределено,что Христос вернет ему зрение с тем,чтобы "деяния Бога проявились в нем".

Можно продолжать дальше,но уважаемые,Библия не для того,чтобы ею размахивать как знаменем или подкладывать под проэктор,ее нужно ИЗУЧАТЬ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ээээ... ну, тут смею заметить, что основы христианства категорически отрицают реинкарнацию в любых проявлениях. Само устройство ортодоксальной религии подразумевает, что после смерти человек(душа) попадает в одно из мест вечного пребывания(рай или ад) либо в промежуточные между ними (чистилище или как там еще). Это один из основных постулатов христианства и , действительно, между строк в Библии искать нечего.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ты хочешь знать, какой должна быть церковь, но изначально отметаешь возможность существования любой церкви кроме баптистской?"

ти де це прочитав, я так десь сказав?

Бурна фантазія в тебе друже, і про те що я не писав і про толкіністів я просто сползаю.....Що спільного між християнами та толкіністами, саме походження слів показує що вони не одне й те саме, ти що і цього не бачиш та не хочеш розуміти. Християни - від слова "Христос".....

"Теперь главное:

Кто ты такой, чтобы ставить под сомнение законы, которые сформулированы не тобой или не твоим богом?"

а ким сформульовані ці закони скажи, щоб я повірив в нього? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нда... случай более чем клинический.

Я все понял насчет твоего мировоззрения, извини, доступнее объяснить не могу из вежливости.

Один вопрос не дает уснуть: если я скажу, кем сформулированы кое-какие законы, ты в него действительно поверишь?

.....

Не думай над последней фразой, последствий твоих умозаключений я не переживу. Или лучше наоборот, думай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не виключаю можливості існування процесу реінкарнації. Але власне моя думка - як християнські заповіді, так і східні постулати про карму і тд. мають у собі одну спільність - вони покликані уніфікувати людську поведінку. Тобто людство пройшло довгий шлях, і за цей час мудрі люди зрозуміли, що було б добре, коли б існували закони, які б допомагали людям жити, які б позитивно регулювали людські відносини. Але постільки просто слухати закони - заставити людину важко, то можна прив’язати їх до місцевих вірувань....ІМХО!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі щоб не спорити вкінці краще спочатку домовитись про терміни. Щоб знати, чи всі говорять про одне й те саме.

Отож, тра знайти інфу що таке реінкарнація принамі.

Нарив у Вікі

Переселение душ, реинкарнация (лат. re, «снова» + in, «в» + caro/carnis, «плоть», «перевоплощение»), метемпсихоз (греч. μετεμψύχωσις, «переселение душ») — присущее ряду религиозных систем, а также встречающееся в отрыве от какой-то религиозной системы (в личном мировоззрении) представление о посмертном существовании человека, смысл которого заключается в том, что душа человека возвращается в мир снова и снова в новых телесных воплощениях. Обычно цепь перевоплощений имеет некоторую цель, то есть душа претерпевает эволюцию. Данное воззрение получило свое распространение еще в древнейших культурах, от Индии (см. карма) до Египта. Метемпсихоз был отчасти воспринят некоторыми античными философскими школами (в частности, пифагорейцами) и некоторыми представителями различных направлений гностицизма.

В разных мировоззренческих системах в цепь перевоплощений могут втягиваться разные классы существ: от представителей одного народа до всего множества разумных существ (божества, духи), разных живых существ (животные) и неограниченного множества объектов (растения, камни, вещи).

В современной культуре «фактологической базой», поддерживающей веру в реинкарнацию, служат случаи, когда люди будто бы вспоминают свои предыдущие жизни, начинают отождествлять себя с неким (не широко известным) человеком из прошлого, проявлять несвойственные им умения, например, говорить на незнакомом им языке.

Повний текст тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не виключаю можливості існування процесу реінкарнації. Але власне моя думка - як християнські заповіді, так і східні постулати про карму і тд. мають у собі одну спільність - вони покликані уніфікувати людську поведінку. Тобто людство пройшло довгий шлях, і за цей час мудрі люди зрозуміли, що було б добре, коли б існували закони, які б допомагали людям жити, які б позитивно регулювали людські відносини. Але постільки просто слухати закони - заставити людину важко, то можна прив’язати їх до місцевих вірувань....ІМХО!!!!

практично все вірно. єдине що ти забув сказати - щоб жити було краще тим, хто придумав ось ці закони... тобто невеликій частині населення, яка б за допомогою цих законів керувала поведінкою значно більшої кількості населення. і не тільки своєї країни.

в будь-якому випадку, релігія була створена для того щоб керувати іншими... згадайте з істороїї яке місце займали релігійні обряди в давнину. та й перші шамани дурнями не були. вони грамотно керували своїм племям (вмирати дермно нікому не хотілось), іноді і в обхід глави. для того щоб можна було керувати більшою кількістю народу проводились загарбницькі війни. чим більше народу народу під контролем тим краше служителям культу - доходи ж більші. в певний момент стає важко керувати великою кількістю людей, створюється інститут церкви, зявляються філіали церков, росте штат обслуговуючого персоналу - монахи, збирачі податей, каральні органи для боротьби з незгодними...

а далі всі зають що відбувалось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ким сформульовані ці закони скажи, щоб я повірив в нього? :lol:

а без віри жити не можемо?

обовязково на когось надіятись?

обовязково спихати невдачі на "вищі сили" замість того щоб нормально обмізкувати ситуацію?

обовязково думати що ідеала немає і не прагнути його досягнути?

З.І. для толкієністів "Володар кілець" аналог Біблії для християн... хіба що перші Гендальфу поклони не бьють:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

практично все вірно. єдине що ти забув сказати - щоб жити було краще тим, хто придумав ось ці закони... тобто невеликій частині населення, яка б за допомогою цих законів керувала поведінкою значно більшої кількості населення. і не тільки своєї країни.

в будь-якому випадку, релігія була створена для того щоб керувати іншими...

Якраз закон карми виключає можливості керування і робить всіх рівними.Він універсальний і нейтральний.Тобто не шаман,батюшка,мулла,церква і т.п. можуть полегшити чи ускладнити твоє життя,а ти сам визначаєш своє майбутнє.Будеш з їжи робити культ,народишся в наступному житті свинею,бо в неї немає проблем з травленням,вона може їсти 24 години на добу;обожнюєш секс,будь ласка,голуби роблять це сотні разів на день.Може тобі здається що це примітивні приклади,але прості і зрозумілі.

То difoto:ты говоришь о тех основах христианства,которые дал нам Ватикан.Я лично не считаю их основами,это субьективно избирательная информация,которая позволяла императорам,а позже и папской церкви контролировать народ.Кто думал иначе,в т.ч. и последователи Христа обьявлялись еретиками и в костер.Или ты думаешь,что сжигали реально ведьм?У нас было схожее-репрессии.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Закон карми", закон карми"....

А де формулювання, доказ його роботи, приклади, що він працює? Тільки так щоб можна було перевірити :wub:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Закон карми", закон карми"....

А де формулювання, доказ його роботи, приклади, що він працює? Тільки так щоб можна було перевірити :wub:

Ось один приклад.

В законі перевтілення говориться,що душа невмируща,тільки ми міняємо тіла,що природньо,бо тіло зношується як одяг.Але наступне тіло ми отримуємо не випадково,а таке яке ми заслужили в попередньому житті,я про це вже наводив приклади.Щоб впевнитись в тому,що тіло ми міняємо,а душа залишається незмінною,тобі достатньо глянути свої фото з садочка чи школи.Правда тіла абсолютно різні,але хто скаже,що і особистості також різні?Ти точно не скажеш.Тіло змінилось,але ти залишився собою.

"а без віри жити не можемо?

Ні,ти ж не можеш.Ти віриш,що твої батьки це твої батьки(чи може ти впевнений бо робив аналіз ДНК?)Ти віриш,що Земля кругла,бо сам не бачив.Ти віриш,що відпрацювавши місяць,ти отримаєш зарплату.Ти врешті,віриш,що завтра знову прокинешся,так віриш,бо знати не можеш.Достатньо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти плутаєш тіло та організм. чи точніше вигляд тіла з організмом. так, з часом тіло старіє, змінюється... але за умови наявності в ньому душі остання не змінює місцеперебування. інакше в тобі душі мінялись з величезною швидкістю (числового порядку швидкості світла в см/сек). в твоєму організмі мільйони кліток, які кожної миті міняються. і ти хочеш сказати що з кожною зміою стану клітини міняється душа?

конкретні риклади переселення душі ти знаєш? тільки не з жовтої преси, а з власного досвіду...

віра і довіра - це зовсім різні речі. дивно що ти досі цього не зрозумів...

тим більше, що сумніватись в тому що ті хто називаються моїми батьками не є ними і Земля плоска бо я її не бачив з космосу - попахує а) шизофренією; б) манією переслідвання.

про а) надіюсь сам догадаєшся чому

а б) випливає з теорії всесвітнього заговору євреїв з метою захоплення влади в світі.

знімків Землі з космосу достатньо для того щоб не вважати її плоскою. кулею вона теж не є, оскільки приплюснута по полюсам... але це вже придирки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реінкарнація - буддистська фігня, люди в нею охоче вірять, бо треба якось життя урізноманітнити. я не відкидаю можливості її існування, просто дивує як це все охоче "хавають" без всяких підстав. якщо хтось і бачив людей, які вважають, що вони мали інше минуле життя, то це, те що в маиеріалістичному світі називають шизофренією.

продовжуючи оффтоп

а без віри жити не можемо?

обовязково на когось надіятись?

як казав один мій препод, релігія хорошав тим що вона обмежує дурнів (багатьом дуже треба!!!), а розумні візьмуть з неї те, що треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти плутаєш тіло та організм. чи точніше вигляд тіла з організмом. так, з часом тіло старіє, змінюється... але за умови наявності в ньому душі остання не змінює місцеперебування. інакше в тобі душі мінялись з величезною швидкістю (числового порядку швидкості світла в см/сек). в твоєму організмі мільйони кліток, які кожної миті міняються. і ти хочеш сказати що з кожною зміою стану клітини міняється душа?

конкретні риклади переселення душі ти знаєш? тільки не з жовтої преси, а з власного досвіду...

Я ж написав,що душа незмінна!Конкретний приклад-ти.Або дай свою версію причини свого народження в цьому тілі,в цій родині,в цій країні і т.д.Тільки не кажи,що це випадковість,бо тоді шизик не я.А ще можеш почитати Моуді,там прикладів туча.

віра і довіра - це зовсім різні речі. дивно що ти досі цього не зрозумів...

тим більше, що сумніватись в тому що ті хто називаються моїми батьками не є ними і Земля плоска бо я її не бачив з космосу - попахує а) шизофренією; б) манією переслідвання.

про а) надіюсь сам догадаєшся чому

а б) випливає з теорії всесвітнього заговору євреїв з метою захоплення влади в світі.

знімків Землі з космосу достатньо для того щоб не вважати її плоскою. кулею вона теж не є, оскільки приплюснута по полюсам... але це вже придирки.

Великий тлумачний український словник:

1. ВІРА1, -и, ж. 1. Упевненість у чомусь, у здійсненні чого-небудь. // у кого. Впевненість у позитивних якостях кого-небудь, у правильності, розумності чиєїсь поведінки. 2. Те саме, що довір'я. ** Віри не йметься кому – не віриться комусь. Жити на віру – бути одруженим без офіційного оформлення шлюбу. Приймати на віру – вірити в що-небудь без доказів.

2.ДОВІР'Я, -я, с. Ставлення до кого-небудь, що виникає на основі віри в чиюсь правоту, чесність, щирість і т. ін.

Оскільки ти віриш,що твої батьки це твої батьки без доказів,то ти віруюча людина!Вітаю.

І всі хто тут називає себе агностиками-віруючі,бо ж де докази,що їхні батьки справжні? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки ти віриш,що твої батьки це твої батьки без доказів,то ти віруюча людина!

А ты ничего не путаешь и не подменяешь ли понятия? :)

Рассуждая таким образом, можно доказать что угодно, но на самом деле такой софизм совершенно ничего не доказывает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб впевнитись в тому,що тіло ми міняємо,а душа залишається незмінною,тобі достатньо глянути свої фото з садочка чи школи.Правда тіла абсолютно різні,але хто скаже,що і особистості також різні?

Доказательства - железные :)

Честно - долго и слёзно смеялся ;)

Дааа, эта темка будет ещё поинтереснее темы-родительницы :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Кто верит в Магомета, кто - в Аллаха, кто - в Исуса,

Кто ни во что не верит - даже в Чёрта, назло всем...

Хорошую религию придумали индусы -

Что мы, отдав концы, не умираем насовсем..."

© Сами должны знать, кто :)

То, что иногда люди вспоминают (или воображают) свои прошлые жизни - совершенно ничего не доказывает. Объяснять то, что на данном этапе развития общечеловеческого сознания не может быть объяснено, используя термин "реинкарнация" - смешно. Я уже, кажется, говорил, что подобным образом начинается вера в чёрт знает что. Другими словами - сотворение себе кумиров :)

Если какое-то явление невозможно понять, неужели нужно объяснять его придуманными теориями? Больше нечем занять свободное время? ;)

Ты можешь сказать, что люди запрограммированы, чтобы забывать свои прошлые жизни. А то, что некоторые вспоминают, подтверждает такое программирование.

Я же скажу, что то, что некоторые вспоминают, лишь подтверждает отсутствие такого программирования.

В моих словах меньше условий - поэтому я прав.

Почему всё-таки утверждаю, что прав? Да потому что не нужно всё усложнять, всё гениальное - просто! :)

Конечно, каждому хочется верить, что мы живём вечно, но...

Ах, милая Земля,

Из тех, кто нырнул в тебя,

На том конце никто не всплыл...

© Крем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб впевнитись в тому,що тіло ми міняємо,а душа залишається незмінною,тобі достатньо глянути свої фото з садочка чи школи.Правда тіла абсолютно різні,але хто скаже,що і особистості також різні?Ти точно не скажеш.Тіло змінилось,але ти залишився собою.

оппа...

а шрамы почему остались? или это наказание за грехи в прошлом теле?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...