Перейти до змісту

Доля Windows XP


snouden

  

156 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Собсно з сьогоднішнього дня така картина

post-23410-0-23019600-1396955917_thumb.j

(на деяких системах чомусь не перекидає на цю сторінку, в мене на 1 акаунті перекидає, на іншому ні - в 1ій осі чудеса)

Думав переходити на Win 8.1, але як подивишся як працює на ноуті з Core i3 і 4gb пам`яті плакати хочеться. Відповідно мені щоб просто комфортно працювати треба і5 і 8-16gb + SSD навіть не обговорюється. Жирновато буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь

Давно уже відмовився він віндовса, як системи для дому.

на роботі правда мушу віндою користуватись

Про ХР за роки користування залишились теплі спогади, якщо це так можна назвати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вдома MacOS і Win7, на роботі Ubuntu... жодного дискомфорту

XP забувся відразу як вийшла сімка, хоча на роботі мусив ще за нею сидіти бо ліцензія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

xp рулила, зараз 8-ка, 7-ка мені ніколи не подобалась.

Думав переходити на Win 8.1, але як подивишся як працює на ноуті з Core i3 і 4gb пам`яті плакати хочеться. Відповідно мені щоб просто комфортно працювати треба і5 і 8-16gb + SSD навіть не обговорюється. Жирновато буде...

якщо стаціонарний, то для звичайного користування (не для високо затратних програм) i3 і 4 гб вистачає з головою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я попрощався з ХР ще років зо три тому - спочатку перейшов на 7-ку, а з червня минулого року користуюсь 8-кою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сімка чим не догодила?

Не подобається взагалі ((( + тормозить ще більше чим 8.

+ аеро (не треба казати про "классический" інтерфейс - там навіть кольори не такі як в хп)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно перейшов на Windows 7. Вдома Lubuntu часом використовую.

На роботі змушений користуватись Windows XP, оскільки комп'ютер застарілий і вже давно не відповідає потребам сьогодення.

Загалом сімка краща. Якщо обладнання дозволяє, то не варто триматися за XP.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не подобається взагалі ((( + тормозить ще більше чим 8.

Сімка тормозить на і3???? Із 4-гігами ОЗУ?? ??? *рукаліцо"....

В мене в дитини - Р4 630 і 2 Гб озу, аеро не підтримується відеокартою - не те, щоб "літає", але й не тормозить! ХР не ставлю принципово, хоча може й поставлю, для тих задач, що їй нада - вистачить з головою.

Якби поставити хорошого вінта, типу кеша 64 метра - було б поярчє!

У вас, батєнька, шота не так із залізом, раз сімка тормозить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви якісь дивні.

сімка та вісімка чудово працює на слабших конфігураціях ніж і5 і 8-16 гб оперативи з ССД.

по-друге в сімці легко вимикається аеро і вмикається класична тема ідентична як на скріншоті першого повідомлення.

тормозить більша чим вісімка? а вістою користувались? :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не подобається взагалі ((( + тормозить ще більше чим 8.

+ аеро (не треба казати про "классический" інтерфейс - там навіть кольори не такі як в хп)

Сімка тормозить? 0_о

Класична схема нічим не відрізняється від хрюшної, сам постійно ставлю класику.

Аеро? Яке вжопу аеро? Все на мінімум - наше всьо!

Не подобаються кольори вікон і меню? Завжди є можливість їх змінити.

Переходьте на сімку і не шмонайте моск ні собі ні іншим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сімка тормозить? 0_о

вона швидше засмічується, я не знаю в чому причина, я не програміст. Вісімка стоїть більше року, продуктивність майже не знизилась системи, а от при юзанні сімки через 3-4 місяці сімка туговато стає працювати. На сімці приходилось частіше чистити все від непотрібу, а в вісімці взагалі цього не роблю, хоча часто ставлю чи видаляю програми, а реєстру хоч би що :D/ Зрозуміло ніхто нікого не заставляє ставити, що вам подобається, але якщо машина дозволяє, то не ставити 8-ку, я думаю це помилка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сімка тормозить на і3???? Із 4-гігами ОЗУ?? ??? *рукаліцо"....

В мене в дитини - Р4 630 і 2 Гб озу, аеро не підтримується відеокартою - не те, щоб "літає", але й не тормозить!

В тому то і справа що не літає. А на робочому ПК повинна літати.

сімка та вісімка чудово працює на слабших конфігураціях ніж і5 і 8-16 гб оперативи з ССД

Хп працює на Celeron 333, 64mb пам`яті, розмова якби не про це :)

по-друге в сімці легко вимикається аеро і вмикається класична тема ідентична як на скріншоті першого повідомлення
Класична схема нічим не відрізняється від хрюшної, сам постійно ставлю класику

Відрізняється...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивно, а в мене остання сімка стоїть вже 3,5 роки (а може і 4,5... не пам’ятаю, но не менше це точно бо гарантія 36 міс. вийшла давно :) )

і я граю в купу ігор і юзаю різний софт

а ще дружина і малий всіляку фігню постійно тянуть

антивірусника не маю бо колись юзав рідний віндячий, а потім поміняв комп і в нього слік вже не вшивав

і це вже третя конфігурація (заміна всього заліза окрім накопичувачів), яка обійшлася лише перевстановленням драйверів (AMD-Intel-Intel)

зніс би вже давно і поміняв би на 8.1... але ж, падло, немає вагомої причини :)

і бутиться худко якось... і помилок не видає... і все працює

може я щось не так роблю ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laser, це в мене коліжанка недавно кличе і каже "в мене на робочому столі все не таке".. намагався випитати що саме не так, пропорції, значки, шрифти, кольори, шпалери в кінці кінців... ні. все одно "все не таке"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користувався хп до того моменту поки перестали запускатись деякі нові програми, уже 2 роки на сімці ніяких проблем нема - антивірус від майрософта, по максимуму переробив його під ХП, єдине що не вдалось це забрати вікно звертання всіх вікон при нажатті клавіші альт + таб, але прочитав що це без додаткового софта не виправити. Якби ще це зробити сімка б нічим не відрізнялась би від хп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користувався хп до того моменту поки перестали запускатись деякі нові програми, уже 2 роки на сімці ніяких проблем нема - антивірус від майрософта, по максимуму переробив його під ХП, єдине що не вдалось це забрати вікно звертання всіх вікон при нажатті клавіші альт + таб, але прочитав що це без додаткового софта не виправити. Якби ще це зробити сімка б нічим не відрізнялась би від хп

якийсь анахронізм виходить.

я коли сижу за ХР і нема аероснеп, нормального копіювання файлів з пропуском та дублями як у сімці (у вісімці доречі є недолік уже, забрали функцію пропустити помоєму) то мене чорти беруть :)

так перевчатись з одної системи на іншу було важко, зате згодом розумієш що багато що в ній краще за ХР.

а ХР на свій час дуже хороша ОС. ні в якому разі вона не піде з машин. там де мало оперативи і потрібне малопотужне серверне чи якесь промислове рішення — саме то! Але вже не для персонального користування, ні-ні ,не вернусь на неї :) спеціально на роботі ліцуху зніс з робочого…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормального копіювання файлів з пропуском та дублями як у сімці

Не користуюсь "мой компьютер" все що стосується файлів - тільки тотал командер, і з чим чим а з пропуском там точно проблем немає... Це навіть зручно з тої сторини, що щоб у тебе не стояло тотал завжди виручить))) Ще з древніх часів, коли був мсдос 6.22 і не було навіть 95-го віндовс, запускаєш дос навігатор і вуаля))) нащо той віндовс взагалі)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я не на стільки часто переміщую файли щоб в тоталі сидіти постійно. хоча у мене завжди він на підхваті, коли потрібна якась автоматизація у перейменуванні чи інші специфічні функції. свого часу навіть вбудованим ФТП користувався.

але не слід забувати що тотал платний і його треба доставляти окремо. і дуже часто може бути що в інших людей його на комп'ютері просто нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені сьогодні залилось останнє оновлення для Win Xp - http://habrahabr.ru/company/eset/blog/218699/

Вдумайтесь в це, оновлень для Win XP більше не буде. Хоча на хабрі читав що існує підпільна група яка випускає оновлення для Win 2000 (напевно на основі тих сорців вінди які були вкрадені на початку 00х - олдфаги пам'ятають). У бідолах немає грошей на 2гіг памяті щоб насолодитись швидкодією інтерфейсу Aero. НУ тупыыыыеее :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сімка тормозить? 0_о

вона швидше засмічується, ...

дивно, а в мене остання сімка стоїть вже 3,5 роки (а може і 4,5... не пам’ятаю, но не менше це точно бо гарантія 36 міс. вийшла давно :) )

і я граю в купу ігор і юзаю різний софт

а ще дружина і малий всіляку фігню постійно тянуть

антивірусника не маю бо колись юзав рідний віндячий, а потім поміняв комп і в нього слік вже не вшивав

і це вже третя конфігурація (заміна всього заліза окрім накопичувачів), яка обійшлася лише перевстановленням драйверів (AMD-Intel-Intel)

...

може я щось не так роблю ?

Соромітник, ану-но, ну-но засвіти нам розмір свого системного диска, і розмір зайнятого простору на ньому ;)

"Сімка" росте на диску і ще й як! Пошукай в інеті про папку WINSXS, які в "Сімки", певно, дріжджами заправлена :)

користувався хп до того моменту поки перестали запускатись деякі нові програми, ...

:_09: аж цікаво! Ще й не "програмА", а "програмИ"... Можна озвучити, що ж то за програми?

А може нові ;) цяцьки? ;) Хоча, да! Вони ж теж "програми" ;)

Мені сьогодні залилось останнє оновлення для Win Xp - ...

Вдумайтесь в це, оновлень для Win XP більше не буде. ...

ЖАХ! :_09: і що ж буде?!

;)

Я на всіх своїх ХР (встановлених мною) завжди першим ділом вирубав оновлення. Якось живуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені сьогодні залилось останнє оновлення для Win Xp - http://habrahabr.ru/...et/blog/218699/

вчора "на позирити" встановив ХП, нововстановлена скачала всі потрібні апдейти - поки це влаштовує

а взагалі "МілкоМягкі" припинили підтримку ХП щоб ще раз "злупити бабла" з корпоративного сегменту, якому і на ХП було добре

а то купили ХП в 2000 році і досі користуються... не порядок... нехай ще раз куплять

Я на всіх своїх ХР (встановлених мною) завжди першим ділом вирубав оновлення. Якось живуть :)

коли вони стають частиною бот_нету, то він (бот_нет) сам встановлює потрібні оновлення, дбаючи про живучість вузлів

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ААА!!!! БОТНЕТ!!! БАБАЙ!!!

і нашо ти мені це розказав?! Жив я собі до цього спокійно, а тепер спати ночами не зможу!

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...